Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

hmm.. a podle prvních reakcí té tradici "naflusali" do ksiftu :-) já bych řekl, že je to velmi polovičatá hra... takový test od Ubisoftu, jestli se podobný žánr her prodá (což již dokázal Grimrock) , ale nechápu proč tak prznit desátý díl...

Tak tohle by na rozdil od grimroku melo byt trosku tahovy ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vůbec netuším o co jde pánové, já se díval na pět videí a na live stream na twitch a dnes si konečně také vyzkoušel Grimrocka, zakoupeného na Vánočky... , kde člověk musí "online " klikat jako magor... takže jenom reprodukuju první dojmy... za co bych to zdrbnul tak za grafiku určitě... ale ta je u podobných her bezpžedmětná... možná zjednodušené levelování a tvorba postav, ale to je všeobecný trend...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bulletstorm dohrán za 8 hodin čistého času. Jedná se o klasickou střílečku ve stylu Serious Sama.

Velkolepé a líbivé grafické podání (unreal 3 engine, grafika je opravdu pěkná a autoři si s lokacemi vyhráli, kolikrát se budete jen kochat)

 

Hra má tuctový příběh,

dobré zbraně,

občas je epická a dechberoucí,

od třičtvrtě hry má spád,

vtipná :-) některé komenty rozhodně stojí za to.

 

Mínusy jsou krátká životnost s možnou replayabilitou a trochu blbý konec hry, kde buď autory tlačil čas a nebo rozpočet, nicméně doufám, že se dočkáme pokračování (ostatně což nám prozradil malý dovětek na konci hry za credits :-) Mé hodnocení jest 7 z 10 ale hodně poctivých, hra je na odreagování jako dělaná, vypnout mozek and shoot!!!

2224285-box_bstorm.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vůbec netuším o co jde pánové, já se díval na pět videí a na live stream na twitch a dnes si konečně také vyzkoušel Grimrocka, zakoupeného na Vánočky... , kde člověk musí "online " klikat jako magor... takže jenom reprodukuju první dojmy... za co bych to zdrbnul tak za grafiku určitě... ale ta je u podobných her bezpžedmětná... možná zjednodušené levelování a tvorba postav, ale to je všeobecný trend...

Tak muzu potvrdit ze to je tahovy. A zatim me to docela drzi :) grafika u tohohle titulu neni stezejni jediny co me mrzi jsou sileny loady a prechody. Myslim tim MML

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem rozehrál Grimrocka a musím uznat, že je to dost chytlavé :-) škoda, že není více času...

Grimrock je dobrej, ale mnohem vic by mu slusely tahove souboje. Taktez monotonni prostredi neni uplne nejlepsi, ale dobre ze takova hra dnes vubec vysla a zaplatila se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom Grimrocku má být mapa, ale já ji nemám, to se musí najít? nebo jak?

Takže mapa na mé obtížnosti není... zjistil jsem to tak, že jsem si dal new game a zkusil jestli je mapa od začátku... mno byla tam, ale přepsal se mi můj jediný save auto save, takže 3 hodiny hraní v čoudu a od znova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si zaškrtneš ten "oldschool" mod v nastavení, tak jsi bez mapy. Jinak skvělá hra ke kávičce :yes: koukat se na to dá taky a jestli si chystaná dvojka (pokud vyjde) udrží tenhle grafickej kabátek, tak se M&M10 patrně půjde klouzat, ptz jsem letmo zachytil, že Grimrock2 má být v otevřeném prostranství.

Z nostalgie jsem se kouknul na M&M8, zjistil, ze jsem to hral a ke koukani to uz neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vietemi poradit nejaku akcnu strielacku, v ktorej je vela zbrani a vela nepriatelov???Najlepsie 1 postava a nepriatelia bud zombie alebo nejake ozbrojene skupiny...nieco akcne, kde sa vela striela ale zas tak aby som aj prezil :D

 

arma 2, v editore misii si mozes vygenerovat neobmedzene mnozstvo nepriatelov, zbrani je tam tiez slusny pocet. akurat s tym prezitim bude trochu problem, kedze je to simulator  :devil:

 

edit: este som si spomenul... jeden script a mas autohealing ako v call of duty... cize ani to prezitie nebude problem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vietemi poradit nejaku akcnu strielacku, v ktorej je vela zbrani a vela nepriatelov???Najlepsie 1 postava a nepriatelia bud zombie alebo nejake ozbrojene skupiny...nieco akcne, kde sa vela striela ale zas tak aby som aj prezil :D

Já se bavil třeba u Stalkera COP a i při módu od DMP, kterej není snadnej (viz vlákno Stalker). Zbraní hafo a střílení taky, i když je to vlastně RPG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

premyslim o tomhle :) mohli by na to dat nejakou slevu.. mel bych do konce zivota co hrat

http://store.steampowered.com/sub/18406/

 

asi si stahnu Rise of the Samurai.. na Steamu za 8 eur, je to DLC k Shogunovi, ale v podstate je to uplne nova hra, odehrava se v jiny dobe, jiny jednotky, mapa, jina atmosfera a vsechno. vypada to uplne hrube

ted kdyz si vezmu, jak se druhej Shogun povedl a jeste ho vysperkovali skvelejma DLC a naproti tomu Rome 2 dopadl tak hrozne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...