Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Stažen Mass Effect 3. Koupit si ho nadával bych jak dlaždič. Jeden si myslí, že se tvůrci snažili z tý hry udělat něco co evidentně neni. A to nemyslim jenom ty příšerně dlouhý cutscény a sem tam debilní rozhovory. Hned na začátku si člověk může vybrat jestli to chce hrát jako akční RPG nebo příběh. Z těch dvou prvních je jedno, kterou si člověk vybere, lautr žádnej rozdíl. Ještě tak v RPG si člověk může "vytvořit" postavu. Třetí sem ani nezkoušel.

Celý je to zas nějakej divnej hybrid, což tý hře nemá šanci prospět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Nevíte někdo, kde stáhnout češtinu do Sudden Strike 3 ??? Hra je volná a stáhnout jde všude možně ale nikde jsem ji nenašel česky a ani do ní češtinu.

Zkoušel jsi odsud??? http://plnehry.idnes.cz/sudden-strike-3-normandy-hodinarsky-presna-vojenska-strategie-pbw-/Clanek.aspx?c=A110531_120103_bw-plnehry-strategie_hau

 

Nejsem si ovšem jist jestli na Normandy je vůbec čeština... SS3 Arm for Victory byla v české verzi... Ale  jak je to s Normandy fakt nevím protože mě zklamala už AfV....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsi odsud??? http://plnehry.idnes.cz/sudden-strike-3-normandy-hodinarsky-presna-vojenska-strategie-pbw-/Clanek.aspx?c=A110531_120103_bw-plnehry-strategie_hau

 

Nejsem si ovšem jist jestli na Normandy je vůbec čeština... SS3 Arm for Victory byla v české verzi... Ale  jak je to s Normandy fakt nevím protože mě zklamala už AfV....

Dík, zkusím to. Celkem je mi jedno, která verze mi pojede česky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pořídil tyto tři hry ve slevě na steam... Dragon age- docela libové rpg, ale zabere mnoho času... Bully- to jsem ještě nehrál, ale nevypadá špatně a Just Cause 2- což je první kontakt s touto serií a vypadá to a hlavně hraje senzačně :-D

kdyz mluvis o tech RPG: vysel Fallout 1.5 a taky nejaky remake Baldurs Gate II, tomu rikam role playing Vanoce

ten Fallout nevim jaky presne je, je to docela dobre hodnocena dlouholeta prace jakesi komunity moderu (tak jsem to pochopil) a pry to je jeste syrovejsi nez prvni dva Fallouty. nevim jestli to zkusit nebo spis rozehrat puvodni hry.

no a ten remake BG2 do toho asi jdu, na Steamu je to za nejakych 23 euro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pořídil tyto tři hry ve slevě na steam... Dragon age- docela libové rpg, ale zabere mnoho času...

Dobrý a aspoň pro mě zábavný je k tomu DLC "Procitnutí", pokud tedy myslíš DA1. Možnost importu postavy z hlavní hry i s invetářem a penězi. Pak to lze hrát na hard level i proto, že je možno úplně přesunout všechny body u vlastností na postavách a vyrábět vlastní runy na zbraně a zbroje. Bavil jsem se u dialogů, co mezi sebou vedou členové družiny. Pro mě to byla taková malá odměna za tu poměrně dlouhou hlavní hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz mluvis o tech RPG: vysel Fallout 1.5 a taky nejaky remake Baldurs Gate II, tomu rikam role playing Vanoce

ten Fallout nevim jaky presne je, je to docela dobre hodnocena dlouholeta prace jakesi komunity moderu (tak jsem to pochopil) a pry to je jeste syrovejsi nez prvni dva Fallouty. nevim jestli to zkusit nebo spis rozehrat puvodni hry.

no a ten remake BG2 do toho asi jdu, na Steamu je to za nejakych 23 euro

Na Báldra si také brousím zoubky, ale čekám na vánoční slevy... stejně tak bych koupil i jedničku, nebo legend of Grimrock, Mass Efect a Fable 2... left for dead- abych věděl, co na tom ti lidi mají :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten Fallout nevim jaky presne je, je to docela dobre hodnocena dlouholeta prace jakesi komunity moderu (tak jsem to pochopil) a pry to je jeste syrovejsi nez prvni dva Fallouty. nevim jestli to zkusit nebo spis rozehrat puvodni hry.

 

Hrál jsem. Je to vytvořeno komunitou českých moderů a podobá se to atmosférou jedničce (méně vtípků), obtížností dvojce (nepřátelé mají více HP). Určitě bych si to na tvém místě zahrál, pokud tě jednička a dvojka bavila.

Nicméně bych k tomu ocenil návod, po jednom dohrání mi přijde, že jsem viděl tak půlku věcí a všechny rozhodnutí jsem udělal špatně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém těch rozhodnutí ve Falloutu 1.5 je, že jsou 

 

a) v odstínech šedé

b) ne moc evidentní ve chvíli, kdy je děláte, hlavně pro někoho, kdo je rozmazlený "moderními" hrami, kde je jen dobro a zlo a přímo se ukáže, zda je rozhodnutí dobré nebo zlé.

 

Většinou jsem měl problém s tím, že jsem sice tak nějak tušil, že to rozhodnutí asi není ideální, ale nenašel jsem lepší řešení. Později jsem hledal řešení jednoho z problémů na nějakém fóru a tam jsem našel i to, jak šly ty předchozí úkoly vyřešit jinak. 

 

... a nemyslím jen úplný konec, který se nějak ("to samo") zvrhl v masakr :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Báldra si také brousím zoubky, ale čekám na vánoční slevy... stejně tak bych koupil i jedničku, nebo legend of Grimrock, Mass Efect a Fable 2... left for dead- abych věděl, co na tom ti lidi mají :-)

Legend of grimrock za ty prachy nestoji docela nuda. Dragonage je zajimavy ze zacatku jinak nuda. Nejlepsi ze vsech zminovanych je BG 1a2 ale ty prachy bych za remake nedal zvlast kdyz mam origo puvodni :)

Jeste se da Mass Efect.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co říkáte na prodej modifikace pro Armu 2 DayZ za bratru 24 euro... cca 650kč..? Zakoupeno už snad přes 150k kopií...

 

na ceskou firmu je to jiste uspech. dival jsem se jen na nekolik obrazku a pochopil ze to asi bude neco na enginu kterej delali pro Armu, tak nasli dalsi vyuziti ... spis me prekvapilo, ze jsem o tom projektu (drive nez vcera) neslysel  ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brr. Tak já tu nadával na provedení ME3, pak sem jí dohrál. Pak sem jí dohrál znova, pak si stáhnul ME to sem taky dojel a teď nadávám jak špaček, že nemůžu sehnat ME2.xD

Jo, taky sem si sehnal RE6. Občas dost k smíchu, ale jinak celkem ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brr. Tak já tu nadával na provedení ME3, pak sem jí dohrál. Pak sem jí dohrál znova, pak si stáhnul ME to sem taky dojel a teď nadávám jak špaček, že nemůžu sehnat ME2.xD

Jo, taky sem si sehnal RE6. Občas dost k smíchu, ale jinak celkem ok.

RE byly dobry prvni tri dily, protoze to byly jeste horory, nejlepsi dvojka, ctyrku jsem nehral, a ty novy to je jen primitivni akce a reznicina.. uplne pohrbili tuhle serii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...