Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jasně, že se věci mění, ale když ti řeknou A, pak B, pak A, pak B a skončí u C, tak to opravdu působí krajně nevhodně.

Flašu vodky schovám na později.

 

Jinak takovej normální den. Lítalo to značně ke kraji kruhu, udělal jsem hrdinu s 6. USA scoutem při prohře (došla munice) a pak si krásně zalagoval. Takže jo, cajk  :turned:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si prohlížel v garáži medaile a ocenění a přemýšlel jsem, ,která mi dala nejvíc práce. Kupodivu ani ne Poolova, Kolobanova či Fadinova, ale Kamarád v bitvě-to ocenění za to, že 50 bitev nestřelím spojence. Když vidím v týmu ten houf zoufalců, co jede na jeden flek na mapě, tak mám křeč v ukazováku pravé ruky, tik v levém oku a snažím se myslet na něco hezkého, abych to překonal a neposlal alespoň jednoho z nich do garáže.... Je to zkrátka hooodně vydřené ocenění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si prohlížel v garáži medaile a ocenění a přemýšlel jsem, ,která mi dala nejvíc práce. Kupodivu ani ne Poolova, Kolobanova či Fadinova, ale Kamarád v bitvě-to ocenění za to, že 50 bitev nestřelím spojence. Když vidím v týmu ten houf zoufalců, co jede na jeden flek na mapě, tak mám křeč v ukazováku pravé ruky, tik v levém oku a snažím se myslet na něco hezkého, abych to překonal a neposlal alespoň jednoho z nich do garáže.... Je to zkrátka hooodně vydřené ocenění.

Ja se na to nedavno dival, jeste tu medaili nemam! (Fadinovku jo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nájezdníka na T95 bych asi měl také ale tehdy ještě nic takového nebylo. Na mapě Karelia jsem to prostě rozjel přímo z báze na bázi, co se připletlo, to jsem zničil a capnul jsem to..... :devil: A celou dobu jsem se bál, že to nestihnu tam dojet :laugh:

Nechci prudit, ale není Najezdnik za akci zabrani zakadny a zároveň nebýt spotnut? :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci prudit, ale není Najezdnik za akci zabrani zakadny a zároveň nebýt spotnut? :-)

Jinak zváno Netopýr! Mám s RHM v Horským údolí. Vzal jsem to v závěsu za dvěma HT po ledovci doleva, po cestě jsme nic nepotkali, já pak zůstal na enemy základně, oni pokračovali dál a už ke mě nikoho nepustili. Výhra na cap za stavu zhruba 3:12.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho mám s KV-1 :-) Také takový "neviditelný" tank. Bylo to na Bažině, kdy jsem samojediný projel jedním z těch krajních koridorů a bylo... Ale už je to tak dávno, že další podrobnosti nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta akce na TOG II se mi líbí čím dál míň. Ono odjezdit na dvou účtech po pěti vítězných bitvách je zábava na celý večer. Zatímco včera jsem to dal na 17 bitev, dneska mi to trvalo 19. Je to makačka chtít něco zadarmo a hned dvakrát.   :yes:

Ked dobre rozumiem chces si to potom poslat ako darcek a zhrabnut goldy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase začíná víkend, je to znát. Pořídil jsem si RU-251, jezdím si, pohodová bitva, spotím, střílím... 3 killy, blížím se 2k dmg a lup, půl HP v tahu. Nejdřív mě stojícího a mířícího zramovalo v plné rychlosti naše ISko a když jsem byl imobilní, tak mě ještě trefila AMX M4 45ka do zadku. Asi jsem jim stál v cestě... Jak já ty víkendy nesnáším, ale že to začne už teď v pátek v osm, to jsem nečekal...

 

A k té akci TOG II*, po dvou dnech, kdy stačilo 7 a 9 her na splnění, tak to dnes bylo asi na 20x. Asi jsem na nějaké druhé straně gausse a tahám to i na náš tým, nebo nás nešťastníky v nemilosti dává MM k sobě, běžně šance na win 75+, ale když nemáš vyhrát, tak prostě nevyhraješ :-) V jedné hře naše dvě IS-3 obě odešly na ammorack z plných HP po první ráně AMX 50 100 zatímco já jsem ho s pečlivě domířenou T69 (2 zásobníky - AP a pak gold) kompletně vydingal, pouze 1 DMG za cca 240. V jiné hře zase s IS-6 2x z boku dingnu 5ku Leoparda (stojícího)... A tak bych mohl pokračovat ... Ale zase tak moc si nestěžuju, ono se to stejně časem srovná (a možná i otočí :devil:).

 

Víkendu se jinak děsím, zase jsou tuším 3násobky a na pláních hrozí větší výskyt lobotomiků ;-)

 

Zkusím si dát ráno fofrem TOG akci a pak se tomu obloukem vyhnu...

 

Edit: tak doplnění, 7x lost v řadě, ukázka mojí typické bitvy, už i ta T-25 je zakletá  ;-)

 

T5 Porážka Malinovka T-25
Získáno zkušeností:2 082    Získáno kreditů 35 262  
Úspěchy v bitvě Válečník, Velká ráže, Ostrostřelec, Vzorný tankista: "Hrdina"

Kills: 7 Dmg: 1709

WN8: 7 775 (100)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se uplne tradicne pri patku vubec nedarilo az na jedno povedene "M" s KV-1. Vikend asi tradicne vynecham, doufam ze nejsou nejake petinasobky nebo tak neco.

Mimochodem - prodelal jsem i kdyz jsem prezil skoro full a bez oprav! Vystrelil jsem 6 goldu.

 

To nechapu uz delsi dobu - clovek celou bitvu nedela nic a vydela, udela peknou hru a prodela.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...