Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

JS a bodejť ne, když dnes je velmi snadné desítku si vyjezdit....

Nevím jestli snadné, ale určitě na to nemusíš být žádný expert. Ale takhle je to všude. Naprosto v "každé" hře. Neznám všechny hry, ale v drtivé většině jde vždycky a jen o peníze. A když dovolíš lidem, kteří opravdu u hry neuvažují, aby si mohli za malinkatý peníz užít "lepší" hry, tak ty penízky dostaneš. Víte člověk by se smířil v klidu s MM+2 i +3, ale to by už muselo jít o propracovaný systém nasazování týmů s podobným WR a WN a Eff a hodnocení by WG. Pak by to všechno dávalo smysl. Osobně si myslím, že když už uělali to jejich hodnocení mohli by podle toho ty hráče nasazovat proti sobě. No neděje se tak, tak to přejdu, zničím hromadu noobíků, protože neví co a jak a jsem spokojen. Jen díky těm noobíkům mám dobré hodnocení, tak si nemám na co stěžovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli snadné, ale určitě na to nemusíš být žádný expert. Ale takhle je to všude. Naprosto v "každé" hře. Neznám všechny hry, ale v drtivé většině jde vždycky a jen o peníze. A když dovolíš lidem, kteří opravdu u hry neuvažují, aby si mohli za malinkatý peníz užít "lepší" hry, tak ty penízky dostaneš. Víte člověk by se smířil v klidu s MM+2 i +3, ale to by už muselo jít o propracovaný systém nasazování týmů s podobným WR a WN a Eff a hodnocení by WG. Pak by to všechno dávalo smysl. Osobně si myslím, že když už uělali to jejich hodnocení mohli by podle toho ty hráče nasazovat proti sobě. No neděje se tak, tak to přejdu, zničím hromadu noobíků, protože neví co a jak a jsem spokojen. Jen díky těm noobíkům mám dobré hodnocení, tak si nemám na co stěžovat. 

 

tak jasně, ale ono to dnes i díky akcím ( 3x ,5 x násobky atd ) jde snadněji a prémiový účet dnes nejsou žádné peníze...a ta desítka je brzy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj včera parádní hry byly v četě díky Jassona a Kaha, spravil jsem si Win....sóly hry hlavně na tierech 4. a 5. byly dost rychlé, jak výhry, tak prohry a člověk stím nic neudělá....dotaz mimo mísu ještě...nějaký odkaz na to co všechno bufnou, nerfnou nebo upraví za tanky? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jasně, ale ono to dnes i díky akcím ( 3x ,5 x násobky atd ) jde snadněji a prémiový účet dnes nejsou žádné peníze...a ta desítka je brzy....

Ale mě osobně je to stejně jedno kdo kdy desítku dodělá. Klidně i za týden ať ji má. To, že bude co chvilku v garáži už je jiný problém. Ale celkově to odráží stav naší společnosti. Za peníze mohu mít všechno, aniž bych se snažil. WoTko hraju, protože mě baví ten adrenalin, tempo hry, pokec s klukama v četě (škoda, že už nehraješ, pár za týden by jsi dát mohl). Že tam není realita? Ať není, je to hra. Kdybych chtěl realitu, zůstal jsem na vojně. Naštěstí ještě nepřidali ani ten vícevěžový systém. Nechápu k čemu by tam byl. Stejně by na druhé věži byly jen kulomety, které jsou k ničemu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale mě osobně je to stejně jedno kdo kdy desítku dodělá. Klidně i za týden ať ji má. To, že bude co chvilku v garáži už je jiný problém. Ale celkově to odráží stav naší společnosti. Za peníze mohu mít všechno, aniž bych se snažil. WoTko hraju, protože mě baví ten adrenalin, tempo hry, pokec s klukama v četě (škoda, že už nehraješ, pár za týden by jsi dát mohl). Že tam není realita? Ať není, je to hra. Kdybych chtěl realitu, zůstal jsem na vojně. Naštěstí ještě nepřidali ani ten vícevěžový systém. Nechápu k čemu by tam byl. Stejně by na druhé věži byly jen kulomety, které jsou k ničemu. 

 

Polepším se veliteli , tak plnil jsem mise na dva prémiáky v letadýlkách, nyní splněno, bude na to čas a něco bych mohl projet ,už jen abych byl v obraze :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a čím jde do kopru? Tím že lidé nemyslí? Hlavně na vyšších tierech je to poznat neskutečně. Na nižším tieru si to i sám ustřílíš a když hraješ v četě IV a V tak to je potom jasné, že se ti daří. Já neříkám, že by hra šla správným směrem, protože po posledním patchi je to katastrofa co se týče optimalizace. Ale lidi jsou pořád stejní mamlasi. Jen se přesunuli z nízkých na vysoké tiery.

Technickými požadavky nastavenými a jejich přizpůsobení hře samotné, to pořád je po nových patchi furt nedodělek. Obecně řečeno. Myšlení mě nevadí, protože díky nim já lezu nahoru a to je fakt. Na vyšším tieru mě již to vadí, že by to myšlení mohlo být lepší. Jedinné co je úžasné přijít ,zasednout, napojit ts kontaktovat známé a při tom si dát partičku her ve kterých využiješ to "červené myšlení, které jsem měl také" a nějaké prohra nezkazí kamarádství s ostatníma. Až seženu stejné lidičky, na vysokém tieru bude to tam stejné, zábavné. Ale těch je málo, jsou ovlivňováni statistikami a honbou za číslama. Ty co to již nepotřebují zase moc nikoho k sobě neberou a nebo mají za ty časy už svoji komunitu a nové nepotřebují, stačí jim to k zábavě. Jenže vyjádření slovy je dost ošemetné tak si z toho vem jen něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adam Železný Today at 17:13

Dobrý den,

 

Díky, že jste se na nás obrátil, vážíme si toho.

 

Jsem rád, že jste svůj názor vyjádřil velmi kultivovanou a civilizovanou formou, děkuji za to. 

 

Dovolte mi vysvětlit - zákaznická podpora jako taková nemá žádný přímý vliv na vývoj hry, a tudíž vám nemůžu kompetentně odpovědět. Moji nejlepší radou je odkázat vás právě na diskusní fóra, kde své poznatky a zkušenosti, nápady i kritiku můžete ventilovat a diskutovat s ostatními hráči, širší komunitou i některými komunitními manažery.

 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/forum/470-navrhy-a-pripominky/

 

Komunitu a odezvu od hráčů bereme velmi vážně, tudíž není lepšího způsobu.

 

Díky za pochopení a doufám, že si budete hru i nadále užívat.

 

Adam Železný

 

Jj, WG support je docela "vtipný" s těmi odkazy na diskusi na fóru... napsal jsem jim, že bych rád dostal kompenzaci za zakoupený týdenní PÚ z důvodu nehratelnosti hry (koupil jsem ho, když vyšel patch 0.9.0). Odpovědí mi bylo, že 1) WG ještě o kompenzacích nerozhodlo a 2) že mám diskutovat na oficiálním fóru, páč názory na tomto fóru "bere WG v potaz"... srandisti. Z mého pohledu je to klasická strategie "vyšumění do ztracena".

Za takovéto odpovědi bych je poslal + nakopal do zádele... a propo, ví tu někdo, jak a kde u WG něco REKLAMOVAT???

 

Zajímavé... http://ftr.wot-news.com/2014/05/12/awesomium-screws-wot-up/

 

Evidentně, WoT si občas pouští nějaký "awesomium", který způsobuje velký vytížení počítače a záseky hry. Ale dá se bezpečně smazat.

Teď jsem to udělal - uvidíme, jestli to nějak ovlivní občasný zamrzání hry.

 

Tohle se tu řešilo tak týden zpátky... adresář můžeš smazat, přejmenovat nebo přemístit, mělo by to být jedno. Zkušenosti s tím jsou veskrze pozitivní :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pořídil dlouho očekávaného Leoparda 1 a musím říct, zatím dost velké zklamání. Očekával jsem rychlej "papír" s výborným dělem a dostal jsem pouze první část "dohody" druhá je totiž velmi průměrná. Dělo je velké zklamání a já hořce lituji, že jsem místo toho nevzal spíš E50M nebo i toho Obj.140.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pořídil dlouho očekávaného Leoparda 1 a musím říct, zatím dost velké zklamání. Očekával jsem rychlej "papír" s výborným dělem a dostal jsem pouze první část "dohody" druhá je totiž velmi průměrná. Dělo je velké zklamání a já hořce lituji, že jsem místo toho nevzal spíš E50M nebo i toho Obj.140.

Co sa ti na tom dele nepaci, podla cisel by malo byt spickove? Ja mam E50M a nemozem sa stazovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pořídil dlouho očekávaného Leoparda 1 a musím říct, zatím dost velké zklamání. Očekával jsem rychlej "papír" s výborným dělem a dostal jsem pouze první část "dohody" druhá je totiž velmi průměrná. Dělo je velké zklamání a já hořce lituji, že jsem místo toho nevzal spíš E50M nebo i toho Obj.140.

 

"Casiopeus9" by určitě nesouhlasil ;-) a vůbec, nekaž mi očekávání, bo na Leoparda1 taky jedu (sice jsem zatím jenom u IndienPanzera, ale stejně ;-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pořídil dlouho očekávaného Leoparda 1 a musím říct, zatím dost velké zklamání. Očekával jsem rychlej "papír" s výborným dělem a dostal jsem pouze první část "dohody" druhá je totiž velmi průměrná. Dělo je velké zklamání a já hořce lituji, že jsem místo toho nevzal spíš E50M nebo i toho Obj.140.

Moje rada,skoč do čety s casiem,ukáže ti,jak se s ním hraje.Z počátku se drži v druhé linii a využívá přesnost a kadenci a poté vyjíždí a masakruje načlé kusy.Co mi přišlo asi nej,když já byl v heavyku  a natahoval na sebe enemáky a on to 200-300m za mnou v krytu střílel a když jsme měli HP převahu přijel a domasakrovalo se to.Popravdě mě se leo neksutečně líbí,ale ta cesta mi přijde moc trnitá k němu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak hlásím masivní návrat artyn(toto byl max 8 t los),ne že by mě nějak opruzovaly(až na jednu bitvu,kdy boreček v M44 si celou dobu hlídal moji IS-3 na ruinbergu a padalo to na mě at sem se hnul kam sem se hnul,jeho celková dmg za bitvu byla jen má HP.Jinak se to dá přežít.Ale jsou to srabové a jejich lov si užívám   :thumbsup:

e031546707de208f5a4c49508f240b49.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, pouze win, už koukám pouze na win, vše ostatní je vedlejší. Vždy na konci dne na to kouknu a dle toho hodnotím. Ano, nálada je někdy kažena nízkým winem, i když hraju stejně dobře jako obvykle. Pokud hraju jeden den, příklad - 5k WN8, 85% win a druhý den 5k WN8, 40% win, tak jsem druhý den mrzutý, protože moje veškerá snaha prostě byla naprosto k ničemu. Nevíc za to nejsou prachy ani pořádný XP, což taky na náladě nepřidá.

 

Zvedáku, zrovna ty bys tohle měl brát v klidu, protože celkově hraješ móóóc dobře. Ono to štve, když se člověk snaží a nevyhrává, to je jasný. Ale u tebe bych na W/L tolik nehleděl - to, co nadělí MM prostě neovlivníš stejně jako nikdo další. Ber to s nadhledem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak hlásím masivní návrat artyn(toto byl max 8 t los),ne že by mě nějak opruzovaly(až na jednu bitvu,kdy boreček v M44 si celou dobu hlídal moji IS-3 na ruinbergu a padalo to na mě at sem se hnul kam sem se hnul,jeho celková dmg za bitvu byla jen má HP.Jinak se to dá přežít.Ale jsou to srabové a jejich lov si užívám   :thumbsup:

 

Potvrzuju, artyn je mnoho. A taky mě ty mrchy štvou, zejména když mám na T40 novou posádku na expení a nevím, kdy svítím. Nepotěší, když mě ta mrcha dostane na ránu a to se včera párkrát stalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem hrál celé dopoledne toho Panzer generála....už jsem v 7 levelu a stále mě to pouští dál a odemyká další a další věci.

Tak jsem si omylem odemknul i multiplayer.....vybral si nácky z roku 1944 a spustil hru. Jenže já netušil, že nejedu proti počítači....ještě mi toho dost chybí projet v tutorialu...třeba letecké jednotky jsem ještě nehrál....

A taky to tak dopadlo....hrdině jsem enemákovi, který měl třikrát více zkušeností :laugh:  sundal jednu pěchotu...a tím to skončilo.....pak na mě přilítl svaz bombardérů a bylo po obraně.....rozsekal mě do šroubku :laugh: . Musím si pořádně projet tutorial.....

Pořádný rozdíl od WOTu.....za 2h nejsem ještě ani na konci tutorialu, kdy hrajete hafo bitev v singlu a učíte se.....tuhle hru fakani hrát nebudou :thumbsup: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Během posledních víkendových dní, kdy jsem zde nebyl se tu asi drobet víc mazalo. Možná jsem přišel o nějaké zajímavé čtivo, ale to se tak někdy stává.  Bohužel zmizel i jeden můj příspěvek ohledně vztahu četnosti M18 a KV-1S ve hře. Pak tu bylo něco o tom, že s M18 jezdí dobrý hráči a kečup s KV-1S. Přesně si to napamatuju, ale vím, že jsem slíbit nějaké čísla ze svého hraní.

Aspoň jednoho ze zástupců jsem potkal ve 47 bitvách. M18 celkem 62x a KV 96x. Tady to vypadalo, že se mnohem víc jezdí M18, protože KV potřebuje do elitního stavu asi dvojnásobek expů. Pro rychlé odfiltrování jsem odečet hráče co měli méně jak 200 bitev, abych získal ty co hrají nad rámec expení. Přesné a spravedlivé to není, ale potřeboval jsem si to trochu zjednodušit. Po odpočtu je to kupodivu vyrovnané, protože téměř polovina strojů byla více hraná jak s M18, tak s KV. Přesněji M18 29x a KV-1S 48x. Tedy dle M18 by bylo ve hře 38% dobrých hráčů a 62% kečupářů dle KV. Co se týká hraní po doexpení, tak jsem osobně očekával u M18 víc posun k 55-60% a u KV trochu dolu někam k 45-40%.

 

Co se týká prodlouženého víkendu, tak čtvrtek byl dost slušný a ostatní dny se to jen horšilo a nejhůř dopadla neděle win 45,7%. Artyn bylo málo, asi tak v průměru jedna na tým.

 

Za těch pár dní jsem zažil jen jednu bitvu co jsem si nevšedně užil. Murovavka. Bitva třídy 7 s neobvykle velkým početm 3 arty. Já tam byl za scouta po už celkem slušné sérii proher. Naše základna byla u lesa a po odpočtu jsem vyrazil do lesa. Většina týmu včetně snad všech TD jela bojovat na drouhou stranu. Naše Top HT stojí na základně a do lesa jede jeden možná 2 stroje. Kašlu na to bez podpory opět blbce dělat nebude. Otáčím se a vracím se za základnu na okraj kruhu. Zastavím a mířím na zadek našeho Ruského TOP  HT.  Jako střelbu do vlastních neprovozuju, ale tady byla velká chut tam cvičně nějakou poslat. Jednak to byl Top stroj a pak ještě v kruhu a představa BANu se mi moc nelíbila. Ani nevím zda se pohnul Topák dřív, nebo já dřív odjel někam do křoví na konec lemmingu. Nicméně naše TOP HT našlo po minutě - kecám po 47 sekundách klávesu W a vyrazilo do lesa. Tak v půlce začalo něco vypisovat o spotu. Spotovat pro jeden tank co měl na začátku spoutu času jsem chuť neměl a vývoj se nechal lehce předvídat. Ani ne za 10-20 sekund skoro celým lesem profrčel scout a enemácká záloha, která byla již dávno na svých místech udělala své. Topák asi vystřelil jen na toho scouta a zhasnul a s ním i druhý o 1-2 třídy slabší obránce lesa.  Mezi tím začal dostávat na ***** i lemming a to hodně. Ihned po smrti začal Topák nadávat přímo mě a po hře jsem zjistil, že to byl kvalitou hráč modré barvy. Jednak jsem to nevěděl a pak nadávky od mrtvoly co nenajela ani polovinu toho co já než našel W mi přišla vtipná, ale psal dost rychle. Bitva byla prohraná hned po tom co se tým "hezky" rozdělil a tak jsem začal toho frajera prudit tím, že jsem se snažil žít v LT co nejdéle. Být vzadu a schovávat se. Jednu chvilku jsem měl i pocit, že mu snad musí prdnout nějaká žilka. Takhle dobře jsem se v prohraný bitvě na účet spoluhráče fakt ještě nepobavil. Být s ním v další bitvě ve stejným týmů, tak mě určitě odbouchnul.      

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hokej... po tom "incidentu" vypnut. Škoda.

 

Zdá se mi to, nebo se po tom mikropatchi zvedl počet kritičáků? Dřív jsem řešil pásy, ale teď velmi často po první ráně řeším jiné věci. Snad jen blbé období. Až moc často nestíhám léčit/opravovat.

S kolegou jedu sedmičky. On Chi-ri, já SU-152 (nebaví mě a dnes jsem ji vzdal) a T20 (krám jak noha, reload ji zabíjí). Jezdíme spolu a má na tom win 33%. Já to radši neslledoval a jelikož to dělím mezi dva stroje, ani to nevypočtu. Jedno je jasné. MM je naprosto brutální. Z 10 her jsme top jednou, občas dvakrát. Potom napůl osmy a devítky. Doufám, že to brzo doexpí a posunem se jinam.

 

Zlato za SP také schrábnuto, ale samotný SP... tak náladovej stroj jsem neměl. Hraní zcela dle RNG. Nedá se počítat s pancířem ani penetrací. Jednou to projde, jednou ne, to samé do SP. Jednu bitvu, kdy už jsem byl konečně top jsem myslel, že už ho nevytáhnu. První rána čelně oheň, druhá rána čelně oheň. 

 

Aspoň FV4202 má dobrý hry. Dnes průměrně 4200 dmg. Poslední hra 5 killů a 5555 dmg. Paráda. Půlku hry s poškozeným dělem (trefili mi ho s dmg dvakrát). Jen mě na něm štve win. Absolutně nejvyšší mdg na bitvu ze všech strojů (3600) a win 51%. Já prostě nevím co mám dělat ve hře s polomedkem, než střílet, vymýšlet kudy objet a kde co nastřílet. Hra po mně chce ještě odrážet tuny střel, ale to prostě nejde. Ale jinak dobrý, zlepšuju si na něm náladu :)

 

A taky jsem si objednal novou florbalovou hokejku po včerejším zápase pro veřejnost (kde mimochodem naše FF skvadra byla jediná, kdo to nehrál profi  :laugh: ). Vybral jsem si hokejku na technickou hru s výrazně zahlou špičkou, tak snad už mi to nebude tak ulítávat, jako z mé aktuální, která je téměř plochá a hlavně strašně dlouhá  :mad: Pevně věřím, že úspěšnost střelby se ještě zvýší a win na podobných zápasech taky  :teehee: Ale WN se asi ze světle zelených čísel jen tak nedostane  :dry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek se nesl v silně negativním duchu. Sice jsem dodělal ruskou línii na SP, a to bez vážnějších problémů, ale jinak jsem měl zakletý den. A ani četa to nezachránila. Ale tak vemem to popořadě. Japonci a Číňan. Jedna velká katastrofa. Losy, že by jeden skočil z okna. Ještě že jsem smířený s tím, že nic není dokonalé. Ale jak jsem psal hned po této seanci, byla to jedna obrovská fraška. Normálně jsem s nimi schopen něco zahrát, ale když jsem jako čtyřka (jedna ze dvou) mezi šestkama nastřílel 1300 dmg a měl tři killy, a hru jsme stejně prohráli, jímala se mnou bezmoc. Co sakra ještě víc? To, že jsme byl s šestkama bylo vlastně naprosto normální. A ještě proti mě modré nebo fialové KVS. Fakt zábava, ale já se moc nebavil. No každopádně už mám dva Japonce, tak to půjde malinko rychleji. Ještě bych dodal, že to nejsou vůbec špatné tanky. Až mě to překvapuje. Sice takový mastodonti, ale zahrát se s nimi dá. Teda na tom čtvrtém a pátém tieru. Nevím jak dál, tam jsem se ještě nedostal. 

Dále jsem si ještě u frantíků pořídil pětkovou artynu. Nejsem z toho nadšený, ale pořád lepší než dvanáctitunku. Takže tři stroje. Ale musím se té artě fakt smát. To je tak vtipný stroj, až to možné není. Uloupat celého Chrchla mi trvalo celých pět minut. Chudák malej, už mi pak i nadával. Ale byl jediný, kdo které jsem mohl střílet to za A a za B si nikdo jiný s ním neuměl poradit.

Jinak celkově včerejškem vládl blbost spoluhráčů. O víkendu to nebylo ani tak vidět, ale včerejšek byl snad zakletý. To, co předváděli některé individua, to byla až k pláči. Nejhorší na tom bylo, že minimálně polovina jich byla z naší vlasti. Často se objevovaly  po zničení tanků sprosté nadávky. Nechápu a je mi z toho smutno. 

No a nakonec to završil hokej, kdy naši až na druhou třetinu, hráli suprovně. Ale rozhodčí ani neví, co vlastně pískají, takže celkově vyloučení byly na obou stranách velice divné. A přijde zářez v podobě vyloučení 5+ do konce. Ale ten smrdutý kanaďan ani neřekne, že mu krev teče jen proto, že strká hlavu do puku. Chce se mi blejt velebnosti  :sick:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...