Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem si opět dva dny hezky zahrál. Musím konstatovat, že hrát bez čety je čím díl větší utrpení. A člověk prostě nic nenadělá. Můžete lítat po mapě jak ďas, a stejně všechno k prdu. Hráči jsou opravdu tupý, až hanba. Nicméně v četě dvou, popřípadě tří, už je to všechno o něčem jiném. A je to paráda, když se člověk umí domluvit, kam je třeba jet atp. Ale i sólo jsem si zahrál hezky. Pořídil jsem si Cromwella. Docela na nic stroj, když nemáte posádku na 100%. NIcméně jak jsem vyškolil posádku, od té doby je to tank k nezaplacení. Sice to není žádný sniper, protože střely lítají jak nafukovací míčky a občas mám pocit, že letí jen směrem nahoru, ale jinak super zábavná mašinka. Taky se mi daří s devítkovým Pattonem. I tenhle stroj je suprovní. Teda pro mě. A když se k tomu přidá četa dalších dvou medek, kdy každé medko má něco jiného, tak je to sranda k nezaplacení. Jediné, co mě pořád celkově deprimuje, jsou ty mizející střely a Obj704. S těmi mizejícími projektily by se člověk ještě jakž takž smířil, ale abych 9x vystřelil s Obj, 4x trefil a jen 3 penetroval, tak to už je vážně hnus velebnosti. Takže z 2900 průměrné dmg na bitvu, už jsem po patchi stačil spadnout na 2500. A bude hůř. 

Ale neva. Ještě že mám spoustu i jiné zábavy než jen WoTko. Pak člověka přejde i ta frustrace a musí se tomu smát. Teď se směju tomu, že normálně píšu všemi deseti prsty, ale po včerejším tréninku jsem schopen psát tak maximálně čtyřmi. Ještě že jdu do práce, protože dnes bych si opravdu nezahrál  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle týden jsem toho moc nenahrál...důvod MS v hokeji... zapnul jsem to na 1...2 bitvy max a zase vypnul....myslel jsem, že to nikdy nenapíšu a jak se říká, nikdy neříkej nikdy, nebaví mě to!!

Začínám pokukovat po AW, ale nějak se mi do toho nechce, že je to CBT a po pár měsících bych hrál zase od 0 a zato se mi teda nechce platit. Včera jsem si myslel, že je to už OBT. Ach jo. Budu si nejspíš užívat opět sportu, ale po 3letech se opět začít hejbat to bude těžké. Člověk je tvor lenivej a já jsem asi nadčlověk, protože jsem obzvlášť zlenivěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle týden jsem toho moc nenahrál...důvod MS v hokeji... zapnul jsem to na 1...2 bitvy max a zase vypnul....myslel jsem, že to nikdy nenapíšu a jak se říká, nikdy neříkej nikdy, nebaví mě to!!

Začínám pokukovat po AW, ale nějak se mi do toho nechce, že je to CBT a po pár měsících bych hrál zase od 0 a zato se mi teda nechce platit. Včera jsem si myslel, že je to už OBT. Ach jo. Budu si nejspíš užívat opět sportu, ale po 3letech se opět začít hejbat to bude těžké. Člověk je tvor lenivej a já jsem asi nadčlověk, protože jsem obzvlášť zlenivěl.

A proč si nekoupíš jen ten základní balíček? Máš tam pouze zaplacený vstup do hry a zabukovaný nick. Je to za pár korun, nic strašného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč si nekoupíš jen ten základní balíček? Máš tam pouze zaplacený vstup do hry a zabukovaný nick. Je to za pár korun, nic strašného.

protože se mi to ekluje z důvodu co jsem uvedl. Budu hrát a potom mi to  resetujou. Už při pomyšlení resetu a hrát opět od 0. Pro mě hnusný pocit. Hrál jsem letadla a když mě to WG  resetovalo, už jsem na to nešáhnul. Já v tomhle mám problém už od začátku her. Měl jsem rozjetou hru a bavila mě ,ale když mě třeba odešel disk nebo reinstal win a nebyla záloha už tu hru jsem opět nehrál.

Teď mám prostě problém se Zaklínačem 2..nevím jak je možné že na novém disku prostě přes steam nemám zálohu save, a prostě se nepřinutím hrát zaklínače od začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože se mi to ekluje z důvodu co jsem uvedl. Budu hrát a potom mi to  resetujou. Už při pomyšlení resetu a hrát opět od 0. Pro mě hnusný pocit. Hrál jsem letadla a když mě to WG  resetovalo, už jsem na to nešáhnul. Já v tomhle mám problém už od začátku her. Měl jsem rozjetou hru a bavila mě ,ale když mě třeba odešel disk nebo reinstal win a nebyla záloha už tu hru jsem opět nehrál.

Teď mám prostě problém se Zaklínačem 2..nevím jak je možné že na novém disku prostě přes steam nemám zálohu save, a prostě se nepřinutím hrát zaklínače od začátku.

U her, jako je Zaklínač a podobných, kde je nějaký vývoj a děj, tak to docela chápu ale u online stříleček? Právě po zkušenostech s WoT teď vím, že nemá smysl se někam hnát a expit, jako najatý, ale hlavně se dobře zorientovat, vybrat si stroje a dobře se bavit. Takže to teď beru jen jako zkušební hraní, kde se budu snažit si to omáknout a hlavně nic neplatit. Tím pádem pak budu mít výhodu proti těm, kteří přijdou ve druhé vlně a dovedu si lépe vybrat stroje a bavit se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože se mi to ekluje z důvodu co jsem uvedl. Budu hrát a potom mi to  resetujou. Už při pomyšlení resetu a hrát opět od 0. Pro mě hnusný pocit. Hrál jsem letadla a když mě to WG  resetovalo, už jsem na to nešáhnul. Já v tomhle mám problém už od začátku her. Měl jsem rozjetou hru a bavila mě ,ale když mě třeba odešel disk nebo reinstal win a nebyla záloha už tu hru jsem opět nehrál.

Teď mám prostě problém se Zaklínačem 2..nevím jak je možné že na novém disku prostě přes steam nemám zálohu save, a prostě se nepřinutím hrát zaklínače od začátku.

Tohle zcela chapu, taky nesnasim kdyz mi nekdo resetuje postup (pravidelne mi to dela Spintires s kazdou aktualizaci, desne me s tim vytacej - uz mi chybely jen dva body do komplet odehrano, jeste ze se ta hra je zabavna i opakovane).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý den není posvícení. 21 bitev a z toho 14 s výsledky (2-6:15 nebo 15:2-6). Přidělených výher jsem dostal jen 5.

Když dostane jeden tým do topu bitvy jen 4 stroje s hráči s win 43, 47, 48, 54  a druhý jich má 6 s win 44, 51, 52, 52, 53 a 56, tak se nechá při prohře 5:15 mluvit snad i o úspěchu.

Pozitivního nebo něčeho hezkého jsem si nevšiml :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je snad neuvěřitelný s porovnáním včerejšího dne.

21 bitev a jen 4 prohry. Jen počet bitev 0-6:15 nebo 15:0-6 brutálně klesnul na 1/3 přesně na 6.

Můj odhad na výsledek bitev dnes šel taky do háje. To, že vyhrajem v bitvě T3 na Malinovce proti 2xPak40, které jsem dával šanci max 10%, ikdyž těsně jsem netušil.

Být nasazený do chráněný bitvy začátečníků (26 hráčů pod 400 bitev) bylo taky moc použné.

Proti včerejšku jsem měl napínavých bitev spoustu. Nic profi, jen to, že se nechala prohrát v půlce jasná výhra,

nebo někdo zachraňoval bitvu co topáci poslali do kanálu.

Vyhrávat je fajn a taky je celkem příjemný, když bitvy nekončí v 80% případů dle prvotního odhadu. (Toto není pohled pastelkáře).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl v týmu na topu četou dvou T57, dohromady nastříleli "úžasných" 357 damage. Když jsem jim po bitvě psal do garáže, že takhle se bitva opravdu vyhrát nedá, tak odpověď byla- furt nás někdo nasvěcoval, příští bitvu to bude alepší atd. Přitom neměli úplně špatné celkové  hodnocení. Ale o tom to v současné době je- hra z arkády s prvky taktiky devalvovala na styl "co nejrychleji odjedu bitvu, nějak to dopadne a hurá na další". Proto ty výsledky 4:15 na obou stranách, trvání bitev v řádů 5-7 minut atd.....

Ale musím uznat, že pro nové hráče dobré, více méně má nad nima dlouhohrající hráč zanedbatelnou výhodu. Být ve WoT nováček, tak si chrochtám, jak to je dobře nastavené....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18her 7vyher(38%)  tot ranni pojezdenicko s kosoctvercama...jsem zvedav kdy uz konecne wg prizna ze uz fici skill mm...vic uz radeji nebudu psat pac bych musel jenom p....vat na ty retardy co hraji tudle hru a jsou tak blbi az to boli. :wallbash:   (95% hracu)  :down:

vaše starosti na moji hlavu...co vlastně chcete, 90%,100% win?

60% recent wr je pro 99% lidí ve Wotku nemožné (to jsem jen tak plácnul) a o wn není už vůbec řeč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vaše starosti na moji hlavu...co vlastně chcete, 90%,100% win?

60% recent wr je pro 99% lidí ve Wotku nemožné (to jsem jen tak plácnul) a o wn není už vůbec řeč.

Ani ses moc neminul.

 

- alespoň 47% výher dosáhlo 80% hráčů

- alespoň 48% výher dosáhlo 60% hráčů

- alespoň 49% výher dosáhlo 40% hráčů

- alespoň 50% výher dosáhlo 25% hráčů

- alespoň 51% výher dosáhlo 15% hráčů

- alespoň 52% výher dosáhlo 10% hráčů

- 53% - 55% výher dosáhlo 5% hráčů

- 56% - 61% výher dosáhlo 1% hráčů

- 62% - 66% výher dosáhlo 0,1% hráčů

- 67% výher a víc dosáhlo 0,01% hráčů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vaše starosti na moji hlavu...co vlastně chcete, 90%,100% win?

60% recent wr je pro 99% lidí ve Wotku nemožné (to jsem jen tak plácnul) a o wn není už vůbec řeč.

 

Teoreticky by měl být dlouhodobý průměr +-48%. Série bitev s Win 25-40% jsou nesmyslené, pokud tedy člověk úmyslně ze všech sil neškodí vlastnímu týmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem hral aktivne pred dvema lety tuhle hru,porad jsem nadaval na ostatni hrace,ze jsou dementi,nejezdi tam kam bych si pral ja,nejednaji tak jak bych si pral ja,ikdyz je to preci naprosto zjevne a naprosto logicke,ze maji jet tam kam chci ja a delat tam to, co chci ja. Fakt dementi,zase jsme kvuli nim prohrali,nastrilel jsem nejvetsi dmg a mel nejvic killu.

    Moje statistiky byly a jsou prumerne,nezakladal jsem si ani druhy ani treti ucet,abych vynikal svoji barvickou nebo cislama. Dnes to hraje muj 65ti lety otec i 10ti lety synovec a spousta jinych znamych,kteri to hraji jentak pro zabavu.A ja vzdycky ,kdyz se blizi zachvat zurivosti vzpomenu na ne,reknu si,ze za tou klavesnici je nekdo jim podobny a je mu u zadku,jestli spravne uhluje,jestli pouziva spravne addony,nebo jestli hraje tu spravnou ulohu sveho stroje nebo naopak jeste nema dost rozumu a snazi se jen strilet do vseho cerveneho co se kde mihne a ja se snazim vyvarovat vsech negativnich vylevu na chatu A uz se jen smeju vsem co pisou nadavky a cosi o nejakem wn. Mozna byste vy vsichni profesionalove potrebovali specialni server,kde by byly jen hraci podobni vasich skillu a statistik,tam uz by asi nikdo nemohl rikat,ze prohral kvuli vsem ostatnim,ze mu nekdo kurvi staty. Zajimalo kolik lidi by se pak vratilo mezi nooby,aby si mohl zase boostovat ego :-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že si zas po nějaký době dám aspoň jednu bitvu... 263, Útesy, žádná artina, proti i osmičky... rozjedu se, WOT neodpovídá... znovu nahodím, rozjedu se, bluescreen... ok, znovu zapnu, WOT se pouští v defaultním nastavení. OK, tak třeba zas za týden...

To dělá určitě ten Zvedákův balíček :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...