Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnes som doma PN, tak sa bude tankovať :)

Začal som robiť 3x násobky a celkom ok.

Marder II - 4 killy a win

Stug III - síce bez killu, ale dosť rozdaného dmg v bitke tierov VIII, win

T-25 - 5 killov a win

Wespe - 1 kill, celkom to triafalo, win

Samozrejme, peknú séria nepokazil nikto iný ako panter, bez killu, tri zásahy po nejakých 130 dmg a prehra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend super....rumíček tekl proudem..hlava nebolela a ráno jsem zjistil, že ten malý zlatý pohárco leží na peřině, jsem dostal jí za vítězství ve střelbě s pistole na 25m...já si na to ani nepamatoval :Smile_Default:

Když jsem si přečetl ty zkušenosti z víkendového hraní, tak se mi ani dneska hrát nechce....ale mám na Objectu 289000 expů, tak ho chci dneska dostat na tu vysněnou třístovku...

Jo četl jsem tu slevovou akci 9 tříd.....tak to už bude hra v těchto třídách ouplně mimo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslední tři dny peklo, taky sem dost hrál tužku, ale win za poslední 3 dny 35, 42 a 42 % je tragedie. To sem si předtím lebedil jak mi to krásně jde, dokonce sem měl jeden den 60% a pak 2x za sebou 56% win. Ale koukal sem na začátku bitev občas EFR šance na win 5% a podobný cifry, sem si říkal, že je to nějaký rozbitý. :Smile_confused: Kouknu na náš tým skoro všechno rudý a enemy žlutý a zelený, tak sem usoudil že to rozbitý není. Začala bitva a já než dojel na pozici, tak už sme pukali 0:7, dal sem válečníka, ale bohužel to nestačilo. Pak spousta her s win šancí kolem 30%, to se taky nedá, bohužel to na cca 80-90% funguje, často sem zůstával poslední nebo naopak někde bránil sám a vyjelo proti mne několik enemy a to byl vždy rychlý konec. :Smile_sceptic:

Jinak sem koupil v superakci Lorrynu, ale nejspíš jí po patchy se ziskem prodám, protože ve stocku je to nemožná plečka a to dlouhé nabíjení zásobníku a vlastní bezbrannost mi hodně flustruje. :Smile_amazed:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera s kámošem v četě IX tier.Buď drtivá výhra nebo drtivá prohra.Naštěstí jsme byli častěji v tom lepším týmu,ale vyhrát v IX tieru 15:3 mě nebaví.

V jedné hře artyn(v každém týmu 5ks)jedu s E50 a kámoš s T54 jednou stranou.Ve spolupráci s artynou dáme E75 a E50.Pak najel proti nám Bat a AMX1390.Ještě jsme je dost pocuchali,ale v dešti střel od enemy artyn jsme zdechli.Bohužel další E50 co jela s náma a zakempila se po spotnutí nechala oddělat od artyn.Marný bylo psaní o pohybu.Ve finále nám Bat s 10% a AMX s 20% spotnuli artyny a bylo vymalováno.Neuvěřitelná bezmoc,kdy prakticky vyhranou bitvu nám posere jediný hráč.Nechápu jak někdo nedokáže pochopit,že v bitvě,kde je 5 artyn se musí pohybovat,aby měl šanci na přežití.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusis davat ziadny screen....ano, urobil som to vo chvilkovom skrate, lebo uz dva dni expim s jgdpantherom a mozem sa aj poskladat a vystrielat vsetko mozne, aj tak je to porazka za porazkou....uz som to skratka nezniesol.....A nemyslim si, ze je vhodne sa hned navazat do klanu a pod.....Tymto sa vsetkym dotknutym chcem ospravedlnit. A este raz, madsnake, hadzat to na klan je dost mimo.

 

Díky za tvůj příspěvek, alespoň je vidět, jak WoT může být velmi náročné, co se týče nervového vypětí.... :Smile_Default:

Jinak pokud jsi hráč, který má za nickem svůj klan, tak tímto ho reprezentuješ, reprezentuješ jeho hodnoty a postoje... A to, že prohráváš už dva dny v kuse... Myslíš, že se to zlepší, když hned ze startu odpráskneš vaší artynu a poté tě někdo jiný z týmu za to sundá? Tuším že takto se opravdu nevyhrává... Jen mi mrzí, když vidím, jaké světlo pak může házet česká komunita do světa WoT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tvůj příspěvek, alespoň je vidět, jak WoT může být velmi náročné, co se týče nervového vypětí.... :Smile_Default:

Jinak pokud jsi hráč, který má za nickem svůj klan, tak tímto ho reprezentuješ, reprezentuješ jeho hodnoty a postoje... A to, že prohráváš už dva dny v kuse... Myslíš, že se to zlepší, když hned ze startu odpráskneš vaší artynu a poté tě někdo jiný z týmu za to sundá? Tuším že takto se opravdu nevyhrává... Jen mi mrzí, když vidím, jaké světlo pak může házet česká komunita do světa WoT.

 

MadSnaku, fakt trochu přeháníš s tím pruzením. Byl v druhém týmu, takže nevíš, co se tam dělo, mohl napsat, že ho úmyslně blokoval nebo střílel v sebeobraně, on přiznal chybu jako chlap i když to bylo vyprovokované a omluvil se. Tečka.

Budeš o tom psát i zítra? :Smile_Default:

Máš tady funkci morálního arbitra nebo je v tom něco jiného? :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MadSnaku, fakt trochu přeháníš s tím pruzením. Byl v druhém týmu, takže nevíš, co se tam dělo, mohl napsat, že ho úmyslně blokoval nebo střílel v sebeobraně, on přiznal chybu jako chlap i když to bylo vyprovokované a omluvil se. Tečka.

Budeš o tom psát i zítra? :Smile_Default:

Máš tady funkci morálního arbitra nebo je v tom něco jiného? :Smile_blinky:

 

Morální arbitr, to se mi líbí... Kde bych mohl získat takovou funkci?

Napsat to jako chlap a já mu za jeho příspěvek slušně odpověděl a dopsal svůj úsudek. Nic víc a ani nečekám další jeho reakci. Ona totiž přijde odjinud :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha ty pauzy jsou super...po 4 dnech jsem to zapnul( odolala jsem nedělnímu večeru) a paráda. 12 winů a jen dvě prohry. krásný hry... ikdyž ve dvou hrách jsem se tak blbě postavil, že jsem byl v pasti a do konce hry jsem týmu moc nepomohl...i tak win.

Dvou člená četa je super. lepší jak 3 člená. Protože to háže lepší losy. Jak je četa full( ve třech) tak je to samá 10 a devítka....dneska jsem to měli většinou v rukou my.

Až na ty arty party...4 artyny na každé straně žádný problém. To prostě neujedete...vrchol byl dvojnásobek s ferdou...

Byli jsem top...a na každé straně bylo 5 artyn...7 třídy!!!!

Co zásah od artyn to byl kill....no vyhráli jsem a i četa si dala 4killy...ale zábava to nebyla. Co je moc to je moc....dát proti topíkům z 8 třídy arty party 7 artyn...humus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes proher nepočítaně.

V týmu často hráči s expenou technikou proti těm s elite co hrají pro stříbrné.

 

Přestal jsem si evidovat u módu útok poměr útok/obrana, abych se zbytečně nenaštvával. Co se týká losů, tak na tom nejsou všichni hráči stejně.

 

Jo abych nezapomněl, tak mám za sebou jeden potupný zážitek. Jednu bitvu nám prohrál hned na začátku jeden ….... co se snažil být chytrý a tým ho bohužel poslech. V následující bitvě můj tým dostal opět nakládačku a můj stoj smáznut přesně stejný hráč. Nebyl v top třídě a tak jsem si ho předtím na listu nepřátel bohužel nevšiml. Nezapomněl zasmát mému týmu nebo přímo mojí osobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keďže som včerajšok strávil doma na PN-ke, venoval som sa svojmu KT.

Po bezmála 10 hodinách hrania ( s malými prestávkami, s dvoma vybehnutiami k lekárovi nakoľko na prvý raz bola čakáreň enormne plná a nejakým nákupom k tomu) som nahral 60k expov na E-75 a zarobil nejakých 700k striebra. Striebra síce málo, ale včera som strielal po všetkom.

Hry mi super vychádzali, dosť často som vyhrával - celkovo mi teraz win rate osciluje medzi 51-52% (príšerný štart mojej kariéry na KT, kedy som po pár 10 hier mal 37 % win rate, je zabudntý) a po včerajšom maratóne môžem povedať, že KT mám už pevne v rukách

Občas sme vyhrali aj nemožné, capli sme bázu za stavu 2:7 resp. 9:13, otáčali sme prehraté bitky a ako to tu už chodí, strácali vyhrané.

 

Včera som po prvý krát, čo hrám Wot, použil funckiu "report".

Na začiatku bitky sa stredom pola vybrala priamo na našu bázu skupina rýchlych enemáckych IX. Náš tím si zmyslel, že bude útočiť po krídlach, v dôsledku čoho sa pred touto útočnou skupinou obrana rozostúpila ako more pre Mojžišom a na "Sinajskom brehu" som ostal sám s dvoma artynami v chrbte. A nastala mela... Jednu IX som nakoniec zničil, druhá sa niekde po pár zásahoch stratila ale to už som mal s tanku polo-pojazdný šrot. Posledná IX si ma obišla, normálne sa na mna vykašlal a išiel po arty. A potom to začalo. Napriek tomu, že vyklikával o pomoc a spravil na tier 8 super prácu tak sa v chate obajvilo - idiot, you left them to kill our arty...

Proste som toho hlučného magora v "našej" E-50 reportol.

Psychohygiena ako vyšitá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zažil jatka v reálu :Smile_veryhappy: . Dali jsme četu 2xM3Stuart a 1x Pz S35....první tři hry nám los dával samé 5 třídy...sice winy a i to byly pěkné hry, ale půlku týmu čéék nepenetroval...

A pak to přišlo...samé hry s 3 a 4 třídou...ani jsme nezastavovali. Pod 10 killů četa nešla. I když to bylo vraždění nemluvňat tak mám svědomí čistý..když oni nám můžou v 8 premium tancích hru v top třídách kazit, tak proč bych si měl v prckách brát servítky, že?

Krásné hry...zvláště když jsem si killovali AMX40 apod s M3Stuartama a mím Pz S35...to byla ostuda pro enemáky...Až poslední hra s Objectem byl těsný lost....12winů a jen jeden lost.

Užasná víkendová pauza mi hodně pomohla....super hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No včera jsem to zas od WG dostával ve slušných dávkách . Když už si na něco člověk zvykne, tak mu to nandají v ještě horší verzi. Když mód útok, tak opravdu útok. S tím se bohužel nedá nic dělat. Pokud je ve hře jeden scout T 50-2, tak ho má většinou nepřítel a to se pohubuju v úrovních T5-7, kde je to i dost silný úderný stroj. S tím se bohužel také nic dělat nedá. Ač s nevolí, tak jsem si tak nějak zvykl. WG na to přišlo a přitvrdilo.

Nafasoval jsem mód útok jak jinak útočník v bitvě T6. Moje TD ARL V39 za podpory několika KV 1 mělo dobít základnu bráněnou M18 a T 50-2. Fantazie - útočník má pomalé stroje s celkem nedostatečným dohledem a obránce rychlé stroje s výborným dohledem. Za 3 minuty bylo hotovo. Téměř na startovních pozicích jsme přišli o polovinu týmu, když se mezi nás vyřítilo 3xT 50-2 se vzdálenou podporou 2x M18 a dvou arty T4. Naše HT do dostali díky dohledu a kanónu od Hellcatů, které ani neviděli. Ani jen stroj M18 a T50-2 nebyl v četě.

No jo no. Asi vstupuji do nové éry, kdy nebude mít nepřítel jen jednu T 50-2, ale pro jistotu většinou víc kusů.

Hned další bitva byl opět útok a to na Prochorovce. To už bylo moc. Moje TD bylo v tabulce naštěstí dole a tak jsem hru vypustil. S odhlašováním zde má dost hráčů problém a tak jsem to vyřešil vzkazem do chatu “AFK” a šel jsem se projít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No včera jsem to zas od WG dostával ve slušných dávkách . Když už si na něco člověk zvykne, tak mu to nandají v ještě horší verzi. Když mód útok, tak opravdu útok. S tím se bohužel nedá nic dělat. Pokud je ve hře jeden scout T 50-2, tak ho má většinou nepřítel a to se pohubuju v úrovních T5-7, kde je to i dost silný úderný stroj. S tím se bohužel také nic dělat nedá. Ač s nevolí, tak jsem si tak nějak zvykl. WG na to přišlo a přitvrdilo.

Nafasoval jsem mód útok jak jinak útočník v bitvě T6. Moje TD ARL V39 za podpory několika KV 1 mělo dobít základnu bráněnou M18 a T 50-2. Fantazie - útočník má pomalé stroje s celkem nedostatečným dohledem a obránce rychlé stroje s výborným dohledem. Za 3 minuty bylo hotovo. Téměř na startovních pozicích jsme přišli o polovinu týmu, když se mezi nás vyřítilo 3xT 50-2 se vzdálenou podporou 2x M18 a dvou arty T4. Naše HT do dostali díky dohledu a kanónu od Hellcatů, které ani neviděli. Ani jen stroj M18 a T50-2 nebyl v četě.

No jo no. Asi vstupuji do nové éry, kdy nebude mít nepřítel jen jednu T 50-2, ale pro jistotu většinou víc kusů.

Hned další bitva byl opět útok a to na Prochorovce. To už bylo moc. Moje TD bylo v tabulce naštěstí dole a tak jsem hru vypustil. S odhlašováním zde má dost hráčů problém a tak jsem to vyřešil vzkazem do chatu “AFK” a šel jsem se projít.

 

 

útok na Prochorovce je největší prasárna jakou mohlo WG vymyslet! Toto je jednoznačnej důkaz toho, že WG hráč absolutně nezajímá, zajímají je pouze prachy, bohužel.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...