Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Max Payne 3? :-D nevím teď co myslíš tím "destrukčním modelem", ale vím že ve trojce byla dost dobře udělaná balistika. ve výsledku když jsi kosil zástupy nepřátel tak to byl stejně jen chaos a nemohl sis to vlastně ani pořádně vychutnat, respektive ses musel soustředit na jiný věci, ale v bullet timu to vypadalo super

 

jinak skvělej destrukční model má poslední Red Faction

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Football Manager 2014

vyjma Europy Universalis a podobných strategií je tohle asi nejkomplexnější hra co jsem zkusil. naštěstí hra počítá s tím, že to můžou hrát i začátečníci a lamy jako já, takže to jde dost dobře pochopit. 4 hodiny mi trvalo než jsem prošel tutoriál. jinak je to pecka. jdu si vybrat nějakej tým z banánový republiky, s ním se to naučím a pak pujdu hrát mulťák, na ten jsem hodně zvědavej

 

Fifa World

free to play na originu, čekal jsem že to nebude tak dobrý jak normální fifa za prachy, ale že to bude taková nehorázná sra*ka jsem teda nečekal. lagy, ping, mizerný fps, grafika ještě ujde (kvůli grafice ale fifu nehraju), celý je to takový nějaký divný, nováček potkává veterány, ovládání nefunguje, když to sečtu, tak v tý hře nefunguje prostě vůbec nic. asi nejhorší videoherní fotbal vůbec. odinstaloval jsem to současně s originem. jestli na tohle lákaj lidi tak jich moc nepřilákaj

 

Mark of the Ninja

s 80% slevou jsem to kšeftnul na steamu a recenze nekecaly, je to fakt dobrý. spojení plošinovky, stealth akce a temný atmosféry. na celý hře jsou asi nejlepší různý výzvy, který se člověk snaží splnit, a často je postup hrou dost zapeklitej. ani po několikátým načtení pozice hra nezačíná frustrovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě přišel Infinite hratelnostně úplně stejnej jako předchozí dva, naprosto průměrná střílečka. nevím proč se to tak proslavilo, asi hype nebo reklama. hlavně teda nechápu ty oslavný recenze na metacritic, jako kdyby v poslední době nevyšla tuna lepších her, a to i v rámci FPS. zajímalo by mě v čem byly předchozí dva díly o tolik lepší.. mě to příjde prostě stejný, až na prostředí a propracovanejší charaktery a dabing v Infinite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě přišel Infinite hratelnostně úplně stejnej jako předchozí dva, naprosto průměrná střílečka. nevím proč se to tak proslavilo, asi hype nebo reklama. hlavně teda nechápu ty oslavný recenze na metacritic, jako kdyby v poslední době nevyšla tuna lepších her, a to i v rámci FPS. zajímalo by mě v čem byly předchozí dva díly o tolik lepší.. mě to příjde prostě stejný, až na prostředí a propracovanejší charaktery a dabing v Infinite

Hral jsem akorat jednicku, nejvic se mi libila stylova architektura. To delal nekdo s citem pro umeni a styl, ale i hra to byla dobra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se, že vyšla četina na Deus ex directors cut... více zde... netestoval jsem... https://www.facebook.com/RPGcestiny?fref=ts

 

první oprava češtiny je na světě... více na odkazu výše... jsem rád že čeština vyšla, alespoň jsem nevyhodil 5 éček z okna (i když se právě zapisuji do kurzu Angliny, tak porozumět plně textu bych mohl za cca 5 let..) a zrovna jí instaluji... cca půl hodiny a jsem na 40%... podle ohlasů čeština fachá v pohodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuju za info Mickheshi, myslel jsem, že překlad na directors cut nebude :) teď abych znovu nasbíral všechny achievementy co jsem nasbíral v původní hře :-D kecám, na to kašlu, chtěl bych akorát Foxiest of the Hounds, kterej mi v první hře unikl, nechápu proč.. nevzpomínám si že bych někde spustil alarm. Pacifist je taky výzva, ale ono je těžký někoho nezabíjet, když už člověk ví jak ten příběh dopadne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuju za info Mickheshi, myslel jsem, že překlad na directors cut nebude :) teď abych znovu nasbíral všechny achievementy co jsem nasbíral v původní hře :-D kecám, na to kašlu, chtěl bych akorát Foxiest of the Hounds, kterej mi v první hře unikl, nechápu proč.. nevzpomínám si že bych někde spustil alarm. Pacifist je taky výzva, ale ono je těžký někoho nezabíjet, když už člověk ví jak ten příběh dopadne...

mno já to poprvé hrál na stealth a těsně před koncem se mi **** savy... takže nyní to vezmu přesně naopak... rychlý a destruktivní průchod hrou za účelem zjištění, jak to vlastně dopadlo :devil: To samé i Dishonored... do půlky hry jsem hrál stealth... ale už sem na to rok ani nesáhnul a kdybych se tam vrátil tak ani nevím co mám dělat...  takže opět půjdu od znovu krokem destrukce (ono tady je to vcelku i dost jedno, ptž se enemy vždy stejně seběhli na místo kde se něco stalo a nechali se pozabíjet... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...