Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

2 Miri37: nevím, zda jsi tak simplexní (což si opravdu nemyslím) nebo provokuješ.

 

I na random battles je to stále týmová hra. Vyhrává ten lepší tým, ten který udělá méně chyb, v tvém případě ten, u něhož jsou jeho hráči schopni a ochotni hrát pro tým a nejen pro sebe. Vyhrává ten tým, jehož hráči hrají a neodpálí se během odpočtu.

 

Protože psát hráči s 10k odehranými bitvami, že i poslední v týmu má svou úlohu a jakou, to mi přijde zcela zbytečné :Smile_blinky:

 

 

Pokud hraješ pod nickem, jaký máš i zde, hraješ jen nízké a střední třídy, tudíž prostě často budeš ve spodu týmu. To je tvoje volba, ale potom prostě poměrně často budeš na konci potravního řetězce. Ale i takový hráč může (a taky se tak nezřídka) děje, rozhodnout hru.

 

 

Ne, ty se v tomto momentu odpálíš ze hry, což je projev sobectví a arogance vůči spoluhráčům. Žádné tvoje pseudoargumenty tě neobhájí.

 

 

Dost pochybuji, že tě přesvědčím, že to děláš špatně. Ale třeba, se to přečte nějaký jiný hráč - začátečník - a vyvaruje se tvé nanejvýš sobecké taktiky.

 

Nikde jsem nepsal, že tato hra není týmová. Napsal jsem, že se odhlašuji, když jsem týmu k dosažení vítězství nanic.

 

Buhužel, jsem lamka a budeš mi muset vysvětlit k čemu je dobrý týmu zbytečný hráč. Popis takového hráče. Životnost při velkém štěstí 2 zásahy. Dohled o 100-150m méně než 2/3 enemáků. Rychlost do 35km/h. Čekám na výpis těch spousty případů, kdy takový hráč rozhodne bitvu.

 

Pokud je pseudoargument to, že hra má bavit a dát možnost aspoň nějaké realizace, tak jsem tedy jak tvrdíš arogantní sobec.

 

Co se ostatních hráčů a zejména začátečníků týká, tak jsem to nepsal do sekce poradny a nepsal jsem, že to také mají dělat. Odhlášením nezískávají zkušenosti, stříbrné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

paramel: vem si to z druhý strany, kdy se tam pereš, vybušíš jednu stranu, máš hafo poškození ale jenom pět killů...a jedeš si pro toho posledního a on se ti při zaměřování odhlásí...to se mně už dostkrát stalo a je to o tu žilku, proto to ze zásady nedělám...a dokonce se mi na publicu občas stane, že ti toho posledního ostatní najdou a nechaj a ještě tě vybídnou, abys pro něj dojel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde jsem nepsal, že tato hra není týmová. Napsal jsem, že se odhlašuji, když jsem týmu k dosažení vítězství nanic.

 

Buhužel, jsem lamka a budeš mi muset vysvětlit k čemu je dobrý týmu zbytečný hráč. Popis takového hráče. Životnost při velkém štěstí 2 zásahy. Dohled o 100-150m méně než 2/3 enemáků. Rychlost do 35km/h. Čekám na výpis těch spousty případů, kdy takový hráč rozhodne bitvu.

 

Pokud je pseudoargument to, že hra má bavit a dát možnost aspoň nějaké realizace, tak jsem tedy jak tvrdíš arogantní sobec.

 

Co se ostatních hráčů a zejména začátečníků týká, tak jsem to nepsal do sekce poradny a nepsal jsem, že to také mají dělat. Odhlášením nezískávají zkušenosti, stříbrné.

žádnej tank není v týmu zbytečnej, i když jsi úplně na spodu listu, tak v naprostý většině případů hodí balance i na druhou stranu nějakej tobě ekvivalentní tank, kterej můžeš killnout. nemluvě o tom, že i se slabším tankem můžeš poškodit silnější techniku, použít HE, překvapit je z boku / zezadu atp, což se všechno týmu hodí. jo, taky nemám rád matchmaking v rozsahu 5 tierů, kde se z některejch tanků obyčejně stává lovná zvěř, ale ještě víc nemám rád srabíky jako seš ty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro: Zoltar

 

S větším rozsahem tierů nemám problém.

 

Zkoušel jsi někdy překvapit nepřítele rychlostí 35km/h a udolávat to HE municí z 75 mm kanónu? Nejlépe nějakou třídu 8 a vyšší.

 

Naštěstí tuhle hru nehraju proto, abych byl u tebe oblíbený a zbytečně proto ztrácel čas kde to nemá dle mého význam. Raději srabík než být znuděný a naštvaný.

 

Určitě každý z nás Wot hraje s trochu jiných důvodů a s odlišným cílem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro: Zoltar

 

S větším rozsahem tierů nemám problém.

 

Zkoušel jsi někdy překvapit nepřítele rychlostí 35km/h a udolávat to HE municí z 75 mm kanónu? Nejlépe nějakou třídu 8 a vyšší.

 

Naštěstí tuhle hru nehraju proto, abych byl u tebe oblíbený a zbytečně proto ztrácel čas kde to nemá dle mého význam. Raději srabík než být znuděný a naštvaný.

 

Určitě každý z nás Wot hraje s trochu jiných důvodů a s odlišným cílem.

 

A ktory tank je taky tragicky , ze s nim nemozes hrat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro: Zoltar

 

S větším rozsahem tierů nemám problém.

 

Zkoušel jsi někdy překvapit nepřítele rychlostí 35km/h a udolávat to HE municí z 75 mm kanónu? Nejlépe nějakou třídu 8 a vyšší.

 

Naštěstí tuhle hru nehraju proto, abych byl u tebe oblíbený a zbytečně proto ztrácel čas kde to nemá dle mého význam. Raději srabík než být znuděný a naštvaný.

 

Určitě každý z nás Wot hraje s trochu jiných důvodů a s odlišným cílem.

 

taky by mě zajmalo, s čím že to jezdíš. jinak hraj si to jak chceš, ale až pak budeš v bitvách potkávat lidi co tě maj v ignore listu (a že jich asi nebude málo), tak nečekej, že ti pak pomůžou. a bez podpory seš ve WoT nic, ať jedeš v čemkoliv. a taky nechápu, proč máš potřebu vytrubovat do světa, jak ignorantskej tvůj přístup k týhle hře je. čekáš snad, že tě za to lidi budou chválit?

 

když se ptáš, samozřejmě že jsem hrál se slabejma tankama proti silnejm, jako asi každej. o to větší mám pak radost, když se mi povede s něčím malým sundat něco velkýho. př se Shermanem jsem ustřílel IS-4, nebo s AMX12t VK4502B, čistě proto, že mě podcenili a neviděli ve mně hrozbu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chjo ja uz nevim co vic delat, jedu s pershingem sundam 4 tanky, poskodim 8!! zustane ferda kteryho sem z tahnul z fullhp na mizernych 10 %, bohuzel on sundal me za pomoci kv, tomu se ubral jeste predtim na 40% ok zustali oni dva a z naseho tymu zustali 4 tanky, tiger, t29,tigerp a amx12, to je pohoda to uz sundaj, vsichni meli dost pres pul zivota, no normalni lidi by stim nemeli problem (coz uz sem si rikal ze zacatku, ze nejsou normalni, tigri kempily celou dobu na zakladne) no ale ok, no a hadejte, ty hovada to projeli, jezdili jak na porazku ferdovi pred lauf, proboha dyt je to tak jednoduchy, ja uz sem z toho zoufalej, co mam udelat vic, mam se modlit k bohu nebo k dablu, mam udelat woodoo ritual, nekoho nekoho proklit, ja uz nevim, to je normalne k placi :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro EISadistico

Konkrétní příklad je uváděn z M6. S tankem jako takovým nemám problém, ikdyž je zatím v základu. Jsou i horší stroje a to hraju s kde čím mimo arty. Mám potíže s MM. Třeba taková Malinovka je v bitvě T10 chuťovka, když jste pod arty na postu č.15 a váš protějšek je jen T50-2. Proč oni mají scouta a my krám k ničemu co může zabírat jen místo za skalkou jinému silnému stroji nebo se za někým plazit pokud mu budete stačit a překážet při manévrování či střelbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se připojím k tématu slabých tanků a jejich platnosti. Tuhle jsem byl se stugem v superlosu tzn. na chvostu a páč je to 5 dokážete si sami dostadit zbytek týmu. Nicméně, vyrazil jsem jako první páč to jede, našel si fajn předsunuté místo uprostřed mapy. Mám na tom brejle i síťku takže 7 min jsem dělal žárovku, bohužel to nepomohlo a začali nás válcovat. Naštěstí se rozdělili na dvě skupinky a jak už to chodí, jedna zleva druhá zprava, když jsem viděl že se valí ještě 6 kusů na naše 3 vyrazil jsem nekrytým středem, dojel na základnu, sundal jsem si tam artinku, zalezl za bedny a capuju. V tu chvíli u nás už jen T29 se džela zuby nehty u naší základny a na ní jelo 5 kousků. Jednomu došlo, že to obsadím, když se nevrátí a páč to byl tiger začalo jít do tuhého. V tu chvíli se ovšem ukázalo, že v T29 nesedí žádnej pacient. Z posledních sil zkusil nakouřit toho tigera (byl na ránu, ale ne pro mě:-)) a trefil, hned potom zhasnul. A bylo, nejslabsí tank na enemy základně a proti němu 4 top heavy na naší. Než začali capovat oni měl jsem už 80% hotovo. Tákže jsem to vyhrál.....já se stíhačem, ty vole proti 7-8-9 HV. Takže platnej nejsi jen když jsi trouba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RojvolGaunt: Nebo to vyhrál ten T-29, protože by tě ten Tiger usmažil :)). Ne, to je jen hec. Naprosto s tebou souhlasím a zažil jsem podobné situace mnohokrát. I ten nejslabší článek, kterej vypadá jako absolutně zbytečnej, dokáže rozhodovat bitvy. Jen si nepustit do tronclí a nerozbulet se když nejsem v topu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde jsem nepsal, že tato hra není týmová. Napsal jsem, že se odhlašuji, když jsem týmu k dosažení vítězství nanic.

 

Buhužel, jsem lamka a budeš mi muset vysvětlit k čemu je dobrý týmu zbytečný hráč. Popis takového hráče. Životnost při velkém štěstí 2 zásahy. Dohled o 100-150m méně než 2/3 enemáků. Rychlost do 35km/h. Čekám na výpis těch spousty případů, kdy takový hráč rozhodne bitvu.

 

Pokud je pseudoargument to, že hra má bavit a dát možnost aspoň nějaké realizace, tak jsem tedy jak tvrdíš arogantní sobec.

 

Co se ostatních hráčů a zejména začátečníků týká, tak jsem to nepsal do sekce poradny a nepsal jsem, že to také mají dělat. Odhlášením nezískávají zkušenosti, stříbrné.

 

Hele čeče, hraju to chvilku, a lamák sem až hanba, ale nikdy sem ze hry neodpojil a i s nejplečkovějším tankem sem dokázal podržet tým, (samozřejmě ne vždycky, ale i v lamení se snažím pomoct nějak)

protože i střela bez efektu tím tankem zatřepe, takhle sem na bažinách solil T29ku a to sem měl to cáklý Francouzský AMX40, a ty si s tvým popisem byl proti mě sprinter (protože u axm40 je ta maximálka 50kmh jen teoretická, v terenu se slintá okolo 20kmh[a v které mapě není terén že]), ale když bezustáníš solíš heavy nebo medium, tak ho to znervozní, točil se do všech stran a nakonec jako toplist enemy byl udolán, ne mou zásluhou ale týmovou hrou.

A myslím si že i ty moje vytrvalý ďobance ho dost vysí*aly a točil se po mě jako na Vendetu. Taky sem za něj dostal ocenění ostrostřelec (12 zásahů, i když bez dmg)

Howg.

V týmu je potřeba každej, buď jako scout, a nebo jen jako pouhej cíl na odvedení pozornosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RojvolGaunt: Nebo to vyhrál ten T-29, protože by tě ten Tiger usmažil :)). Ne, to je jen hec. Naprosto s tebou souhlasím a zažil jsem podobné situace mnohokrát. I ten nejslabší článek, kterej vypadá jako absolutně zbytečnej, dokáže rozhodovat bitvy. Jen si nepustit do tronclí a nerozbulet se když nejsem v topu.

Uzavřem to kulantně, :Smile_glasses: vyhráli jsme společnou spoluprací a citem pro načasování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se nechal ukecat a u těch losů, kde bych se normálně odhlásil zůstanu ve hře a po čase dám vědět výsledky.

Budu ti fandit, ať máš tady časem také co vyprávět. Věř tomu, že když se ti neco takového povede, bude tě to hřát několik dní více než sesmažit s IS-3 nějakých 6 chudáčků :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...