Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Uz ste niekedy stretli takychto typkov na publiku:

 

https://eu.wargaming.net/clans/wot/search/#wgsearch&type=accounts&search=Praefixum&limit=10

 

Hrac ma najazdenych 10k bitiek s X medkami 140 a E50M a okrem toho skoro nic, myslite ze do toho investoval kopec prachov na volne expy?

Testovací, novinářský účet nebo tak něco? I když to by asi neměl tolik bitev...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz ste niekedy stretli takychto typkov na publiku:

 

https://eu.wargaming.net/clans/wot/search/#wgsearch&type=accounts&search=Praefixum&limit=10

 

Hrac ma najazdenych 10k bitiek s X medkami 140 a E50M a okrem toho skoro nic, myslite ze do toho investoval kopec prachov na volne expy?

som to pocital s tym Panther 8.8 s tym priemerom exp a poctom bitiek je to cca 650 tisic exp .. na E-50M  ti treba 677 tisic .. to s nasobkami by slo .... a potom dokola E-50M az doexpit obj 140 ... za tu 50M by bolo treba 27k goldov ... a ba obj 140 dalsich 29 tisic goldov ...   da sa to .. ale inak pekna uchylka ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som to pocital s tym Panther 8.8 s tym priemerom exp a poctom bitiek je to cca 650 tisic exp .. na E-50M  ti treba 677 tisic .. to s nasobkami by slo .... a potom dokola E-50M az doexpit obj 140 ... za tu 50M by bolo treba 27k goldov ... a ba obj 140 dalsich 29 tisic goldov ...   da sa to .. ale inak pekna uchylka ...

ale ber to tak, že pro nás je to dost peněz, ale když budeš vydělávat průměrně 3x víc než náš průměrný plat (23 000), tak to zas v poměru tolik nestojí ani roční premko pro ně není něco nad čím by řešili, jestli koupit nebo nekoupit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opet nehratelne.Worlds of lag

mapa malinovna.ja s grillem.smaozrejme dostavame na *****,pac vsecky medka vcetne skautu stoji az za mnou a do eteru jen..grill noob,grill noob.uz aby ty prazdniny skoncili a fakani šli do školy

A ono se s koncem prázdnin něco změní? Jako že pak už budou hrát jen rozumní hráči? Nevěřím.

V tom obrovským množství hráčů už to nemá vliv. To co tvrdíš možná platilo na začátku WoT tak do r. 2012, dneska už denní ani roční doba nic nezmění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera opět hrozný lagy,tank mě stál na místě,hrabal pásama a ani se nepohnul,po nějaké době jsem se ocitl pod skálou ani nevím jak jsem se tam dostal. A to nemluvím o časomíře,ta si dělala co chtěla,běžně jsem začínal bitvu v čase 10:12 a pod. Je to hrozný,když nevím kdy bitva skončí,hráli jsme opevnění osmičky a každý z členů týmu měl jiný čas bitvy!!!!!!!! Měli by s tím něco dělat,tohle hodně hráčů,včetně mě ,odradí od hraní. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ber to tak, že pro nás je to dost peněz, ale když budeš vydělávat průměrně 3x víc než náš průměrný plat (23 000), tak to zas v poměru tolik nestojí ani roční premko pro ně není něco nad čím by řešili, jestli koupit nebo nekoupit

ked to tak zoberiem aj ja som do tej hry dal mozno aj tolko co on, za PU a za premiove tanky nakolko som zberatel .. rozdiel je v tom, ze on platil aby mal peknu farbicku....   ale kazdy sme neaky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taka bezna komunikacia po bitke, kde sme vyhravali o 5-6 tankov :D

 

ja: Proc to capoval idiote?

on: Mise kokote

 

To se jako domníváš, že oslovením "idiote" zahájíš smysluplnou debatu?

To je to samý jako když v bitvě někdo napíše: "help idiots!" - to fakt čeká, že mu někdo pomůže?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ono se s koncem prázdnin něco změní? Jako že pak už budou hrát jen rozumní hráči? Nevěřím.

V tom obrovským množství hráčů už to nemá vliv. To co tvrdíš možná platilo na začátku WoT tak do r. 2012, dneska už denní ani roční doba nic nezmění.

neber mě iluzéééé :-D :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konspiračka :-D

No po 5letem hraní jsem si řekl, že to určitě budu hrát další rok, jsem si koupil první roční prémko v životě(1900kč za rok je méně než co projím o víkendu) a to jsem asi neměl dělat od té doby to stojí.....Tak jsem se kouknul na noobmeter a je to ...... trochu statistiky, né srovnávání pinďourů. Wotko hraji stejně, není to, že bych umíral jako poslední z 5ti. Hraji solo.

 

včera ... 11bitev - 27,27% win - 2517 wn8

 

1 E-50 Ausf. M MT DE 10  8   25.00%

2 Type 59         MT CN 8    3   33.33%

 

od soboty včetně út - 40 bitev - 47,14% win - 3218 wn8

 

1 E-50       MT      DE   9   20   65.00%

2 59-16      LT      CN   6    8   12.50%

3 STA-1     MT     JP    8    3    66.67%

4 Type 59  MT     CN   8     2   0.00%

5 T62A       MT     SU   10   2   50.00%

6 M48A1    MT     US   10   2   50.00%

7 M44        SPG   US    6    2   0.00%

8 T 25        MT     CZ     6   1   100.00%

 

a než jsem to koupil tak 400 her/měsíc 61% ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konspiračka :-D

No po 5letem hraní jsem si řekl, že to určitě budu hrát další rok, jsem si koupil první roční prémko v životě(1900kč za rok je méně než co projím o víkendu) a to jsem asi neměl dělat od té doby to stojí.....Tak jsem se kouknul na noobmeter a je to ...... trochu statistiky, né srovnávání pinďourů. Wotko hraji stejně, není to, že bych umíral jako poslední z 5ti. Hraji solo.

 

včera ... 11bitev - 27,27% win - 2517 wn8

 

1 E-50 Ausf. M MT DE 10  8   25.00%

2 Type 59         MT CN 8    3   33.33%

 

od soboty včetně út - 40 bitev - 47,14% win - 3218 wn8

 

1 E-50       MT      DE   9   20   65.00%

2 59-16      LT      CN   6    8   12.50%

3 STA-1     MT     JP    8    3    66.67%

4 Type 59  MT     CN   8     2   0.00%

5 T62A       MT     SU   10   2   50.00%

6 M48A1    MT     US   10   2   50.00%

7 M44        SPG   US    6    2   0.00%

8 T 25        MT     CZ     6   1   100.00%

 

a než jsem to koupil tak 400 her/měsíc 61% ...

 

Pokud jsou tvoje stavajici statistiky +60% win, tak solo nemaz ZADNOU!! sanci tyto staty udrzet, proste pujdes porad dolu. V hodne silne cete to vetsinou nejak jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AMX 13 90 - killer a svině zákeřná, baví mně hrozně moc, asi mám na loadery talent, bitvy ve fialovém hodnocení se poslední dobou stávají pravidlem. Lahoda, miláček, křupavá bagetka WoT. :) Leo Pt. A v skoro totálním štoku .... Velká opice, proč já, proč zrovna já ?  :arta:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...