Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Viz https://eu.wargaming.net/support/kb/articles/98

(po přihlášení to na mě vybaflo česky, je to ve spoileru)

 

Osobně jsem to ještě řešit nemusel...

 

 

 

Jak získat zpět prodané prémiové vozidlo?

Rozumíme, že chcete získat zpět Vaše prodané prémiové vozidlo. Pokud se tak stane, můžeme Vám pomoci.

Dejte prosím pozor na názvy tanků, jež si mohou být podobné a zapříčinit nechtěný prodej prémiového vozidla.

Díky tomu nabízíme možnost jednorázové obnovy jednoho (1) prémiového vozidla v každé z našich her.

  • Příklad: 1 tank pro WoT, 1 letadlo pro WoWp, 1 loď pro WoWs, 1 tank pro WoT Blitz.

Každý hráč by však měl vzít na vědomí, že je každý zodpovědný za svůj účet sám a prodej tanku je vždy třeba potvrdit opsáním prodejní sumy ve speciálním okně.

Abyste mohli využít této jednorázové obnovy, musíte splnit následující požadavky:
  • Prémiové vozidlo, které chcete získat zpět, bylo prodáno maximálně před dvěma měsíci.
  • Musíte mít na účtě minimálně stejnou hodnotu, za kterou jste tank prodal.
  • Musíte mít volné místo v garáži, hangáru či přístavu.
  • Vyjímka obnovení prémiového vozidla ještě nebyla pro danou hru využita.

Jakmile ověříte, že tyto podmínky splňujete, kontaktujte prosím naší zákaznickou podporu přes systém incidentů, kde zmíníte název prémiového vozidla, které byste rád obnovili.

Následující akce budou provedeny, jakmile bude Váš incident řešen zákaznickou podporou:
  • Odstranění požadované částky stříbrňáků.
  • Využití volného stání v garáži, hangáru či přístavu.

    Posádka, pilot či kapitán, kteří byli s prodejem tanku odstraněni, nebude možné obnovit.

 

 

 

 

 

V 9.16 to prý půjde i bez podpory, jaké ale budou podmínky jako přes podporu (lhůta či jak často), netuším:

"Počínaje aktualizací 9.16 budou mít hráči možnost obnovit speciální či prémiové tanky i propuštěnou posádku přímo ze své garáže, bez nutnosti kontaktovat zákaznickou podporu."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak mám rozumět  ,,Prémiové vozidlo, které chcete získat zpět, bylo prodáno maximálně před dvěma měsíci" Jako když bylo prodáno před třemi a více měsíci není nárok a nebo právě je? To je tam něco nového, že, protože poprvé když se to tu objevilo, tak lidi brali nazpátek tanky co prodali déle než ty 2 měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak mám rozumět  ,,Prémiové vozidlo, které chcete získat zpět, bylo prodáno maximálně před dvěma měsíci" Jako když bylo prodáno před třemi a více měsíci není nárok a nebo právě je? To je tam něco nového, že, protože poprvé když se to tu objevilo, tak lidi brali nazpátek tanky co prodali déle než ty 2 měsíce.

Na to baly kdysi akce od WG, teď si to musíš do dvou měsíců zkusit koupit zpět, pokud jsi to už udělal dříve, tak teďka máš už po ftákách. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě máš asi 2 měsíce na to, abys po prodeji požádal o navrácení do garáže (ale třeba dokáže podpora mile překvapit a udělat výjimku)...

 

Je možné (ale taky ne), že to v 9.16 vezme i víc než 1 tank (1 item per game) či delší dobu po prodeji... Ale těžko říct...

 

Je to spíš otázka na někoho, kdo tu službu už využil - jestli se k tomu tedy někdo přizná ;-)

 

Nicméně klidně bych to zkusil přes podporu a pak, pokud to nevyjde, i v patchi 9.16. Nebo počkat na patch 9.16 a zkusit to v něm, a až v případě neúspěchu zkusit podporu - ale tady zase může nastat, že podpora řekne, že si to od 9.16 každý může udělat v klientovi a oni už to nedělají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vím , že to takhle bylo, když to umožnili, ale že by potom změnili lhůtu? no nejdřív zjistím jestli už byl na účet vrácen nějakej premiak a potom se zeptám na podpoře a uvidím co půjde.

Jen se zeptám když to půjde o co si zažádat....jen pro info typ59 vlastním...

T-34-3

JT88

Panther M10

105LeFH ( tohle je super artyna to vím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba jak tvoje tak toho TVP, kdyby jsi nevystřílel AP a APCR na AFK stroj kterej jsi mohl vzít z boku nebo ze zadu HE a zabít ho tak to máš jednoduší. Kdybys těma HE líp mířil, tak by to možná taky líp dopadlo. HE už jsi měl mít když jsi střilel po té G114.

K těm HE když na to koukám opakovaně, tak na tebe Jg E100 ani nekouká, ty nedoměříš a HE letí do spaced armoru kam mu dá jen za 4hp. Možná si zmatkoval a chtěl jsi prostě rychle pomoct TVP a odlákat tak pozornost toho TD.

Jinak pěkná hra a dobrej začátek s tím, že ses hodně dobře stáhl a logicky rozhodl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba jak tvoje tak toho TVP, kdyby jsi nevystřílel AP a APCR na AFK stroj kterej jsi mohl vzít z boku nebo ze zadu HE a zabít ho tak to máš jednoduší. Kdybys těma HE líp mířil, tak by to možná taky líp dopadlo. HE už jsi měl mít když jsi střilel po té G114.

K těm HE když na to koukám opakovaně, tak na tebe Jg E100 ani nekouká, ty nedoměříš a HE letí do spaced armoru kam mu dá jen za 4hp. Možná si zmatkoval a chtěl jsi prostě rychle pomoct TVP a odlákat tak pozornost toho TD.

Jinak pěkná hra a dobrej začátek s tím, že ses hodně dobře stáhl a logicky rozhodl. 

Ved hej jasne po bitke je kazdy general, ja som do toho s JgPz isiel, ze je to dopredu vyhrane, ze odlakam pozornost a TVPcko ho da.

Spatne by som urcite do toho Typa palil HE z boku ale ja som vtedy ani len netusil kolko ma prase HPciek a vedel som ze nan budeme dvaja a mal som skoro full HP.

Mozno keby sme vyhrali by to nebolo vobec zaujimave, ale este nikdy som nebol na niekoho tak nasrany jak na to TVP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info (slyšel jsem + viděl jsem (twitch), osobně ještě neověřil, možná až večer, možná zítra, až do soboty mám vše splněné :-)):

 

Pozor, dnešní update nějak rozbil/upravil doplňování munice.

Prémiová jde údajně koupit jen za goldy (zatím neověřeno), i když nabízí možnost za kredity.

V případě, že máte automatické doplnění munice za kredity, tak se goldová NEDOPLŇUJE.

 

Takže pokud to není bug, tak se vrací doba, že gold za gold.

 

Ale možná to je bug, protože lidé je mají i ve skladu, ale oni se jim zkrátka nedoplní...

 

Anebo úplně nějaká nová "fíčura", jak si vystřílíš naložené goldy, tak další zase až zítra :-D

 

Edit: NA + RU servery prý jedou normálně, takže asi bug...

 

Edit2: Už to někdo vyřešil ...

 

Ukázka (viděl jsem, nezkoušel jsem) - vypnul automatické doplňování munice u tanku, nastavil si doplnění goldové za kredity (12x HEAT), dal potvrdit, v garáži měl stále 0 HEAT, skočil opět do servisu, tam mu to zase ukazovalo 12 x HEAT, přepnul na goldy, ZKONTROLOVAL, jestli má v součtu nákladů položku gold 0 a dal potvrdit. Pak se mu ty HEATy zase dostaly klasicky do tanku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá studie tankovýho feťáka bez kompu. Pozorování : melancholie, náhlé nekoordinované pohyby, škubání hlavou. Nucené vokální projevy bez příčiny a smyslu- " Já ho neprobil " ???? Zjevné známky  trýznivého sebepoškozování a prudkých masturbačních návalů bez ohledu na lokaci, kde se subjekt nachází. Stav je krizový a to jsem chtěl doprd... tenhle týden doexpit kanon na Leo Pt. A... Marjá, já bych hrál :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...