Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

 

Na tyhle nešťastné PC závisláky používám jednu univerzální odpověď-"WoT je PC hra, není to reálný život". Po téhle větě následuje v 90% radiový klid. Jen doufám, že jim z toho vždy nerupne cévka....

 

taky jsem mu to řekl...více méně trochu moje emoce...., on jen řekl , že si jde zakouřit a už nepřišel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další info ke změnám penetrace, tohle chtějí cca mít na desátém tieru:

 

- TD's are to have 240-250mm and above
- HT's are to have the second best penetratio between 232 and 250mm
- MT's are third with 202 to 240mm
- LT's would be the last with 175-220mm at max

 

Změny se ale budou týkat tieru 8 a vejš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HEAT je sh*t, střílet ho do boku tanku kde jsou pásy pokud nemáš pravej úhel je blbost i s 300 pene na tom HEATu.

 

Já to nehodlám řešit, ani ty pásy mu nespadly, koneckonců, nebylo to jediné, co jsem neprostřelil, třeba T34 čelně na vanu. Prostě Když RNG nedá, neprobiješ ničím, tedy když už trefíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oprava původního postu... blbost to není, kdybych měl HEAT nabitej tak ho stejně vystřelím na cokoliv co potkám, ale proč vůbec HEAT nabíjíš? 270 APCR je dostačující na vše, jediný k čemu jsou heaty dobrý jsou tvářičky věže E100, Mause, VK.B, E75 atd. Ale v dritivý většině případů jsi na tom líp s APCR kvůli mechanice HEATů.

 

A vůbec.. dej sem replay ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nehodlám řešit, ani ty pásy mu nespadly, koneckonců, nebylo to jediné, co jsem neprostřelil, třeba T34 čelně na vanu. Prostě Když RNG nedá, neprobiješ ničím, tedy když už trefíš.

Jenže ty vůbec nemáš páru, jestli jsi vůbec trefil. Ty rány mohly jít klidně mimo tank, jen ti monitor ukázal zásah. V tom je kouzlo WOT. Ty nevidíš to, co vidí server, tzn na monitoru máš jakousi iluzi. A ne zrovna vzácně když hraju četu a nadávám, co jsem cinkl nebo naopak, tak kolega řekne, že to bouchlo vedle něj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol, 1770 base exp hra a třetí hvězdička na kanónu. To mi jen dokazuje jak těžký je hrát s LT. O třetí hvězdičku jsem se na T71 snažil v podstatně od ledna, musel jsem odehrát 150+ bitev a byla to maximální snaha co mě stála i tunu peněz (velká opravárenská sada a cola).

Oproti tomu s KV2, semtam nějaká hra jentak pro zábavu, reálně jsem odjel tak 60, možná 70 her a je tam třetí hvězdička - easy mód. A teď zase něco o OP lightech plz...

 

 

2hgv05u.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol, 1770 base exp hra a třetí hvězdička na kanónu. To mi jen dokazuje jak těžký je hrát s LT. O třetí hvězdičku jsem se na T71 snažil v podstatně od ledna, musel jsem odehrát 150+ bitev a byla to maximální snaha co mě stála i tunu peněz (velká opravárenská sada a cola).

Oproti tomu s KV2, semtam nějaká hra jentak pro zábavu, reálně jsem odjel tak 60, možná 70 her a je tam třetí hvězdička - easy mód. A teď zase něco o OP lightech plz...

 

 

2hgv05u.jpg

 

 

Nikdy nepochopim jak tohle nekdo s KV-2 dokaze, lighty nehraju ale jak potkam KV-2 srdce mi poskoci - protoze ho easy ustrilim, asi jsem jeste nepotkal nikoho kdo to s nim umi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ty vůbec nemáš páru, jestli jsi vůbec trefil. Ty rány mohly jít klidně mimo tank, jen ti monitor ukázal zásah. V tom je kouzlo WOT. Ty nevidíš to, co vidí server, tzn na monitoru máš jakousi iluzi. A ne zrovna vzácně když hraju četu a nadávám, co jsem cinkl nebo naopak, tak kolega řekne, že to bouchlo vedle něj...

 

Tak pokud je to takhle, tak už vůbec nemá cenu se o čemkoli bavit, že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol, 1770 base exp hra a třetí hvězdička na kanónu. To mi jen dokazuje jak těžký je hrát s LT. O třetí hvězdičku jsem se na T71 snažil v podstatně od ledna, musel jsem odehrát 150+ bitev a byla to maximální snaha co mě stála i tunu peněz (velká opravárenská sada a cola).

Oproti tomu s KV2, semtam nějaká hra jentak pro zábavu, reálně jsem odjel tak 60, možná 70 her a je tam třetí hvězdička - easy mód. A teď zase něco o OP lightech plz...

Pokud se podle toho jak je snadné získat hvězdy (pruhy) pozná OP stroj tak u mě je to VK 16.02. Bez žrádla, goldammo a hraní na DMG mám nejvyšší ocenění a to jako na jediném stroji ze všech co jsem hrál. Z toho co jsem hrál byl tedy jediný OP stroj od zavedení označení na dělech lehký tank VK 16.02 :).

Ono to bude s OP stroji a označením na dělech asi trochu jinak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se podle toho jak je snadné získat hvězdy (pruhy) pozná OP stroj tak u mě je to VK 16.02. Bez žrádla, goldammo a hraní na DMG mám nejvyšší ocenění a to jako na jediném stroji ze všech co jsem hrál. Z toho co jsem hrál byl tedy jediný OP stroj od zavedení označení na dělech lehký tank VK 16.02 :).

Ono to bude s OP stroji a označením na dělech asi trochu jinak. 

Však ať si každý hraje svůj OP stroj ;-)  , já mám to francouzký 5. tier TDčko - 300dmg alfa a odměr děla, že střílí za roh . Nikde jsem neslyšel, že je OP, i když pro mě je :whistling:

 

Pro HBJ: Zapni na max. detaily krajiny, pokud nemáš.  Nebo se zkus kouknout jestli ti nevyletí ping nahoru , když se ti taková haluz střela povede . Občas já vidím trefu , ale kamarád mě opraví, že to bylo vedle :confused:  . Zjistil jsem, že se tohle děje když jsem střílel na ujíždějící prase do boku, střela evidentně letěla kousek za něj , přesto dostal DMG  :-) .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

A vůbec.. dej sem replay ;-)

nikdy ho neposkytne, jen o tom se bude stále bavit....

 

 

Však ať si každý hraje svůj OP stroj ;-)  , já mám to francouzký 5. tier TDčko - 300dmg alfa a odměr děla, že střílí za roh . Nikde jsem neslyšel, že je OP, i když pro mě je :whistling:

 

oni ti ho někdy nerfnou ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...