Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnešek pohoda....už jen ST1 a mám to bláznivý ESO....do patche :Smile_sad: .

Ženu to opravdu nezajímá a tak se musím podělit o radost zde.... dnes jsem dal 500 topík :Smile_veryhappy: . Jel jsem na něj cíleně 4 hry..myslel jsem že je zákletý. nebyl. Juchůů.

No a žena mi na to řekně, že nemám mlejt blbosti a mám ji přiníst vodu se štávou..(mám šikanu, je těhotná :Smile_veryhappy: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek pohoda....už jen ST1 a mám to bláznivý ESO....do patche :Smile_sad: .

Ženu to opravdu nezajímá a tak se musím podělit o radost zde.... dnes jsem dal 500 topík :Smile_veryhappy: . Jel jsem na něj cíleně 4 hry..myslel jsem že je zákletý. nebyl. Juchůů.

No a žena mi na to řekně, že nemám mlejt blbosti a mám ji přiníst vodu se štávou..(mám šikanu, je těhotná :Smile_veryhappy: )

 

Kdyby jsi si dával pozor stejně jako na enemáky tak jsi to nemusel dělat ! :Smile_veryhappy:

ST1 se shání skoro stejně blbě jako Foch. A když ji sejmeš, tak se ti začne zničehonic motat pod pásama ve větším množství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

37% po necelých 40 bitkách s KT.

Ako mi tam MM hadže jeden lama tím za druhým, to je už hádam na hrane štatisticke pravdepodobnosti. KT sa mi totálne znechutilo.

Včera to isté - síce prišla svetlá chvilka s 3 víťazstvami v rade, paradoxne, hneď potom, ako som nahodil prvý 10,5 cm kanon, ale vzápätí nasledovalo 6 porážok a na siedmu som už nemal nervy, tak som išiel späť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi někdo poradit, jak mám vysvětlit těm blbům na pblicu, že když se hraje Himmelsdorf na jednu vlajku, tak že nemá smysl jezdit na kopec ale že je lepší stát na svahu a střílet ty enemáky, jak vyjedou?! Nechápou to ani hráči s EFR 1800 a vždy se to všecko nasere nahoru a tam to pak zbytečně chcípe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi někdo poradit, jak mám vysvětlit těm blbům na pblicu, že když se hraje Himmelsdorf na jednu vlajku, tak že nemá smysl jezdit na kopec ale že je lepší stát na svahu a střílet ty enemáky, jak vyjedou?! Nechápou to ani hráči s EFR 1800 a vždy se to všecko nasere nahoru a tam to pak zbytečně chcípe.

 

Kanáre, vždy se vyplatí, když cca polovina týmu jede přes kopec.

 

Co mám zkušenost, tak se to vyplatí. Buď zastavíš nepřítele, který tam jel taky - potom je důležité se rozdělit do dvou skupim kolem toho hradu/kostela a ustřílet je ze dvou stran Proto je důležité tam být ve více vozidlech) nebo to sjet rychle dolů a vjet jim do zad.

 

Moje zkušenost co mám s tímto modem já. Většinou to takto končí vítězstvím, samozřejmě, pokud je slušný tým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim kopcem - podle mych zkusenosti vyhraje ten kdo ve vetsim poctu vyrazi na cap. Stihne se to, par obrancu na kopci vsechny zdrzi.

Na publicu tohle platit mozna muze, ale staci mit cetu tri 9kovych medek a kopec je zarucene vas. Navic v encounter modu se capuje baze hrozne pomalu, takze vzdy je cas jit defovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Satan: Jak jsi vubec mohl hrat s timhle nickem? Kdyt po tobe museli jit Polaci i z vlastniho tymu! Urcite se ti ted s novym nickem bude hrat lip:)

 

To se občas stávalo, pak přišla odveta která končila rozhozením jejich plechů po bojišti.Při množství her které mám jsem nikdy nezmodral .(nepřekročil jsem statistický průměr "neúmyslných" teamkillů).

Odveta přišla vždy mimo kruh základny.

Nevím jestli jsem si u Poláků šplhnul. Ono překlad mého nicku je Pekelná nebo Ďáblova zbraň a to na ty potrhlé pámbičkáře působí i teď.Tak uvidím co na to po čase WoT cenzura.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak jste to nepobrali. Stejně, jako ten celý public. Právě proto, že jede celá banda na kopec, tak je dobré je na tom kopci nikoliv zničit ale je tam udržet! Když vyjedu nahoru, tak se tam sice strhne krásná přestřelka ale její výsledek je velice nejistý a když vidím, že máme navíc malou šanci na výhru, tak je to celkem jisté, že tam všecko chcípne. Když ale stojím pod kopcem, tak každý, kdo vykoukne dostává rány rovnou do vany zespodu a to prostřelí i ten nejslabší tank ve hře. Stál jsem takto sám s T30 a udržel jsem jich nahoře celkem 5 dokud jim nedošlo, že jsem tam sám a že mi to nabíjí jednou za týden.... :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes celkem otrava. Často ohnutá hlaveň a losy nic moc.

 

Přibližně každá 5 bitva kamikadze mód a lost. Naštěstí jsem byl 1x na straně obránců, jinak už jsem byl snad úplně přesvědčen, že do týmů obránců jsou snad zařazování hráči s Pú. Já ho nemám, tak proto ta teorie.

 

Když už jsme u toho. Je tady někdo, kdo v módu častěji brání základnu než na ní útočí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak jste to nepobrali. Stejně, jako ten celý public. Právě proto, že jede celá banda na kopec, tak je dobré je na tom kopci nikoliv zničit ale je tam udržet! Když vyjedu nahoru, tak se tam sice strhne krásná přestřelka ale její výsledek je velice nejistý a když vidím, že máme navíc malou šanci na výhru, tak je to celkem jisté, že tam všecko chcípne. Když ale stojím pod kopcem, tak každý, kdo vykoukne dostává rány rovnou do vany zespodu a to prostřelí i ten nejslabší tank ve hře. Stál jsem takto sám s T30 a udržel jsem jich nahoře celkem 5 dokud jim nedošlo, že jsem tam sám a že mi to nabíjí jednou za týden.... :Smile_blinky:

Kdyz ti kopec prevalcuje polovina nepratelskeho teamu, tak silne pochybuji ze ty jako zakempeny jedinacek pod kopcem nebudes prevalcovan taky. Staci jen aby souper nebyl uplne vymastenej a vsichni se na tebe najednou rozjeli. Proto jsem psal ze v publicu to obcas vyjde, protoze tam ta demence dosahuje neuveritelnych mezi, ale staci jedinej kdo pri tom bude pouzivat mozek a rozjede se na tebe, tak vsichni pojedou za nim. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KT dnes ráno, 4 killy, bijem sa ako lev - prehráme.

Inokedy stihnem raz vystreliť a už horím - prehráme. SKúšam kempiť - prehráme, útočím v prvej vlne - prehráme, podporujem útok s druhej vlny prehráme, ja už fakt neviem, toto nie je normálne.

50 bitiek a 40% win.

 

Začínam byť k tejto hre skeptický. Proste to nemá pri týchto zloženiach tímov zmysel.

A najhoršie na tom je, že na druhej strane je nejaký další "matho", ktorý lejno hrá a veze sa na vlne tých tímov, ktoré mňa vždy porazia.

"Matho" ktorý ma 60% win a myslí si, aký je macher.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim kopcem - podle mych zkusenosti vyhraje ten kdo ve vetsim poctu vyrazi na cap. Stihne se to, par obrancu na kopci vsechny zdrzi.

ANo, tohle potvrzuji. Na publicu to funguje velice dobře. 70% hráčů jede capovat či bránit capující(TD) a zbytek zdržuje ty na kopci. Při tomot rozdělení je cap na publicu skoro 100%.

 

Velice často na kopci zdržujeme půlku a nekdy i většinu strojů jen s četou...k tomu požádáme o podporu artynku...to než enemáci přejedou, tak je cap skoro už hotový. Poslední takovou bitvu si pamatuju...já s T32, Pershing, a S51 za zády....drželi jsme T30,IS, IS3,T59,....2xHáčko a díky jejich"morální" převaze jsem ten kopec nejen udrželi ale i vymlátili.Samo, že většinou tam lehnem, páč hráči nejsou najivky jako byli tihle, ale ten ušetřený čas většinou ke capu stačí.

Ti enemáci dole to prostě nemají čím ubránit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

matho když hraješ solo tak je vždycky těžší ovlivnit výsledek, doporučuju hrát čety s lidma na který je spoleh

 

V tom máš samozrejme pravdu, mňa len zaráža ako je štatisticky možné chytať takto neschopné tímy a prakticky non stop. Ja nehovorím o prehrách 12:15 a pod, ale o porážkach 2:15 (2x), 3:15 (2x), posledné dve bitky 4:15 resp. 5:15 a toto všetko v rámci posledných 10 bitiek.

S KT mám odhadom 70% bitiek s takto priepastným rozdielom.

Mimochodom s drvivou väčšinou tankov mám win rate nad 50% a to som hral vždy solo.

 

A po 57 bitkách, som už an 37% win, čo je úplne absurdné číslo.

Jednoducho nedostávam šancu zahrať si.

 

A pomaly začínam pochybovať, že sa to raz zlomí. Túto hrôzu mám 3 dni v kuse od kedy som kupil KT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matho já zažíval něco podobnýho s E75, prvních několik desítek her bylo naprostá tragédie, měl jsem s tím prostě problém vyhrávat. pak se ale časem projevila síla toho tanku a dostal jsem se do kladnejch hotnot. hraje tam dost vliv to že má člověk tank s horšíma modulama, spoluhráči a zkušenost s tankem. určitě když říkáš že máš s většinou tanků kladný ratio tak s KT ho budeš mít taky. nasadit lepší moduly, trochu tomu pomoct četováním a poleze to nahoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...