Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera jsem si dal TVP VTU seanci, abych s tím krámem trochu pohnul. Stal se zázrak a já nebyl stále mezi X.tiery. Už zbývá jen asi 14k expů a půjde z garáže. VTU není úplně špatné, když vám to nepřítel dovolí, tak si i zastřílíte, když má "tvořit" hru, tak je marné. Největší nepřítel jsou tanky se Stalinium pancířem, díky WG za všechny dingací IS3 a IS6. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpráva o stavu hraní tanků, když se dítě mění v mladého muže. Před rokem klasika, šavle hore, tradá, umírám, hahaha. Za rok vyrostl o skoro 15 cm a hlava to taky nějak pobrala :) Hellweapon, co pro něj poskytl účet snad bude mít radost :)

 

Ať se daří dál klukovi nucleárnímu. :thumbsup:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si po dlouhé době půjčil od kamaráda účet. Neměl hrdinu na E25 a Löwem, tak jsem to napravil :-). Löwe je skvělý tank. Musím to říct :-D. Spousta, ale spousta lidí ho podcení a najede na mě jak trumpeta. A pak se dost často diví, věž celkem drží a boky jsou taky v pohodě. Škoda toho motoru vpředu. No, tohle hraní mě přivedlo k tomu, že bych se do WoT zase na nějaký čas vrátil.

Bohužel nemám již vlastní účet.

Chtěl jsem se tedy tímto zeptat, jestli zde není někdo, kdo by měl jeden postranní či odložený, mohu za něj nabídnout nějaké goldové přilepšení či účet ve WT, který jsem do teď hrál. 

Je na něm top T54, dvě ruské Jety a dvě další jsou vyzkoumané, kdyby měl někdo o ten WT účet zájem, napište mi prosím do soukromé zprávy. Určitě se dohodneme ! :-)

Přeji mnoho úspěchu na bojištích.

PS: pár fotek http://frankye.rajce.idnes.cz/WarThunder/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus borci, pocujte mam nasledovny problem s hrou, pocas bitky ma to obcas vyhadzuje na plochu a hra spadne.

Niekedy mi to automaticky znovu restartne hru a niekedy nic. Mate s tym niekto skusenosti?

Mam win 10, i5 cpu, 8 gb ram a 750 Ti grafiku, robi mi to aj na inych masinach a neviem kde je problem.

Pouzivam webium mod pack. Najhrosie je ze mi to pada hlavne v situaciach ked niekde chcem vybehnut, proste v zapale hry a po restarte hry som povacsinou mtrvy...

 

Uz mi to lezie dost na nervy, ked ma vyhodi pred koncom bitky samozrejme to wotko berie ze som svojvolne odisiel z bitky a mam 0 exp. a 0 kreditov za bitku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si po dlouhé době půjčil od kamaráda účet. Neměl hrdinu na E25 a Löwem, tak jsem to napravil :-). Löwe je skvělý tank. Musím to říct :-D. Spousta, ale spousta lidí ho podcení a najede na mě jak trumpeta. A pak se dost často diví, věž celkem drží a boky jsou taky v pohodě. Škoda toho motoru vpředu. No, tohle hraní mě přivedlo k tomu, že bych se do WoT zase na nějaký čas vrátil.

Bohužel nemám již vlastní účet.

Chtěl jsem se tedy tímto zeptat, jestli zde není někdo, kdo by měl jeden postranní či odložený, mohu za něj nabídnout nějaké goldové přilepšení či účet ve WT, který jsem do teď hrál. 

Je na něm top T54, dvě ruské Jety a dvě další jsou vyzkoumané, kdyby měl někdo o ten WT účet zájem, napište mi prosím do soukromé zprávy. Určitě se dohodneme ! :-)

Přeji mnoho úspěchu na bojištích.

PS: pár fotek http://frankye.rajce.idnes.cz/WarThunder/

Jeden účet mám po zesnulém hráči s nickem foglkarl. Jemu už k ničemu není (dědice neměl) a já protože jsem mu ho zakládal, tak vím i jeho přihlašovací údaje. Má tam snad vyzkoumaný pershing, jinak šestky, možná i sedmičky. EFR nebude asi nic moc, ale jinak lepší, než začínat od nuly. Kdybys ho chtěl, písni PMko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus borci, pocujte mam nasledovny problem s hrou, pocas bitky ma to obcas vyhadzuje na plochu a hra spadne.

Niekedy mi to automaticky znovu restartne hru a niekedy nic. Mate s tym niekto skusenosti?

Mam win 10, i5 cpu, 8 gb ram a 750 Ti grafiku, robi mi to aj na inych masinach a neviem kde je problem.

Pouzivam webium mod pack. Najhrosie je ze mi to pada hlavne v situaciach ked niekde chcem vybehnut, proste v zapale hry a po restarte hry som povacsinou mtrvy...

 

Uz mi to lezie dost na nervy, ked ma vyhodi pred koncom bitky samozrejme to wotko berie ze som svojvolne odisiel z bitky a mam 0 exp. a 0 kreditov za bitku.

Tohle dělají některé módy,webium nepoužívám,je zbytečně velký,já používám slayer  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle dělají některé módy,webium nepoužívám,je zbytečně velký,já používám slayer  :-)

Ja mam Rekrut ucet na ktorom je este asi 25 dni premka (kupil som si Lefle OP arty s 30 dni premkom ) a potreboval by som tam urobit z IS na IS7 aby som mal  T95E2 .. na zarabanie tam je IS6 a E25 .. PM ak by si mal zaujem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus borci, pocujte mam nasledovny problem s hrou, pocas bitky ma to obcas vyhadzuje na plochu a hra spadne.

Niekedy mi to automaticky znovu restartne hru a niekedy nic. Mate s tym niekto skusenosti?

Mam win 10, i5 cpu, 8 gb ram a 750 Ti grafiku, robi mi to aj na inych masinach a neviem kde je problem.

Pouzivam webium mod pack. Najhrosie je ze mi to pada hlavne v situaciach ked niekde chcem vybehnut, proste v zapale hry a po restarte hry som povacsinou mtrvy...

 

Uz mi to lezie dost na nervy, ked ma vyhodi pred koncom bitky samozrejme to wotko berie ze som svojvolne odisiel z bitky a mam 0 exp. a 0 kreditov za bitku.

mne toto robil SweetFX, stará verzia....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji, stejnej problém po instalaci 9.15, taky SweetFX ....

A ako sa da tomu vyhnut, resp. to vypnut? Ja som preinstaloval webium, pozeral som vsetko co som tam pozaklikaval a ziadny SweetFX tam nebol.

Ja nic extra okrem, 30x zoomu, 2-riadkovej garaze, bzuciaka na spoting a par dalsich drobnosti nepouzivam tak neviem cim to moze byt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WoT mě zase začalo bavit a dokonce se občas těším, až si ho budu moci pustit. Je to díky verzi 9.15, která je u nejpříšernější jakou jsem kdy měl. Padá neuvěřitelně často a bohužel v bitvě. Problém se nepodařilo vyřešit a experimenty končily ještě častějším padáním. Dokonce v bojovém výcviku a modu cvičných bitev. Aktualizoval jsem i program Malování a nepomohlo to. :)

Jelikož to nejméně padalo v prvotní konfiguraci SW cca 1-3x/h, tak jsem se k ní vrátil a zjistil, že jsou v ní 100% stabilní cvičné bitvy.

Vybral jsem si vhodný, ne OP stroj a začal je hrát. Jak jsem se tam rozkoukal a udělal si vlastní cíle hraní, tak mě to začalo dost bavit a dokonce pomáhám nešikovným spoluhráčům opět na pásy. Po 200 bitvách to vypadalo, že jsem obsah a zábavnost toho modu vyčerpal, ale několik extrémních výsledků bitev tomu dalo další rozměr, takže tam mám odehráno už přes 400 bitev.

Je to takový pohodový hraní a vždy jsem v týmu, co má větší šanci na výhru proti náhodným bitvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WoT mě zase začalo bavit a dokonce se občas těším, až si ho budu moci pustit. Je to díky verzi 9.15, která je u nejpříšernější jakou jsem kdy měl. Padá neuvěřitelně často a bohužel v bitvě. Problém se nepodařilo vyřešit a experimenty končily ještě častějším padáním. Dokonce v bojovém výcviku a modu cvičných bitev. Aktualizoval jsem i program Malování a nepomohlo to. :)

Jelikož to nejméně padalo v prvotní konfiguraci SW cca 1-3x/h, tak jsem se k ní vrátil a zjistil, že jsou v ní 100% stabilní cvičné bitvy.

Vybral jsem si vhodný, ne OP stroj a začal je hrát. Jak jsem se tam rozkoukal a udělal si vlastní cíle hraní, tak mě to začalo dost bavit a dokonce pomáhám nešikovným spoluhráčům opět na pásy. Po 200 bitvách to vypadalo, že jsem obsah a zábavnost toho modu vyčerpal, ale několik extrémních výsledků bitev tomu dalo další rozměr, takže tam mám odehráno už přes 400 bitev.

Je to takový pohodový hraní a vždy jsem v týmu, co má větší šanci na výhru proti náhodným bitvám.

Nechápu, nejsi první, kdo na to nadává. Nemám sebemenší problém, nespadlo mi to posledního patche ani jednou. Používám Zvedákův balík, vše jede OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, nejsi první, kdo na to nadává. Nemám sebemenší problém, nespadlo mi to posledního patche ani jednou. Používám Zvedákův balík, vše jede OK.

Díky násobkům jsem vyzkoušel po cca měsíci opět náhodné bitvy. Účastnil jsem se 15 bitev a během nich došlo k 11 pádům hry. Těsně před tím 7 bitev ve cvičném modu a vše jako vždy v pohodě. Docela by mě zajímalo v čem se ty mody na SW úrovni liší. Napadla mě velikost zabírané RAM a tak jsem otestoval všech 8 GB a vadný se nezdají.

Být ty potíže v letech 2011-13, tak bych vyšiloval, ale v současnosti s tím jak vypadají náhodné bitvy je mi to celkem fuk. Když mám náladu se hrabat v PC, tak občas něco vyzkouším, co by problém vyřešilo, ale častěji jsem moc pohodlný a tak si pustím cvičný bitvy, nebo WT, případně zcela jinou hru.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky násobkům jsem vyzkoušel po cca měsíci opět náhodné bitvy. Účastnil jsem se 15 bitev a během nich došlo k 11 pádům hry. Těsně před tím 7 bitev ve cvičném modu a vše jako vždy v pohodě. Docela by mě zajímalo v čem se ty mody na SW úrovni liší. Napadla mě velikost zabírané RAM a tak jsem otestoval všech 8 GB a vadný se nezdají.

Být ty potíže v letech 2011-13, tak bych vyšiloval, ale v současnosti s tím jak vypadají náhodné bitvy je mi to celkem fuk. Když mám náladu se hrabat v PC, tak občas něco vyzkouším, co by problém vyřešilo, ale častěji jsem moc pohodlný a tak si pustím cvičný bitvy, nebo WT, případně zcela jinou hru.  

Taky tomu nerozumím. Mám PC Intel + nVidia a notebook AMD + AMD (kdyžtak v profilu) a žádný pády jsem nezaznamenal. Používám některé mody z Aslainova balíku a hra chodí úplně v pohodě jak na EU, tak na NA. Na obou mám Windows 10. Na ofiko serveru na to nadávalo hodně lidí, ale fakt těžko říct, čím to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si po dlouhé době půjčil od kamaráda účet. Neměl hrdinu na E25 a Löwem, tak jsem to napravil :-). Löwe je skvělý tank. Musím to říct :-D. Spousta, ale spousta lidí ho podcení a najede na mě jak trumpeta. A pak se dost často diví, věž celkem drží a boky jsou taky v pohodě. Škoda toho motoru vpředu. No, tohle hraní mě přivedlo k tomu, že bych se do WoT zase na nějaký čas vrátil.

Bohužel nemám již vlastní účet.

Chtěl jsem se tedy tímto zeptat, jestli zde není někdo, kdo by měl jeden postranní či odložený, mohu za něj nabídnout nějaké goldové přilepšení či účet ve WT, který jsem do teď hrál. 

Je na něm top T54, dvě ruské Jety a dvě další jsou vyzkoumané, kdyby měl někdo o ten WT účet zájem, napište mi prosím do soukromé zprávy. Určitě se dohodneme ! :-)

Přeji mnoho úspěchu na bojištích.

PS: pár fotek http://frankye.rajce.idnes.cz/WarThunder/

blaženo ,,ne se r,,.... stačí se ozvat, to víš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se zase potýkám s chutí i nechutí si zahrát. Protože potřebuju něco doexpit (spíš jen chci, protože nemám rád nedodělané věci, jak tanky, tak posádku), ale nemám už nervy na to, abych hrál cíleně třeba 20 her za 2 hodiny s jedním tankem (začnu to brzo kazit a trochu se "vztekat"), tak to dělám vesměs formou násobků (někdy to proložím i zálohama), takže 3x jsem "neodolal".

 

Protože jsem se na publiku moc nechtěl trápit, tak jsem si dal za cíl u 11 strojů dát 1 výhru za den (každý den - so, ne, po) a celkem si dát i těch 50k xp (pokud to vyjde). Dát 33 výher za 3 dny není moc ;-)  Nakonec to vyšlo přesně - dnešní "11" výhra (M40/43) završila těch 50k xp...

 

Celkové WR 33/52 (63,45%) taky jde, protože to hlavní jsem neřekl - z těch 11 strojů bylo 9 artyn: u těch se nerozčiluju - to za mě dělá někdo jiný, spíš se blbě křením :devil:

 

 

 

 

                      sobota                                              neděle                                             pondělí

 

MECDw.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cez vikend som dal do topu Skodu T50, som nou velmi prijemne prekvapeny, ale ked som nastrielal nieco vysse 6k a dal asi 4 killy a bola "len" 1.trieda tak mi to trosku otvorilo oci co je ten stroj asi zac :D

Mojmu "yolo" stylu velmi nesedi, ale ked prezijete do druhej casti bitky tak vypina tanky jedna radost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...