Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslušně hlásím, že i na mém pecku se po patchi projevil nárůst výkonnosti - při nastavení grafiky téměř na max jsem kolem 60 FPS, to předtím opravdu nebylo dosažitelné.

Jinak se v posledním týdnu podařilo i díky četám s kolegy docela zvednout W/L a trochu méně i WN8. Musím se čety pořádně naučit. Pořád mám ale výpadky, kdy nenastřílím skoro nic a zdechnu hned na začátku. Je jich o něco míň, ale jsou. A to mi vadí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět se v tomto patchi nikdo nezabýval neviditelnými TD. Dnes už je ve hrách víc TD než tanků, takže se bude kempit dál. Díky WG za vylepšení hratelnosti a dynamiky hry. SUCKS!

Pockat.....ja myslel ze WG avizovalo zruseni camo faktoru po vystrelu a snizeni "neviditelnosti" u nekterych TD, to se nestalo? Me uz ty TD party taky hodne vadily.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockat.....ja myslel ze WG avizovalo zruseni camo faktoru po vystrelu a snizeni "neviditelnosti" u nekterych TD, to se nestalo? Me uz ty TD party taky hodne vadily.....

V release notes to je...

 

Upraveny (převážně zvýšeny) hodnoty viditelnosti po výstřelu pro všechny stíhače tanků (kromě prémiových), aby více odpovídaly hodnotám u stejných děl na jiných typech vozidel.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V release notes to je...

 

 

Upraveny (převážně zvýšeny) hodnoty viditelnosti po výstřelu pro všechny stíhače tanků (kromě prémiových), aby více odpovídaly hodnotám u stejných děl na jiných typech vozidel.
my víme že to tam je. Otázka je jestli k tomu skutečně došlo a zda je to ve hře znát.

 

Edit: zajímavá je taky formulace "převážně zvýšeny".. znamená to, že u některých neprémiových strojů byly ty hodnoty ponechány nebo dokonce sníženy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockat.....ja myslel ze WG avizovalo zruseni camo faktoru po vystrelu a snizeni "neviditelnosti" u nekterych TD, to se nestalo? Me uz ty TD party taky hodne vadily.....

 

http://ftr.wot-news.com/2014/06/12/9-1-td-shooting-camo-nerf-in-numbers/

 

Tady je k tomu nějaká tabulka... Ale mě TD neserou, takže jsem ji nelouskal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na premiáky skutečně nesáhli.

 

Jinak to vypadá že u šestek přibyli zhruba 2% camo reduction při výstřelu (to při spotting range 500 metrů způsobí, že teď bude nově spotnutej o 10 metrů dál).

 

WTF Op.Borsigovi přidali 1%.. haha. Jinak je to 1 až 3%. To není žádnej drastickej nerf, jsou na ty kempery moc měkký :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my víme že to tam je. Otázka je jestli k tomu skutečně došlo a zda je to ve hře znát.

 Za T40 a T49 mohu potvrdit, že k nerfu došlo - cca na 30% míst, která mám z dřívějška vyzkoušená, teď svítím a někde i bez výstřelu. Jiná TD jsem včera nezkoušel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za T40 a T49 mohu potvrdit, že k nerfu došlo - cca na 30% míst, která mám z dřívějška vyzkoušená, teď svítím a někde i bez výstřelu. Jiná TD jsem včera nezkoušel...

bez výstřelu je to blbost páč se snížil camo bonus pouze když vystřelíš.. ledaže by to byla nějaká nehlášená kulišárna od WG ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dal jen dvě hry s E50 a jednu s IS8, abych hlavně vyzkoušel zvuky a případné jiné změny. Zvuky se mi zdají dobré, určitě změna k lepšímu, nové mapy jsem za tu chviličku nepotkal a jediné co mě zlobilo, tak obligátní mikrolagy. Bohužel, těch se zřejmě už nezbavíme a to je špatně. Fobálek jsem dal jen jednou, "nepřiznalo"(nenašel jsme vzávěrečné tabulce kdo skóroval) mi to gól, možná sem dal oba těžko říct, takže mě to hned přestalo bavit. :biggrin: 
Za mě tedy zatím dobrej patch, žádná velké změna, žádné nové divné HD modely a jiné zbytečnosti. :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera instalace. FPS šly nahoru, lagy jsem za těch pár her neměl. Úpravu map zatím ještě hodntit nebudu, nejel jsem je všechny, ale ta nová vypadá celkem k světu. Zatím jedu bez módů, ale vylepšená minimapa mi chybí. Fotbálek je neskutečná p.del, dlouho jsem se tak nebavil :-D Po fotbálku jsem dal 6x dvojčetu w/l 3/3. "M" s Hellcatem a s KV1S, všechny losy s osmičkama a přesto jsme byli třikrát top v dmg.. No a pak ještě 10 her sólo, kde jsem testoval úpravu camo bonusu a je to vcelku vyhovující. Sice jsem víc vidět, ale enemák taky, tak jakýpak copak.. :-P Už to holt nebude: "támhle mám místečko, kde budu neviditelnej a strávím tam půlku bitvy jako tichej zabiják". Myslím, že hra bude dynamičtější a zároveň stoupne význam scoutů. Za mě, velmi povedenej patch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsme se včera v četě docela bavili fotbálkem. Za tohle má WG pochvalu, je to dobrý relax.

Jinak ovšem v ostatních hrách permanentně vycházely hodně špatné losy a skončilo to na W/L 35% :( i když WN8 bylo nejlepší za posledních pár dní... Co naplat když ve dvou v četě máme oba nastříleno dvoj a vícnásobek dalšího hráče v pořadí. Když dalších 13 hráčů stojí za starou bačkoru, tak to prostě neustřílíme...

Líbí se mi nový Charkov, ta mapa fakt není koridorovka. Kéž by tímhle směrem v budoucnu upravovali i další mapy... Zvuky jsou lepší než byly na testu. FPS se stabilně drží výše, než bylo v 9.0. Takže celkově spokojenost, takto dělané úpravy jsou rozumná cesta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera instalace. FPS šly nahoru, lagy jsem za těch pár her neměl. Úpravu map zatím ještě hodntit nebudu, nejel jsem je všechny, ale ta nová vypadá celkem k světu. Zatím jedu bez módů, ale vylepšená minimapa mi chybí. Fotbálek je neskutečná p.del, dlouho jsem se tak nebavil :-D Po fotbálku jsem dal 6x dvojčetu w/l 3/3. "M" s Hellcatem a s KV1S, všechny losy s osmičkama a přesto jsme byli třikrát top v dmg.. No a pak ještě 10 her sólo, kde jsem testoval úpravu camo bonusu a je to vcelku vyhovující. Sice jsem víc vidět, ale enemák taky, tak jakýpak copak.. :-P Už to holt nebude: "támhle mám místečko, kde budu neviditelnej a strávím tam půlku bitvy jako tichej zabiják". Myslím, že hra bude dynamičtější a zároveň stoupne význam scoutů. Za mě, velmi povedenej patch.

Ne, spíš začnou TDčka konečně umírat i mezi prvníma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, spíš začnou TDčka konečně umírat i mezi prvníma.

včera Hellcat, Rybářský přístav, v křoví bez výstřelu, a spotne mě kolem projíždějící AMX 50něco, ve chvíli když se objevil tak se mi rozsvítila žárovka, takže už jsem byl spotlej 3sec!, než na mě stačil otočit lauf, dostal jsem detrack a 2 rány bůhví od koho a bylo po mě. První mrtvej, 71exp a velmi cenná zkušenost.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...