Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hlásím, že včerejší hraní bylo celkem OK. Počáteční zklamání z KV-1S (strašnej klump) tradičně zachraňovaly držáky v podově KV-1, Tiger I a Tiger P. Nevím proč ale nějak se mi poslední dobou nedaří s Hellcatem, přitom to je tank na kterém jsem se učil hrát a měl jsem s ním (na moje poměry) dobré výsledky. No, třeba se to zase zlepší. :-)

 

aaaahrh.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď to bereš úplně jinak jak dřív. Navíc nejlepší prémiák je Churchill III. Vydělává a má 120mm pene, 1.98s reload a ucházející rychlost.

Mezi ním a Excem jsem přemýšlel sakra dlouho. Pene 110 je lepší jak 91. Ale popravdě mě odradila ta rychlost. Já nesnáším šneky. Navíc vím, že bohužel ani 110 dneska nestačí....stejně se to nesmyslně odráží od pancířů, které by jinak penetroval.

Ale ono je to jedno. Fakt hraju už málo a budu ještě míň. Nebude čas. Těch pár her pro zábavu zvládnu i s prckama. Ale Exe neprodám. Sedí mi. Jen do chce full gold. Až si za nějaký měsíc či rok vydělám pár milionů, tak budu jezdit full golds. To pak bude masakr stroj. Jen škoda, že to WG takto nastavilo.....gold, golds...premium účet, golds...voee. Přiznám se, že je zábavnější hledat hitzóny a sundavat tanky bez goldů. S goldama....je to tupě jednoduché. Stačí nemířit na silné pancíře a plesk  ho. Jenže RNG a akutální pancíře jsou nastaveny na záplavu goldů, takže bez goldů si člověk popravdě na vyšších tierech neprdne.( tak jak bych chtěl já)

Včera na mého Exíka vyjela T34 -85, KV1S a T150 :laugh: . Než na mě vyjeli, tak jsem do nich nasázel 22 střel :thumbsup: . Dvě prošly a měl jsem kill....ale to byl jejich Luchs :laugh: . Takže 20x jsem jim jen lízal barvu. Přitom přesně vím kam dávat KV1S, to papírově není zrovna extra pancéřák.....bez šance. Když si byli jisti, že nemám u sebe pomoc..vyjeli a za 3s bylo po mě.

Já chci jen zábavu, nic víc. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včerejší hraní bylo celkem OK. Počáteční zklamání z KV-1S (strašnej klump) tradičně zachraňovaly držáky v podově KV-1, Tiger I a Tiger P. Nevím proč ale nějak se mi poslední dobou nedaří s Hellcatem, přitom to je tank na kterém jsem se učil hrát a měl jsem s ním (na moje poměry) dobré výsledky. No, třeba se to zase zlepší. :-)

 

 

 

OP1S se ti nezdá? Vždyť to je skoro největší OP mrcha ve hře, ani mě s tím nebaví hrát, když to vytáhneš na public, tak to je jako vzít na desetiletého kluka baseballovou pálku.

 

Já jsem včera dal jen 4 trojnásobky, nějak se mi nechtělo hrát, 3 první hry s šestkama jsem byl +2, byla to čistá zábava, jedna hra s A43 byla super, ale přišel jsem tak o 500 dmg, protože jsem se snažil ulovit poslední frag osmičky, abych dostal epic medaili...pěkná blbost....no v poslední hře jsem byl osočen umřivším hrdinou s uberšpatným superpershingem, měl pocit, že mi má dělat mentora, ale brzo poschopil, že má zavolat mamku, aby mu utřela zadek...nakonec to neunesl a začal psát cosi divného jistým slovanským jazykem, v jehož psané podobě se vyskytuje mnoho "w"....nakonec mi přišla brazzers.tv jako lepší volba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezi ním a Excem jsem přemýšlel sakra dlouho. Pene 110 je lepší jak 91. Ale popravdě mě odradila ta rychlost. Já nesnáším šneky. Navíc vím, že bohužel ani 110 dneska nestačí....stejně se to nesmyslně odráží od pancířů, které by jinak penetroval.

Ale ono je to jedno. Fakt hraju už málo a budu ještě míň. Nebude čas. Těch pár her pro zábavu zvládnu i s prckama. Ale Exe neprodám. Sedí mi. Jen do chce full gold. Až si za nějaký měsíc či rok vydělám pár milionů, tak budu jezdit full golds. To pak bude masakr stroj. Jen škoda, že to WG takto nastavilo.....gold, golds...premium účet, golds...voee. Přiznám se, že je zábavnější hledat hitzóny a sundavat tanky bez goldů. S goldama....je to tupě jednoduché. Stačí nemířit na silné pancíře a plesk  ho. Jenže RNG a akutální pancíře jsou nastaveny na záplavu goldů, takže bez goldů si člověk popravdě na vyšších tierech neprdne.

Včera na mého Exíka vyjela T34 -85, KV1S a T150 :laugh: . Než na mě vyjeli, tak jsem do nich nasázel 22 střel :thumbsup: . Dvě prošly a měl jsem kill....ale to byl jejich Luchs :laugh: . Takže 20x jsem jim jen lízal barvu. Přitom přesně vím kam dáváat KV1S, to papírově není zrovna extra pancéřák.....bez šance. Když si byli jisti, že nemám u sebe pomoc..vyjeli a za 3s bylo po mě.

Já chci jen zábavu, nic víc. :wallbash:

 

Kolik jsi utržil za účet? kdyžtak pošli do PM, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo,co Jsi od toho očekával.Nedávno jsi zde psal,že VOT je disneovka pro malý děti a teď tohle.Je to samozřejmě tvoje věc,ale nějak nechápu tento počin.To že to je komerční hra víme všichni a tvůrci se chovají jak se chovají.Na tom nejde vyzrát.

No vlastně máš pravdu. Nevím proč jsem si zakládal nový účet. Ale občas si prcky sám protáhnu. V mnoha ohledech to je stále zábavná hra, ale kde bohužel platí ..." bez peněz do WOTu nelez". Za ty peníze už to takový zázrak zas není.

 

 

EDIT: jo k té včerejší špatné koupi Excelsiora......tohle by se dalo v poho ze strany WG eliminovat. Stačilo by tam mít to co je ve WT. Že si můžete na otestování vyzkoušet každý tank ve hře. V testu máte pár cílu a můžete si tak vyzkoušet nejen účinnost, penetraci ale i ackeleraci tanku. Díky tomu nekoupíte ****, který se papírově tváří skvěle a nebo Vám jen nesedí. To by bylo super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dovolím si oponovat poslední rok a něco hraji bez prémiového účtu a goldy občas koupím abych měl kamo a na demontáž vybavení, munici mám za stříbrňáky a jde to fakt jo.

Já to hrál taky od nového roku bez prémka, ale to jsem měl naškudleno 50mil :laugh: . Ono se do 7 třídy bez prémka dá hrát...jenže to už člověk má všechno...full tank, posádku...

Ale zkus si s Loltraktorem vydělat 500 000 na maskovačku a dalších 500 000 na bino :laugh: . Tak si koupím premiák aby mi na to vydělal, ale WG tě nutí místo vydělávání ty peníze utrácet za goldy....jinak si nezahraješ. :wallbash:

Bez goldů jde hrát jen pár strojů ve hře. Když chce člověk hrát výborně, tak musí killovat i o dvě třídy vyšší stroje při špatném losu. Bohužel je to tak, jeho topky jsou většinou emani. Bez goldů jsem hrál dřív jen MKIII,T40, T29, T30,ISU152, E4.

Tak paradoxně není vůbec třeba goldů u pene nad 260mm. To jsem gold nedal nikdy. Jako ISU152, JgPzE100, Object 268 apod. U desítek a devítek fakt nechápu, proč ty goldy dávávají. Nic nad sebou už nemají. Ale nižších tříd hrát super......to aktuálně bez goldů nejde a vy to víte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My víme, že to jde moc dobře. Jen ty máš ty svý nároky na permanentní výhry za jakoukoli cenu, že se u toho už ani nedokážeš bavit. Kdyby ses chtěl bavit, tak přestaneš řešit win, přestaneš řešit, že jsi támhle něco cinkl (to ke hře patří) a dáš pryč XVM (nebo ho nebudeš hrotit), protože to ti akorát zvyšuje závislost na tom být ten nejlepší. 

 

Vykašli se na to, tanky nejsou k tomu, aby jsi si psal XVM staty na čelo a běhal s tím po náměstí. Prostě si hraj, co tě baví a neřeš to tolik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Ale nižších tříd hrát super......to aktuálně bez goldů nejde a vy to víte.

 

To je pravda, při mm +2 ti bohužel nic jiného nezbude, pokud nejedeš s Němcem, protože třeba u čínských nebo ruských tanků to většinou proti + 2 strojům nejde ani na hit zóny, prostě ne, takže pokud chce mít člověk vyrovnanou výkonnost, tak musí solit goldy při špatných losech, a že jich někdy umí být i 5 v řadě, všechno je tak v současnosti nastavené, třeba čínské tanky jsou bez toho nehratelné, a to byl záměr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nad tím tak přemýšlím, jedinej stroj do kterého prakticky vůbec neláduju goldy je E50-tka.  A to navíc jen z důvodu toho, že se mi snad ještě nestalo, že bych tím prostřeloval nějak výrazně líp než APčkem.... :biggrin: 
Obecně zastávám názor, že prodej prémiové munice za stříbrné, dost zásadně a negativně ovlivnil hratelnost. Bohužel, WG hru žene směrem, kdy se spousta strojů bez goldů takřka neobejde a nikdo by je tím pádem ani nezkoumal.
Osobně goldy používám až v opravdu nejvyšším stavu "ohrožení", mimo jedné vyjímky, ARL44. Tam jsem namontoval to 105 dělo, střílím goldy a šikanuji frajery v KV1s. Neberu v potaz "desítky", tam je mi to jedno, páč sou to top stroje, kde je "vše" dovoleno.  :smile: 
Ale nezbývá než si zvyknout, stejně nic nenaděláme. :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak WG ode mě nikdy nevidělo ani halíř a hrát se to dá.Samozřejmě s penězi bych měl jiné možnosti,ale hraji to pro zábavu a jezdím stroje,které dobře znám a sedí mi.Proto jsem také nikdy nevstoupil do klanu.

 

Švejku:taky by mě zajímalo,za kolik šel tvůj účet.Navíc tvůj bývalý nick nemůžu najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny uctu s několika x tiery jsou kolem 200 usd. Svejk myslim moc desitek nemel, takze pokud dostal nakou vetsi sumu, tak to uhral na osobitost uctu :laugh:   Kazdopadne tim, ze to verejne siri zde na forku, tak vystavuje kupujicho nemilému prekvapeni :) Ale tak povětšinou ty ucty kupuji spis povahove slabsi jedinci :) Ono, neprodejde  něco, co si můžete hned druhy den vzit klidne zpatky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My víme, že to jde moc dobře. Jen ty máš ty svý nároky na permanentní výhry za jakoukoli cenu, že se u toho už ani nedokážeš bavit. Kdyby ses chtěl bavit, tak přestaneš řešit win, přestaneš řešit, že jsi támhle něco cinkl (to ke hře patří) a dáš pryč XVM (nebo ho nebudeš hrotit), protože to ti akorát zvyšuje závislost na tom být ten nejlepší. 

 

Vykašli se na to, tanky nejsou k tomu, aby jsi si psal XVM staty na čelo a běhal s tím po náměstí. Prostě si hraj, co tě baví a neřeš to tolik...

Jo tak si kup Excelsiora a hrr do boje bez goldů...hodně štestí a ZÁBAVY :thumbsup: . Já mám všechny staty u zadku.....No to bych přece nemohl udělat to, co jsem udělal..... cenzura :laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak si kup Excelsiora a hrr do boje bez goldů...hodně štestí a ZÁBAVY :thumbsup: . Já mám všechny staty u zadku...no to bych jinak nikdy neprodal účet. Jen si chci zahrát a bavit se u toho....prostě nebýt holub...nic víc.

Když vidím, že ten tank stojí papírově za houno, tak ho přece nebudu kupovat, ani jezdit ne? A pokud se musí přeexpit, tak fajn, přejedu ho a dál ho neřeším. V týhle hře neplatí, že musíš jezdt vše  :wink:

 

EDITED   :laugh: To je to hnusný na prodaných účtech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw tvůj účet už je u jedniček v klanu. Ale nějako se jim nezdál herní projev, tak zas bude muset jít o dům dál  :laugh: To je to hnusný na prodaných účtech...

 

To jako si ten zoufalec myslel, že když si koupí superstaty, tak může jít do uberklanu a tam se z něj posadí na p*r*d*e*l?

 

Švejku, co to je za typa, je očividně ve vatě a blbej jak kýbl bublin, toho půjde oholit :thumbsup:

 

Tohle je jedna z věcí, proč sem zatím svůj účet neprodal - je mi tý virtuální techniky uplně líto, když si uvědomím, co za jantary to kupuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím, že ten tank stojí papírově za houno, tak ho přece nebudu kupovat, ani jezdit ne? A pokud se musí přeexpit, tak fajn, přejedu ho a dál ho neřeším. V týhle hře neplatí, že musíš jezdt vše  :wink:

 

Btw tvůj účet už je u jedniček v klanu. Ale nějako se jim nezdál herní projev, tak zas bude muset jít o dům dál  :laugh: To je to hnusný na prodaných účtech...

Docela by mne zajímal současnej nick ve hře, čistě jen kvůli statům za poslední dny.... :biggrin: 

 

Jinak poslední dobou mám pocit, že hodně dobrých hráčů buď prodává účty nebo je nechávají svým dětem, protože se tedy někdy dějí věci nevídané....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako si ten zoufalec myslel, že když si koupí superstaty, tak může jít do uberklanu a tam se z něj posadí na p*r*d*e*l?

 

Švejku, co to je za typa, je očividně ve vatě a blbej jak kýbl bublin, toho půjde oholit :thumbsup:

 

Tohle je jedna z věcí, proč sem zatím svůj účet neprodal - je mi tý virtuální techniky uplně líto, když si uvědomím, co za jantary to kupuje...

 

taky bych potřeboval nějakého takového donátora, odrbal bych ho na kost:DDDD

 

.......u can buy account but u cant buy a skill

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych potřeboval nějakého takového donátora, odrbal bych ho na kost:DDDD

 

.......u can buy account but u cant buy a skill

Já jednou potkal osobně člověka, co by účet koupil, ale za ten tvůj by toho moc nedal. :no:

 

Ono totiž záleží na tom, o co dotyčnému jde. Zda o nějaké staty, nebo jen o to, aby si mohl zajezdit co nejdříve s čím ve hře bude chtít.

Toho mého nějaká červená nebo fialová barva nebrala a taky by nekoupil účet, kde je všechna technika v garáži. Sice by to asi tu cenu mělo, ale z jeho pohledu by to byla zbytečně drahá věc. Asi se nikdy nedovím zda si někde nějaký vhodný účet do začátku sehnal, ale od tebe by se odrbat asi nenechal, ikdyby jsi na to měl vhodný účet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím, že ten tank stojí papírově za houno, tak ho přece nebudu kupovat, ani jezdit ne? A pokud se musí přeexpit, tak fajn, přejedu ho a dál ho neřeším. V týhle hře neplatí, že musíš jezdt vše  :wink:

 

Btw tvůj účet už je u jedniček v klanu. Ale nějako se jim nezdál herní projev, tak zas bude muset jít o dům dál  :laugh: To je to hnusný na prodaných účtech...

Ale Exxelsior právě vůbec nenstojí za houno. Vybíral jsem ho pečlivě. Ono taky v premiácích toho do 5 tieru moc nevybereš. Až na penetraci je výborný. Jen nedpovídá 91mm  papírové penetrace  realitě.....čéče já dingal i Hetzera! :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se nediv, s 90mm pene ho nepropereš  :laugh: To je klasika. Prostě na to má pancíř :)

 

 

Dopoledne doexpování Borsiga... paráda. Po obědě? No, jako bych zapomněl hrát. Najednou enemy všude, kde jsem vykoukl, artiny měly jediný cíl... mapy na dvě věci...

A když jsem koupil 9. Wafli, nasadil top Borsig dělo, tak se nestačím divit... 

10 zásahů ze 13, 3 prošly. Vystřelený 4 goldy, prošel jeden. 4 Hečka, dmg daly 2 ... vážně nevím, co dělám blbě. 

 

Taky jsem vytáhl E-25... Himmel. Ok, druhý pokus? Step. Jenže ouha. Ono tam není pro E-25 místo. Prostě už se nedá nikde střílet na dálku. Vše co jsem střílel bylo tělo na tělo... výborně WG. Fakt mě ty mapy přestávají bavit a hra jako taková taky. Už je to všechno strašně moc podobný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se nediv, s 90mm pene ho nepropereš  :laugh: To je klasika. Prostě na to má pancíř :)

No pamatuju si doby s T14, kdy se ještě za goldy platilo goldy a s T14 se dalo hrát is Apčky. Nebyla to žádný bombeřina, páč KV1 měla ještě 107mm kanon, ale s pene 92mm jsem ji dal. T1 taky. Vlastně všechno jsem dal, páč AT2 ještě nebyla. Vše do hitzon, ale šlo tocelkem pěkně. Na dálku ne, to se prostě nedalo trefit, ale na blízko nebyl problém. Teď? Po obecném bufu všech pnacířů se to nedá. Ap už prostě nedají co dřív. Čekal jsem s Excelsiorem problémy na dálku, ale že neprobiju z 80% ani 5 HT a na blízko.....ne, to jsem fakt nečekal.

Ale veřím, že s goldy to je opak hry s Ap...masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...