Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hlásím, že mi odešel kompresor v tepelném čerpadle a od Silvestra topím jenom v krbu.

Máte někdo informace, kde by se dal sehnat kompresor

 

COPELAND ZR47KC-TFD522

 

A nestál 20 000,- ?!

 

Nebo, máte někdo zkušenosti s objednáváním z Číny? Vyrábí se to totiž tam pro firmu COPELAND. Něco jsem sice našel ale neumím tak dobře anglicky a hlavně s tím nemám zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem v novém roce. 

Samozřejmě je tohle všechno z velké části losovačka.  Dnes moje první hra a v ní získány medaile válečník, velká ráže, spojenec, dál M a pár těch malých. Začal jsem tušit zradu a taky že ano. Další 3 hry totální neschopnost rozdat dmg, když pominu nedobrý MM.

Dohromady jsem stačil 12 výstřelů , z toho 2x dmg. No a samozřejmě 2x výhra dvojnásobky.  Co mi dnešní večer ve wot přinese asi pěkného ?  :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna bitva... 2. rána motor, třetí munice, čtvrtá munice. Já jak idiot dám za bitvu 25 penetrací a nemám jedinej kritičák. Ať se s tím jdou bodnout.

 

Nainstalováno South Park: Stick of truth. Myslím, že se po večerech zase slušně zasměju  :laugh:

 

Cartman: Jak se vlastně jmenuješ?
Z: Zvedak
Cartman: Vážně jsi řekl "Blbec?"
Z: Ne
Cartman: Vážně ti mám říkat Blbečku?
Z: Jo...

Svoboda volby :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna bitva... 2. rána motor, třetí munice, čtvrtá munice. Já jak idiot dám za bitvu 25 penetrací a nemám jedinej kritičák. Ať se s tím jdou bodnout.

 

Nainstalováno South Park: Stick of truth. Myslím, že se po večerech zase slušně zasměju [emoji23]

 

Cartman: Jak se vlastně jmenuješ?

Z: Zvedak

Cartman: Vážně jsi řekl "Blbec?"

Z: Ne

Cartman: Vážně ti mám říkat Blbečku?

Z: Jo...

 

Svoboda volby :D

 

Hele ja se u toho nasmal neskutecne, asi si to zopaknu za zida :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera opět Strongholdy na desítkách, porazili jsme F15 a 2x IDEAL a myslím, že potenciál našeho klanu je opravdu velký. A připadá mi, že když nejsme plný tým fialek a modrých hráčů, tak ti lidi více poslouchají a vzniká lepší spolupráce, soupeř jako IDEAL nás tvrdě podcenil, šlo to vidět, byli jsme o třídu lepší než oni. Jsem fakt spokojen. Bude probíhat čistka, takže kdo by chtěl, tak bych se mohl přimluvit. Stačí mít použitelný desítkový tank na SH. 

 

Jinak probíhá hon na tři hvězdičky u devítkového Pattona, je to fakt skvělý tank, rovněž podceňovaný a málo vídaný. V opojení alkoholu jsem si taky pořídil Hummela, ve WoT žargonu zvaný Stanislav Huml. Nějaké staty už vůbec neřeším, vždycky zajezdím s klukama z klanu a jsem spokojený, fakt nám to jde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mají dobrý hráči asi nějaký bonus od WG a jejich čety hrají často v topu bitvy. Dokonce tak dobrý, že to proti nim nedává často ani čety, natož aspoň trochu odpovídající protihráče. Za ty léta co hraju WoT WG zničilo snad úplně vše, proč jsem tu hru instaloval. Z dřívějšího hrát o win se stal win jen ukazatel štěstí. Člověk to většinou cítí pocitově hůře, než jak je to skutečně, tak jsem si raději napsal poslední výsledky za více než hodinu hraní: 7:15, 6:15, 2:15, 1:15, 5:15, (15:12), 9:15, 9:15, 5:15, 4:15, (15:5). No jednak je to děsná nuda a pak je člověk trochu otrávený, že mu bylo nalosováno více proher než výher.

 

Jo a v jedný bitvě jsem využil nějaký strkanice na začátku (střelby do vlastních) na nechal se odbouchnout spoluhráčem. Stačilo do toho co střílel lehce strčit a otočit na něj dělo, když odjížděl. Jako low jsem šel na ránu do garáže a on jako Topka po třetí střele do vlastních dostal kopačky z bitvy (modrák). Prohra jen 6:15 :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel by se někdo kdo by to rychle přeložil? Prosím.

522385af7c.f.jpg

Není třeba, všechna děcka pláčou stejně.

 

Před chvílí jsem dal bitvu s naší šancí na výhru 47% a hned po startu píše nepřítel do chatu, že je MM pro jeho tým nefér :wallbash: .

S artynou SU-14-2 jsem za poslední dva dny měl WR asi 25%. To WG asi jako první věc z fyzikálního enginu zavedl vítr, a jelikož venku hodně fouká, tak to lítá úplně mimo zaměřovač, možná až na jinou mapu. Jo a Loweho mi taky pořád ničí, mám už s ním 20 bitev ale WG mi s ním zjevně nepřeje ach jo, že já jsem raději nekoupil achtacht Panthera .......

 

:laugh:  :laugh:  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco v tom smyslu že máš nějakej mód (módy) od někoho jinýho než od PROTanka a že bude lepší použít Multipak od PROTanka (a jen tam jsou aktuální verze).  Žádný varování v tom není, jen doporučení.

 

Dobře, díky :) Moje to není, vyskočilo to kámošovi a já už si ruštinu nepamatuju, tak ho aspoň uklidním :D Díky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...