Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jak popsat poslední dva dny? Těch pár bitev na pobliku.... expím SU-100M.

 

Pattonovo dělo se dobře expí na odřadech, to je cajk... ale to SU. Neškodný, papírový, Nemá pancíř, ani výseč, ani pene, sice má přesnost na snipe, ale k čemu, když to neprobiju. Ach :/ Nástupce má aspoň 220mm pene, což je použitelný aspoň na weakspoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem si včera hezky zahrál. Pravda, vždycky to může být lepší, ale i podstatně horší. Hlavně večer v četě bylo několik failů, které mě rozesmály. Jako třeba když do mé T54 vysype zásobník 50 100 a jsem v garáži, protože co je mi platné, že když se na něho nalepím. Tak mě 6x prostřelí do věže a hotovo. Nebo opět s T54 4x ze předu neprostřelím osmičkovou VeKu. Ale v globálu to opravdu nebylo špatné. Hlavně díky tomu, že jsem zapnul mise na T28HTC. Takže za včerejšek něco málo přes 1M kreditů na kontě. To už uvažuji, že bych teď ve slevě koupil IS2. No ještě se musím rozhodnout, uvidím, jak to půjde dneska. Ona jinak ta T54 je vůbec záhadný stroj. Jednou to odrazí a prostřelí všechno, a hned bitvu na to jste jak papír a střílíte gumové medvídky. Popravdě budu rád, až dojezdím 20k expů a prodám tento stroj. Sice vím, že je to dobrá mašina, ale mě prostě moc nesedí. Snad bude devítkový Patton lepší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nějak mi to poslední dobou nejde (90bitev a to je dost).win pod 45% a wn8 ani nemluvě,a kdo kecá, že wn8 je paskvil (to možná je),tak se za to jenom schovává , protože to stejně něco ukazuje a dokazuje. bez wn8 není win a obráceně.Na win se to nedá hrát,když člověk něco nedokáže(nenastřílí,nezabije)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nějak mi to poslední dobou nejde (90bitev a to je dost).win pod 45% a wn8 ani nemluvě,a kdo kecá, že wn8 je paskvil (to možná je),tak se za to jenom schovává , protože to stejně něco ukazuje a dokazuje. bez wn8 není win a obráceně.Na win se to nedá hrát,když člověk něco nedokáže(nenastřílí,nezabije)

A jsme u toho. WN8 je jen dmg kalkulátor. Vyhraji bitvu s WN8 500 za likvidaci artyn a cap základny. Enemák vypisuje v chatu něco o noobech, ale on je ten který prohrál a kterému ten noob jak se říká nachcal do ucha. :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jsme u toho. WN8 je jen dmg kalkulátor. Vyhraji bitvu s WN8 500 za likvidaci artyn a cap základny. Enemák vypisuje v chatu něco o noobech, ale on je ten který prohrál a kterému ten noob jak se říká nachcal do ucha. :whistling:

no a jako co,tvoje taktika opravdu ,,svědčí,, o tom, že to funguje. Pro mě win52% není nic moc(subjektivní pohled někdo si u toho píská, že je to super).A myslím si, že i vícero hráčúm nebude 52% stačit,A kdybych ti odečetl 10k bitev s tetrachem a T18 budeš kolem 50%.sorry hráč musí nastřílet a když ne,má malou šanci vyhrát. Ale to už jsem jednou vedl na tohle téma s tebou debatu a to je jedno....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si o víkendu dost zahrál. Většina losů se moc nepovedla a bylo to z důvodu techniky nebo kvalit hráčů. Jednou šance na výhru 30% a pak následuje 76% no prostě taková ta klasika. Celkem blbý je, že se rozmáhá moda, kdy se považuje výhra na CAP za něco podřadnýho.

Na Himlu se většina týmu probije k základně (6 tanků) a jeden ze 3 enemáků shodou okolností topka začne zabírat naší základu. Z našich kruh najde jeden a ostatní prohledávají kouty mapy a hledají další dva enemáky a po chvilce se 2 hráči vrací i k naší základně. Jeden zabržděnec se naštěstí přidal k zabírání základny a výhra 100% : 99%.

Následuje bitva na útesech. Enemáci brutálně převálcování a našich 8 HT na capu. KV-3 si to rozmyslí a chce hrát killall a ještě se k tomu názoru přidal někdo další a začíná hon na posledního enemáka v ELC. Všichni se vydají směrem k majáku, kde byl naposledy enemák spatřen. Ten tam naštěstí počkal, až se tam KV-3 vyškrábe. Za tři minuty hry si tým polepšil o 1 kill a 36 HP. Jediný proč jsem to musel do koukat byl fakt, že jsem byl stále na živu a v tom případě to WG požaduje.

 

Ač nemám fanatické DMG náboženství rád, tak co se WN8 týká, tak se v dnešní době jeví asi jako takové nejlepší hodnocení. Když nic jiného, tak neomezuje své stoupence na hraní jen určitých vozidel, což zaměření na WIN dělá. Fialovej hráč bude fialovej i v nějaký plečce, jen win se mu díky menšímu vlivu toho stroje nepodaří držet, tak vysoko.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy se to hodnocení nelíbí těm, co ho mají malé. WN8 je asi nejlepší hodnocení, co tu bylo, už jen díky šířce škály. Snáz se v tom po stovkách orientuje. Chybou je, že to nebere v potaz spot, na čež lighty a medka někdy ztrácí a hrají "na dmg" ... na druhou stranu, dá se říct, že jen na mě, případně mé četě záleží výhra. Tzn musíme nasekat co nejvíc dmg. Ideál je tak 50%HP enemy teamu. Prostě to tak je. Bez dmg nejsou výhry. Pak jsou i extrémy, kdy se lidi radši jedou nechat zabít pro pár bodů WN místo capu a prohrají, ale ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem říct, že mnoho hráčů proto aby si zvedlo WN8 chce nastřílel vysokou dmg i za cenu prohry. A je to vidět v bitvách, kdy se nikdo nevrátí k obraně základny, protože tam očekávají malou porci dmg. (většina hráčů s WR výrazně nad 50% toho dosáhla za kolektivní pomoci a ne sólohrou.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. (většina hráčů s WR výrazně nad 50% toho dosáhla za kolektivní pomoci a ne sólohrou.)

tvůj názor. dokaž to.

 

Chtěl jsem říct, že mnoho hráčů proto aby si zvedlo WN8 chce nastřílel vysokou dmg i za cenu prohry. 

no podle mě to ale chce WG,nenastřílíš nemáš stříbro,s rozdanou dmg dostaneš stříbro (jasně za spot taky,ale když už není co spotovat) a tím i wn8. Protože stříbro není závislé na vítězství.

 

Já si spíš myslím, že to není o WN. Ti lidi jsou prostě blbí.

 

 jsem někdy mezi nima a nestydím se za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase jsme u toho a pořád zastávám názor, že bez dmg to nejde. Capovat půjdu jen ve výjimečných případech, radši pojedu bránit. Ať mi někdo ukáže někoho kdo má vysoké WNko a malý WR. Na to se rád podívám.

 

Kdybych měl mít WR podle výše WN8, tak bych musel být pod 50%. : )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych odpočítal těch 10K bitev tak se WR moc nezmění.

si to dej do kalkulačky a uvidíš

 

 

 

Chceš snad říct, že v četách budeš mít horší výsledky jak sólo?

co je pro tebe horší??

bohužel, je to zkreslené protože je to až od 30.8.2013 (takže rok a půl nikde)

solo 63% a platoon 64%...to zas tak velkej rozdíl není a nevím jestli v tom není započítána CW a Roty,takže by mohl platoon být ještě menší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se, za velké pomoci zde lidí s fóra(ještě jednou všem děkuji  :wink:  ) dostal s LT na 15-tý úkol. Díky nim, ať to byla Květule či D3XT3R, to byla i skvělá zábava, takže jsem si víkend opravdu herně "užil". Ten poslední úkol asi budu plnit dlouho, z části protože dost často hloupě umřu (jsem klasická lamka :biggrin:  ), nebo je ve hře spousta LT a spot se podělí mezi nás a pak také další problém, desítková medka mají srovnatelný nebo i větší dohled než já sedmičkovej scout. Sám jsem zvědav kdy se mi to povede a Stug přistane v garáži, páč údajně u T28HTC jsou vynikající kreditové bonusy a "prachy", ty já potřebuji neustále.... :biggrin:   :biggrin:   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Debata o tom, jaké hodnocení je to nejlepší je z mého pohledu absolutně nesmyslná. Někdo hraje agresivně v první lajně se vším a druhý zase raději chvilku počká, popřípadě raději capuje. Důležité je, aby se u toho bavili všichni. To je jako že jeden má rád holky a druhý zase vdolky. Co je lepší? No to, co má každý rád. 

Jinak ke včerejšku. Klasicky dopoledne jsem jezdil sólo, abych si odjezdil nižší tiery. To se vcelku dařilo, takže pohodka. Večer jsme dali četu a jak už to bývá, tak jsou výsledky malinko horší, až na WR. V četě se člověk víc obětuje pro kolegy. Hráli jsme ze začátku šestky a pak jsme dali desítky. V šestkách to bylo OK, ale jakož už tradičně v mém podání byly desítky střídavě polojasno. Buďto mám špatný tank, Obj140, nebo nevím. Ale až na scouty mě opět prostřelí kde co. A to včetně AT15 s jejím vcelku špatným dělem bez problémů do vrchního plátu. No co člověk nadělá. Ale i tak jsem skončil s né špatným WN a s velice dobrý WR. Paradoxem bylo, když jsme potkali ve dvou bitvách za sebou jednu a tu samou četu dvou IS7. Pánové s hodnocením okolo 1100. A oba jeli obě hry full gold. Sakra to musí stát kreditů, až to možné není. A i tak to klukům moc nepomohlo. Pokaždé byli s těmi tanky na nesmyslných místech. Až mi jich bylo trošku líto. Prostě se ukázalo, že komu není shůry dáno, tomu není pomoci a tak se budou ti dva plácat na desítkách s goldy a budou pořád stejně špatní. Že jim to nedojde je smutné, ale opět jen holý fakt jako u většiny hráčů WoT. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

My se vlastně nemůžeme shodnout, protože hrajeme absolutně jiný styl hry a uznávame jiné vlastnosti hráče. Ty a třeba Marty preferujete nastřílet a já obsadit základnu.Proto bude pro mě WN8 jen o nastřílené dmg a více vypovídající o hráči bude efr.

ano neshodnem se, protože vidím,že máš 51% z 52k bitev s TD a další nejvíc 19% HT.  

 

Debata o tom, jaké hodnocení je to nejlepší je z mého pohledu absolutně nesmyslná. Někdo hraje agresivně v první lajně se vším a druhý zase raději chvilku počká, popřípadě raději capuje.

o to se vůbec nepřu, jen to prostě opravdu nepochopím.

 

Jenom bych chtěl vědětco po mě chce WG. Při 90bitev hluboko pod 50% win a wn slabé, jak prošoupané trenky. A včera jako kdyby se to zase umoudřilo. Styl neměním,tanky taky moc ne a najednou to je 15 bitev a něco přes 70% win.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Debata o tom, jaké hodnocení je to nejlepší je z mého pohledu absolutně nesmyslná. Někdo hraje agresivně v první lajně se vším a druhý zase raději chvilku počká, popřípadě raději capuje. Důležité je, aby se u toho bavili všichni. To je jako že jeden má rád holky a druhý zase vdolky. Co je lepší? No to, co má každý rád. 

Ať si každý hraje jak chce, nemám zapotřebí nikomu rozmlouvat jeho styl hry. Já hraju proto, abych si zastřílel - radši víc dmg a prohrát než capnout s nějakým ušmudlaným dmg. Navíc nechápu, proč bych měl myslet jen na přejíždění z místa A ( náš cap ) do místa B ( enemy cap ) .. to si zrovna můžu pustit nějakou závodní hru :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...