Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nabíjím za 10,7 sec,pokud dáš čokoládu tak za 10,5,perky: žárovka,bratři ve zbrani a maskování. Nabiják,stabík a bino .

Mám to stejně, vozil jsem maskovačku ale lepší je o 10% rychlejší zaměření (stabík nejde namontovat) protože si raději po výstřelu zacouvám. Spot znamená často garáž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabíjím za 10,7 sec,pokud dáš čokoládu tak za 10,5,perky: žárovka,bratři ve zbrani a maskování. Nabiják,stabík a bino .

Ked vozis cokoladu tak odporucam skor nabijak, zameriavac a optiku, je to pohyblive cize malokedy budes stat niekde a cakat na spot, aspon ja ho hram skor ako opatrne medko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

největší můj omyl ve wotku je, koupě skorpionaG

Můžeš nám,kteří si ho taky koupili,říct proč? Já jsem celkem spokojený,je to sice papír,ale pokud s ním hraješ zezadu a často měníš pozice,dá se s ním dost uhrát,díky jeho skvělému dělu. A jeho největší předností jsou výdělky,je to zatím můj největší moneymaker  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jednoduše, neumím ho,myslel jsem že to půjde tak trochu lépe než rhm a ono prdlajs...

a k výdělkům no když vezmu, že typ59 okrouhali, ale když nastřílím 2500 dmg mám přes 100k (ok nevím přesně kolik je tam se spotem,ale cca do 1000), se skorpionem mezi X jsem nastřílel 4500 dmg a mít 92k to je opravdu dost málo. A ještě k tomu být závislej na X jak zahrajou je opravdu děsné. Prostě, když premiak nemá omezený MM, není premiakem. Ano je to super dát někomu za 550 a rychlá mobilita, ale když mě spotne dřív T32, tak mi to je opět k prdu. tzn žádný dohled

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jednoduše, neumím ho,myslel jsem že to půjde tak trochu lépe než rhm a ono prdlajs...

a k výdělkům no když vezmu, že typ59 okrouhali, ale když nastřílím 2500 dmg mám přes 100k (ok nevím přesně kolik je tam se spotem,ale cca do 1000), se skorpionem mezi X jsem nastřílel 4500 dmg a mít 92k to je opravdu dost málo. A ještě k tomu být závislej na X jak zahrajou je opravdu děsné. Prostě, když premiak nemá omezený MM, není premiakem. Ano je to super dát někomu za 550 a rychlá mobilita, ale když mě spotne dřív T32, tak mi to je opět k prdu. tzn žádný dohled

Po Su-122-44 je to druhy premiak do kt. som investoval peniaze a vobec nelutujem, zaraba, je s nim zabava, ale hlavne je to mobilne, ma to otocnu vez a ma to super delo s dobrou penetraciou a alfou, co viacej mozes chciet?

Ked ho porovnam s Su-122-44 tak je to nebe a dudy, hodi ta medzi IX a tam si uz len potrava pre dela, bez depresie, bez HPciek, bez penetracie, so Skorpikom nie si ani na X strateny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jednoduše, neumím ho,myslel jsem že to půjde tak trochu lépe než rhm a ono prdlajs...

a k výdělkům no když vezmu, že typ59 okrouhali, ale když nastřílím 2500 dmg mám přes 100k (ok nevím přesně kolik je tam se spotem,ale cca do 1000), se skorpionem mezi X jsem nastřílel 4500 dmg a mít 92k to je opravdu dost málo. A ještě k tomu být závislej na X jak zahrajou je opravdu děsné. Prostě, když premiak nemá omezený MM, není premiakem. Ano je to super dát někomu za 550 a rychlá mobilita, ale když mě spotne dřív T32, tak mi to je opět k prdu. tzn žádný dohled

Nastřílel jsem s ním 3765 Dmg a dal 6 killů a dostal jsem v hrubém 99 500,jinak co bitva v průměru 50 tisíc čistého,na T32 jsem si vydělal za dva dny hraní ............ camo je špatné,ale já hodně měním místa,díky jeho rychlosti,počkám si někde zašitej,dám ránu za 500 a jedu pryč,pokud nejsem spotlej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastřílel jsem s ním 3765 Dmg a dal 6 killů a dostal jsem v hrubém 99 500

a tomu říkáš, že je to největší moneymaker ... tohle udělám s typem59 a nedej bože s IS6 a jsem tam za 120 a ještě budu v ultrafialových čísel.

Já se s vámi nehádám, jen to není nic moc, ale jestli nevlastníte typa59 či IS6, (i SP jde na dmg udělat ale, s apcr) tak to se nedivím. Jen říkám, že je to prostě můj omyl, litr jsem mohl investovat úplně jinak.

 

bledos: nevím proč porovnáváš VII vs VIII...a když už,tak já porovnávám výdělky a kolik musíš nastřílet, že ani přes 4k dmg nedostanu 100k a to je dost ubohé,na to že je to premiak. To když nastřílíš i s obyčejným VIII tankem dostane přibližně stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tomu říkáš, že je to největší moneymaker ... tohle udělám s typem59 a nedej bože s IS6 a jsem tam za 120 a ještě budu v ultrafialových čísel.

Já se s vámi nehádám, jen to není nic moc, ale jestli nevlastníte typa59 či IS6, (i SP jde na dmg udělat ale, s apcr) tak to se nedivím. Jen říkám, že je to prostě můj omyl, litr jsem mohl investovat úplně jinak.

 

bledos: nevím proč porovnáváš VII vs VIII...a když už,tak já porovnávám výdělky a kolik musíš nastřílet, že ani přes 4k dmg nedostanu 100k a to je dost ubohé,na to že je to premiak. To když nastřílíš i s obyčejným VIII tankem dostane přibližně stejně.

Nejsem tak dobrý hráč,ale kamarád z klanu s ním dostal 157 tisíc za nastřílených 4200 Dmg,neřekl jsem ,že je to nej moneymaker,psal jsem ,že je to můj nej moneymaker z prémiových tanků co mám. Bohužel Type59 ani IS6 nevlastním .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tomu říkáš, že je to největší moneymaker ... tohle udělám s typem59 a nedej bože s IS6 a jsem tam za 120 a ještě budu v ultrafialových čísel.

Já se s vámi nehádám, jen to není nic moc, ale jestli nevlastníte typa59 či IS6, (i SP jde na dmg udělat ale, s apcr) tak to se nedivím. Jen říkám, že je to prostě můj omyl, litr jsem mohl investovat úplně jinak.

 

bledos: nevím proč porovnáváš VII vs VIII...a když už,tak já porovnávám výdělky a kolik musíš nastřílet, že ani přes 4k dmg nedostanu 100k a to je dost ubohé,na to že je to premiak. To když nastřílíš i s obyčejným VIII tankem dostane přibližně stejně.

Neviem ako je to s tym zarabanim, ale jedno este chcem k tomu, mam v garazi aj SP a WZ-111 a ked si mam vybrat s cim budem zarabat tak urcite to bude Skorpik, aj ked nema obmedzeny MM, proste ta ta hra s nim bavi, nemusim stale riesit a nadavat nato aky som pomaly a stale uvazovat kam ist a proti komu sa postavim, aby som nemusel ladovat goldy.

 

Edit: A co sa tyka zarabania, pozri si tuto statistiku:

 

http://www.vbaddict.net/statistics.php?fieldname=creditsn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ako je to s tym zarabanim, ale jedno este chcem k tomu, mam v garazi aj SP a WZ-111 a ked si mam vybrat s cim budem zarabat tak urcite to bude Skorpik, aj ked nema obmedzeny MM, proste ta ta hra s nim bavi, nemusim stale riesit a nadavat nato aky som pomaly a stale uvazovat kam ist a proti komu sa postavim, aby som nemusel ladovat goldy.

jo to vážně máš špatný výběr a netvrdím, že se skorpionem není zábava, ale očekával jsem víc, jak lepší hry (s 30 her 5x na topu jinak X ani jednou IX, kde než si jednou vystřelím je to 0:5), tak rozhodně větší příjem. 

Tak ok. jaké máte staty,já nic moc

30her 52% win a 1600dmg a to je žalostné a to jsem jel párkrát s borečkem co má s ním 160bitev 68% win a 2800dmg a stejně mi to nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit: A co sa tyka zarabania, pozri si tuto statistiku:

 

http://www.vbaddict.net/statistics.php?fieldname=creditsn

no tak já to vidím zas takhle. Když vezmu v potaz, že typ59 už moc lidí nejezdí a když ho potkám, tak to je většinou člověk na wn8 1000 a méně a škorpik je novej stroj a jezdí to teď každej jak je vidět a co potkávám tak ano najdou se lidi co mají wn8 kolem 1000, ale víc je jich co mají 1500 a více a i když někdo tu nadává na wn8, tak je to nějakej ukazatel a sami asi víte, že hráč kterej umí zahrát vydělá více. A ten FRAncouz to opravdu vidím lidi jen co to umí hrát, tudíž chápu výdělky. Tak mi to jen potvrzuje, že to není až tak ohromné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není problém, ale už mám VIII a dnes ráno utrpení...žádná výhra, stále mezi X a tam to je než nabiji 0:2 a když vystřelím a znova nabiji tak je to 0:5...až poslední bitva to bylo pomalu stejné, mezi VIII..

fjordy naše IS3,T34, T32 a SP cca 1000 oni 2 arty,typ64,tigra,tigraP,vk36 a arl td a TVP, bylo to od té strany co je kostelíček, no a jejich arty VII anglán si najel tam k vodě vlevo aby je vystřílel, dal jednu a říkám si hm zase je to včudu, tohle vyštípe a ono co, on se utopil, koukám kdo to byl a on hádej te...Miri37 lol...tím nám to vyhrál, sice to bylo o chlup ale jo...tím ti děkuji, že jsem uděla alespoň jednu výhru dnes z 10her

Není zač, ale bohužel není za co děkovat. Bitvu jsem opustil v okamžiku, kdy bylo jasné, že je už rozhodnuto a že já s tím nic nemůžu udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No máš nastříleno 5,7k a zabito 7... na to, že je to premiak a dostat 150k si opravdu myslíte, že je to hodně?

Jinak super výsledek

mohlo byt vic,to je jasny.ale presne jak psal bledos.je to o zabavnosti.a me skorpik bavi.mobilita,kanon je vybornej.mezi 8 tirama je king-pokud nepotka frantika s bubnem,mezi devitkama je platnej a neztrati se ani mezi 10kama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novy spotovaci system je super, nechapem preco to doteraz nespravili, ale uz nebude take jednoduche niekam beztresne vykuknut na spot a zase zaliest. Co sa tyka externych modov uz prakticky stratili zmysel.

To ukazovatko odkial vas strielaju je ale dost presne, uz ma takto nespotnuteho palili v kriku, to trocha prehnali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...