Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak ještě mě napadlo jestli si mu nedal pásy nebo ho předtím nespotnul a trefil ho někdo jinej a vyskočilo z něj číslo za asistenci.

byli jsme poslední přeživší a kdybych mu dal kritičák, tak by se to objevilo v tabulce po bitvě ne? Zítra pokud se dostanu ke kompu, tak sem hodím ten screen.. ukazuje to udělenou dmg a poslední hit.. Replay bohužel nemám, nikdy jsem nic podobného neřešil a i když se něco divného vyskytlo, tak jsem si to dokázal nějak logicky zdůvodnit, nebo jsem nad tím mávnul rukou.. Nejsem příznivcem konspiraček ale tohle už mě fakt nakrklo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si to včera rozdělil opět do dvou seancí. První byla na nižší tiery, druhá na vyšší. Relativně se mi dařilo v obou. Teda až na fakt, že s Grilkou jsem potřeboval 4 hry na první vítězství. Takže to nakonec ovlivnilo celý můj výsledek. Je zvláštní, že hraju věčně jen proti pětkám. To mi hlava trošku nebere. Občas šestky, a když chytnu sedmičky, tak mám vánoce. Bohužel většinu k těm sedmičkám vyfasuju takový extra tým, že stejně nic nenastřílím, tak je to šumák  :geek:.

Trošku začínám uvažovat nad tím, jak to ten MM celkově dělá. V jedné hře chytnu 6 artyn (myslím součet na každé straně) a v druhé hře ani jednu. Né, že by mi hry bez artyn vadily, ale když jsou na každé straně tři, tak je to peklo. Hlavně teda na vyšších tierech. To pak je pak člověk zalezlý celou dobu někde za šutrem, protože aktivita je po zásluze potrestána. Každopádně jediná hra, která mě opravdu rozčílila byla hra s IS4, kdy mě pomerančová E100 valila goldama do věže hlava nehlava. Co výstřel, to prošlo, za to já ho neprobil ani jednou a to ani do horní lišty. Jo, kdyby mě trefoval do kopulek, tak neřeknu ani slov, ale prostě mi to valil všude možně a všechno prošlo. Njn co člověk nadělá. 

Ještě bych zmínil jednu hru. Pořád se rozmýšlím co s Hellcatem. Prodat či neprodat?? Celkově jsou jeho statistiky popravdě katastrofické. Ale když s ním hraju, tak je to pořád zabiják. Včera typická Hellcat hra. Křovíčko, maskovačka, bino a 150m od nepřítele. Nastříleno v osmičkové bitvě téměř 3000dmg a stejně lost. Ale i tak se mi s ním hrálo dobře. Tak to zase budu muset odložit na jindy. 

Když tady padla otázka na vánoční akci. Já bych ji rád splnil. Ale určitě to nebude tento rok. Budu v práci z posledních 15ti dnů celých 11, tak na hru nebude čas  :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to pustil dnes brzo ráno, jelikož mě přítelkyně vytáhla z postele, když vstávala.

2900 WN8 

1/7 (Vítězství/Prohry)

Aspoň, že to STA-1 dostalo dvojnásobek  :laugh:

Kdo tu jde do WZ111 mise ? Může se to plnit i s premiaky ? 

Mise už je vidět v garáži, prémiáky se počítají, ale mě spíš s*re to že se počítají až tanky od 6t. Tím mám u frantíků akorát 50 100 se kterým to moc neumím BDRko by bylo super na killy a nedávno zakoupený chi-nu-kai mi je taky k prdu. Největší utrpení pro mě budou číňani, tam mám jen typa 58 a na IS2 daleko. A může mi vůbec někdo vysvětlit smysl některejch čínskejch tanků? Jsou to jen ponerfovaný ruský tanky - Type 58 horší pohyblivost i dělo než rusák. A třeba nedávno jsem si rozjel ruskou IS lajnu a zjistil jsem že jsem asi rozenej ISák( omg skoro jako zjistit že je člověk buzik:), 7t IS mi nějak ukrutně sedlo, nejlepší WN ze všech tanků, prům. damage vyšší jak na Tigerovi!, hraju ho s tím 100mm dělem. Tak jsem si říkal že s IS2 to bude v pohodě, ale tam to 100mm má naprosto katastrofální parametry, sakra proč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska nehratelne...ted jsme dostali v cete 15:1 naklep na 10kach-wtf???to co hraje to snad ani neni mozne..dnesek 48%win z 28bitev a to mam recent 65%..totalni idioti jak v tymu tak proti nam, samo ze v nasem tymu vzdy vetsi prasata..strely z otocek na 300m kdy dostanu ammorack nebo aspon munici a ja ho domereneho bud netrefim a nebo dingnu wtf???..proste rng dnes pralo ********** ostatne jako vzdy...takze fu wg....snad  se to zitra zlepsi a budu dostavat aspon normalni hrace a ne ten odpad.

 

 

jo a jeste me dorazila opet totalni nevyvazenost tymu at uz wnkem  ale hlavne ve slozeni tanku 6 medek vs 6 heavyn at uz s tim jdou nekam...

 

http://wotreplays.com/site/1423121#airfield-dawekiller-e-50_ausf_m   - jinak takove slozeni tymu jsem mel dneska porad ale v 90% jsem s tim nic nedokazal udelat takze do 1500dmg a wnko slo ze 6k na 2,5 no proste posek na me :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem si vzpoměl na jednu záhadu ze včerejška..

Mohl by mi někdo vysvětlit jak je možné, že dám T67 která ke mě stojí bokem 120, 112 a když jí zbývá 74hp tak jí dám PECKU za 50dmg?? přičemž ten AP granát dává 87-144 dmg?? Nepoškodil jsem žádný modul (pásy to nesežraly) ani nezranil posádku.. Už začínám být paranoidní, protože kdyby to dalo alespoň minimální uváděnou dmg byl by win.. Že dám 89 nebo 90 se stává, ale tohle bylo fakt hodně divný..

OMLOUVÁM SE za mystifikaci..

dneska jsem si ještě jednou prohlédl ten screen a těch 50 dmg AP jsem dostal já... byla to dorážka.. poslední hit co dostala enemy T67 byl 112 což je zcela v pořádku a ta moje poslední rána byla zřejmě ding.. prostě jsem se překoukl v tabulkách a díky frustraci z proher jsem už věřil na bubáky... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře, to je v pořádku. Ještě že máš tolik úsudku a vnitřní rovnosti, že to přiznáš. 

Jinak já a včerejší hra. No jak to podat. Celkově mám takové smíšené pocity, udělal jsem pár blbostí, které jsem udělat nemusel. Ale když já byl zvyklý jezdit posledních X tisíc bitev čety, a teď není nikdo pořádný k sehnání. Tak jsem najížděl na pozice, kde bych potřeboval podporu kolegy, a on tam žádný nebyl. Ale nevadí. Celkově to nebylo nejhorší. Jediná věc co mě za včerejšek štvala byla moje ISU. Teda ona mě už štve pěkně dlouho. Již dlouho pozoruji, že průměrná dmg 750 je jaksi nedosažitelný cíl. Občas tam spadne nějakých 800, ale to je tak jednou z deseti ran. Ale jinak jsem pořád pod 700. Njn co člověk nadělá. Jednou mám peška, tak se s tím musím vyrovnat. 

Už mi chybí posledních pár tisíc na IndiPanzera. Bude mi VeKy líto, že ji budu muset prodat. Bohužel nemám posádku, se kterou bych terorizoval lidi na sedmičkách a osmičkách. Tak jsem si na ni zvykl, tak budu doufat, že IP nebude zklamání. Hlavně co se týče děla. 

A ještě víkendová mise. Jedna z nejlehčích, co se dala splnit. Normální hráč se nemusí ani moc snažit a jde to samo, takže děkuji za 1 den prémiáku navíc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mise už je vidět v garáži, prémiáky se počítají, ale mě spíš s*re to že se počítají až tanky od 6t. Tím mám u frantíků akorát 50 100 se kterým to moc neumím BDRko by bylo super na killy a nedávno zakoupený chi-nu-kai mi je taky k prdu. Největší utrpení pro mě budou číňani, tam mám jen typa 58 a na IS2 daleko. A může mi vůbec někdo vysvětlit smysl některejch čínskejch tanků? Jsou to jen ponerfovaný ruský tanky - Type 58 horší pohyblivost i dělo než rusák. A třeba nedávno jsem si rozjel ruskou IS lajnu a zjistil jsem že jsem asi rozenej ISák( omg skoro jako zjistit že je člověk buzik:), 7t IS mi nějak ukrutně sedlo, nejlepší WN ze všech tanků, prům. damage vyšší jak na Tigerovi!, hraju ho s tím 100mm dělem. Tak jsem si říkal že s IS2 to bude v pohodě, ale tam to 100mm má naprosto katastrofální parametry, sakra proč?

 

já nevím, ale s ruskou IS se mi vůbec nedařilo a s tou čínskou mrchou jsem končil s WR 75%,fialovým WN8 a pocitem největšího punishera na sedmém tieru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes četa s C4rnagee a Shoutkem, potkali jsme marty_vole....rozdal to slušně, ale Shouty (gratulace) ho pak dostal a pak už jsme daly win....jinak v četě dnes paráda, všechno win....konečně jsem si pořádně zahrál díky chlapům v četě... :-)

shot_501.jpg

 

shot_503.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera skončilo prémko, tak dnešek s T29. Fajn strojek. Bavil jsem se. Když je top, jen se modlím, aby mi něco jelo naproti. Když jsou osmy, zastřílím si. Devítky cinkají. Na můj vkus mezi devítkama dost často, ale tam je největší problém nuda. Schovávat se za baráky a šutry, když vás loví osmičkový/devítkový artiny, i když okolo jezdí pomalejší tanky na otevřeným prostranství, je prostě nuda. Holt ta barvička... ale jinak cajk. Jen se ne a ne dostat na 3k dmg. Buďto jasná výhra, nebo jasná a rychlá prohra... nestíhám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že Indien Panzer je v garáži. Mám z toho velkou radost, chtěl jsem to stihnout do vánoc a stihl jsem to. To je asi tak jediná radost, kterou z toho mám. Důvodů je hned několik. Vemu to od začátku. V sobotu jsem si pořídil šestkového japonce Chi-To a čínského Type T-58. Bohužel jsem musel konstatovat, že Chi-to si zaslouží pár freeXP, jelikož v základu je to asi to nejhorší, co jsem kdy jezdil hned po M3Lee. Typa už jsem jezdil, tak mi tam chybí jen poslední motor. OK, Typ, když s hraje s rozumem je dobrý stroj. To dělo je sice tragické, ale dá se to přežít. Teď jsem měl školu s VeKou, tak jsem si zvykl. Udělal jsem si na něm včera M a ani to nebylo nijak těžké. 2000dmg nastříleno, 1600 nasvíceno. Jde vidět, že s tím strojem to moc lidí neumí. Za to pan Chčí-To je humus. Ten tank nemá krom směšného názvu vůbec nic. A na dnešních mapách je absolutně nepoužitelný. Jsem zvědav jak dám tu misi s takovým poor strojem. Ale jinak se má pozornost včera soustředila jen na doexpení VeKy. Začátek OK, prvních 5000XP jsem zvládl rychle. A pak to začalo. Co bitva, to devítky. Normálně bych potřeboval tak 5-6 her a bylo by to doma, takhle jsem musel dát skoro 10. Ale i tak jsem se bavil. Hlavně při hře, kdy jsem goldem neprostřelil absolutně nikam Type59. Já ho teda střílel zepředu a z boku. Ještě do něho střílela T71, hlavně zezadu. Nakonec ho musela zabít artyna, protože jsme nebyli schopí ho prostřelit ani jeden. Borec se moc nehýbal, prostě se dostal do pasti. Ale asi měl nějakou extra auru nebo energetický štít nebo já nevím co. T71 taky do chatu napsal větu: Type59 really??? :/. To si pamatuji naprosto přesně. Ale nakonec jsme hru vyhráli, a já dostal krásných a posledních 1200XP a vyzkoumal a zakoupil IP. Tady jsem použil freečka na pásy. Jedno dělo už mám odemčené a na medko je zatím dostačující, druhé nahodím posléze. Tak jsem si říkal, že i vzhledem ke své nemoci, dám hru na vítězství a vypnu to. Nakonec z toho bylo 7 her na první Win. Za A mě to začalo lagaovat. Všechno bylo OK. Ping 50, FPS 50 a já mačkám tlačítka a tank jede kupředu levá. Takže jsem si jednou zahrál na ponorku a jednou jsem se teleportoval hezky mezi enemáky. A za B Ono by to stejně nic nezměnilo, když v jedné hře našich 9 tanků včetně topek chcíplo na druhé straně mapy proti třem enemákům. Jak tohle dokázali, to by mě fakt zajímalo. Nakonec jsem vyhrál hru na Westfieldu. Měli jsme v týmu tři scouty, ale kdybych se nevydal kupředu, tak tam stojíme snad ještě teď. Ještě jsem se jich ptal, proč hrají scouty, když stojí až vzadu. Odpověď zněla, že jsou lepší na snipení než na scoutování. Tak jsem jim ještě napsal, že mohou těžko něco snipovat, když nic nevidíme. A oni na to, že se vždycky nakonec objeví něco samo. Aha, tak proto byli všichni tři rudí. Ještě k tomu když dva chcípli tak ten třetí se pro jistotu odpojil ze hry. Njn super extra četa. To by bylo ke včerejšímu humus vše. Skončil na 43%. Ale nemůže být každý den posvícení, že jo  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera byl konečně reality check, dal jsem deset her a ani jednou jsem nebyl v topu, po obědě jsem dal 7(3W4L) a nasranej jsem to vypnul, zapnu to večer, že dám jistotu cent. 7/1...no:D...dal jsem 3 hry proti desítkám = 3 prohry, poslední bitvu jsem dal 4000 dmg, druhej nejlepší měl 1800(mezi desítkama!!!), to byla bitva, kdy to tam jenom skáče po pár sekundách(0:1,0:2,0:3,0:4,0:5,1:5,1:6,1:7....),tak jsem neunesl a šel jsem se dívat na film

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že Indien Panzer je v garáži. Mám z toho velkou radost, chtěl jsem to stihnout do vánoc a stihl jsem to. To je asi tak jediná radost, kterou z toho mám. Důvodů je hned několik. Vemu to od začátku. V sobotu jsem si pořídil šestkového japonce Chi-To a čínského Type T-58. Bohužel jsem musel konstatovat, že Chi-to si zaslouží pár freeXP, jelikož v základu je to asi to nejhorší, co jsem kdy jezdil hned po M3Lee. Typa už jsem jezdil, tak mi tam chybí jen poslední motor. OK, Typ, když s hraje s rozumem je dobrý stroj. To dělo je sice tragické, ale dá se to přežít. Teď jsem měl školu s VeKou, tak jsem si zvykl. Udělal jsem si na něm včera M a ani to nebylo nijak těžké. 2000dmg nastříleno, 1600 nasvíceno. Jde vidět, že s tím strojem to moc lidí neumí. Za to pan Chčí-To je humus. Ten tank nemá krom směšného názvu vůbec nic. A na dnešních mapách je absolutně nepoužitelný. Jsem zvědav jak dám tu misi s takovým poor strojem. 

tak je to jenom šestka, to bude rychlovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to i na dalších serverech, ale já už do toho žádný prachy dávat nechci, tohle mi od nich přijde jako absolutní trapárna, protože samozřejmě spousta lidí si ty žetony koupí, minimálně ty Japonce nebo Čínu.

A není to 1500,-  ale 1922,69 (počítáno jejich dnešním kurzem).

Jinak o víkendu nic moc, pár her v sobotu, jen na splnění goldů, v neděli mírná kocovina, takže taky jen pár her na goldy. Byť mám stále pocit, že mi to nejde, mám poměrně slušný 90 denní WR. Akorát jak hraju tu artynu, výrazně mi klesá přesnost střelby a WN :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...