Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Vetsinou "noob" zpravy v chatu ve hre na mou adresu ignoruju, ale vcera me jeden typek fakt nastval.

Celou bitvu mu kryju zada aby se na nej nikdo zezadu nedostal, byl top tier a byl ve vyborne palebne pozici. Nakonec ho sundali z te jeho strany a hned pote mi zacal v chatu nadavat. Po bitve jsem mel s o tier niz tankem nastrileno samozrejme mnohem vic jak on (a to jsem ho skoro celou bitvu osobne branil aby s tou devitkou nastrilel). Jeho staty taky neprekvapily - 49win/lost po 11k bitvach.

 

Nektery hraci jsou fakt uplne vylizany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou jsem to omezil spíše jen na CW a odřady. Začínám mít problémy s hernímy mechanismy. Jak příležitostně se spottingem (stojím s Batem v křoví - dvě třetiny křoví mězi mnou a enemákem, naši ho detracknou. Mezi námi nic nestojí, 150m daleko, zhasne. V klidu mi projede cca 5m volným výhledem a spotne se mi v podstatě v boku...prohrálo nám to CW), tak se střelbou. Ale ne ve stylu, že to létá kam chce. Problém je, že serverový zaměřovač stále častěji nestíhá. Už mi přijde vrchol, abych vyjel s E5 zpoza šutru, otočil 30° věží, doměřil a střela letěla 90°mimo osu laufu. Dřív jsem nechával 0,5-1s času, aby stihl dojít, ale začínám až moc často řešit, že střela prostě letí úplně do háje.

 

Asi zase nějaký špatný období, ale nemám rád, když hru neovládám já, ale něco jiného.

Někde jsem četl dobrou poučku. Pokud se chcete u her uvolnit, nehrajte multiplayer. Bohužel, je to opravdu tak. Koupena série C&C, Red Alert 2 dohráno, teď dělám na Yuri's revenge. Obtížnost na těžkou celkem slušná a často několikrát opakuju (zapomínám ukládat), bohužel ta UI ... není to ono. S 5 tanky zničit celou bázi nepřítele, protože to prostě nějako neřeší není nic moc. Takže je hezké, že na mě útočí z nejhůř bráněné strany báze, ale když už mám vše ochráněný, UI přestává stíhat. 

 

Navíc začíná hrozit, že vyjde patch a já chtěl vytvořit nový balík módů s nějakými novinkami. Ale není moc čas a když je, tak je člověk utahanej a bojím se, že to nějako nestihnu  :laugh:  No a navíc ti joudové z WG chtějí nerfovat přesnost. Takže už to zase bude ve stylu házení kostek. Jak to zpřesnili, tak to zase rychle nerfli, protože to byl extrém. Proti prvotnímu stavu je to lepší, ale už ne o tolik a zas to chtějí ničit... to bude pecka. Dohled u TD beru, ale tohle? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepochopil jsem misi " 25 bitev v zimním módu (500+ DMG) = 25k XP pro posádku " nebo je běžné že se to připočte jen jednomu členovi ? :geek:

 

image.png

 

A není to tím, že nejslabší člen dostává více expů něž ostatní? (učí se 2x rychleji) Podlě mě by to tím mohlo být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není to tím, že nejslabší člen dostává více expů něž ostatní? (učí se 2x rychleji) Podlě mě by to tím mohlo být...

Mám tam tu základní posádku, v tom módu žádný člen nemůže v bitvě zemřít, takže dle mě by v tom problém být neměl .. navíc včera mi to na Mamutovi skočilo ke všem .. nevím kde je chyba, asi jsem zase něco domotal :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tezko rict, ale me dnes taky pri dokončení 25/25 jeden vojak dost utekl od ostatnich (edit: oprava, neutekl, už nějak nevstřebávám informace správným způsobem, nejvyšší čas jít obtěžovat ženu :devil:)

 

A zjistil jsem, ze jsem uberrajce neb jsem si pred dokončením mise nejak omylem zrusil zrychleny vycvik a expy sly do tanku, kde jsem je fakt nepotřeboval :wallbash: :wallbash: ... :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepochopil jsem misi " 25 bitev v zimním módu (500+ DMG) = 25k XP pro posádku " nebo je běžné že se to připočte jen jednomu členovi ? :geek:

 

image.png

bohužel jeden dostane double a je to ten co měl předtím nejmíň, taky mi to tak udělalo, ale měl jsem štěstí skočilo mi to na veliteli :)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel jeden dostane double a je to ten co měl předtím nejmíň, taky mi to tak udělalo, ale měl jsem štěstí skočilo mi to na veliteli :)))))

Aha .. no mě to překvapilo, u Mamuta mám všechny členy na stejné úrovni i po splnění té 25k XP mise ( taky původní posádka co k tomu nastrčili ) ..vcelku je mi to jedno, ani vlastně nevím proč to jezdím. O kredity mi nejde, o posádky taky ne ( akorát ta francouzská se možná bude v budoucnu hodit ) a že by mě to vyloženě bavilo je blbost :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnesek stal za  :sick: ..ty artyny uz me prestavaji bavit..porad 3-4 na bitvu,sem tam 2..jak to ma potom clovek hrat kdyz ty kosoctverce jsou focusnuti jen na vas a jen cekaji dokud vas nedaji.....co na tom ze vedle je plno jinych odkrytych tanku...  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash: doufam ze uz nikdy takove mise nebudou. :confused:  a jeste dneska porad hry typu 3:15 atd. totalni lopaty  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zase place a Kanar aby se nepridal, zejo  :facepalm_wowp: 

Proste kdyz se prohrava, muze za to RNG nebo demetni rajcata. Skill nic neznamena a kdo ho ma a realne se to projevuje na WR, tak je ufon a basta!

 

 

BTW: Miri37 a jeho perla "U výher jsem mohl být klidně AKF a stejně by se to vyhrálo." ... si rikam, jestli to prave neni podstata tveho problemu.

Za překlep ve zkratce s omlouvám, ale popsání holého faktu bych neoznačoval jako perlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnesek stal za  :sick: ..ty artyny uz me prestavaji bavit..porad 3-4 na bitvu,sem tam 2..jak to ma potom clovek hrat kdyz ty kosoctverce jsou focusnuti jen na vas a jen cekaji dokud vas nedaji.....co na tom ze vedle je plno jinych odkrytych tanku...  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash: doufam ze uz nikdy takove mise nebudou. :confused:  a jeste dneska porad hry typu 3:15 atd. totalni lopaty  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:

Je to opravdu hrůza, protože i když člověk uteče na na 6 tier, tak je tam klidně dohromady osm artyn. Pokud chceš tahat bitvu, tak prostě nemáš šanci, protože na všechna strategická místa ty mrchy dostřelí. Nedávno jsem koupil zpět T110E5, velmi dobrej tank, ale bojím se ho hrát častěji, páč koho baví neustále přemítat nad tím, zda ti z oblohy nepřiletí popelnica?! Velmi mě překvapila jedna věc, jak jsem se na ty mise strašně těšil, tak když sleduji současnou situaci, zjišťuji, že mě tanky naopak pomaličku přestávají bavit. Přesný důvod nevím, ale přikládám to nepříliš promyšleným úkolům, počtem artyn a jejich neuvěřitelnou přesností.

Nechci tu remcat, nikdo mne nenutí ty mise hrát, ale podle mne je tam dost věcí spíš o štěstí, než o nějakém "umění". Navíc, kazí mi to požitek ze hry, což je rozhodující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě povídej, zrovna jedu britskou heavy lajnu. Ještě chvilku a budu mít Black prince přeexpenýho a tím daná frustrace z artyn je až chorobná. Ikdyž mám protistřepinovku nemám šanci. Když si mě ty mrchy vyhlídnou a to dělají velmi rády, tak mám chuť se odhlásit.(dneska jsem si však zchladil žáhu, když jsem je na Bažině oddělal- jednu ammorekem:-), ale je fakt, že jich dříve bylo míň a hrály je hlavně rajčata. teď tam sedí od zelených nahoru a to je mazec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem zahrál pár her jako výpomoc s misemi v četě a čeho jsem si hned první hru všiml je až směšně nízký framrate. To čo je? 30-40 FPS? Vlezl sem do nastavení, vše bylo v normálu, ale dva měsíce zpět sem měl na to samé nastavení 60+ FPS. Abych dostal 50+ FPS musel sem vypnout efekty,stíny na minimum. Pro příklad WT jede na plnou palbu (jen tráva snížená na půlku) 40FPS když po mě střílí Kugelblitz tím svým SUPERUBERAUTOMATKANONEM kdy vidím jen prach, kouř a hra se začne škubat. Jinak 50-100 normál. Takže optimalizace WoT = HNUS. Za druhé neskutečné lagy.... EU1 70-300ping semafor = lagy jak prase. EU2 120ping, ale bez lagů, jen vše co jsem udělal bylo s mírnou odezvou. WT EU server 77 ping, vše je plynulé, žádné záškuby... RU server 130 je to horší, ale záškuby jsou minimální. Pár her jsem skousnul, ale je to prostě děs. Asi tak bych shrnul dnešní chvilkový návrat do WoTka. :smile:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem za 4 hry udělal 3 mise, ale škaredě se to promítlo na WN8, hlavně capování se scoutem....fuuuuj, to jsou nápady :D......ale dobré bylo, když jsem zjistil, že v NIHIL je zase dost nových Čechů a především starý známý bobby6killer!big up!

 

edit: tak kecám, WN8 jsem měl vysoko přes 3000...nechápu, s tím RU251 fakt stačí málo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem zahrál pár her jako výpomoc s misemi v četě a čeho jsem si hned první hru všiml je až směšně nízký framrate. To čo je? 30-40 FPS? Vlezl sem do nastavení, vše bylo v normálu, ale dva měsíce zpět sem měl na to samé nastavení 60+ FPS. Abych dostal 50+ FPS musel sem vypnout efekty,stíny na minimum. Pro příklad WT jede na plnou palbu (jen tráva snížená na půlku) 40FPS když po mě střílí Kugelblitz tím svým SUPERUBERAUTOMATKANONEM kdy vidím jen prach, kouř a hra se začne škubat. Jinak 50-100 normál. Takže optimalizace WoT = HNUS. Za druhé neskutečné lagy.... EU1 70-300ping semafor = lagy jak prase. EU2 120ping, ale bez lagů, jen vše co jsem udělal bylo s mírnou odezvou. WT EU server 77 ping, vše je plynulé, žádné záškuby... RU server 130 je to horší, ale záškuby jsou minimální. Pár her jsem skousnul, ale je to prostě děs. Asi tak bych shrnul dnešní chvilkový návrat do WoTka. :smile:  

 

poslední týden to laguje neskutečně, pořád mi bliká semafor + neskutečné propady FPS, jeden večer jsem měl během hry 12-22 FPS, tak jsem to musel vypnout, zapnu to ráno a mám FPS okolo 100...jako docela úlet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že mě tanky naopak pomaličku přestávají bavit. Přesný důvod nevím, ale přikládám to nepříliš promyšleným úkolům, počtem artyn a jejich neuvěřitelnou přesností.

nechci agitovat,ale skus Warthunder.artyny nejsou,maximalne ti jednou za cas na hlavu spadne neco od bombardaku.pokud ho nesunda nejakej stihac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já snad hraju jinou hru. S artynou jsem v týmu často sám a že by se mi pomoc ještě od další hodila. Pokud se nás sejde v týmů hodně 4-5, tak fasujem často nějakou vtipnou mapu jako Ensk, Himmle nebo Charkov.

Včera jedna perla bitva. Mapa Malinovka a jak jinak, tak jsem tam byl s artynou sám. Los dobrej, ale nějak se moc týmu nedařilo. Neustálé otáčení arty o 90 stupňů a přeměřování, doměřování mi začínalo drobet prudit, ale první 3 výstřely nečekaně úspěšné. Bylo o 3 otravné enemáky méně. Tím se pozitivní RNG vyčerpalo a ani poslední výstřel s doměřením na cca 150 mm neudělal enemákovi v Lowe vůbec nic. Prohra a komický výsledek v závěrečný tabulce.

Arty 7 třídy, 6 výstřelů,  3 zásahy a 3x kill s celkovou DMG 265. To muselo asi pár spoluhráčů nakrknout.       

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...