Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

LOL? To je pri pondelku nejakej pokus o humor?

Ani ne, jen konstatování.

U K/D je nejdůležitější přece přežití. U výher by to neměl být takový problém. Jen to chce občas někoho zabít (dorazit) a K/D leze nahoru. U proher je blbý to, že to hráč většinou nepřežije, což může K/D hodně kazit, když se při tom nepodaří splnit průměrnou hodnotu K/D nebo vůbec nikoho zabít.

Přežij 20 bitev (utopie) a zabij každou čtvrtou bitvu jednoho enemáka. K/D ukazuje hezké číslo 5, což je v průměru 0,25 killu na bitvu. V jiných 20 bitvách dej každou bitvu průměrně 1 kousek a nepřežij. K/D = 1 je nic moc, ale průměr killů na bitvu je 4x lepší.

Z mého pohledu je K/D hodnota jednou z těch co hráče nejméně motivuje udělat něco pro výhru. Už i taková nevalná hodnota kill/battle je o nějaký lvl jinde, protože není zatížená tím, nesmím zemřít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 30 her a stačilo :laugh: . Ani jedničky mě tedy nějak nenaplňují. Zábava to je....ale nervy mám jen jedny. Chtěl jsem jen tak dát pár bitev, stejně není čas. Ale tahle hra uráží normálně myslící lidi. Buď x lidí v kole nehraje je afk, nebo hraje, ale vlastně to vyjde nastejno :laugh: . A ono je jedno jako třídu člověk hraje. Stačilo, WOT vymazán a ani slzička neukápla.

Ta minulá partička na Himmlu mě dorazila...nicky s datem 04, 06, 03....a před datumem zdrobnělina křestního jména. Tuhle kids game už ne. :laugh: .Boti v DOOMu hrajou lépe :thumbsup: .

No nic mizím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U K/D je nejdůležitější přece přežití.

Ne. Jistě jsou statistiky, které odpovídají víc o skillu hráče, než K/D, například DMG na bitvu. K/D má ale tu výhodu, že je nezávislý na tieru. A jaksi se od jistého skillu nepředpokládá, že by sis zrovna tuhle statistiku snažil nějak systematicky vylepšovat, protože kvalitní hráči mají všichni procento zhebnutí zhruba stejné = +/- 40%. (čest výjimkám jako je skvido)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu s tím, že hraju už jen 5 třídu. Taky s tím, že lepší hráči mají většinou vyšší procento přežití. Odhaduji, nikdy jsem se v tom tak nevrtal asi na 2/3 win, což by tak nějak odpovídalo tvé zjištěné hodnotě 40%.

 

Pokud je K/D nezávislé na třídě, tak potom nechápu ten protiklad v tom, že na něj špatně nahlížím.

Ta hodnota musí mít z konstatování nezávislosti na třídě stejný princip i stejnou vypovídající hodnotu jak pro 1 třidu, tak pro 10.

Jelikož s tebou souhlasí víc hráčů a já bitvy 10 třídy nehraju, tak prostě musím věřit tomu, že K/D z bitvy 1 třídy má stejnou vypovídající hodnotu jako z desítkové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je K/D nezávislé na třídě, tak potom nechápu ten protiklad v tom, že na něj špatně nahlížím.

Ta hodnota musí mít z konstatování nezávislosti na třídě stejný princip i stejnou vypovídající hodnotu jak pro 1 třidu, tak pro 10.

Ciste ze zlomyslnosti (nezlob se na me, ber to jen jako ponauceni) jsem cekal, jak presne na tuhle pasaz zareagujes. Ted ti vysvetlim, proc je rozdil interpretovat vyznam statistik, pokud jsou tve nejhranejsi tanky 5, 2, 2, 1 (viz. nize) a pokud hrajes vysoke tiery.

 

Teprve na hightierech (9/10) se naucis vsechny nuance hry, ktere zlepsi tvuj vykon. Vyuzivat i nejmensi terenni nerovnosti, vsimat si typu tanku v souperove tymu a podle toho upravovat svou hru, volit spravne vybaveni a skilly na posadce, peclive sledovat minimapu, pouzivat vhodne modifikace a munici. To vsechno jsou veci, ktere se na nizkych tierech nemas proc ucit.

 

Proto i kdyz mas na dvojce 100x vic bitev nez ja, tak zatimco ty das jeden dva fragy, kdyz ja se vratim z vysokych tieru, tak vybiju bitvu co bitvu pulku tveho tymu.

 

Proto tvrzeni, ze kill/death ratio je zcela nezavisle na tieru, neni zcela pravdive, protoze nebere v potaz sealclubbing, ktery tuto statistiku vyrazne zkresluje.

 

Coz ovsem ty nemuzes vedet, protoze jsi vysoke tiery nikdy nehral. Proto nechapes do vsech dusledku vyznam podobnych statistik a proto delas dobre (a ja ti tleskam, protoze jsi vyjimka), kdyz rady zkusenejsich prijimas bez rozcilovani. Jak ale vidis sam, na nejakou vysoce odbornou debatu to jeste neni.

 

gjmFHu.png

 

Btw delas chybu, ze nehrajes hightiery, takova E-75 je KV-1 na devitce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, jestli se dá použít změněný nick? Teď mám účet Kanár. Přejmenuju ho na Orel a pak si klidně založím nový účet Kanár ?! Nebo to je navždy bráno jako obsazené?

Jestli si pamatuješ, tak já jsem byl donucen WG kvůli polským náboženským trotlům přejmenovat se ze SATAN_I na Hellweapon. Rok a nějaký drobný to hlásilo, že je nick obsazen ale přitom jsi ho nenašel. Po některém z posledních patchů jsem ho zkusil znovu zaregistrovat a ono to vyšlo. Takže původní nick je zase můj.

A tak by dopadl asi s časovou prodlevu i Kanár .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Nihilu byl kolega s nickem Object55 a po nějaké době mu přišla tato zpráva:  

 

Greetings Object55,

Thank you for contacting our support team about this matter. 

You have received this penalty because of your inappropriate name as you know. Not specifically about Object it's because of the 55 number in the end of it.

The number 55 it's a Nazi number platoon and can be also be used as SS. Those kind of numbers are no acceptable. 

But we can remove your ban if you provide us with a new nickname, we will also do it for free. 

Hope to hear from you soon.

I hope you will be able to enjoy the full game soon.

Best Regards,

Bruno Correia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 30 her a stačilo :laugh: . Ani jedničky mě tedy nějak nenaplňují. Zábava to je....ale nervy mám jen jedny. Chtěl jsem jen tak dát pár bitev, stejně není čas. Ale tahle hra uráží normálně myslící lidi. Buď x lidí v kole nehraje je afk, nebo hraje, ale vlastně to vyjde nastejno :laugh: . A ono je jedno jako třídu člověk hraje. Stačilo, WOT vymazán a ani slzička neukápla.

Ta minulá partička na Himmlu mě dorazila...nicky s datem 04, 06, 03....a před datumem zdrobnělina křestního jména. Tuhle kids game už ne. :laugh: .Boti v DOOMu hrajou lépe :thumbsup: .

No nic mizím.

Švejku tobě už fakt asi jeblo.. :wallbash:  Kdo čekáš že bude hrát na 1. tieru????? Pamatuješ si když jsi začínal s jedničkama? Asi ne... :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holt některé ročníky mají prostě smůlu. Aneb když někdo reportuje blbosti...

Pamatuju kluka, kterej se jmenuje Sviták, ve škole logická přezdívka "svitman". Když si "Svitman" zaregistroval, měl s tím oplétačky, protože prej to znamená SS Wittmann.

 

Tak mi řekněte, na co máme ve WG EU českou sekci, když nechaj běžet takový kokotiny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 30 her a stačilo :laugh: . Ani jedničky mě tedy nějak nenaplňují. Zábava to je....ale nervy mám jen jedny. Chtěl jsem jen tak dát pár bitev, stejně není čas. Ale tahle hra uráží normálně myslící lidi. Buď x lidí v kole nehraje je afk, nebo hraje, ale vlastně to vyjde nastejno :laugh: . A ono je jedno jako třídu člověk hraje. Stačilo, WOT vymazán a ani slzička neukápla.

Ta minulá partička na Himmlu mě dorazila...nicky s datem 04, 06, 03....a před datumem zdrobnělina křestního jména. Tuhle kids game už ne. :laugh: .Boti v DOOMu hrajou lépe :thumbsup: .

No nic mizím.

opět ego utrpělo.... hra pro děti a stále brečí,že není pochopen...tak to do  **** nehraj a nefňukej,nikdo tu na to není zvědavej

I ti nejdou že tam hrajou děti... a kdo by to měl hrát???

X to nehraješ protože to hrajou na druhé straně lepší hráči atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapomněl jsem, jak křivé dokáže být dělo na E3... dneska to prostě nešlo. Nedokázal jsem ani probít E-75 do palice, když na mě napřímo koukala... RNG jako prase, já stál, enemáci vyjížděli zpoza šutru a? Vyjeli, prásk (zastavili jen, aby zaměřovač vyskočil zpoza šutru) a měl jsem to ve vaně. Já tam na ně čekal celou dobu a co nešlo vedle, to cinklo. Asi 5 her, jen na Himmelu jsem si zahrál. Co je vtipné? Nad 200m jsem netrefil nic. Zbytek tělo na tělo...

A ta blbost o třech rážích co se penetrace týče... to je taková hovadina! Abych čelně neprobil věž (řekněme třeba) T30, když jsme na stejné úrovni, to je dobrý. Ale abych ji probil po tom, co si vyjede cca o dva metry výš, takže mám horší úhel a střela prošla, to je neskutečná blbost... při tomto trpím, i když takto enemáka sám probíjím, protože vím, že tohle by se vážně dít nemělo... A potom člověk cinkne 13 90 se 150mm dělem. Tzn kde je ono pravidlo, když by se šiklo?

 

Epický večer. Alt+F4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ale abych ji probil po tom, co si vyjede cca o dva metry výš, takže mám horší úhel a střela prošla, to je neskutečná blbost...

Je to tak, tohle pravidlo je podivný. Řeší se tím některá omezení engine, ale občas to vypadá směšně. Věž T30 má pod úhlem pouhé 4° 731mm efektivního pancíře, to by neprobil ani Javelin, natožpak dělo z 50. let.

 

Jak ono je to vlastně s pravidly autopene vs. autobounce, které má přednost, neví někdo?

 

47rBi8.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konspiračka se pro mne stala realitou. Můj experimentální účet jsem hrával minimálně a poslední rok vůbec. WN8 tam je 2300 a všechno jsem to nastřílel pouze Stugem, MarderemII, CruiseremIII, Tetrarchem a Hetzerem. W/L tam byl 75%. Teď jsem začal hrát s E25 a s T40. Všechno na full, žádné štokové plečky !!! Nikdo mi nevymluví, že je to náhoda, když mám už W/L na 54% a WN8 jenom s T40 je 2800 a s E25 je 1800. Takové losy asi nikdo nemáte. Nemám ani 10% bitev, kde by byla šance na výhru vyšší, jak 50% a v 80% losů jsem na dně tabulky. Mohu lehce srovnávat a když začnu hrát na svém starém účtu, tak je ten rozdíl ale setsakramentsky poznat. Jenže tam mám W/L 55%..... :laugh:  a to WG nevadí. Pánové se hodně polepšili s tou snahou udržet 50% každému i kdyby byl Rambo a nebo bezruký a slepý kripl... :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konspiračka se pro mne stala realitou. Můj experimentální účet jsem hrával minimálně a poslední rok vůbec. WN8 tam je 2300 a všechno jsem to nastřílel pouze Stugem, MarderemII, CruiseremIII, Tetrarchem a Hetzerem. W/L tam byl 75%. Teď jsem začal hrát s E25 a s T40. Všechno na full, žádné štokové plečky !!! Nikdo mi nevymluví, že je to náhoda, když mám už W/L na 54% a WN8 jenom s T40 je 2800 a s E25 je 1800. Takové losy asi nikdo nemáte. Nemám ani 10% bitev, kde by byla šance na výhru vyšší, jak 50% a v 80% losů jsem na dně tabulky. Mohu lehce srovnávat a když začnu hrát na svém starém účtu, tak je ten rozdíl ale setsakramentsky poznat. Jenže tam mám W/L 55%..... :laugh:  a to WG nevadí. Pánové se hodně polepšili s tou snahou udržet 50% každému i kdyby byl Rambo a nebo bezruký a slepý kripl... :no:

A ja blbec se furt snazim vyhravat:( Jeste ze expim a nejde to uplne samo, za chvili bych si taky takhle asi stezoval. Aby me nekdo nepochopil spatne - Kanarovi v tomhle uplne verim, byl jsem svedkem silenych losu lepsiho hrace nez je Kanar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně se nacházím v prohrávací periodě.Kombinace blbých týmů,dingacích párty,super map pro daný stroj typu marder ve městě mezi VI tierem udělali své.Avšak polobůh jako já se k tomu postavil čelem a pobil sem co se dalo.V Himlu s JP II,kdy na každé straně bylo 13ks X tier,po jedné VIII a jedné VII sem se naštval,nabil goldy a jel zdechnout na kopec.Tam sem rozsekal dvě desítky a skončil pátý v tabulce.Kupodivu jsem i přežil.

Medarcz u hodně lidí evokuje něco polského a možná to i něco znamená,pač mě oslovuje hodně poláků a dnes mi jeden Batchat,kterého jsem povečeřel napsal,že su polská p iča.Tak sem mu napsal,že su česká p iča.Chudák nemohl rozdýchat,že to neumí hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na téhle hře se mi líbí ta rozmanitost- každý den mě RNG nase....jinak :no: . KV-1S mě sesmahne za jízdy na cca 250m  v T49,ačkoliv mi kouká jen věž. V T29 mě trefí M4 3x houfnicí HE, sebere mi vždy po cca 40 HP, ale lehne střelec následován řidičem a završí to dělo. S Obj704 čekám na rohu baráku na Waflovače až vyjede, abych mu dal do boku věže HE-čkem epických 283 damage- asi jsem trefil ešus, který tam měla posádka zavěšený.Pravda, tam RNG úřadovalo oboustranně, ten chudák s Waflovačem mě následně ze 3 ran  prostřelil  1x. No, hlavně, že je veselo :no: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...