Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Zdravím vás.

 

Měl sem půjčeného nového Šturma ( Battle of Stalingrad) a rád bych vám ukázal prostřednictvím dvou jednoduchých videí a několika screenů v jaké fázi vývoje se tento simulátor nachází, jak posune hranice náročnosti pilotáže a požitek z létání o něco dál  salute.png . Tohle se určitě bude v CSAF hrát  007_3.png . Koho tedy zajímají letadla, tak na to určitě koukněte.

 

 

 

 

BoS_Bf109F-4_1.jpg?ver=2

 

BoS_Bf109F-4_2.jpg?ver=2

 

BoS_Bf109F-4_3.jpg?ver=2

 

BoS_Bf109F-4_4.jpg?ver=2

 

BoS_Bf109F-4_5.jpg?ver=2

 

BoS_Bf109F-4_6.jpg?ver=2

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás.

 

Měl sem půjčeného nového Šturma ( Battle of Stalingrad) a rád bych vám ukázal prostřednictvím dvou jednoduchých videí a několika screenů v jaké fázi vývoje se tento simulátor nachází, jak posune hranice náročnosti pilotáže a požitek z létání o něco dál  salute.png . Tohle se určitě bude v CSAF hrát  007_3.png . Koho tedy zajímají letadla, tak na to určitě koukněte.

 

 

 

BoS_Bf109F-4_1.jpg?ver=2

 

BoS_Bf109F-4_2.jpg?ver=2

 

BoS_Bf109F-4_3.jpg?ver=2

 

BoS_Bf109F-4_4.jpg?ver=2

 

BoS_Bf109F-4_5.jpg?ver=2

 

BoS_Bf109F-4_6.jpg?ver=2

 

 

 

Luxus grafika, můj strýc lítá všechny IL2ky, patří i do nějakýho "klanu", a tenhle díl si určitě nenechá ujít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve vánočních slevách na steamu jsem si zakoupil za cca 60kč hru Deadlight... je to plošinovka z našeho světa, kde se stala katastrofa a většina lidí jsou zombies ... Nedával bych to sem, ale hra mě opravdu zaujala pro svůj detail, animaci pohybů a hratelnost :-) vi video :-) jediné mínus je krátká hrací doba a to 4 hodiny... podle steamu... ale hodlám si ji zahrát ještě jednou, takže na nějakých 10 hodin se to vyšplhá...

http://www.youtube.com/watch?v=4vsIQQUh1m8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak Max Payne 3 dohrán a to za cca 13 hodin +-. Ačkoli se mi to nezdálo, tak jsem si hlavního protagonistu v průběhu hraní oblíbil pro jeho humor a vlastně je to docela sympaťák. Akce je to řízná a hra není rozhodně pro dětičky. Co bych vyzdvihl tak je filmovost, surovost, detailní prostředí, hudba, čistá akce... jistě by toho bylo i více... Mé hodnocení jest 9 z 10, půl bodu dávám navíc ze sympatie. Za těch 80kč nebo kolik to stálo na steamu na vánočky rozhodně dobrá koupě a chystám si ho za čas projet znovu...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Payne 3 je dobrej, ale nejak jsem se tam nemohl dohodnout s citlivosti mireni. proste mi to neslo. ale asi chyba na moji strane. hra je to jinak dobra, atmosfera a vsecko. starsi dily se mi libily vic. hlavne kdyz clovek nekam prisel a zaporaci vzdycky "ITS PAYNE!!!" a pak kdyz se pouzil bullet time tak to bylo iiiiittsssss ppaaaayyyynnneeeee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, chtěl bych jen tak ze srandy hrát proti starý nějakou strategii ( jako byl age of empires ). Na steamu je HD verze, ale 2x 20 éček za to nedám. Neví někdo o nějaký podobný hře která nestojí tolik ( nebo je i zadarmo ) a dá se hrát po netu proti známému ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, chtěl bych jen tak ze srandy hrát proti starý nějakou strategii ( jako byl age of empires ). Na steamu je HD verze, ale 2x 20 éček za to nedám. Neví někdo o nějaký podobný hře která nestojí tolik ( nebo je i zadarmo ) a dá se hrát po netu proti známému ?

Třeba Civilization, ale 4ka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak hodnotíte nový přírustek do rodiny Might and magic? a to s  názvem Might and magic X: Legacy... který by měl být přímím pokračovatelem šestého dílu, ve kterém jsem díky časopisu Level strávil spoustu hodin :-)

 

 

Into z "šestky" stále cool :-)

 

http://www.youtube.com/watch?v=1Zfn4RXj2BA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak hodnotíte nový přírustek do rodiny Might and magic? a to s  názvem Might and magic X: Legacy... který by měl být přímím pokračovatelem šestého dílu, ve kterém jsem díky časopisu Level strávil spoustu hodin :-)

 

 

Hm. Má tohle něco společnýho s Heroes Might and Magic? Přinejmenšim druidi vypadaj podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MM10 podle toho videa vypada velmi dobre, zda se opravdu ctili tradici!

hmm.. a podle prvních reakcí té tradici "naflusali" do ksiftu :-) já bych řekl, že je to velmi polovičatá hra... takový test od Ubisoftu, jestli se podobný žánr her prodá (což již dokázal Grimrock) , ale nechápu proč tak prznit desátý díl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...