Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera před spaním jsem řešil problém, že mi v T49 došla munice a nemohl jsem vyhrát. Voilá, dnes opět pouštní řeka, tentokrát sedmičky a opět bez munice. Naštěstí nám nějaký tanky zbyly a já aspoň držel nějaký 2-3 minuty dva enemáky, aby nikam neutekli. škoda, že mě Němec doklepal mých 11HP plech na plech.

http://wotreplays.com/site/1078195#self

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se dnes povedl krasnej Kamikaze s T-40. Bitva velmi napinava (Westfield), enemy SPG mela uz 9xkill, jim zbyl pouze Wolverin a nam ja. (pak jeste 2x3 SPG) Jel jsem na scout, prejel kopecek a pri vystrelu ho nabral cestou z kopce na rohy:). Hned me samozrejme dodelala ta jejich super SPG. Ale vyhrali jsme to o fous, po dlouhe dobe napinava hra do posledniho HP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snažím,ale není moc času po práci,tak dávám jen pár bitev denně :thumbsup: Ale ty stojí za to.Pro dnešek mi stačilo,de se do hospy :devil:

 

 

Já taky moc ne, dám 6,7 her za den, někdy ani jednu, mám teď hodně povinností, navíc je léto, tož zase na podzim bude víc času......s čím to hraješ tu blechu? tam máš tu 57ku s goldama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera před spaním jsem řešil problém, že mi v T49 došla munice a nemohl jsem vyhrát. Voilá, dnes opět pouštní řeka, tentokrát sedmičky a opět bez munice. Naštěstí nám nějaký tanky zbyly a já aspoň držel nějaký 2-3 minuty dva enemáky, aby nikam neutekli. škoda, že mě Němec doklepal mých 11HP plech na plech.

http://wotreplays.com/site/1078195#self

Bóóže, T49 je jednen z mála tanků v garáži na kterém nemám (M), tak ho jezdím furt dokola a modlím se, abych dostal T6/7 bitvu. Ale dostanu tak jednou z deseti bitev šestky, jinak pořád pětky. Takže i když to umlátím sám, tak se furt pohybuju tak kolem 900XP. Jak jsi to udělal, tos hrál někdy pozdě večer? :)

 

Btw munice mi už na T49 taky došla, ten kulomet svádí to kropit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vám jdou úkoly? Stihnul jsem včera každej jen jednou, to se prostě nedá, když člověk není fakan a nemá prázdniny. Víkendová akce mě mine úplně, protože si švára naplánoval oslavu narozenin, což se s ohledem na počasí může zvrhnout ve velkou nudu. Chjo.
Vůbec to včera bylo výživný, JP II s top dělem neprostřelí na 100 m Tigera, většina her MM +2, ještě že hraju na noťasu, tak do klávesnice netřískám, akorát žena na mě hučela, že jsem moc sprostej. WR 43%  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není Prochorovka! To je ohnivý vybezek!

 

30x zoom? No fujky, vidět pres většinu křoví... Tajně doufám, ze to vychytaji, protože i cokoli malo nad 8x odhaluje vice a vice...

To je jedno, co to je, spotting tam funguje úplně stejně. Včera mě dvakrát rozstříleli na hadry, aniž bych vůbec zahlédl, co po mně střílí. Jasně, moje chyba, ale štve mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

30x zoom? No fujky, vidět pres většinu křoví... Tajně doufám, ze to vychytaji, protože i cokoli malo nad 8x odhaluje vice a vice...

 

Hele, co není zákázaný, to je dovolený. Až napíšou, že tento zaměřovač je zakázaný, tak jen přestanu psát, že ho používám  :laugh:  :laugh:

 

Určitě v něčem pomáhá, klidně napíšu i zvýhodňuje vůči těm. co jej nemají. Ale to i minimapa s vyznačenými typy vozidel či symboly už spotnutých a aktuálně spotnutých vozidel. Stejně tak XVM, stejně tak vyznačený rozsah odměru houfnice u artyn. (Což vše - kromě onoho 30x zoomu - je obsahem tvého vynikajícího balíčku :wink:  :thumbsup: )

 

Nemám s tím Zvedáku žádný morální problém, vše se dá lehce dohledat a stáhnout na netu, pokud to lamky neznají a nepoužívají, tak to beru jako moje plus. Protože jinak WG pro lamky dělá, co může a na veterány zvysoka kašle.

 

A samozřejmě, že je to dáno i rigiditou WG vůči vylepšování hry. Jak dlouho jim trvalo implementace času nabíjení u zaměřovače? 

 

K tomu 30x zoom zaměřovači. Hlavně, že vidím kam střílím na dálku, zda svítícímu nepřátelskému vozidlu čumí zpoza horizontu/baráku/jiné překážky ven jen špička hlavně děla nebo i něco, do čeho se vyplatí, tu ránu poslat. Že se často netrefím, je už jiný příběh.

To křoví je už jen takový příjemný bonus navíc, bez toho bych se i obešel. DOPORUČUJI VŠEM!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu 30x zoom zaměřovači. Hlavně, že vidím kam střílím na dálku, zda svítícímu nepřátelskému vozidlu čumí zpoza horizontu/baráku/jiné překážky ven jen špička hlavně děla nebo i něco, do čeho se vyplatí, tu ránu poslat. Že se často netrefím, je už jiný příběh.

To křoví je už jen takový příjemný bonus navíc, bez toho bych se i obešel. DOPORUČUJI VŠEM!

 

Já tento zaměřovač nepoužívám, nicméně já ten jeho "bonus" viděl obráceně: pro mě bylo bonusem, že mi zmizelo křoví. Fakt, že vidím přiblížený enemy tank tak, že jeho veliteli téměř dohlédnu do žaludku, mi bylo "ganz egal", páč RNG :-D Zkrátka ten zoom přesnosti nepřidá, tudíž střílet s tím, že mám zamířeno (se zoom zaměřovačem) přímo na průhled řidiče anebo mám zamířeno jenom na siluetu tanku, je naprosto jedno - výsledek (= trefa / netrefa; probití / neprobití) mi stejně nalosuje RNG...

 

Mnohem zajímavější je dle mého zoom OUT... protože mi dává mnohem lepší přehled o dění na bitvě + polohu enemy tanku za kopcem / barákem apod.

U zoom INu jsem míval problém se zoomováním pomocí kolečka myši, páč těch "poloh" tam bylo až nesnesitelně mnoho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mamlassi přečti si to, co píšu. :laugh:

 

Píšeš víceméně to samé co já. Jasně, že ultrazoom nepřidá přesnost. Ale vidím, zda se střílet nebo ne. Já fakt na 350m nepoznám, zda svítí 1/4 natočeného bůčku nebo jen lem blatníku, a zbytek tanku je schován za balvanem. Protože v prvním případě, střelím, druhém ne.

 

Samozřejmě, že z 70% to letí vyorat krtka, ale i těch 30% beru (procenta jen orientačně, protože bulharská konstanta je holt bulhar).

 

Ale samozřejmě, že akceptuji tvoje rozhodnutí.

Ty jsi to vyzkoušel a nechceš, to je rozumný přístup.

 

Takže trochu jinak, Doporučuji VYZKOUŠET ultra zoom zaměřovač všem!  :wink:  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mamlassi přečti si to, co píšu. :laugh:

 

Píšeš víceméně to samé co já. Jasně, že ultrazoom nepřidá přesnost. Ale vidím, zda se střílet nebo ne. Já fakt na 350m nepoznám, zda svítí 1/4 natočeného bůčku nebo jen lem blatníku, a zbytek tanku je schován za balvanem. Protože v prvním případě, střelím, druhém ne.

 

Samozřejmě, že z 70% to letí vyorat krtka, ale i těch 30% beru (procenta jen orientačně, protože bulharská konstanta je holt bulhar).

 

Ale samozřejmě, že akceptuji tvoje rozhodnutí.

Ty jsi to vyzkoušel a nechceš, to je rozumný přístup.

 

Takže trochu jinak, Doporučuji VYZKOUŠET ultra zoom zaměřovač všem!  :wink:  :wink:

 

Zdeňku, přečti si to, co píšu já ;-):-D

 

Píšu něco podobného, co jsi napsal ty, akorát že já to vidím (= "bonusy" užívání 30x zoom zaměřovače) prostě naopak :-) skutečnost, zda-li čouhá 500 metrů vzdálenému enemákovi jenom poklop nebo čouhá celý tank, je naprosto jedno, protože RNG :-D já se "vyučil" na rajčátkách, která mě takto trefovala s KV-1S... prostě enemák natočil dělo na mě a bez domíření mi trefil poklop, který mi jediný čouhal zpoza šutru... třeba na 400 metrů... proto si dovolím tvrdit, že tento tebou popsaný "bonus" 30x zoom zaměřovače je vyloženě podružný... z mého pohledu je větším bonusem odstranění listí, zejména při míření na pohybující se cíle (ale tam zase nevyužiješ ten 30x zoom, protože to zkrátka nejde).

Diskuse o tomto samém tu někde je (tak čtvrt roku stará, cca). Účastnil se jí "Kanár", já a... další uživatelé asi :-)

 

Díky za akceptaci mého rozhodnutí; já stejně tak akceptuji tvoje rozhodnutí ho používat ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vám jdou úkoly? Stihnul jsem včera každej jen jednou, to se prostě nedá, když člověk není fakan a nemá prázdniny.

Dát 120k a 90 win v top 10 za 2 dny? Super akce :wallbash:  Každá mise splněna jednou, šlo to skoro samo, ale zopakovat si každou ještě 2x, na to jsem malý "blázen"...

Chci se věnovat i jiným věcem než je WoT = včera grilovačka, dnes sklípek... Zůstávám v klidu a čekám na lepší nabídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to máte nainstalované za halucinace? to bych to ani nerozjel nebo by se mi to trhalo jak sviňa, já mám j1mbo zaměřovač a tím to končí:DDD

 

Prý "halucinace" :-D hele, nainstalovaná halucinace vypadá ale vážně jinak, např. jako průhledné hitboxy ;-) já mám nainstalován akorát zoomout + J1mbo zaměřovač a hotovo...

 

Jak bylo psáno. Jde o zaměřování na jedoucí tank. Klidně i stojící. Když prostě mezi ním a tebou není křoví (zatímco on to křoví vidí), hádej, kdo má šanci zamířit a trefit?

 

To bylo na mě, seňore? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si jednou nějaký mód na vyšší přiblížení v rámci nějakého balíčku stáhnul a musím říct, že to byla paráda. Hlavně proto, že mám na notebooku na WoTku minimální možné grafické nastavení, ta obrazovka taky není nijak velká a s myší jsem měl se zaměřováním na velké vzdálenosti fakt problémy. Vyšší přiblížení pak mělo za následek, že jsem nemusel na obrazovku koukat ze vzdálenosti 10 cm, jestli se mi ten zaměřovač přilepil na ten nebo na ten kámen, za kterým se schovává. Mizejícího křoví jsem si nevšiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě vyhovuje max zoom-out, jak psal mamlass - pro zakopcemklikače je to nejlepší, ale ne jen pro ně. Mnohem lepší přehled o dění v určité oblasi, ne-li celé mapě. Ten zoom 32x, 64x to bylo hrozný, já si nezvykl . Ale pokud chcete kempit v rohu mapy a koukat jestli neuvízl nějaký bordel mezi pásy nepřátelské SPG tak je 64x nebo 128x zoom přesně pro vás . :devil:  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se řeší to míření, vřele doporučuji vyzkoušet jednu věc. Vykašlat se na nějaký sniper mod, nějaké nadsazování na velké vzdálenosti atd. Zkrátka zaměřit pravým myšítkem a pálit :no: . Včera jsem vyzkoušel v pár bitvách a byla to neuvěřitelná přesnost střelby. Ve sniper modu s 8x zoom mířím jak idiot, střely létají napravo, nalevo, před tank. Pak ze zoufalství označím pravým a 3x za sebou zásah na cca 400m. A takhle to šlo víckrát za večer.Zkusím si to ještě potvrdit v dalších bitvách, ale částečně by se tím vysvětlovali ty neuvěřitelné zásahy, kdy mě např. smahne KV-1S na 350-500m bez nějakého většího míření atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...