Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zvyknul jsem si na to, že tuhle hru hrají i uplně hloupoučké děti ale když někdo komunikuje docela slušně anglicky a není angličan, tak to asi není blbé děcko, že? Jak může člověk z mozkem za stavu 2 na 2 vyrazit s DTéčkem tieru 3 proti KV-1, to fakt nepochopím. Přitom celou dobu kempil v pohodě a nespotnut dal 2 kousky a haldu damage. Stačilo počkat, až ta červená KV-1 vyjede z ulice a mohli jsme ji v pohodě dostat. Když jsem mu psal aby se vrátil, tak neposlechl. Psal jsem mu, že je idiot a že zdechne zbytečně. Až se to stalo, tak mi začal nadávat, že jsem sám idiot protože kempuju. Pochopíte to někdo?! Nepřátelská KV-1 červená jak slunko na japonské vlajce si to suverénně vyjela a měla pouze 24HP. Naládoval jsem HE a pic, přímo do pásů, zůstal stát a točkanónil. Nabil jsem zase HE a bác, ding dong. Zkusil jsem to ještě jednou a zase ding. Pak už mě konečně uviděl a bez doměření mě tech pár HP co jsem ještě mel zbavil. A tak rudá lama zlikvivovala Kanára. :wallbash:

Naštěstí jsem si další bitvu sparvil náladu i když to moc nemám rád, když je všechno jenom na mě.

 

[/url]">http://http://postimage.org/'>shot_040.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštěstí jsem si další bitvu sparvil náladu i když to moc nemám rád, když je všechno jenom na mě.

 

 

Když jezdíš malé tiery, tak to musíš mít rád, když je všechno jenom na tobě.  Tak neke Kanarku

 

Já, když jdu jezdit tier 5, tak jsem na to rovnou připrabený, že budu muset všechno vystřílet sám. Ačkoliv, teďko jezdím jen 8 a víš. Expím jak blázen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jezdíš malé tiery, tak to musíš mít rád, když je všechno jenom na tobě.  Tak neke Kanarku

 

Já, když jdu jezdit tier 5, tak jsem na to rovnou připrabený, že budu muset všechno vystřílet sám. Ačkoliv, teďko jezdím jen 8 a víš. Expím jak blázen.

Nekecám, nemám to rád. Šance byla 53% a v týmu jsem neměl jen červený mor. Očekával jsem, že něco uhrají ale bohužel. To, že hraju nízké tiery přece neznamená, že jsem tam furt na všechno sám. To je kolikrát na tieru 10 ještě horší. Akorát na tieru 10 asi sám celý tým prostě neustřílíš. To je jediný rozdíl ale jiný nee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky ve Skyrimu dost dostávám na frak. Musím pořád utíkat, léčit se, pak jít sase chvilku bojovat atd.... Magie obnovy a lehká zbroj a luk jak rostou :-)

za zloděje je to nejlepší . Jen jsou problém nějaké mise jako např. ochrana někoho , protože tam tu vlnu nepřátel nepokryješ . Pak jsem to zkoučel na kouzla a to jsem nedohrál každopádně mě to bavilo. Zítra stáhnu Skyrim  :Smile-izmena: . 

 

BTW: sry za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomóc... dneska jsem nějak často potkával nagoldované T57, což nechápu... to je jeden z nejzbytečnějších tanků na goldování, ale dobrý... pak zase hodně E-100, které jeli stylem všechny vystřílím a za jízdy se trefovali s dmg. Tak jsem točil FV 215b a T110E5 a skončilo to tak nějak průměrně, nic výjimečného.. Wnko sice skoro 4k, ale pocitově tak 1500. Pár e"M"ek taky padlo, ale neměl jsem z nich radost, protože mě nestály žádné úsilí.. Jinak si pomalu střádám expy na nové RU 251, na které se strašně moc těším :smile: Ještě musím z podpisu vymazat ty TDčka, fujky fujky. Snad už se k nim nikdy nevrátím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

í.. Jinak si pomalu střádám expy na nové RU 251, na které se strašně moc těším :smile:

nechci to hledat....co to má být?dík za info. (už jsem to našel)

 

Jinak to už přestávám chápat...když jedu na dmg,prohrávám...za celý týden 50% z cca 200 bitev,ale wn8 2400... jakmile jsem se opět uchýlil ke své hře, tak win 65-70% ale wn8 slabé 1800... co bude lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...