Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nemám, koupil jsem ho, protože je akce a 15% na desítce je dost. Posádka je poskládaná z toho co zbylo v kasárnách. Mrzí mě, že vám skilerům (tedy kromě toho klauna carramba66, to je jenom žvanil) kazím hru na desátém tieru. Ale já se to třeba taky naučím. 

Víš, chyba byla, že ses tím chtěls pochlubit. A hlavně, že o tom píšeš, jako o dobrém tanku. Kdybys napsal, že sis udělal radost a využil slevy a že zatím to vypadá nadějně i když tam máš prd posádku a vybavení, tak by asi nikdo nic nepsal. Já tě chápu ale co se píše o tomto TD je bohužel pravda a nic na tom nezmění ani fakt, že se líbí Švejkovi. U tieru 10 je dobrý tank pouze ten, který se bere na CW a to ne u kdejakého klanu ale u těch lepších.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám, koupil jsem ho, protože je akce a 15% na desítce je dost. Posádka je poskládaná z toho co zbylo v kasárnách. Mrzí mě, že vám skilerům (tedy kromě toho klauna carramba66, to je jenom žvanil) kazím hru na desátém tieru. Ale já se to třeba taky naučím. 

Já proti tomu nic nemám. Jen jde o to, že se s tím pak blbě hraje. Já dneska koupil Indiena a bez 100% posádky jsem strašně bezmocný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já proti tomu nic nemám. Jen jde o to, že se s tím pak blbě hraje. Já dneska koupil Indiena a bez 100% posádky jsem strašně bezmocný...

 

On ten kanón to vynahradí, dal jsem s ním tři bitvy a ve dvou 4k dmg a v jedné 2700. Je to, tedy podle mě, dobré TD. Posádka se časem vyjezdí, já nikam nespěchám. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po 2 měsíční pauze zase zasednul k tankům.......no prvních pár bitev jsem na to koukal jak vyoraná myš, ale brzy jsem se zas do toho dostal......jen se musím přizpůsobit těm úpravám map....změn je dost....

Jinak 58 bitev- 73% win....pohoda....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nastalo období popatchové, nesoucí se ve znamení WR padajícího jak letadla malajsijských aerolinek, WG si asi řeklo, že ho mám moc vysoké, každopádně jsem trpěl jak kůň, ještě se mi k tomu přidal padající net a bylo vymalované, pokud jsem náhodou neměl tým složený z otců a jejich ratolestí nebo gangů desetiletých prázdninových jezdců, tak jsem si odehrál svoje, WN8 jsem pochopitelně držel fialové, i když teď vidím, že proběhla nějaká změna barev. Potvrdilo se mi, že VK 30.01P je naháněč statů, sice to má málo hápéček, motoriku jako Muhammad Ali v posledních letech života, ale to dělo dává každých 6sec. 220, což je docela fajn, sice je křivé, ale pokud jsou rovné ruce, tak se to dá.

 

Největší překvapení je fakt, že jsem od patche nezmodral a neměl ban, což považuje při mých chatrných nervech za malý zázrak, sice jsem v sobotu rozsekal head set, ale ostatní zařízení přežila. Team killů jsem měl jen pár, ale spíš se jednalo o rány z milosti, vždycky jsem měl soucit s trpícími hráči, proč jim neulevit od trápení a neobšťastnit jiný tým jejich přítomností, za to měla být taky nějaká medaile, viděl bych na epic medal Matky Terezy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem stihl jen 7 her v něděli večer mezi první a druhou večeří - 6 výher. Jelikož stále nemám addony, tak jsem zase raději použil M53/M55 a je to furt to samý. Rány přes 1000 do tieru9, tier 8 za full hp i když se trefim blbě. Desítky jdou pod 1000, ale jen těsně. Zdá se mi to dost. Možná jsem paranoidní, ale je to více, než před patchem a změny se artin týkat neměly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednu věc asi na WOTku nepochopím,v pátek průměr, v sobotu propadák nemohl jsem vůbec nic vyhrát a v neděli obráceně, šlo to jak po másle. Proč to WG dělá?

oprášil jsem po cca roce stroj KV5 a asi s ní něco udělali, aby si ji koupili, když byla v akci, protože co jsem nastřílel to nenastřílím ani s X a co jsem odingal tak ani s IS7. Jsem zvědavej, jak to s ní půjde dál. Nevím jestli to je mnou a nebo to hrou, ale hra mě potvrdila, že posádka nehraje už ,,žádnou ,, roli ...hrál jsem asi 2 bitvy s 5perkovou posádkou a dobrý, potom jsme si řekl,že když je do posádky exp,proč to nevyužít a vyjezdil jsem si na ni už 2 posádky na druhej sklil cca50% a šlo to stejně jak s naskillovanou...takže,když člověk dostane blbovzdornej tank, tak se to dá i zahrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže si myslím, že o tohle v tom postu, na kterej reaguješ, vůbec nejde. 75% nevadí, ale mohl by tam mít alespoň pár funčních skillů...

nechápu, kde berete vždy nějaké měřítko, na jakém tieru tank musí mít naskillovanou posádku??

když si koupíš tank nikdy nebudeš mít posádku na prvním skillu. musíš si ji najezdit. V I ? to přece budeš kazit hru I. na II,to budeš kazit hru na II atd. hlavně netvrď, že na menším tieru to je menší zlo a nebo je to lehčí si ji tam najezdit. Protože to jako je zažitý...X top musíš mít posádku? A když se mi líbí VIII a koupím si IX s holou posádku,protože tu naježděnou si nechám v oblíbené VIII tak jsem vlastně chuj co tomu nerozumí...hmmmm dobrá úvaha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě něco

už si ani nedělám iluze, že ty perky jsou funkční tak, jak se o nich píše. Tiger I v křoví do mě pálil (KV5) na 87m a nespotl jsem ho s bonusem 5% dohledu (posádka 3%+2%+ bia) a propaloval mě každou ranou AP- 5 ran (potom ho někdo spotnul a já viděl tu vzdálenost)...když jsem se po bitvě na něj kouknul (nešlo zrovna xwm) tam celkově měl 10 000 bitev s Tigrem asi 10 a hodnocení kolem 1000, s němci asi 500 bitev ...celkovej win 43%. Rozhodně tu posádku nemohl mít naskillovanou...WG mu dalo lepší bonus než mě, protože takové lidi potřebuje,aby vydrželi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu, kde berete vždy nějaké měřítko, na jakém tieru tank musí mít naskillovanou posádku??

když si koupíš tank nikdy nebudeš mít posádku na prvním skillu. musíš si ji najezdit. V I ? to přece budeš kazit hru I. na II,to budeš kazit hru na II atd. hlavně netvrď, že na menším tieru to je menší zlo a nebo je to lehčí si ji tam najezdit. Protože to jako je zažitý...X top musíš mít posádku? A když se mi líbí VIII a koupím si IX s holou posádku,protože tu naježděnou si nechám v oblíbené VIII tak jsem vlastně chuj co tomu nerozumí...hmmmm dobrá úvaha.

 

V týhle hře má každej národ jeden nebo dva tanky, na kterejch se nechá expit posádka. Expit jí na jedničkách je kravina (málo XP), ale ideální bývaly pětky (pzIV Schmallturm) nebo šestky (KV-1S, VK36), na sedmách to jde taky dobře (ono to jde dobře i na osmičkách, ale to už je tier na kterej si radši beru dobrou posádku).

 

Proč se to dělá (dělalo)? Protože na desítkách je (byla) tvrdá konkurence skillerů s dobrejma posádkama a každá výhoda v dohledu, reloadu, maskování byla HODNĚ znát. Jít na desítkový TD bez žárovky dle mýho hraničí se sebemrskačstvím. Zkoušel sem to na DVOJCE a vadilo mi to HODNĚ.

 

Nicméně, tohle je můj názor, může tu bejt někdo takovej, komu expení posádek na desítkách může přijít jako zábava a s plnou posádkou by nehrál, páč je to pod jeho úroveň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V týhle hře má každej národ jeden nebo dva tanky, na kterejch se nechá expit posádka. Expit jí na jedničkách je kravina (málo XP), ale ideální bývaly pětky (pzIV Schmallturm) nebo šestky (KV-1S, VK36), na sedmách to jde taky dobře (ono to jde dobře i na osmičkách, ale to už je tier na kterej si radši beru dobrou posádku).

 

Proč se to dělá (dělalo)? Protože na desítkách je (byla) tvrdá konkurence skillerů s dobrejma posádkama a každá výhoda v dohledu, reloadu, maskování byla HODNĚ znát. Jít na desítkový TD bez žárovky dle mýho hraničí se sebemrskačstvím. Zkoušel sem to na DVOJCE a vadilo mi to HODNĚ.

 

Nicméně, tohle je můj názor, může tu bejt někdo takovej, komu expení posádek na desítkách může přijít jako zábava a s plnou posádkou by nehrál, páč je to pod jeho úroveň.

přesně je to tvůj názor,já ti ho neberu a souhlasím s tím, vím co tím myslíš...ale neměl by jsi psát,že to má každej a ,jak a kdy je nejlépe expit, protože jestli jsi mě nepochopil zkusím to jinak napsat...někdo prostě hraje jedničky a napíše ti...jít do I bez posádky bez komentáře a tak mohu pokračovat. Možná co jsi psal napsal bych to možná taky před rokem,(ale jak jsem napsal výše sklil KV5 vs neskill Tiger I)ale nenaexpená posádka pro mě už nepředstavuje takovej význam, protože opravdu v dnešní době nevíš, co s tebou WG dělá a ještě ty mapy, kde opravdu nepotřebuješ nic jen dobrou kostku, aby jsi prostřelil a nebo trefil kam míříš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

John_ice no nevím, asi by to chtělo replay.. nevíme jestli stál v křoví, nebo kus za ním.. Nebo jestli to nebylo přes 2.. No v každým případě je to k nasštvání..

Já jsem nikdy nad tím nedělal zbytečné úvahy, jak třeba Kanar (nic ted proti tobě), je to jen hra, jen jsem se opravdu tomu divil... myslel jsem že tank se prostě rozsvítí, když vystřelí ....jo replay by byl dobrej, ale bude to z mého pohledu a tam se to moc neuvidí a ještě tu budu napadanej, že jsem gold noob, za co se opravdu nestydím, i když to nejsou goldy,ale prémiová munice (možná jsem je zrovna používal)...možná tam byly více křoví, to netvrdím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi prostě jenom hloupý, nic jiného, nicméně ti odpovím.

Je to možné, ale to ty rozhodně nemůžeš posoudit :Smile_trollface-3: 

 

V té bitvě jsem nastřílel přes 4k dmg což byl druhý nejvyšší dmg ze všech v bitvě.

Dát v osmičkové bitvě s kanónem s průměrnou DMG 750 4k a pak to sem vítězoslavně postovat, to si fakt nezaslouží komentář.

 

Střílel jsem po tom, co mi přišlo do cesty, že tam byly osmičky, devítky nebo desítky je mi jedno, všechno má kanóny a může střílet.

Přebíjíš ~20 vteřin. Pravda, nevím, jak bitva vypadala (můžeš sem postnout replay?), ale s desítkovým TD by se mělo bojovat s desítkovými tanky. Z výsledků vidím, žes měl před kanónem minimálně E-100, která ti díky své pohyblivosti jistě nikam neutekla, ale možná to byla dorážka, nevím.

 

Nicméně kdo podle tebe bude bojovat s nepřátelskými desítkami, když ty bojuješ s osmičkami a devítkami? Budou s nimi bojovat vaše osmičky? Jak? Nemají na to HP, pancíř, penetraci. Ty ji máš, je proto tvoje úloha v bitvě primárně snažit se nahitovat desítky.

 

Ale opakuji, neviděl jsem replay, když nám ho sem postneš, můžeme se o tom pobavit detailněji. Pokud jsi opravdu neměl na co jiného střílet, samozřejmě nemůže říct nikdo ani popel.

 

Ano, prohrál, sám to neuhraju a když mám pět hráčů v desítkové bitvě co nedají žádnou dmg a chcípnou, tak s tím nic moc neudělám.

O tom žádná, v tom s tebou souhlasím, public je během prázdnin i na vysokých tierech obtížně hratelný.

 

Jak vůbec můžeš psát o tanku se kterým jsi nikdy nehrál....ty jsi dobrá guma. Máš pravdu, každý by si měl uvědomit, kdo o tom tanku píše.

Za to vulgární napadení report, pokud neumíš diskutovat slušně, nediskutuj. S E4 mám k dnešku 114 bitev, WR 62%. Je o mě známo, že jsem díky své profesi hrdým majitelem několika press účtů.

 

Vzhledem k tomu, že jsi měně chápavý napsal jsem ti to v bodech. A protože jsi nejen hloupý ale také slepý, tak ti sem dám ten obrázek ještě jednou aby bylo vidět, jak to bylo s těmi osmičkami.

Mám čtvrt dioptrie, ale brýle nosím jen při řízení. Ale díky za vstřícnost.

 

Opravdu si myslíš, že s WN8 1488, a necelými 8k bitev máš na to, tady machrovat? Chlapečku, ty nejsi, Paramel, Zvedák, Marten nebo Jejkey. Tak se probuď a machruj si až se to naučíš hrát.

Ano, opravdu si myslím, že můžu poučovat lidi, jako seš ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nikdy nad tím nedělal zbytečné úvahy, jak třeba Kanar (nic ted proti tobě), je to jen hra, jen jsem se opravdu tomu divil... myslel jsem že tank se prostě rozsvítí, když vystřelí ....jo replay by byl dobrej, ale bude to z mého pohledu a tam se to moc neuvidí a ještě tu budu napadanej, že jsem gold noob, za co se opravdu nestydím, i když to nejsou goldy,ale prémiová munice (možná jsem je zrovna používal)...možná tam byly více křoví, to netvrdím...

Pokud máš replay, tak se přidám k "Petr_von_Eger_CZ" a rád se na něj mrknu. Podstata příspěvku je přece o viditelnosti a tak je mi nějaký goldammo fuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dny a možná už i týdny se mi hraje velice špatně, zřejmě jsem po skoro 23 tis bitvách zapomněl hrát? Opravdu začínám mít dost směšného ovlivňování ze strany WG (doporučuji používat mód na barevné zvýraznění zásahů do tanku, páč když vidíte jak míříte na cca 30m tanku na střed vany, vystřelíte a střela najednou jakoby "přeskočí" z toho středu do pásu, musíte se opravdu začít smát), protože já toto už nepovažuji za RNG ale za naprogramovaný podvod. Navíc od nového patche mi přijde, že RNG bylo zvednuto snad na 50%, protože přes víkend jsem zažil tolik neuvěřitelných věcí, až mi to pomalu hlava přestávala vstřebávat... :biggrin: 
Strategie WG je bohužel již zaměřena pouze jedním směrem, vydělat peníze bez ohledu na hráče, proto se cíleně "zbavují" déle hrajících lidí. Tento záměr je zcela evidentní, WG zajímá pouze nováček, protože ten utrácí za balíčky kreditů a goldů, po čase ho to přestane a bavit jde zase o dům dál, ale už něco přispěl do pokladničky a hlavně za tu chvilku nestihl pochopit, že o jeho úspěchu či neúspěchu výrazně rozhoduje RNG. A není to tak, že by RNG nováčky nějak protěžovalo, škodí na obou stranách. Ať už falešnou nadějí nebo naopak nesmyslným postihem.....
Přemýšlel jsem, co s tím, takže zatím jsem prodal zbylé desítky a nebudu již kupovat PÚ. Nechci tu říkat, že přestanu hrát, to nevím, ale vypadá to, že k tomu vše směřuje. Tak o lamku míň nebo víc, to se ztratí.... :wink:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Nicméně kdo podle tebe bude bojovat s nepřátelskými desítkami, když ty bojuješ s osmičkami a devítkami? Budou s nimi bojovat vaše osmičky? Jak? Nemají na to HP, pancíř, penetraci. Ty ji máš, je proto tvoje úloha v bitvě primárně snažit se nahitovat desítky.

 

 

 Ale no táák, kdo jsi,že takovou kravinu napíšeš???Bůh co ví, kam se člověk s tankem má postavit na publicu,že zrovna tamtudy pojedou rovnako stejný tank a nebo jsi zrovna programátor WG,kdy víš,že zrovna touhle cestou pojedou ten odpovídající tier do kterého,podle tebe, mohu vystřelit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Ale no táák, kdo jsi,že takovou kravinu napíšeš???Bůh co ví, kam se člověk s tankem má postavit na publicu,že zrovna tamtudy pojedou rovnako stejný tank a nebo jsi zrovna programátor WG,kdy víš,že zrovna touhle cestou pojedou ten odpovídající tier do kterého,podle tebe, mohu vystřelit.

 

Proto tam píše něco ve smyslu "jestlis neměl do čeho jinýho střílet, tak OK"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto tam píše něco ve smyslu "jestlis neměl do čeho jinýho střílet, tak OK"...

myslím si,že jsem to nevytrhl z kontextu...je to na dalším odstavci, kterej je mimochodem hodně velice oddělen . A ještě k tomu píše co píše..tak má napsat,pošli replay a potom ať napíše tu kravinu co napsal...ale generál je každej po bitvě,že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela se divím, že je WoT v těch velkých soutěžích protože je to loterie minimálně z 25% a to je docela hodně a každý ví, že v reálu to je mnohem víc.

 

Hele jako starej pardál by jsi mohl vědět, že public je něco jiného jak výcviková mapa(ted už i turnajová) a CW. Že veškeré výhody nevýhody jsou tam vynulovány oproti publicu. Umíš si představit, že světovej turnaj o pár doláčů by rozhodovala RNG?to by asi sponzoring trochu mumlal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jako starej pardál by jsi mohl vědět, že public je něco jiného jak výcviková mapa(ted už i turnajová) a CW. Že veškeré výhody nevýhody jsou tam vynulovány oproti publicu. Umíš si představit, že světovej turnaj o pár doláčů by rozhodovala RNG?to by asi sponzoring trochu mumlal.

No, tak to právě nevím. Já to nikdy na takové úrovni nehrál a když jsem kdysi komusi oponoval tím, že nelze dělat na výcvikovce nějaké testy, třeba spotingu protože je to tam jiné, tak jsem dostal čočku, že si vymýšlím konspiračky :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje řeč, tvrdím to už dlouho a nikdo mi nevěří. Jen by mě zajímalo, jestli to RNG takhle blbě funguje i v případě těch velkých mezinárodních soutěží.

Nedávno jsem mluvil s bývalými kolegy z CSA, kteří se intenzivně věnují ESL a prý už je mezi těmi top týmy nespokojenost hodně znát, zejména nikdy nepřiznané pravidlo o předposledním výstřelu prý spoustě lidí nejde přes nos, protože už několikrát hodně ovlivnilo bitvy.

 

Na druhou stranu vývojáři pořád tvrdí, že RNG, ani žádné jiné základní prvky mechaniky, měnit nebudou, tak kdo ví...

 

Ale no táák, kdo jsi,že takovou kravinu napíšeš???Bůh co ví, kam se člověk s tankem má postavit na publicu,že zrovna tamtudy pojedou rovnako stejný tank a nebo jsi zrovna programátor WG,kdy víš,že zrovna touhle cestou pojedou ten odpovídající tier do kterého,podle tebe, mohu vystřelit.

S tím samozřejmě souhlasím, však jsem tam jasně psal, že pokud nebylo po čem střílet, pak samozřejmě nikdo nemůže říct ani popel, že šel po devítkách a osmičkách a taky proto jsem žádal ten replay, ze kterého to jasně uvidíme.

 

Na druhou stranu pravidlo, že pokud mám na výběr více cílů (pokud mám na výběr!), pak si vybírám nejen podle zbylých HP, ale zejména také podle tieru, na tomto pravidle si samozřejmě trvám. Protože pokud máš ten výběr (pokud ho máš!), je nesmysl s E4 střílet do E-75 nebo IS-3, když vedle nich stojí E-100. Já v E4 s tou E-100 bojovat můžu, ale těžko můžu chtít, aby s ní na férovku bojovalo třeba VK4502A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...