Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tohle je klasický obrázek hry v top třídách...jedna strana udělá hrrr na ně. My bráníme druhou stranu ve dvou a čekáme, že těch 13 našich to tam převálcuje, páč mají dvojnásobnou převahu....

Realita? do 5minut jsou mrtví a seklí v půlce mapy...a na nás se valí 10ks enemáků....

Jak nezabere "postartovní" naléhání tak je to 100% lost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda dneska se ty prohry jenom hrnou. Za tři hodiny jen 3 výhry.

 

Boha jeho proč dávají tolik různých strojů do hry, když nezvládnou aspoň trochu vyrovnaně rozdělení týmů. Co vlastně chtít po MM, které má problém dát do hry aspoň odpovídají třídy natož brát ohledy na další věci.

Poslední bitva už byla vážně bomba. Malinova a 4 arty na každé straně. U nás TD, HT a jako scouti já s Tiger a drůhý s Tiger P. U enemáků jako možní scouti Batmobil, T 50-2, AMX 13 90, T 54 Type. Výsledek je asi většině jasný.

 

Dnes teda aspoň v mém případě víc rozhoduje MM než blbost hráčů. Chudáci co si platí opravy strojů v 9-10 třídě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je klasický obrázek hry v top třídách...jedna strana udělá hrrr na ně. My bráníme druhou stranu ve dvou a čekáme, že těch 13 našich to tam převálcuje, páč mají dvojnásobnou převahu.... Realita? do 5minut jsou mrtví a seklí v půlce mapy...a na nás se valí 10ks enemáků.... Jak nezabere "postartovní" naléhání tak je to 100% lost.

 

"top tridach" ?? me prijde, ze tam je nalada vetsinou umirnena. to spis nizsi tiery vystreli a jednou .... nebo naopak, vsichni stoji a ja se svoji nice english dotazuji, jestli nebude scoutum a heawynam vadil, kdyt jako TD jim pujdu spotovat....

 

napr. na Poustni rece a Vrchovine - sem vzdy nasranej, kdyz jako TD zaujmu pozici a ... nic. na poustni rece ocekavam, ze nekdo vykoukne smerem na E6 a na Mountain Pass vjede do koryta reky F4. idealne na Mountain Pass pokud nekdo vyspotuje pres koryto enemy, tak je to idealni. vetsinou jsou enemy bokem neb to objizdi dokola a navic je prehled, kolik jich tam jede. staci kdyz jeden scoutik prejede koryto a nakukuje. vetsinou to i rozhodne bitvu neb TD i hewyci jsou bokem a chtej se schovat, ale schytaj DMG. plati to pro obe strany a kdyz sem nedavno jezdil s T-34 nebo AMX12, tak to byla moje pozice ... nekdy se z toho stane vlastni past, ale tak co uz ...

 

 

bohuzel, vetsinou kdyz nekoho ukecam na spot, tak sice jede, ale bohuzel zacne valku a chcipne .... :( anglicky neumim. kdyz mam cas tak pisu "only spot, no shoot", ale je to marny, je to marny, .. je to marny ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska udělal pěkný večer a jezdil jen sám.....a spíše prcky. Hry krásný a i winů na to, že jsem byl sám dost. Ale....velké ale.

Cca za 30% lostů mohli lemplové....2xteam killer apod. To čéka na publicu nepřekvapí. Ale za 70% porážek....a to nekecám mohu poděkovat WG. Když vezmu v potaz velkou průměrnost hráčů na publicku, tak je technologická převaha sakra znát. Vždy jsem jasně poznal lost. Ikdyž jsem to párkrát málem vyhrál, vždy vyhrál špatný balance.

Dva příklady, které si pamatuju: levá naši....

M4 vs KV(full)

M4 vs KV(full)

má T14 vs KV(full)

2xB1 vs 2xHetzer

3xM3 stuart vs 3x marder

Co k tomu dodat? Dřeli jsem se dlouho...tři jsem sundal...i jedno KV a ty dvě poslední jsem stáhnul na 30%. Ale co je moc to je moc...Ty KV si většinu týmu dali prostě na ránu...

Druhý příklad:

B2 vs T40

B1 vs T40

Hetzer vs T40

A20 vs Hetrzer

4x Pz38(drobotina) vs 3x marder + T82

ouplně dole já s panzerjagerem...to nevadilo, dal jsem enemáků dost, ale utok 3x4TD jsem už sám neustál....

Tohle WG se zvyšujícím počtem typů strojů začíná nezvládat. Hodně lidí už to točí. Popravdě mě vytočí jen jedna věc více, jak noobíci v týmu....a to je jasný lost, díky WG...

Ale jinak pohoda :Smile_Default:

EDIT: slíbil jsem mu to..tak činím.

nick TStyleCZ. Debil nebyl afk, ale jak napsal na chatu...dělá si večeři...asi v 50% hry se "zapojil". Hnul se z baze asi o10m..a to aby se kryl za zdí...totální sobecký chudák, co to navíc naprosto neumí. pro nás smůla...měl náš top tank-KV3. TStyleCZ...a to pořád nadáváme na Poláky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem to i do "Neúspěchů" ale myslím, že to oceníte i tady. Konečně se mi podařil dvojnásobek s tou blbou stodolou.

:Smile_harp:

Vítězství!

Bitva: Karélie 24. dubna 2012 1:20:16

Vozidlo: E-100

Získáno zkušeností: 1 166 (pokuta za poškození spojenců: 36; x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera byla zatím moje jedna z nejobtížnějších her a taky nejlepších. mapa rybářská ves. na každé straně jako top byla jedna IS-3 a dvě KV-5. já měl tu is-3, jel jsem do města a semnou tam byla ještě jedna naše vk3601, zbytek teamu včetně těch kv-5 jel na druhou stranu pod ten svah. když proti mě vyrazila enemy IS-3 s oběma KV-5 a dalšíma třema 5 tierama. volal jsem zoufale o pomoct ale samozřejmě se na mě šici vybodly. jen naše arty hummel mi napsal ať je dostanu z města že na ně nemůže střílet. tak jsem postupně couval a střílel, Vk3601 couvala se mnou, střílela po těch slabejch tancích aby mě neobjeli a já po osmičkách. postupně jsme vycouvali z města a naše arty po nich konečně mohla začít střílet. nakonec jsme je všchny sejmuli na druhé straně měli pochopitelně naši obrovskou převahu a dostali se k enemy bázi a sejmuli jejich arty a začali capovat. výsledek: 46000 stríbrnejch, a přes 3000 zkušeností s dvojnásobkem (bez premia hodně dobrý skore). zůstalo mi 16 hp s 21 obdrženýma zásahama (ale přežil jsem) sám jsem sejmul obě KV-5 a dalších 5 jsem poškodil (včetně té IS-3). no ale zapotil jsem se :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska udělal pěkný večer a jezdil jen sám.....a spíše prcky. Hry krásný a i winů na to, že jsem byl sám dost. Ale....velké ale.

Cca za 30% lostů mohli lemplové....2xteam killer apod. To čéka na publicu nepřekvapí. Ale za 70% porážek....a to nekecám mohu poděkovat WG. Když vezmu v potaz velkou průměrnost hráčů na publicku, tak je technologická převaha sakra znát. Vždy jsem jasně poznal lost. Ikdyž jsem to párkrát málem vyhrál, vždy vyhrál špatný balance.

Dva příklady, které si pamatuju: levá naši....

M4 vs KV(full)

M4 vs KV(full)

má T14 vs KV(full)

2xB1 vs 2xHetzer

3xM3 stuart vs 3x marder

Co k tomu dodat? Dřeli jsem se dlouho...tři jsem sundal...i jedno KV a ty dvě poslední jsem stáhnul na 30%. Ale co je moc to je moc...Ty KV si většinu týmu dali prostě na ránu...

Druhý příklad:

B2 vs T40

B1 vs T40

Hetzer vs T40

A20 vs Hetrzer

4x Pz38(drobotina) vs 3x marder + T82

ouplně dole já s panzerjagerem...to nevadilo, dal jsem enemáků dost, ale utok 3x4TD jsem už sám neustál....

Tohle WG se zvyšujícím počtem typů strojů začíná nezvládat. Hodně lidí už to točí. Popravdě mě vytočí jen jedna věc více, jak noobíci v týmu....a to je jasný lost, díky WG...

Ale jinak pohoda :Smile_Default:

EDIT: slíbil jsem mu to..tak činím.

nick TStyleCZ. Debil nebyl afk, ale jak napsal na chatu...dělá si večeři...asi v 50% hry se "zapojil". Hnul se z baze asi o10m..a to aby se kryl za zdí...totální sobecký chudák, co to navíc naprosto neumí. pro nás smůla...měl náš top tank-KV3. TStyleCZ...a to pořád nadáváme na Poláky...

 

Nekdy je balance na ranu..jezdil jsem s kamaradem cety s T25 a dvakrat za vecer jsme meli MM takovy,ze enemy meli 5 KV(4x107+152) a my jen 1 KV plus pzIII/IV a nas dve T25..jednou to bl himml,tam to rushli ulickou a nedalo se naprosto nic delat,i kdyz jsme je kropily z kopce,ale prd platne..no ale pak prisla malinovka a stejna situace enemy 5 my 1KV ktere se motalo na base..s T25 jedeme do plnych na kopec,pod nama mesteckem pzIV..na kopci prejizdime prez hranu,pz IV dojizdi a rozsvicuje hlavni utok na kopec vedeny 4 KV a za nimi s odstupem jeste 3 tanky:D:Dnas nevideli sly po pz IV a hetzerovi,takze zacla kulometna palba,no s reloadem 3.6 s X 2 kanony to byla strasna smrst,takze behem necele minuty jsem mel 3 kily(vse KV) spoluhrac sundal to 4 KV plus dva jejich mensi zebraky..a vicemene bylo po bitve..jinak neni vetsi radosti nez si odchytnout s T25 KV,jeden to uz skousel tak ze chtel prirazit ***** na skalu abych ho netocil,ale metr od ni sem mu sundal pas a protahl se skvirou za nim a rodeo pokracovalo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No T25 má alespoň dobré dělo, které spolehlive KV do těla penetruje. Já včera nandal do KV 9 ran než šlo do kopru...on dá jen dvě....

Problém v 5 třídách je, že v případě převahy KV si enemácí v klidu vymlátí zbytek našeho týmu a ty pak nemáš šanci je odrazit. Ti jantaři na ně neumí nebo je nepenetrují...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro svejk007

 

Psal jsi, že díky velké podprůměrnosti hráčů na publicku je technologická převaha sakra znát. Mám pocit, že kdyby byla úroveň hráčů hodně vysoká, tak by to bylo stejné a možná ještě horší, protože by tu technologickou výhodu dokázali ty dobří hráči ještě víc využít.

 

Jinak co si budeme povídat. S přibývajícím počtem techniky a zachováním současného sestavování týmů se budou losy víc a víc zhoršovat. Může nás to štvát, ale nic s tím asi stejně neuděláme :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když je to spíš do topicu MM,tak si taky musím postěžovat.Pokud si dáte četu IX medek,tak v 70% případěch vás to bude stavět proti IX heavy.Ne že bych si s IS 4 neporadil,ale není to zcela zpravedlivý los.

Převahu KV na jedné straně v V třídách řeším s kámošem tak,že on jede KV a já PZIV.Ve městě se kryju za ním a v otevřeným terénu ho kryju z dálky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skončil den bláznů.Tak těsné výhry a prohry v řadě jsem nezažil.Tohle hrát každý den,tak skončím na šaškárně jako Marko Polo nebo forest gump.Není nad to pozorovat 2min. jak se poslední KV s 11% přestřeluje s posledním nepřátelským TD se 9%.S E50 povedená bitva-poradíme si s x heavy američany a pádíme capnout.Enemáci prorazí druhou stranu a capnou taky.Prohrajem asi o 1,5 vteřiny.Vypínám a jdu chrnět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DNes jsem udělal násobky se všemi tanky s pouhými 4 prohrami a jednou remízou na 14 výher. Ovšem až na E100. S totuto ludrou jsem musel odehrát 10 proher abych jednou vyhrál. Takže je to zas 50 na 50. Můžu se i namazat na chleba a je to furt jedno. A ta E100 je z překližky! Natáčet se můžu jak šlapka na E55 a stejně projde skoro všecko od tieru 8 nahoru. Rašovat s tím prostě bez dvou kámošů nejde. 9 x jsem se snažil a vždy sám a nic jsem nesvedl. Pásy dole a pak už to jde do kelu samo. Desátou bitvu se ke mě přidaly nějaké další dva tanky a projeli jsme mapu jak nůž máslem, dal jsem 4 kousky a výdělek skoro 60 000. Kromě Minimause na tieru 2 a AMX na tieru 7 mám všechno top stroje, takže to nebyl žádný čajíček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes tragedie ... tak, tak ze sem to uhral na 50/50.

jedina zajimavost - nikdy sem si nevsimnul, kdyz hraju s tierem III, ze by chybel tier IV. dnes jedna bitva byla pouze II a III tier a v obou tymech jako best 3 atry III tieru (asi povazovany jako IV)

jinak hruza. 13:7 a nechali sme si enemy capnout a pod ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes klasika. 50% rozhodlo MM. Pár výjimek proti přání MM se našlo díky týmu a neschopnosti nepřátel jako celku využít jejich výhodu. Říci mi někdo před půl rokem, že scoutovat s Tigrem je normální nebo dokonce nutnost, tak si řeknu, že mu hráblo. Bohužel když MM nedá, tak se musí hrát s tím co je. Na druhé straně několik příznivě vypadajících bitev dopadlo špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek se opakuje.Já PZ IV a KV jedeme jednou stranou a celý tým druhou.Po cestě dáme KV,T 28 a PZ IV.Pak nás dostane arty,která celou dobu po nás střílela.Prohrajeme 15:3.Zřejmě si ostatní zapoměli naložit munici.

V jiné bitvě nám Batchat zmasakruje čtyři artyny rovnou za zadkem E75 a Ptigera.Ti chlapci asi neměli minimapu,pač se ani neotočili.Pak je vyřídil také.Museli se divit,kdo jim to střílí do zadku.

Poslední dny je ta hra večer velmi těžko hratelná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska to bylo jak na houpačce...kdyby jsme hráli jen 8 a 9 třídu, tak prohlásím tragédie. četaa nekazila..ale když jsme s ISU bez BL10 a s Ferdou dole...a naše 10 a 9 hrajou jak ponocný...kolega má tu utilitku co ukazuje staty...a pánové celkem to vychází. Zvláště odhad hráče je přesný...naše E100 měla Er 900...za 2minuty už nebyl...atd. To funguje.

Tak jsme museli jít na prcky. To bylo v poho(až na klasiku T14). Zvláště dvou člená četa marderů....to byla paráda. Jak tu hru hraju déle a déle, tak se mi do top tříd chce méně a méně....kvalita hráčů tam šla šeredně dolu.

PS: pro artynáře...dva spleše za skálou...a zbylo mi 86hp. To jsem tam bojoval s enemákama...2 sundal a poslední enemy JS4 jen čekala až si mě usplešujou...Object má 1600hp. Tak si to spočítejte..dva spleše a - 1541. Jedna z možných povedených her, dřeme jak bestie... a kdo to zas posss..."hrdinové" z nebes...

Lépe už se prostě skrýt nešlo...ale škoda mluvit. Já se ráno do zrcadla kouknu v pohodě... :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho sem na WoT nešáhl tak sem teď zkusil od spodních tříd 3 hry s KV, 5 s Pz 38(t). A panebože já hraju jak idiot. Pak sem zkusil IS-3 první hra odpovídala předchozím, a pak sem to vytáhl na svůj standart tedy zaplatim si veškeré výdaje v bitvě. Kdybych přežil byl bych šťastnější, ale ček nemůže mít vše najednou, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spodní třídy 3-6 se mi velice znechutily. Jedinej Marder II je dobrej, zbytek je škoda mluvit. Vše díky MM, kde je v polovině případů člověk smázlej na ránu buď vyšším tierem nebo KVčkem. Problémem ostatních tierů zase je, že v těch tancích seděj magoři. ER kolem 800, no když to má E-100, IS-4 atd, tak je to prostě v pr. a pokud to má většina top tanků a soupeřovi kluci maj ER kolem 1100-1300, je to otázka chvíle, dokud hrdinsky nezemřu. Pánové, je to strašný. Poslední dobou co mě drží při životě je to, že jsem jim dal pořádný dmg, pár jsem jich vzal sebou a udělal to nejlepší co šlo...

 

Dneska to většinou vše krom IS byly tragédie. S M103 mi MM pravidelně hodí magory a dát s ním dvojnásobek je nervyrvoucí. Aspoň s tím IS se dá prosadit všude a jde tým vytáhnout z prohry, obzvlášť, když je top :Smile_teethhappy:

 

Jinak sleduju postupný pokles aktivity. Chtělo by to nějakou injekci do hry, ne jen nový mašiny... uvítal bych tam něco dynamickýho, aby každá hra byla něčím originální. Kdyby např někam vjela IS-4 (NPC) v bitvě, kde jsou dvě devítky, několik osmiček a sedmy, šla po všech, to by bylo zpestření. Nebo jen kdyby na kolejích projížděl nepravidelně nějakej vlak. Prostě cokoli co by tu hru udělalo zajímavější. Jako ptáci, fajn, ale když ty jejich bobky na tencích nejsou vidět, nebo kdyby po nich střely víc klouzaly, nevím, WG: Oživte to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestávám hrát artyny ... jakmile má protivník víc než 2 medka, tak nepřežiju první 2 minuty. Heaviny a medka vyrazí do nesmyslného lemming train a TDčka si stoupnou tak blbě, že střílí s opravou nejméně 40 stupňů = trefí lautr nic. Mohu nadávat, prosit, klikat na minimapu, schovávat se, přejíždět, ... nic nepomáhá. Public MM je k osamoceným artynářům velmi nepřátelský.

 

Jinak sleduju postupný pokles aktivity. Chtělo by to nějakou injekci do hry, ne jen nový mašiny... uvítal bych tam něco dynamickýho, aby každá hra byla něčím originální. Kdyby např někam vjela IS-4 (NPC) v bitvě, kde jsou dvě devítky, několik osmiček a sedmy, šla po všech, to by bylo zpestření. Nebo jen kdyby na kolejích projížděl nepravidelně nějakej vlak. Prostě cokoli co by tu hru udělalo zajímavější. Jako ptáci, fajn, ale když ty jejich bobky na tencích nejsou vidět, nebo kdyby po nich střely víc klouzaly, nevím, WG: Oživte to!

 

Hmmm, napiš to Overlordovi do blogu. Jako bych to viděl už napsané ... "příliš by to zatěžovalo hardware ... softwarově náročné ... neuvažujeme o tom ... nemáme v plánu". Ale debilní fógly tam implementovali. Já bych uvítal, že prvních 15 vteřin by se nedalo na bázi střílet, ikdyž má člověk nabito.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska velmi zajímavá malinovka.Zbyl jsem sám(BT2) s našim team killerem proti 7 enemákům.Není nad to,když vás nahání vlastní hráč a musíte bránit základnu před capujícími enemáky.Jak jsem se tak motal mezi něma a náš team killer střílel po mě,tak zasáhl i capující nepřátele.Samozřejmě si vysloužil obránce.Nakonec jsem dal deset kousků a skončilo to remízou.Zajímavé je že nepřátelský tetrarch dal taky deset našich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska velmi zajímavá malinovka.Zbyl jsem sám(BT2) s našim team killerem proti 7 enemákům.Není nad to,když vás nahání vlastní hráč a musíte bránit základnu před capujícími enemáky.Jak jsem se tak motal mezi něma a náš team killer střílel po mě,tak zasáhl i capující nepřátele.Samozřejmě si vysloužil obránce.Nakonec jsem dal deset kousků a skončilo to remízou.Zajímavé je že nepřátelský tetrarch dal taky deset našich.

Tomu (teamkiller story) se říká nechtěný úspěch. :Smile_teethhappy: Takové zm*dy si já nenechávám nikdy v zádech. Hele, nejmenoval se náhodou NAATHAAN? Můj oblíbený sundavač pásů! :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes trochu lepsi, ale winu nic moc ... 3x7killu ... 1x8 .. jako posledni sem zabil enemy artu ktera mela taky 8killu .. sem mu psal at se nezlobi ... pak sem ho nasel a zvrakoval ..

zarovka, bezva vec .. sice casto uz to nezachrani, ale nadruhou stranu nemusim porad po vystrelu couvat, kdyz vim, ze me vlastne nikdo nevidi...

na 2,3 mapach zase vlastni ostrelovaci (do vlastnich rad) a jini podivini

eff. docela taky fungoval .... prohrali sme kdy sme meli :)

jedna super defense vlastni base .. 2 TD sme se vratili a sundali v prestrelce na 20 metru pres jeden roh 5 kusu ..

jinak tradicni, vsichni hura jednou stranou. vsak jim to nandame ... pokud tam na nasich 12 kusu nevybafnou 2 enemy. to potom zastavi cely konvoj a ... mapa konci prohrou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...