Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Vždyť to není možné ani kdyby střílel pořád jen do svých  :-D Ale hrají pro zábavu, nechte je být!

 

Edit: Tady za tohle se asi propadnu do těch nejhlubších hlubin, ale začal jsem hrát GW Panthera. Přemluvili mě v klanu, že je to sranda ve třech a je to prasárna největšího kalibru. Ale tak když u toho jíte večeři nebo cokoliv jiného, tak se to hodí :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť to není možné ani kdyby střílel pořád jen do svých  :-D Ale hrají pro zábavu, nechte je být!

 

Edit: Tady za tohle se asi propadnu do těch nejhlubších hlubin, ale začal jsem hrát GW Panthera. Přemluvili mě v klanu, že je to sranda ve třech a je to prasárna největšího kalibru. Ale tak když u toho jíte večeři nebo cokoliv jiného, tak se to hodí :-D

já ho nechal být,ani čárku jsem nenapsal, ale je to prostě děsné, když to vidíš...ujel 1 jednotku a 1 vystřelil a byl mrtev....a když mu prolítneš staty všech tanku tak i s T18 je na tom bledě a to byl nějakej stroj.

A co na to velitel, že jsi začal jezdit arty,ten přece je nesnáší a nikdy by se k tomu nesnížil a nebo změnil názor jak ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem zbytečně zaspamovat chlubárnu a tak odpovím zde.

 

Pro: PLD-Wasilij

 

Ono to scoutování se SU-26 je taková nutnost, ale nesetkává se to moc s podporou. Včera jsem si hrál opět na spotera a podlehl opakované žádosti na přesun z první linie k obránců o cca 350 m zpět k našim. Přesuny s lamaúpravou SU jsou nebezpečné, protože nevidí nepřítele na 200-250 m. Přesun se podařil a naše zakempence nenapadlo nic jiného, než zaútočit místo obrany za stavu 5:8 na živé ve prospěch nepřítele po opačném křídle, než odkud jsem se přesunul. Postoupilo se o 200 m a stav se změnil na 2:6. Ze strany co jsem dříve spotoval přijel hráč a stihnul capnout, protože se útok (již jeden hráč) nestihl včas vrátit a naspotovat mi cíl.

 

Pokud se budeš někdy se SU pokoušet hrát jinak, než jen čistě jako arty schovaný někde úplně vzadu, tak se připrav na časté příkazy od spoluhráčů na pohyb zpět a sem tam nějaké to odbouchnutí většinou na ránu. Naposledy mě sesmahlo AMX 40 asi za to, že jsem si dovolil jet v čele útoku před ním :) cca 15 sekund po odpočtu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, driv na stare su 26 s mensim dostrelem jsem taky dost jezdil dopredu. Je pravda, ze dnes pokud to da hodne tezkych tanku typu kv, tak ta su je tam skoro do poctu no. Ale asi bych se snazil spis to nak ustrilet, Nez nekam s tou linou su 26 jezdit :D Ale rikam, mas muj respekt za tolik naspotovane dmg a za odvahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím , že je hotovo :salute: . Ale byla to hrozná dřina :woot:

 

Mission completed!

Reward:

Vehicles added: T 55A (100% crew)

Slots added: 1

Uzi si tu plecku bez depresie ;)

Ja stale nemozem s batakom nastrielat tych 4k DMG do TD, uz mi to ale parkrat uniklo o p***y chlp...:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uzi si tu plecku bez depresie ;)

Ja stale nemozem s batakom nastrielat tych 4k DMG do TD, uz mi to ale parkrat uniklo o p***y chlp...:/

Je zajímavé, že tu depresi nepociťuji . Co mi, ale přijde zlé je ta akcelerace - to je šnekouš :-D

Každopádně si ji užívám dělo je absolutně boží a věž dost podrží . Co mě ale štve je, že nebudu mít na dělu proužky, nýbrž hvězdy :down:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ho nechal být,ani čárku jsem nenapsal, ale je to prostě děsné, když to vidíš...ujel 1 jednotku a 1 vystřelil a byl mrtev....a když mu prolítneš staty všech tanku tak i s T18 je na tom bledě a to byl nějakej stroj.

A co na to velitel, že jsi začal jezdit arty,ten přece je nesnáší a nikdy by se k tomu nesnížil a nebo změnil názor jak ty?

Však já si dělám srandu, mě to taky bije do očí co někdy vidím :-D Co mi na to řekl marty? ,,ty jsi ale zm*d" :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť to není možné ani kdyby střílel pořád jen do svých  :-D Ale hrají pro zábavu, nechte je být!

 

Edit: Tady za tohle se asi propadnu do těch nejhlubších hlubin, ale začal jsem hrát GW Panthera. Přemluvili mě v klanu, že je to sranda ve třech a je to prasárna největšího kalibru. Ale tak když u toho jíte večeři nebo cokoliv jiného, tak se to hodí :-D

Vždycky jsem si říkal, když ho potkám,  slituju se a nechám ho žít.  Za to si pro tebe určitě dojedu.  :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrávám s SPG M12 a dost mě štve. Mám pocit, že snad až každá 4-5 letí tam kam chci. Plním s ní tu denní misi, ale to je bitev co je na to potřeba :). Dnes s ní mám odehráno zase nějakých pár bitev většinou v týmu tak nějak do počtu a na Bažině si to ke mě přifrčí enemák v 56-16. Naštěstí jsem akorát nabil s sundal ho za jízdy, když se mi skoro začal dostávat k boku. Jak ten mi nadával do kde koho a čeho. To jeho nadávání mi strašně zvedlo náladu, zvlášť když mi nadává někdo, kdo se strašně diví, že ho trefila arty na 18 m (přesný údaj).

 

Co se nadávání artynářům týká, tak nejčastější zábava je to žluto-zelených hráčů. Červený to neřeší jako celou hru a ty hodně dobrý hráči jsou asi trochu nad věcí, nebo je možná nepotkávám.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se to vezme- poslední 2 dny jsem hrál na střídačku jen LTTB a Buldoga v marné snaze ukončit misi s naspotováním 4k damge. Vzhledem k mapám téměř bez šance- dá se to teoreticky udělat na 2-3 mapách. Tu mapu jsem měl za tu dobu jen 1x, jinak koridor a město- takže hlavní účel LT- spot, je díky mapám na nic a vypadá to, že to bude v budoucnu jen horší. Pozitivní je, že jsem vydělal dost kreditů, když jsem neudělal totální kravinu, tak jsem byl v naprosté většině bitev někde na čele hodnocení týmu v obdržených ZK a tragédie je, že často i v udělené damage. A k nezaplacení je ten pocit, kdy si dojedeš pro schované klikače u enemy baze, kteří si užívají hru v bláhové naději, že když jejich tým drtivě vyhrává, jsou v absolutním bezpečí :-D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se to vezme- poslední 2 dny jsem hrál na střídačku jen LTTB a Buldoga v marné snaze ukončit misi s naspotováním 4k damge. Vzhledem k mapám téměř bez šance- dá se to teoreticky udělat na 2-3 mapách.

Na LT-15 se od 9.8 počítá i nastřílený dmg... pokud máš problém dát dohromady 4k z nastřílenýho a naspocenýho dmg, tak děláš něco špatně. S většinou LT se dají ty 4k i jen nastřílet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, já se po rok a půl dlouhé pauze rozhodl wot zkusit znovu. No nestačil sem se divit, jsem jak Alenka v říši dívů (nové mapy a WTF tanky). Jinak sem se celkem pobavil, třeba když mi někdo psal "omg Ebay account" no ono je to težký, když si člověk myslí, že tu mapu zná a ono vlastně prd :Smile_teethhappy: . Jinak sem se celkem i bavil tak si to ted zas tak jednou za čas zahraju a jak poznám mapy tak to zas snad půjde jako předtím :)

 

Ale co mě teda dostalo to byl včera nějaký čech v KV4, který měl odehráno 12k bitev a WN měl 48 a průměrný dmg na bitvu měl 80. pokusím se dohledat ten nick a kdyžtak ho sem postnu protože to byla fakt síla :-o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na LT-15 se od 9.8 počítá i nastřílený dmg... pokud máš problém dát dohromady 4k z nastřílenýho a naspocenýho dmg, tak děláš něco špatně. S většinou LT se dají ty 4k i jen nastřílet.

Sakra a já vůl nestřílím a jen spotuju a čekám, kdy to tam padne :wallbash: . Díky za info, tak takhle by to mělo jít v pohodě.

 

Edit: tak splněno v třetí bitvě. Někdy asi opravdu není od věci přečíst ten popisek k misi pořádně :-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...