Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Celkové WR 33/52 (63,45%) taky jde, protože to hlavní jsem neřekl - z těch 11 strojů bylo 9 artyn: u těch se nerozčiluju - to za mě dělá někdo jiný, spíš se blbě křením :devil:

Tohle mi hlava nebere. Tolik bitev a takový win. Dodnes jsem nepochopil, jak to někdo s artynama dokáže. Někdy si říkám, že snad ty hráči musejí hrát na jiných serverech, než já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakmile nefungují mody hned se lépe hraje. Doufám že těch podvodných cheatů nebude fungovat hodně a dlouho !

podvodne cheaty su hlavne WG super neviditelne a neznicitelne tanky.Ked dve e-25 v cate su schopne rozstrielat 2/3 tymu bez toho aby ich vobec niekto naspotoval tak ako chces proti nim hrat.alebo T6 LT ktory neprestreli ani t8 s goldom a ma taku kadenciu,ze kym 2x nabijes tak ta v pohode sejme ani sa nemusi uhybat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moment prosim, oni nefunguji modifikace? (ja to mesic nezapl) Jestli je to tak, tak hura zitra do bitvy!

Módy po patchi nikdy nefungují jeden až dva dny. To je přece normální. 

 

Jinak poslušně hlásím, že je to bída. Zkusil jsem dát pár her v pár dnech a hlavně i nový patch. OK, výkon se zvýšil, garáž vypadá dobře, tanky taky. A jakmile člověk klikne na tlačítko bitva, začíná problém. Můžete hrát jako polobůh, ale zábavnost vám to nepřinese. Je to popravdě utrpení koukat se na to, jak spousta hráčů prostě vůbec neví, která bije. Začali se jezdit podivné taktiky na mapách. Tam, kde se nikdy nejezdilo, protože to nemělo smysl, tak se tam začalo jezdit, i když to pořád smysl nemá a je jasné, že se tím pádem prohraje. Ale to neva, třetina týmu tam prostě pojede. Čím dál víc jde vidět opravdová hloupost lidí, absolutní nerozhodnost. A to je sakra problém. Mě to popravdě prostě nebaví. Neumím se dostat do tempa. Ani v četě ani bez čety. No co se dá dělat, tak třeba se to někdy zlepší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moment prosim, oni nefunguji modifikace? (ja to mesic nezapl) Jestli je to tak, tak hura zitra do bitvy!

Funguje jich jen pár, vesměs nějaký ten DMG panel, zaměřovače a pár podobných jednoduchých věcí. Většina módů založených na XVM (včetně barviček) je teď mimo hru, alespoň dočasně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě bylo nejhorší zvyknout si na ten WG zaměřovač... Ale je to asi spíš jen o tom, že se mi zdálo, že ten WG je takový "cukavý, skákavý" + mám synchro se serverem, a ten dodělávaný je plynulejší. Vliv na výkon to nemá, spíš je to oku lahodnější a méně mě to "rozčiluje" ... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si dal po novém patchi taky s JgPzE100.Těšil jsem se na nové zvuky a to co jsem slyšel no hrůůůůza děs i u JgPzE100 ten zvuk výstřel tak doku.... že tohle už pro mě není okrajová záležitost,ale rovnou odinstaluji.No bitva jasná prohra a to netrvala ani 5 minut.Hráči chcípali snad po vteřině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Módy po patchi nikdy nefungují jeden až dva dny. To je přece normální. 

 

Jinak poslušně hlásím, že je to bída. Zkusil jsem dát pár her v pár dnech a hlavně i nový patch. OK, výkon se zvýšil, garáž vypadá dobře, tanky taky. A jakmile člověk klikne na tlačítko bitva, začíná problém. Můžete hrát jako polobůh, ale zábavnost vám to nepřinese. Je to popravdě utrpení koukat se na to, jak spousta hráčů prostě vůbec neví, která bije. Začali se jezdit podivné taktiky na mapách. Tam, kde se nikdy nejezdilo, protože to nemělo smysl, tak se tam začalo jezdit, i když to pořád smysl nemá a je jasné, že se tím pádem prohraje. Ale to neva, třetina týmu tam prostě pojede. Čím dál víc jde vidět opravdová hloupost lidí, absolutní nerozhodnost. A to je sakra problém. Mě to popravdě prostě nebaví. Neumím se dostat do tempa. Ani v četě ani bez čety. No co se dá dělat, tak třeba se to někdy zlepší. 

no já používám xwm, ale jen kvůli pocitu z barviček, nějak jsem si prostě na to zvyknul a bez toho to prostě mě nebaví, ale nejde se na ně už vůbec spolehnout, protože hooodně lidí co podle xwm jsou v modrofialových barvách už nejsou oni, ty učty jsou prostě prodaný a nebo přenechaný a hra vypadá jak vypadá...stačí itutik už není itutíkem a když se koukneš na ten účet co to je, je to smutný, můj účet co ho borec vyšperkoval na 2000wn8 už to po půl roce vzdal a přenechal to taky dalšímu borečkovi (by mě zajímalo za kolik, ale nikdo se neozývá) a hraje kolem 500-800wn8, no a když je takové potkáš, barvy jsou k prdu a i celá hra je v prdu.

Nashorn, vlezu si do křáku a za mě najede KT a střílí si ptáky... co na to říct? Panther II - malinovka= 2x VIII,1x IX a zbytek X... nikdo nejel na kopec, tak jsem si stoupnul jen kde stojí artyny a kempil, ani APCR jsem nic neprostřelil (1700dmg) a poslední mrtvej a E75 mě nadávala polish atd, že jsem.... a mohu za to, že jsme prohráli 5:15, co na to říct. A on rld účet s 1k bitev s wn8 2500...buď nějakej honič brk nebo polish, co na to říct a napsat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Módy po patchi nikdy nefungují jeden až dva dny. To je přece normální. 

 

Jinak poslušně hlásím, že je to bída. Zkusil jsem dát pár her v pár dnech a hlavně i nový patch. OK, výkon se zvýšil, garáž vypadá dobře, tanky taky. A jakmile člověk klikne na tlačítko bitva, začíná problém. Můžete hrát jako polobůh, ale zábavnost vám to nepřinese. Je to popravdě utrpení koukat se na to, jak spousta hráčů prostě vůbec neví, která bije. Začali se jezdit podivné taktiky na mapách. Tam, kde se nikdy nejezdilo, protože to nemělo smysl, tak se tam začalo jezdit, i když to pořád smysl nemá a je jasné, že se tím pádem prohraje. Ale to neva, třetina týmu tam prostě pojede. Čím dál víc jde vidět opravdová hloupost lidí, absolutní nerozhodnost. A to je sakra problém. Mě to popravdě prostě nebaví. Neumím se dostat do tempa. Ani v četě ani bez čety. No co se dá dělat, tak třeba se to někdy zlepší. 

 

 

Jsou prázdniny, to přece musíš jako zkušenej kozák vědět. Děti mají holt čas a podle toho to vypadá. Já mám z posledních počinů WG dobrej pocit, zatím se toho moc nezměnilo, ale taky nečekám, že to dají do přijatelnýho stavu hned .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neříkám nic proti WG. Ale s lidma neudělají prostě nic. To nejde. Je to bohužel trend ve všech hrách, kde se potkáváš online s lidma. A proto už nic takového nehraju. Občas teda zapnu WoTko, ale nejde to. Prostě na to nemám nervy. A proto jsem skončil i v přímém prodeji. Normálně jsem ztratil nervy a už to nejde zpátky. A tady je to samé. Třeba za rok za dva ot bude lepší. A nebo taky ne :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neříkám nic proti WG. Ale s lidma neudělají prostě nic. To nejde. Je to bohužel trend ve všech hrách, kde se potkáváš online s lidma. A proto už nic takového nehraju. Občas teda zapnu WoTko, ale nejde to. Prostě na to nemám nervy. A proto jsem skončil i v přímém prodeji. Normálně jsem ztratil nervy a už to nejde zpátky. A tady je to samé. Třeba za rok za dva ot bude lepší. A nebo taky ne :).

 

Ale samozrejme ze muzou udelat neco i s lidma, napriklad je rozdelit na dve skupiny dle dosavadniho vykonu. To by opravdu hodne pomohlo, jenze by to mnoho hracu znechutilo takze se to nestane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale samozrejme ze muzou udelat neco i s lidma, napriklad je rozdelit na dve skupiny dle dosavadniho vykonu. To by opravdu hodne pomohlo, jenze by to mnoho hracu znechutilo takze se to nestane.

Tohle není řešení a nejde to ani prakticky. Taky jsem nad tím uvažoval a popravdě jsem nepřišel na žádný spravedlivý systém. Podle mých měřítek bych nechtěl hrát třeba ani s tebou, ale ty by jsi pro změnu nechtěl patřit do skupiny těch "horších". Není to v žádné hře, kterou znám. Jediná možnost by byla tzv liga. Prostě výkonostně postupuješ výš a výš, až dojdeš k těm nejlepším. Jenže to by těch tříd muselo být minimálně pět.  Prostě zbytečně složité. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si porad myslim ze by to slo. Predstavu mam asi takovou: Jen 2 skupiny hracu, dle vazeneho prumeru 50/50. Problem se skladanim cet by se dal taky vyresit - pokud by hrac z te slabsi poloviny hral s nekym tu vyssi ligu, mel by postih na odmenach. Takze by radsi hral nizsi soutez. Naopak hrac ktery dosahl nadpolovicni kvality by mohl byt nejak odmenen a nemohl by se pripojit do nizzsi souteze (aby tam neprudil a vsechno nevystrilel). Je to trosku slozitejsi, ale dnes deti veci ve wot chapou lip nez ja - viz mise (mam v tom dodneska hokej).

 

No a jinak ja si klido zahraju s jeste horsimi hraci nez ja, asi je to tim ze to tak nezeru Jassone:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...