Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Takže jsem dal s hetzerem 7 kousků. :) Naše artyna si vzala 4 a to bylo všechno. Pak mi na záda o medaili dýchal ještě jejich marder, ale toho jsem rázem poslal do nebe, byl můj 6 kill, pak jsem 1 ranou sundal capující M2, pak na mě zezadu vybahla AT-1. Měl jsem ještě půlku života, tak se cítím celkem zahandeně, že ačkoliv jsem u sebe měl oravu, tak jsem ji v tom zmatku nestihl použít. :Smile_mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty kokso nemožné se stalo skutkem opět jsem narazil na toho magora s tou E-75 nick eliosee a opět top tank a opět celou bitvu kempoval možná jednou vystřelil.. zřejmě děcko na chat nereagoval štřílel jsem před něho a nic vůbec snad ani nevěděl odkud to lítá..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si nestěžuju,nejvyšší tanky mám na klanovky a bitvy dotuju Lövem a T34kou. každý den se mi povede bitva s výdělkem 100k a to třeba i při prohře. na počet KO soupeřů nehraju hlavní je vyhrát, aby byli finance. mít 'útočníka' a pohrát je naprd, když pak podělám na munici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si nestěžuju,nejvyšší tanky mám na klanovky a bitvy dotuju Lövem a T34kou. každý den se mi povede bitva s výdělkem 100k a to třeba i při prohře. na počet KO soupeřů nehraju hlavní je vyhrát, aby byli finance. mít 'útočníka' a pohrát je naprd, když pak podělám na munici.

 

Asi většina lidí,chodící na toto forum hraje pro výhru.Nicméně většina lidí to hraje pro kill.Když vidím,jak prohrajeme o pár sekund jen pro to,že jeden z capujících tanků opustí kruh a jde hledat artynu,tak bych chtěl mít moc ho zabanovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novej objev: IS.

Luxusní stroj, hned první bitva a kanónem 122mm a zabito T30,T34,Lowe, málem T95 a KV-3...pětinásobek za 5000XP...miluju ho.

 

Jinak je neskutečný, když jsem s IS top (často) jakej tým ******ů dostanu. Řvu držte bázi nebo prohrajem...RUSH! Prohra...došla mi munice...

Řvu pomoc! Ok! Potvrzuji... Já a Hetzer s podporou Tigera z dálky proti 3 sedmám a KV-3...vyhráno bez větších problémů...

Kdyby mě sakra tým poslouchal, když už jim něco rozkazuju :Smile-angry:

 

PS: Kampánie je pěkně zku. mapa, když jsem artina (S-51), než nabiju, v 80% jsem mrtvej. U zámečku se není vůbec kam postavit aby mě neviděli a já mohl střílet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska paráda...když nevezmu T14 tak to jde samo a i samotnému bez čety. Dal jsem si celou garáž za 1,5h. Paráda. A když už byl lost, tak jsem si i tak řádně zahrál. Už jsem to chtěl spokojeně vypnout....a koukám na T14..s E100 jsem je dneska nejel...no nakonec jsem se hecnul a s křečí jsem čekal to peklo...naštěstí los byl tak krásný a tým celkem normální, takže topík a sniper. To jsem nečekal. Ale další hru jsems T14 raději nepokoušel :Smile_veryhappy: . To si počkám na četu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty kokso nemožné se stalo skutkem opět jsem narazil na toho magora s tou E-75 nick eliosee a opět top tank a opět celou bitvu kempoval možná jednou vystřelil.. zřejmě děcko na chat nereagoval štřílel jsem před něho a nic vůbec snad ani nevěděl odkud to lítá..

BOT ?? .. my dnes meli takovou T14 ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, mě dneska na Dolech (báze nahoře) se stalo: Bráním základnu na tom vyvýšení (IS). Dole jsem rozdělal SU 152, T-34-85 a ještě něco, všechno bylo na dorážku. Snažili se dostat ke mě nahoru (T-50-2 mě ještě klovala z boku...). Na tom ostrůvk po pravý straně byl Tiger a Panther. Minutu jsem na ně řval ať se vrátěj na base. Nic...pak enemáky mohli vidět a sestřelit je, když šli po mě...né...rozjeli se až byl cap 100% ... jo, mezitím mě smahlo něco ze středu mapy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si vyjel s e75 a dal jsem na 2 rany is4. tou druhou jsem mu sebral 1100HP, proste bouchl. Sam jsem na to nevericne cumel div mi oci z toho nevypadly(s IS4 myvam posledni dobou velke problemy)

Takovou radost jsem z toho mel,no nacez mi ji hned zkazil ten blb z is4 a zacal mi nadavat do noobu co maji gold munici atd

grrrr, takovy lidi nesnasim. Nastesti se me zastal borec v mausu tak hned zmlkl.

Nehlede na to ze gold ammo snad pridava jen penetraci ne damage?(nikdy jsem to nepouzil ani na to vlastne nekoukal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdy typ munice ti zobrazi penetraci, dmg a HE i rozsah splasche/vybuchu. takze se v garazi mrkni na kazdy typ munice a budes vedet ... klasika - najed na munici a klikni pravym, vyskoci tabulka jako napr. vlastnosti u kanonu.

napr. u arty (GWP) jsou goldovky i za mene dmg, ale s vyssi penetraci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si vyjel s e75 a dal jsem na 2 rany is4. tou druhou jsem mu sebral 1100HP, proste bouchl. Sam jsem na to nevericne cumel div mi oci z toho nevypadly(s IS4 myvam posledni dobou velke problemy)

Takovou radost jsem z toho mel,no nacez mi ji hned zkazil ten blb z is4 a zacal mi nadavat do noobu co maji gold munici atd

grrrr, takovy lidi nesnasim. Nastesti se me zastal borec v mausu tak hned zmlkl.

Nehlede na to ze gold ammo snad pridava jen penetraci ne damage?(nikdy jsem to nepouzil ani na to vlastne nekoukal :)

Jsi mu trefil bednu s municí to je mrtvej na ránu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BOT ?? .. my dnes meli takovou T14 ....

Vypadalo to na Bot. To je k nasrání top tank a k ničemu jediná zbraň je ho asi nahlásit, ale to bude zase odpověď "nepozorujeme bla bla bla"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS: Kampánie je pěkně zku. mapa, když jsem artina (S-51), než nabiju, v 80% jsem mrtvej. U zámečku se není vůbec kam postavit aby mě neviděli a já mohl střílet.

Tam je to problém jak kdy a to tam jsem ze školním busem Su-14 :Smile_teethhappy: V prvních momentech musí člověk doufat, že tým vykostí scouty no a pak se tam ve směs přestřeluješ s enemy arty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi mu trefil bednu s municí to je mrtvej na ránu..

No je to pravdepodobny, protoze jsem +- na munici miril, ale vysvetluj to pak tem namyslenym lidem co si mysli ze jsou nejlepsi a neprustrelni a kdyz je nekdo zabije, tak je to cheater,lucker, nebo noob s gold munici :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera to bylo na pikačů, u několika strojů sem ani za boha nedal pětinásobky. E-75 vyfasovala bulhara a na pár metrů sem 4x neprostřelil ze předu IS-7, pěkně na kolmo tím 128 mm gunem na špičku a do vany a ani ťuk. S IS-4, kdy sem byl asi 4 odshora sme na té nové mapě co se jmenuje nějaký březový lesík či co dostali "velmi dobrý tým" a během pár minut sme dostali 15:0, já zůstal poslední a stihl asi 4 x vystřelit z toho 2x dingla. Jediný kdo nezklamal byl malý frantík s tím sem dal poslední hru, bohužel malinovka a naši experti hurá přes pole, enemy byli zalezlí za valem a během chvilky 0:7. Pak zaútočili protivníci já dal asi 3 a pak už sem byl sám na zbytek, honili sme se mezi těma hangárama u naší báze s dvouma Pzk 35, no nakonec sem dal 10 kusů, ale bohužel než sem dojel s vykuchaným motorem a poškozenejma pásama na jejich bázi, kde byli ještě zalezlí 3 enemáci tak vypršel čas a byla remíza, tak sem to raději znechuceně vypnul :Smile_sceptic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadalo to na Bot. To je k nasrání top tank a k ničemu jediná zbraň je ho asi nahlásit, ale to bude zase odpověď "nepozorujeme bla bla bla"

 

jako, ja nevim co s tim. jediny co ma kazdy je moznost dat complait. taky sem ho vcera dotycnymu dal. samo ze pokud jich ma nekolik, tak WG nic delat nebude. ale pokud si takoveho jednani vsimne vice lidi, tak toho bude mit casem vic a neco se dit trebas bude. navic ja si nebyl jistej jestli to je bot nebo nikoliv. ale choval se divne uz od startu na vlajce. a kdyz sme zbyli uz jen 2, tak sem na nej spolihal a hlavne si vsimal co dela. miril porad nekam jinam. kdyz dostal ze zadu, tak otocil vez, vystrelil a zas ji otocil zpatky a koukal do blba. pokud to nebyl bot, tak mu muj hlas neublizi, pokud to je bot, tak doufam ze se jich nastrada nekolik desitek a potom tredas WG zareaguje.

minule, kdyz me hned na zacatku mapy zabil umyslne vlastni, tak sem mu dal coml. a psal vsem na mape, at dotycnemu za umyslny TK daji to same. v idealnim pripade, muze za mapu dostat 87 complainu a pokud se to stane na vice mapach, tak pocitam ze WG bude reagovat.

jina vec je, ze lidi vetsinou nechteji nic resit. max dotycneho zabiji = nevyresi se nic. stejne jako tady na foru zaznivaji hlasy o tom, nechat kazdeho at si dela co chce ... coz si nemyslim. nemyslim si, ze je spravne aby si kazdy delal co chtel, nemyslim si, ze je spravne nad vsim mavnout rukou .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To klidně mohl být takový malý pětiletý bot, víš? Tyhle "boti" neumí ještě ani číst a ani psát ale jezdit po mapě s bráchovým a nebo tátovým tankem, to už zvládnou..... :Smile_teethhappy: . Už jsem takových pár potkal. Skutečný bot se totiž vůbec nehýbá a když ano, tak jen jede někam a pak se zasekne o něco a tím končí a nebo narazí do něčeho a jede zpátky. Sem tam i nesmyslně vystřelí ale nedokáže se na mapě nějak rozumě pohybovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se vám podařilo trefit s T30 artynu v plné jízdě do boku tak, že jste jí nevzali ani prd? Mě jo. Trefil jsem ji přímo do prostředku děla..... :Smile_teethhappy: .

S T30 ne, ale hity z mé BL10 do artyn a hláška.."neprošlo to" mi řádně zvýrazní krční žilku :Smile_veryhappy: . Naštěstí většinou zhasnou potvůrky na poprvé... :Smile-izmena::Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...