Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dobrej napad :), no pak to musim dat protoze mit do toho jabka a brity, to bych si musel prostreli hlavu

no jak rikam, chtelo by to aby jsi chodil s tema tierama arty co ti chybi cetu, mas mnohem vetsi sanci ji proti sobe mit, ja vcera 10 her, kamos s GW typ E a mel jsem furt proti sobe arty party, takze ta T-92 tam proste obcas je...

 

 

edit: ale to uz sem nepatri, tak sry. tankove eso ma svuj topic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes děs a hrůza.... Když hraju z Hummelem, tak jsem měl už ze 4 her 4x město....sice v nich mám vždy minimálně kill, ale neužiju si je.

 

Pak jsem koupil mardera II, když bylo místo v garáži za polovic a než jsem nasadil poslední dělo, byla to hrůza, ikdyž jsem měl hlavně smůlu na team. Prohrál jsem dnes prvních 6 her.... pak přišla malá úleva, nasadil jsem poslední dělo a hend v bitvě válščník a 6 killů.

 

S pantherem II dostávám dnes taky pořád na ***** a s jagdpanzerem též žádná sláva.

 

Jak si tady lidi stěžovali, že se nedá hrát o víkednu, tak jsem tomu nevěřil. Ale dnes mám totálně stejnou zkušenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si vystřílel první Mause Trap. Je to trochu trapné, že první až po 11k bitev, ale Mause nepotkám jak je rok dlouhý nebo potkám s něčím, čím ho může jen maximálně uřknout, protože ani lak nepoškrábu.

 

Takže včera s M40/M43, jsem ustřílel Mause od nuly na tři hity. Trofej potěšila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že sem se asi zbláznil, 15 března sem se rozhodl, že zkusím přeci jenom vyexpit tu T34, která má být premiová. Profrčel sem oba Shermany, pak trochu protrpěl M6 a momenálně válčím s T29. Mimo posledního motoru je full, ale ještě mi chybí 80 k expů na T32 a přes 200 k expů na T34 :Smile_teethhappy: Sice mám 120 k expů na Ferdovi, který bych mohl překonvertovat, ale jestli to vůbec stojí za 5000 zlatých do toho jít, nebo raději počkat co se z té T34 premiový nakonec vyklube. Mám obavy o to, že jelikož jí vyexpilo spoustu lidí, aby jí nakonec WG nějak nepoštelovali, páč tím budou přicházel o prachy a to se jim líbit nebude.

Jinak víkend tragickej, T29 se 105 mm dělem je už solidní tank, ale ty losy proti 10třídám je fakt utrpení i když už o něco lepší než s 90 mm gunem, to byl očistec. Když má člověk slušný los a daří se, tak narazí na partu dementů v týmu, který jsou tak neschopný, že si říkám, že to snad hraje za ně automat. Můžete psát do chatu co chcete, ale nejspíš právě hrajou děti, který ještě neumí číst a pak ty prohry 15:2, 15:3 apod. jsou neskutečný. Nechápu, že po 2-3 minutách prohráváme 7:0, když já se teprve přemis´tuju či určuju strategii co a jak, buď tedy pomalu myslím nebo spoluhráči, tak spěchají na smrt :Smile_veryhappy::Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že sem se asi zbláznil, 15 března sem se rozhodl, že zkusím přeci jenom vyexpit tu T34, která má být premiová. Profrčel sem oba Shermany, pak trochu protrpěl M6 a momenálně válčím s T29. Mimo posledního motoru je full, ale ještě mi chybí 80 k expů na T32 a přes 200 k expů na T34 :Smile_teethhappy: Sice mám 120 k expů na Ferdovi, který bych mohl překonvertovat, ale jestli to vůbec stojí za 5000 zlatých do toho jít, nebo raději počkat co se z té T34 premiový nakonec vyklube. Mám obavy o to, že jelikož jí vyexpilo spoustu lidí, aby jí nakonec WG nějak nepoštelovali, páč tím budou přicházel o prachy a to se jim líbit nebude.

Jinak víkend tragickej, T29 se 105 mm dělem je už solidní tank, ale ty losy proti 10třídám je fakt utrpení i když už o něco lepší než s 90 mm gunem, to byl očistec. Když má člověk slušný los a daří se, tak narazí na partu dementů v týmu, který jsou tak neschopný, že si říkám, že to snad hraje za ně automat. Můžete psát do chatu co chcete, ale nejspíš právě hrajou děti, který ještě neumí číst a pak ty prohry 15:2, 15:3 apod. jsou neskutečný. Nechápu, že po 2-3 minutách prohráváme 7:0, když já se teprve přemis´tuju či určuju strategii co a jak, buď tedy pomalu myslím nebo spoluhráči, tak spěchají na smrt :Smile_veryhappy::Smile-tongue:

expy co se da a co nestihnes preved z toho ferdy... prece jen premium za takovy prachy uz jen tak nekoupis...

T34 by mohla bejt na osmym tieru s tim 120mm kanonem super zabijak - reload nebude zasadne pomalejsi nez u IS3 ale penetrace 246 :Smile-izmena: ... sice spodek porad papir ale pentrovat budes i desitky a az na vez amiku ti osmicky nebudou dingat nikde

Takze styl TD, drzet se vzadu rozdavat dmg a stribrny se budou jen sypat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám tak víkendové horory pokračují....já už dal 4 dny pauzu a zdárně pařím Skyrim. Ten než dohraju...alespoň budu natěšenej na WOT.

Jinak mě ta hra lehce zklamala. Je to takový lepší Oblivion. A ten já zas tak rád neměl...zlaté série Gothic či Risen. Některé systémy hry ve Skyrimu nemusím už z dob Oblivionu. Ale dohraju to...hra je to pěkná, jen mě asi moc natěšila ta chvála ze všech stran.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera jel dvojnásobky se vším co mám a bylo to 18 výher, jedna remiza a 6 proher. Všecko solo bitvy. E100, T95, T30, T-54, Minimaus, Maus, IS-7, Jagdtiger + GWtE, Lowe....snad je to všecko. A hraju pak hlavně s Jagdtigerem a můžu říct, že to je docela zábava protože už mám převahu výher a i když je lost, tak si alespoň rozdám pořádný damage a i těch killů je docela slušně, takže to pak tolik nenasere, že celý tým nedal nic a nebo jen dva... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes už mi došla trpělivost s MM a v případě vyhodnocení mé zbytečné přítomnosti v bitvě jsem se začal jako kdysi odhlašovat. Proč do sebe nechat jen tak bezúčelně střílet nebo někde bez využití stát a zbytečně s tím ztrácet čas a nadávat MM za pitomé rozložení techniky. Enemákům kterým jde o win to bude fuk a ty statní co se zajímají o své staty to předpokládám naštve. Raději naštvaný enemák než já.

Dnes jsem díky novému přístupu stihl, tak o 1/3 víc bitev. Zásadně tuto metodu nedoporučuju hráčům, kterým jde o staty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes už mi došla trpělivost s MM a v případě vyhodnocení mé zbytečné přítomnosti v bitvě jsem se začal jako kdysi odhlašovat. Proč do sebe nechat jen tak bezúčelně střílet nebo někde bez využití stát a zbytečně s tím ztrácet čas a nadávat MM za pitomé rozložení techniky. Enemákům kterým jde o win to bude fuk a ty statní co se zajímají o své staty to předpokládám naštve. Raději naštvaný enemák než já.

Dnes jsem díky novému přístupu stihl, tak o 1/3 víc bitev. Zásadně tuto metodu nedoporučuju hráčům, kterým jde o staty.

za tohle bych lidi banoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Této taktiky si užívám na test serveru, kde o nic nejde :D Mmj, dneska jsem zůstal v EL halůfu sám s T95 proti dvěma objektům, JgTigerovi a Tigerovi II, základna dole.

Vystřílel jsem všechny až na objekta, kterýmu se podařilo mě objet, zatímco jsem odstřeloval jeho kolegy...včera jsem byl zase s Mausem (mapa..to nádraží...) a proti nám objekt...nejdřív sundal mause 900Hp a pak mě v T28 na ránu do boku... začínám tuhle artinu nenávidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...