Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To:Mafian

 

No střílet do vlastního, když capuje enemáckou základnu a tím zajistí týmu vítězství, jenom proto, že nějaký killhunter chce získat zdánlivě lehký kill a tým pak přitom vychcípá, protože podcení kvalitního hráče. Vím o čem píší, protože jsem v tomto na 2.místě na EU serveru. Proto musím být podle mnoha hráčů i extranoob. Všechny Kolbanovky mám za to, že jsem se ubránil na enemácké základně. Nedávno jsem však snad poprvé obdržel omluvu od spoluhráče kdy to bylo nejdříve ``no cap noob``a po ubránění se, vítězství na cap o pár vteřin napsal '' sorry GG''.

 

Bylo to 14 : 2 pro nás, jinak bych to nepsal/neudělal  :wallbash:  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malé V,VI zmrdy v 8čkové bítvě,co místo spotu jsou celou dobu zalezlí a pak hrrr na cap a rychlo capovat,zatímco já můžu stále bojovat byh na místě odtsřelil,nesnáším to..cap je poslední možnost,já zajatce neberu..

Pro mne je prioritní win a ti co se honí za killem i za cenu porážky týmu jsou horší než ti malí nespotující hajzlíci.Já osobně se na enemáckou základnu musím vždy prostřílet,protože ty malý spothajzlíky nemám ( sice VK2801 mám,ale jeho spot je o ničem) Např.ocenění Vetřelec (obsazení základny bez toho aby tě enemák odhalil ) mám s Jagtigerem a T110E4 což jsou totálně " neviditelný " stroje.Při cestě na cap musíš  většinou sejmout cca 2-5 enemáků a pak se bráníš na capu a to znamená ,že jseš jim v zádech a oni jsou donuceni zmenšit síly na útok a musí se vracet na decap. Velkou roli hraje následné překvápko,kde místo spotprcka na něj čeká heavy nebo TD. Já si myslím,že takový cap je pro tým užitečnejší,než nahánění killů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mne je prioritní win a ti co se honí za killem i za cenu porážky týmu jsou horší než ti malí nespotující hajzlíci.Já osobně se na enemáckou základnu musím vždy prostřílet,protože ty malý spothajzlíky nemám ( sice VK2801 mám,ale jeho spot je o ničem) Např.ocenění Vetřelec (obsazení základny bez toho aby tě enemák odhalil ) mám s Jagtigerem a T110E4 což jsou totálně " neviditelný " stroje.Při cestě na cap musíš  většinou sejmout cca 2-5 enemáků a pak se bráníš na capu a to znamená ,že jseš jim v zádech a oni jsou donuceni zmenšit síly na útok a musí se vracet na decap. Velkou roli hraje následné překvápko,kde místo spotprcka na něj čeká heavy nebo TD. Já si myslím,že takový cap je pro tým užitečnejší,než nahánění killů.

Oprava není to Vetřelec, ale Nájezdník  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo teď je to nájezdník a původně vetřelec. Zatím jich mám 7 a budu dál hrát stejným stylem, protože cap je jistota,že si zastřílím. Jinak si dokážu představit psichycký kolaps enemáka,když vede 11 : 6 a prohraje na cap. :laugh: Včera s  Pz B2. Tři naši bránili základnu a já enemákům dingal a tři kousky si připsal.( Horský průsmyk,enemy základna s ledovou cestou) Je to větší sranda než honit rychlý enemáky po mapě.Však oni přijedou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes toho bylo hodně. Pár bitev s Cromwellem. Většina cajk. Večer devítky, SP ... vše prohry, příšerný hry. Aneb když půlka týmu kempí v rohu mapy Tundra, je to jasné... atp.

 

No a začal jsem řešit problém, kdy se nevypínal PC... kluci z PC-help pomohli rychle. Po reinstallu Widlí (zbytečném) jsme zjistili, že stačilo resetovat BIOS... a já teď ještě zítra budu dávat dohromady škody, které jsem resetem napáchal. 

No a s trochou štěstí pojedu pro novou GPU, tak snad to vše vyjde a bude to běhat. A snad si zase zahraju WOT na vylepšenou grafiku. To bych tomu dal, aby ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem teď začal poprvé víc hrát desítky...

 

A můžu říct že je to ještě větší ****** než jsem čekal. Podle XVM je většina týmu žlutá, zelená... ale chovají se jak rajčata s 200 WN. Takové týmy i****, k***, p*** a v***** se jentak nevidí. Jak je to vůbec možný? Jak se na ty desítky dostali?

Všechny TD mají jasný plán "I camp base", k nim se vždy přidá alespoň 1 HT nebo MT. Půlka HT nebo MT jede vždy zásadně na naprosto nepodstatnou část mapy. A i když tam soupeře přečíslí alespoň 2 ku 1, tak stejně pomřou. Minimapu ještě nikdo neobjevil. A k tomu neviditelný TD (ty jsou všude, tak to se dá). Ale jsou tu i sračko TD typu WTF...potkávat 2 tyhle obludy v každý hře není zábava.

 

Z 15 her jsem měl průměr 3200 dmg na hru, 3,5k WN8 a vyhrál jsem 4 hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem teď začal poprvé víc hrát desítky...

 

A můžu říct že je to ještě větší ****** než jsem čekal. Podle XVM je většina týmu žlutá, zelená... ale chovají se jak rajčata s 200 WN. Takové týmy i****, k***, p*** a v***** se jentak nevidí. Jak je to vůbec možný? Jak se na ty desítky dostali?

Všechny TD mají jasný plán "I camp base", k nim se vždy přidá alespoň 1 HT nebo MT. Půlka HT nebo MT jede vždy zásadně na naprosto nepodstatnou část mapy. A i když tam soupeře přečíslí alespoň 2 ku 1, tak stejně pomřou. Minimapu ještě nikdo neobjevil. A k tomu neviditelný TD (ty jsou všude, tak to se dá). Ale jsou tu i sračko TD typu WTF...potkávat 2 tyhle obludy v každý hře není zábava.

 

Z 15 her jsem měl průměr 3200 dmg na hru, 3,5k WN8 a vyhrál jsem 4 hry.

 

njn, já teda hraju desítky hodně, ale převážně jen medka, a přijde mi, že mají trochu přijatelnější MM, ale 3 waffle ve hře nejsou problém, pak je to ovšem ukrutná zábava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době jsem měl o víkendu hodně volného času, venku vedro, doma dobře, tak jsem sedl k WoTku. Bohužel, nebýt toho, mohl to být krásnej víkend. Vrcholem frustrace byl včerejší hodinovej ban, ale to by si mělo dát samotné WG, protože umožňuje tvořit naprosto nesmyslné čety. Já už to včera nevydržel, když hňup ve M103 vzal do čety dva jedničkové stroje. Mě by zajímalo, co se těm lidem "honí" hlavou? Nevím, ale jestli toto někomu přijde zábavný nebo vtipný, tak musí být opravdu silně slaboduchej...... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době jsem měl o víkendu hodně volného času, venku vedro, doma dobře, tak jsem sedl k WoTku. Bohužel, nebýt toho, mohl to být krásnej víkend. Vrcholem frustrace byl včerejší hodinovej ban, ale to by si mělo dát samotné WG, protože umožňuje tvořit naprosto nesmyslné čety. Já už to včera nevydržel, když hňup ve M103 vzal do čety dva jedničkové stroje. Mě by zajímalo, co se těm lidem "honí" hlavou? Nevím, ale jestli toto někomu přijde zábavný nebo vtipný, tak musí být opravdu silně slaboduchej...... :biggrin:

 

Okamžitě bych je sejmul, naprosto bez milosti, dělám to pokaždé, je to status quo mého účinkování na publicu aneb chceš kurvit hru ostatním? tak si nezahraješ!.....jinak jsem chytnul taky ban, sice ne včera, protože jsem hrál s jeyem, a to byla docela dominance, ale v sobotu jsem měl 4 prohry v řadě, a pak mě vytočil scout, který celou dobu campil, a pak se začal **** do první linie, přičemž několikrát zacpal cestu a asi 3 mi rozhodil couváním s nárazem míření(u čínského tanku, víte, co to znamená.....-3 sekundy), tak jsem chytnul amok a dostal sérku 4 ran

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

k těm banům atd. mě šíleně se**u Boti jako proč ty tanky hrajou když si zapnou prográmek a jdou třebas ven, normálně bych jim zablokoval na Wotku IP adresu a bylo by hajz**m!! Skoro v každé druhé bitvě na nějaké natrefím grrr.

Jinak včera po delší době jsem si zahrál win 75 % a 3x odjeté všude kde jsem chtěl takže pohoda. Prodal jsem Tiger P a koupil si místo něho Tiger I a tento tah musím uznat za správnou volbu, Tiger je fakt moc fajn tančík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

k těm banům atd. mě šíleně se**u Boti jako proč ty tanky hrajou když si zapnou prográmek a jdou třebas ven, normálně bych jim zablokoval na Wotku IP adresu a bylo by hajz**m!! Skoro v každé druhé bitvě na nějaké natrefím grrr.

 

Jednoduché. Třeba expí nezábavný tank, tak je jim to jedno.

A musím přiznat, že poslední dobou mi dělá rozpoznání bota docela problém. Někteří boti hrají lépe než "živí" hráči a naopak, někteří hráči by zahráli lépe, pokud by "botovali" :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš a mě včera nějakej trouba v E50 nadávál o zelenýho bota a všeho možný , jen proto, že jsem se s ním a dalšíma medka na mapě Dálnice nerozjel hned přes to údolíčo a během dvou minut s nima nechcíp. Držel jsem Centuriona 7/1 pěkně v druhý lajně a nastřílel přes 3000DMG a dva killy. A pak když jsem se ho zeptal , kdo je zelenej bot, tak už raději nereagoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduché. Třeba expí nezábavný tank, tak je jim to jedno.

A musím přiznat, že poslední dobou mi dělá rozpoznání bota docela problém. Někteří boti hrají lépe než "živí" hráči a naopak, někteří hráči by zahráli lépe, pokud by "botovali" :-D

Jo někdy je to těžký poznat, ale Bot v T34 mě fakt dostal  :woot: a nebo někteří kteří se chlubí na netu, že jsou boti to už vůbec nechápu na youtubu toho najdeš dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pročpak by je přidávali?

Vem si, že nemůže být o moc těžší naprogramovat nějakou UI, která bude hrát lépe, jak většina lidí WOT. Tím myslím, že 2 penetrace na hru budou víc, než je schopná většina pravidelně zvládnout.

 

A potom by hra byla o něco těžší, ale zase by jsi se mohl třeba "spolehnout", že plný tank vedle tebe dá alespoň 1x nějaké dmg, než zařve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...