Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Somua. Další francouzská 4. třída, která má lidi donutit koupit zlatky na převedení expů. Tenhle stroje je nehratelnej, cokoli má houfnici tak víte, že vás spolehlivě zabije než zamíříte. SU-26 je postrach, pro něj jsem jednohubka atd atd... já se s touhle pixlou nechci trápit, asi se na Frantíky vykašlu a jedu pojedu si...Pzjg IV když bude ve slevě a bude vydělávat.

 

Vypínám, s tou pomalou sračkou bez pancíře se nedá hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes je takový divný den nebo došlo k úpravě MM. Mám odjezděno s FT 17 přes 880 bitev a jen jednou jsem zažil bitvu čistě 1 třídy. Dnes to bohužel byla skoro každá, až na pár výjimek. Mimochodem 1 třída dostává taky mód útok. Pokud dnešní den není výjimka a už se nebudou většinou objevovat stroje druhé třídy jako třeba minimaus a tatranka se stroji T1, tak bude FT 17 muset opustit garáž. Na střelbu jen do T1 (vlastně čistě do nováčků) jsem si tuhle hračku nepořizoval.

 

PS: Jestliže opravdu došlo k úpravě MM, tak jsem za nováčky rád a já si prostě najdu jinou zábavu ve WoT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco mi říká, že se mi hra mění pod rukama. Budu zase muset přestat hrát, začínají se objevovat vzteklé momenty.

 

1) Ať střílím do pásů jak chci (např s AMX 13 90 2x čelně do Ferdiho pásů), prostě je neshodím tak často, jako dřív.

2) Vrátil jsem se k oblíbené AMX 13 90, protože to byl super záškodník a bavil mě nejvíc. MM je úplně jinej, samý devítky a desítky. Zrovna jsem vyhořel v bitvě, kde jsem byl jediná sedmička a zbytek 9+10 tier. V tomhle jsem úplně k ničemu.

3) Kanón AMX 13 90, JgPz IV a další jsou k ničemu, když více jak polovina penetrovaných střel problikne a nic se nestane, popřípadě zahlásí "poškodili jsme jim pancíř" a ono prd. Už mě štve, že ať střílím sebelíp, prostě nemám šanci ovlivnit, jestli mu něco udělám, ať zamířím co to jde.

4) Proč jsou hratelný jen 1,2,8,9,10 tiery? Co ten zbytek? To se prostě nedá, víc jak půlku strojů nepenetrujete ani z boku a když už tak mu to nic neudělá.

5) Velmi jasně vidím, jak WG chce, aby lidi tier 4-7 přeskákali pomocí goldů a nasyslených XP na PRéMIOVýCH tancích a stále kupovali prémiák, aby si něco málo vydělali.

6) Je únavný snažit se hrát za jednohubky/dvojhubky (3-7 tier...)

 

Mrzí mě, jak tu hru hyzděj. Člověk musí hrát jen za ty Top tiery, kde prázdný střely či neshozený pásy skoro nepozorujete, ale já chci hrát se vším zajímavým a ne jen s něčím :Smile_confused:

 

Na druhou stranu, když je aspoň otevřená mapa tak se s tím AMX dá hrát Hra o přežití...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po víkendovém hraní, kdy jsem zprovoznil nakonec všechny mé oblíbené modifikace to zase tak špatné nebylo. Docela už lidi začínají chápat, co po nich ten konkrétní mod bitvy chce a většina se podle toho i zařídí :Smile_Default: . Takže nebýt nesmyslné účinnosi HE u arty, kdy skoro každá rána znamená smrt 1/2 posádky a několik modulů v háji, bylo by to hraní jako jindy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po včerejších zkušenostech jsem se rozhodl, že na publiku už nikdy sám jezdit nebudu. od teď už jenom čety. aspoň na vyšších tierech.

minimálně deset bitev mi včera trvalo, než jsem odjel násobek na X tieru. ať jsem si vzal E100, IS-7/4 nebo T110, všechno tragédie, na náhodný spoluhráče není spoleh v ničem.

 

jinak jsem včera koupil Tiger P, vypadá slibně ten tank. ale stejně mi ta myší lajna příjde taková pochybná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to ***** je?!

proč stojí náboj na t29 1000?

5x tracknu, 3x za nula, 10x netrefim.

fakt zlej vtip!

potom KV-1s se dlouhou 76mm dingne čelně BISONA ze 20 metrú!!!!

dneska to balym :Smile-angry:

Patton se 105mm to samé.....je to schopné dát za 0 nebo dingnout i o Pattona.... a ta (ne)přesnost: občas to lítá opravdu kam chce, nejčastěji když mám přesně zaměřený kritický bod enemáka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od nového patche, kdy zas srovnali MM se hraje super...jako dřív. Během dvou dnů jsem si zlepšil win o půl procenta...a to jsem přitom zbytečně trpěl se 105mm na 5tř fr TD.

Tady se jen ukázalo jak to jejich staré MM mělo vliv na hru. Prostě 4 devítky navíc byly sakra znát. Teď nám ti mantáci na publiku vyhovují(mimo top tříd). Včera jsme jeli hlavně 5 třídy a pomáhal nám fakt, že to moc lidí nemumí...ano náš tým byl taky rudý jak sovětská vlajka, ale enemáci na tom byli stejně..a to stačí...četa už se postará.

Nic méně v top třídách to stále problém je..ale logický a my ho nevymítíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od nového patche, kdy zas srovnali MM se hraje super...jako dřív. Během dvou dnů jsem si zlepšil win o půl procenta...a to jsem přitom zbytečně trpěl se 105mm na 5tř fr TD.

Tady se jen ukázalo jak to jejich staré MM mělo vliv na hru. Prostě 4 devítky navíc byly sakra znát. Teď nám ti mantáci na publiku vyhovují(mimo top tříd). Včera jsme jeli hlavně 5 třídy a pomáhal nám fakt, že to moc lidí nemumí...ano náš tým byl taky rudý jak sovětská vlajka, ale enemáci na tom byli stejně..a to stačí...četa už se postará.

Nic méně v top třídách to stále problém je..ale logický a my ho nevymítíme.

 

švejku, se vší úctou k Tobě... Tobě by měli dát BAN na fóru. V době, kdy si skoro všichni stěžují, ty sem pravidelně přidáváš příspěvky o tom, jak se zlepšuješ a jak ti to jde... Víš kolik lidí tím nasejříš? :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

švejku, se vší úctou k Tobě... Tobě by měli dát BAN na fóru. V době, kdy si skoro všichni stěžují, ty sem pravidelně přidáváš příspěvky o tom, jak se zlepšuješ a jak ti to jde... Víš kolik lidí tím nasejříš? :Smile_teethhappy:

Neboj dneska to tak slavné nebylo... zvláště s Objectem....ale co naděláš, když máš četu 3x10 třídy složenou z těchto "hráčů"....a těch dneska bylo. Nick: pejta68 pánově s E100 win37% a průměrný dmg nějakých 1300....ach jo. 8900 her a 3500 killů....Navíc je polním velitelem v klanu. Ten klan musí být slušný oddíl...páč mě stačilo potkat tu jejich četu....

Ale jinak good.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sleduju lehké zlepšení MM, s JgPz IV jsem relativně často top mezi šestkama nebo se objeví nějaká sedma, rozhodně je to častější jak boj s devítkama. I ty tanky museli upravit, od určitýho kusu to dává na obě strany stejně, myslím, že tohle nezkazili. Nový TD do Somui jsou utrpení, Somua odolává, ještě 5k expů...lituju koupě třetího kanónu. Hraju s druhým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes poprvé dostal 2x novou mapu Park.

 

Poprvé dle očekávání rozstřílen snad ze všech směrů a to jsem ani nelezl na násep.

 

Při druhém pokusu jsem byl trošku opatrnější, ale moc to nepomohlo. Po prvním výstřelu mi zásah nepřátelský tank vrátil a jednou ranou mi zabil 3 členy posádky. Tak jsem se na nějakou akci vykašlal a počkal v zákrytu náspu, až to tým vyhraje.

 

Tedy jestli na téhle mapě budu takové petelice dostávat častěji, tak určitě nebude oblíbená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli rychle nezruší ten mód dobývačky, tak to přestanu hrávat protože když je normál bitva, tak to dokážu s top tankem vyhrát i při šanci pod 50% ale dobývačku nejde, obzvláště u některých map vyhrát ani když máme šanci nad 70% !!! Malinovka je noční můra. Z kopce se sem a tam spustí nějaký spoter a z hora, jak z rozhledny okamžitě pálí 10 tanků na všechno co se ukáže, takže každý takový výpad skauta stojí dobyvatele minimálně 1-2 tanky a tolik poškození, že pak je už celý tým jen na ránu od Loltraktoru. 90% dobývaček je prohra a naopak 90% obrany je výhra i s šancí pouhých 30%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na Malinovce a Prochorovce jsem zatím útok většinou prohrál a když už jsem vyhrál, tak to stálo hromadu snahy, spotů a musel to bejt dost přemýšlející tým, a i tak jsme to vyhráli jen tak tak, že už pomalu hrozila prohra za uplynutí času.. na těhle mapách to nevychytali.

 

jinak ten druhej mód na jednu základnu - encounter, mi nevadí, ten mám rád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli rychle nezruší ten mód dobývačky, tak to přestanu hrávat protože když je normál bitva, tak to dokážu s top tankem vyhrát i při šanci pod 50% ale dobývačku nejde, obzvláště u některých map vyhrát ani když máme šanci nad 70% !!! Malinovka je noční můra. Z kopce se sem a tam spustí nějaký spoter a z hora, jak z rozhledny okamžitě pálí 10 tanků na všechno co se ukáže, takže každý takový výpad skauta stojí dobyvatele minimálně 1-2 tanky a tolik poškození, že pak je už celý tým jen na ránu od Loltraktoru. 90% dobývaček je prohra a naopak 90% obrany je výhra i s šancí pouhých 30%.

No v četě jsme většinou vše vyhráli...jak útok tak i obranu, ale hrát sám a spolehat na ostatní......to začíná teprve očistec....sám už hrát nebudu...ani prcky....snima to už vůbec nejde. A ani jim to nevyčítám...hrajou třetí hru a mají najednou dělat něco jiného než ty dvě hry před tím...totální chaos a jatka....

Na druhou stranu pro roty je to osvěžení....páč zvláště mód attack vyžaduje již vedení a zkušené hráče...to je pak paráda. O to víc mě mrzí zařazení tohoto módu do nízkých tříd. Všichni víme jaká je kvalita hráčů ve WOT a jak zvládají klasickou bitvu...a teď jim přidají ještě dva módy....tak i ten zbytek"úmění" jde do prdelky....jezdí v jedné skupině naprosto zmanteně do kola...fakt smutný pohled.

PS: popravdě bych se na publicu bez attack módu obešel....je to jen o nervy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku ale prave u low tieru je naprosto jedno co tam je za mod, dokonce i ER tady defakto nehraje zadnou roli, pokud zde nemas cetu zkusenych hracu, tak i jedinec se zkusenostma ma obrovsky vliv na vyvoj bitvy a myslim, ze hrac tvych kvalit muze prakticky ovlivnit vysledek kazde bitvy na lowkach, protoze tento uspech mam v mnoha bitvach i ja a to jsem o 2 tridy ne o 3 tridy horsi hrac nez-li ty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...