Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem si chtěl po dlouhé době zahrát a nechal se nalákat do čety s Wasilijem. Jeli jsme tier 4. Pánové, já si připadal jako debil!!! Normálně mě ze 3 bitev rozbolela hlava a mě hlava nebolí ani když mě do ní někdo praští. Vypadá to, že kdo propadne WT, tak je návrat do WoT těžká záležitost. Když jsem to hrál jen chvilku a málo často, tak jsem to prokládal WoTkem a vypadalo to, že to bude pohoda. Teď jsem pařil víc, jak týden jen WT a docela intenzivně a koukám, že ten WoT mi přijde nějaký nudný a jakoby obtížný či co? :confused:  Děsně jsem se při tom stresoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

již vyjma jednoho dne, týden bez Wot a život je krásnější. Ale je to jen dočasně dávám si ještě cca 14 dní pauzy a pak se vrátím ke klasickému hraní 5 dní z týdnu a dohromady cca kolem 110 bitev na týden. Ale občas člověk potřebuje oddych :).

Tak to opravdu nedělej nebo se zblázníš. :)

Já to hrál posledních cca 14 dní celkem často, hraji jen public. Postupně jsem atakoval hranici 51%WR,  protože jsem starý a pomalý, tak by to byl pro mě úspěch. Teď to vypadá tak, že za chvíli budu zase rajče, ve WR klesám, přičemž průměr celkový dmg a expů za bitvu držím, nebo jsem si lehce zvednul. Samozřejmě, taky něco zkurvím, ale poslední dobou jsem prostě v týmech, které prohrávají fatálním rozdílem. Není moc bitev, které byly trochu vyrovnané. Je úplně jedno, jestli rozdám dmg, killy nebo ne. Připadá mi to, že můj osud ve hře určilo WG a já nemůžu ve většině případů nic dělat. Co mám hrát, když ve třetí minutě prohráváme rozdílem 5ti tanků? Většina někam rychle jede a tam chcípne. Zbytek kempí buď u základny a tím myslím střední nebo těžké tanky nebo na úplně nesmyslných místech . Připadá mi to tak, že mi WG v současné době dalo jednoho velkýho bulhara.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BAN zničení spojence

Dobrý den, dnes jsem obdržel hodinový BAN za zničení spojence. Aby bylo jasno neodvolávám se proti němu, plně jsem si jej zasloužil. Jen zasílám dotyčný replay kde je vidět proč jsem to udělal. Pokud zjistite, že i spojenec porušil některé ustanovení budu rád. Aneb když mě zdechne koza ať zdechne i sousedovi vím, že to není hezké, ale nudím se a ještě asi 40 minut budu :-)
S pozdravem bigragonAF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tickety jsou absolutně k ničemu. Ochrana imbecilů je u WG až na druhém místě, hned za penězma, které rejžují právě z nich.

Chtěl jsem napsat něco opravného, a pak jsem dočetl větu :-D 1+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopadlo to přesně jak jsem doufal, ale stálo mi to za to. Hoďka uběhla jako nic :Smile_trollface-3:

Adam Železný Dnes v 17:42

Dobrý den,

Díky, že jste se na nás v této citlivé záležitosti obrátil.

Naprosto rozumím vaší frustraci. Koneckonců nikdo nechce, aby ho poškozoval člen vlastního týmu, který mu naopak má krýt záda!

Pro tyto případy máme ve hře fungující systém, který automaticky sbírá data z bitvy a prohřešky tohoto typu trestá. Nemůžeme tedy váš problém vyřešit externě, ale vězte, že pokud se takové chování opakuje nebo přesahuje únosnou mez, viník je okamžitě potrestán.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si prosím následující stránku, kde je vše vysvětleno:

https://eu.wargaming.net/support/Knowledgebase/Article/View/66/18/

Co se týče tohoto kokrétního případu, doporučil bych vám pro příště udržet nervy na uzdě a vyřešit věc diplomaticky. Pravidla platí pro všechny, a střelba do vlastních řad je z hlediska herních pravidel nepřípustná, a za podobné chování můžete být v krajním případě potrestán.

Mějte toto prosím na paměti pro příště. Provokace je lepší ponechat bez povšimnutí, vyhodnocování chování hráčů a tresty za podobné excesy řešíme my :)

Hodně zdaru na bojišti a pevné nervy!

Adam Železný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohráno NFS MW (2012). Musím říct, že závody měly šťávu a celkově to nebyla špatná hra, ale nebylo to NFS. Opravdu pokračování Burnoutů, taky to dělali kluci z Criterionu. Části map shodné, podobné mechanismy... ale jako hra to nebylo špatný. Jen to bylo velmi krátký. Ale na odreagování od wotka fajn hra.

 

Dnes jen jedna bitva. Cromwell 75% posádka. 8k WN, posádka skočila o 5%, takže splněno, zítra se jede zase  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konečně našetřil na miláčka. A můžu konečně ten super skin používat i na svym tanku, ne ho jen obdivovat u jinejch :laugh:

 

 

14jqf53.jpg

Btw když má něco rozbitýho, tak to místo modrý svítí bíle - třeba i jen jeden pás.

29puel2.jpg

Asi si na něj ani nekoupím kamufláž, aby nek**** ten skin :dry:

 

 

Jinak dnešek byl den blbec... neskutečné. To snad nebyla hra, kde by mi někdo nevjel pod dělo když jsem střílel, pořád do mě drcali při míření (takže miss), věčně mě stříleli omylem vlastní. Ale jinak jim velice dobře šlo vyžírat všechen dmg. Win vysokej, ale dmg žádnej. A pak to RNG.. s typem 59 do boku T34ky z 200 metrů, 3x critical bez dmg, ani pásy jsem mu nesundal. Nabiju goldy... 1x dmg, 2x critical hit bez dmg. Hele borsig bokem.. critical hit, bez dmg, critical hit bez ničeho... F.U.WG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Provokace je lepší ponechat bez povšimnutí, vyhodnocování chování hráčů a tresty za podobné excesy řešíme my :)

 

Nechce se mi to hledat, ale kdosi tady (nebo jinde :-)) postoval takový rozbor, kolik snese hra zásahů týmového spoluhráče než nasadí BAN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce se mi to hledat, ale kdosi tady (nebo jinde :-)) postoval takový rozbor, kolik snese hra zásahů týmového spoluhráče než nasadí BAN.

3 zásahy do psojence a je to BAN. V kruhu možná míň.

 

Takže pokud někdo začne dělat ptákoviny, jednu mu pustit. On se otočí, co si jako myslíte, pak mu vrazit druhou. To už nevydrží a 3 vám vrátí. A má z toho hezky BAN  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha... no, když sem to po delší době hrál (nevěděl sem o tejhle „novince“ BANování), měli sme bitku, kterou sme vyhrávali, akorát tam byl někde ještě enemák, tak sem psal tomu vocasovi s prosíkem (celou dobu skoro nic jinýho neudělal), ať přestane capovat... nechtěl přestat, tak sem mu tam jednu poslal a on bohužel začal hořet, tak mi to dalo BAN asi na hodinu... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Bazoši.cz jsem našel inzerát, že kdosi nabízí hraní na svém účtu za 10,-Kč na hodinu protože ho nebaví grindit..... :laugh: :laugh: :laugh: . Není to nějaký ekonomický dement? Přece ho musí vyjít levněji koupit už hotový účet, který mu vyhovuje, no ne? Já bych mu třeba prodal můj účet za 10 000,-, což by nenahrál ani největší machr za dřív, než 100 dnů, když by pařil 10 hodin denně a to je volovina, to by musel zdechnout a nebo zbláznit :laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 zásahy do psojence a je to BAN. V kruhu možná míň.

 

Takže pokud někdo začne dělat ptákoviny, jednu mu pustit. On se otočí, co si jako myslíte, pak mu vrazit druhou. To už nevydrží a 3 vám vrátí. A má z toho hezky BAN  :thumbsup:

Ještě by mě zajímalo jak je to s tím když dáš nebo nedáš dmg. Nedávno jsem se takhle přestřeloval s naší IS3. On mě střelil první, já mu to vrátil. Oko za oko se mu asi nelíbilo, tak šel po mě znovu... jenže já seděl v KV4, tak jsem se úhloval a on mi jen 2x poškodil pásy, další ránou mě tracknul bez dmg a zmodral. Ban asi dostat nechtěl, tak se snažil uject, tak jsem si ho hezky dorazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To:Mafian

 

No střílet do vlastního, když capuje enemáckou základnu a tím zajistí týmu vítězství, jenom proto, že nějaký killhunter chce získat zdánlivě lehký kill a tým pak přitom vychcípá, protože podcení kvalitního hráče. Vím o čem píší, protože jsem v tomto na 2.místě na EU serveru. Proto musím být podle mnoha hráčů i extranoob. Všechny Kolbanovky mám za to, že jsem se ubránil na enemácké základně. Nedávno jsem však snad poprvé obdržel omluvu od spoluhráče kdy to bylo nejdříve ``no cap noob``a po ubránění se, vítězství na cap o pár vteřin napsal '' sorry GG''.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To:Mafian

 

No střílet do vlastního, když capuje enemáckou základnu a tím zajistí týmu vítězství, jenom proto, že nějaký killhunter chce získat zdánlivě lehký kill a tým pak přitom vychcípá, protože podcení kvalitního hráče. Vím o čem píší, protože jsem v tomto na 2.místě na EU serveru. Proto musím být podle mnoha hráčů i extranoob. Všechny Kolbanovky mám za to, že jsem se ubránil na enemácké základně. Nedávno jsem však snad poprvé obdržel omluvu od spoluhráče kdy to bylo nejdříve ``no cap noob``a po ubránění se, vítězství na cap o pár vteřin napsal '' sorry GG''.

Malé V,VI zmrdy v 8čkové bítvě,co místo spotu jsou celou dobu zalezlí a pak hrrr na cap a rychlo capovat,zatímco já můžu stále bojovat byh na místě odtsřelil,nesnáším to..cap je poslední možnost,já zajatce neberu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...