Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já neříkám nic proti WG. Ale s lidma neudělají prostě nic. To nejde. Je to bohužel trend ve všech hrách, kde se potkáváš online s lidma. 

 

Zkus AW. V PVE misích hraješ se čtyřmi maníky proti botům. Je to daleko zábavnější než PVP (stejné jako WoT). Kromě toho tam prakticky neexistuje RNG, takže pokud správně zamíříš a máš správný druh munice, tak trefíš a probiješ. A od náročnosti Hard už je to dost makačka.  :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HBJ a poslouchal jsi stream?

 

http://www.worldofwars.cz/forum/321-novinky/

 

Každopádně to tu je OT. AW má svoje vlákno

 

Jen jsem odpovídal Jassonovi na jeho nářky nad hráči, protože tohle je alternativa. Přeci mu to nebudu psát do vlákna o AW, kam pravděpodobně nechodí.

A stream jsem neposlouchal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, ja hlupak doufal ze ty modifikace konecne zatrhli, a on byl jen zas nejaky patch....tak to zas nic. :(

Bude to chvíli trvat než budou nové modifikace,je to tím,že WG začal používat script 3 místo 2 a předělání všech módů je poměrně zdlouhavá záležitost. Ikdyž si osobně myslím,že hackeři tvrdě pracují na tom,aby módy byly co nejdřív ve hře. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem už rozchodil WoT i v náhodných bitvách. Bohužel netuším, v čem byl problém, nebo v čem je, ale jsem rád, že mi to nepadá v 80% bitev. Dokonce jsem si pořídil i nový zdroj, ale tím to také nebylo, tak trochu vyhozená investice.

Došlo ke dvoum zásadním věcem. Vyšla nová verze hry a já dal grafiku na nejhorší kvalitu. Nevím co tu hru rozchodilo a zjišťovat  to nehodlám, abych si jí nerozvrtal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak jsem si řekl, že si zkusím vyjet misi na tento víkend - 3x5 osobních záloh (budou se hodit, až se zase rozhodnu přeexpit nějakou plečku ;-))

A aby to bolelo co nejmíň a vyzkoušel jsem toho co nejvíc, tak jsem si to zkusil odjet pouze v prémiových strojích s tím, že startovat budu na T8 a pokud vyhraju, půjdu na jiný stroj a až si odjedu celý tier, tak půjdu o stupínek dolů... Těch stojů mám dost, většinou z dřívějších WG misí, maratonů, výročních dárků (ty "malé plečky" neprodávám, občas se hodí) či dárků k "výpočetní technice" - ale doufal jsem, že nebudu klesat až na T2 :-D

 

A dopadlo to zajímavě, v sobotu 3/3 (započítány všechny 3 výhry - výjimka, vše s leKpz M 41 90 mm GF - chtěl jsem si dát M, které konečně padlo); dnes 28/37 (započítáno 27, jedna utekla); celkové WR za 31/40 (77,5%), sám, bez čet...

 

Povedlo se mi to akorát, projel jsem vše od 8 do 4 a finálovku jsem dal s TOGem, byť se mi do něj nechtělo, nechtěl jsem ho hrát, přemýšlel jsem o nějaké dárkové T2/3, ale nakonec jsem to risknul :-D

 

Docela se dařilo, nebyl jsem úplně marný, ale když jsem zahrál tužku, tak to zase podržel tým, WG se vytáhlo :-D A goldíků taky padlo dost, ale i tak jsem pár "drobných" vydělal :-)

 

Obrázky zde:

 

 

Tabulka SO + NE:

E3dcU.jpg

 

M na leKpz - ale moc jsem toho nepředvedl, tomu M jsem se spíš divil; už jsem měl divočejší hry... Asi tomu pomohla ta rudá T50/51, která se celá nechala sežrat... Ty HEčka jsou stejně brutální jako na Ru 251 :-D

 

V4uUh.jpg

 

3FHUb.jpg

 

vQ6rd.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč by nemělo, lidi nadávají, ale stejně to hrají, nadávají na public a chtějí jezdit SH, tam se naštvou a a zase jdou jezdit ten public, kterej to vlastně celé drží nad vodou. Prostě je to hodně pestré.

Já jsem toho nechal přesně po 4 letech na den. Účet šel do světa a nevydržel jsem to jen půl roku a už to mastím zase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hram uz wotko nejaku tu dobu ale co sa dnes rano stalo to som este asi nevidel, ostali sme ja s FV + TVP a oproti nam JgPz.

Mne dosli naboje a praseti ostalo 60HP a ten typek v TVP-cku nebol schopny za asi 4 minuty obist to prase a dat mu poslednu ranu, nabehol mu priamo na delo a bitka skoncila remizou.

33k bitiek a takuto jednoduchu vec nevie urobit...Este nikdy som nemal take nervy na niekoho...

 

Pozrite si to fakt to stoji zato:

 

http://wotreplays.com/site/2884312

 

 

Keby som dopredu vedel ako to dopadne tak tie Hecka vystrielam do toho AFK Typa 61, keby keby keby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Feťáci 

 

a proč by nemělo, lidi nadávají, ale stejně to hrají, nadávají na public a chtějí jezdit SH, tam se naštvou a a zase jdou jezdit ten public, kterej to vlastně celé drží nad vodou. Prostě je to hodně pestré.

Já jsem toho nechal přesně po 4 letech na den. Účet šel do světa a nevydržel jsem to jen půl roku a už to mastím zase.

 

 

Tank junkies to neopustí, už i Kanár hraje znova ! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis LevapKing ?  a pise aj na ofiko .. minule som ho tam dakte videl ...

 

Ne, má jinej nick. Pod Levapkingem tam furt rozumuje, nedávno jsem se s ním poškorpil v debatě o Löwe. To bylo furt keců, nebudu hrát, War Thunder, všechno špatně blablabla atd. a už je v tom zas :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Feťáci 

 

 

 

Tank junkies to neopustí, už i Kanár hraje znova ! :D

už hodně krát jsem napsal...jednou feťák navždy feťák....a wotko je to ten příklad. Já se tím nikdy netajil. Ano wotko mě stále baví, jen jednou jsem měl krizi a poslal jsem účet do světa (a ten dotyčný to vydržel půl roku a poslal dále), myslel jsem, že mě uchvátí AW, ale nebaví mě čekat 5min jestli skočím do hry a ještě ten úchvatný MM. Je to větší haluz než wotko. A bohužel se tam nedá nikterak poměřovat a to není pro mě. 

I když jsem třeba dle xwm žluťák proti např. zvedákovi(obrazně řečeno) tak mě baví v té hře udělat něco, abych to takovémuto hráči znepříjemnil a červenému znechutil a četl třeba v chatu, že jsem cheater a nebo když se mi to nepovede (to je častěji) a červenému se to povede a prohraje, jak hezky hejtí...já jsem prostě takovej a tohle mě baví...v AW nic takovéto není, žádná sranda nic, je to suché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, rush na Malinovce jak v r. 2011, tohle jsem od té doby neviděl.

 

Mě s AMX 13 90 tam okamžitě načapali s kalhotama dole (RU 251 co jel středem pole) měl jsem se držet zpátky, navíc 1. hit mi zničil motor a pak bum, bum a bylo vymalováno, ale - podle barviček enemy týmu jsem to fakt nečekal! Najel jsem do toho křoví na e5 jak blbec, protože jsem viděl záznam týpka co tam naspotoval 8,2k dmg, ale mě tyhle fígle prostě nefungujou.

Přes pole jede prakticky na začátku bitvy RU 251, T57 HT, T110E5, Jg.E-100, po okraji 2x E-50M, 2x M41 90GF, O140, Leo 1, T4 Heavy a nevím kdo ještě, i zelený barvičky, do 12. min jsou všichni tihle u naší základny u těch baráků, cca do 9. min je po bitvě, nechali se z boku rozstřílet jak se dalo čekat  - fakt, furt mě tahle hra překvapuje.

 

http://wotreplays.com/site/2888723#malinovka-ferenc96-amx_13_90

 

taky mě docela "baví" různý návody jak spotovat, jako - zajeď do tohoto křoví a spot i assist dmg je je zaručeno. V mým případě platí:

 

1. o ten flek se porvou všichni 3 scouti na naší straně

2. pokud mám HT nebo TD - nejede tam nikdo

3. pokud flek obsadím, předjede mě MT nebo HT a jede "spotovat" ještě o kus dál přede mě, kde se nechá rozstřílet, já navíc schytám střely co ho minuly

4. na mnou naspotovaný tanky nikdo nestřílí

5. nebo není pro koho spotovat, protože všichni spoluhráči jedou na druhou stranu

6. Malinovku a Prochorovku dostávám téměř výhradně v těžkým tanku

.

.

.

atd., atd. ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...