Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zvedak:

Fiala nefiala. Ano jdou po mě i ostatní stroje víc, ale o to nejde. Mě jde o fakt, že již dva a více kusů artyn, zpomalují hru. Všichni se nejednou bojí něco vymýšlet. Hra se stává nudnou, zvláště v prostorných hrách.

A co se týká doby reloadu,co tu někteří poukazují. Dneska jsem pořád potkával ty francouzké zásobníkové  jebky, a ty to sypou snad pořád. Ale jak říkám, nejde o mě....ale o to zpomalení hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedak:

Fiala nefiala. Ano jdou po mě i ostatní stroje víc, ale o to nejde. Mě jde o fakt, že již dva a více kusů artyn, zpomalují hru. Všichni se nejednou bojí něco vymýšlet. Hra se stává nudnou, zvláště v prostorných hrách.

A co se týká doby reloadu,co tu někteří poukazují. Dneska jsem pořád potkával ty francouzké zásobníkové  jebky, a ty to sypou snad pořád. Ale jak říkám, nejde o mě....ale o to zpomalení hry.

 

včera jsem lítal s jeyem leo + bat/object/is7 a dalo se to i proti dvěma až třema artynám, sice jsem občas něco chytl, ale pohoda, hráli jsme aktivně a vliv na bitvy byl obrovský, soupeřům nepomohly ani zástupy lamáckých tédéček, jde o to mít koule a nebát se hrát aktivně, já jsem taky takový rozvážnější s tím leošem, ale jey mě časem převychová:DDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdezto TD

 

Zvedak:

Fiala nefiala. Ano jdou po mě i ostatní stroje víc, ale o to nejde. Mě jde o fakt, že již dva a více kusů artyn, zpomalují hru. Všichni se nejednou bojí něco vymýšlet. Hra se stává nudnou, zvláště v prostorných hrách.

A co se týká doby reloadu,co tu někteří poukazují. Dneska jsem pořád potkával ty francouzké zásobníkové  jebky, a ty to sypou snad pořád. Ale jak říkám, nejde o mě....ale o to zpomalení hry.

Kdezto TDcka tu hru narame zrychluji....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera sem si zase o sobe asi 5x precetl ze sem retard, noob atd.. Ne ze by me to nejak moc vadilo, nekolikrat jsem si to i zaslouzil, nekolikrat rozhodne ne. Sem tam taky nekomu neco peprnyho napisu, i kdyz zcela vyjimecne...ale ne stylem ze budu jak kreten spamovat co 10sec chat a porad dokola nekomu nadavat. A to ze to pisou casto cesi zamrzi jeste vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o to mít koule a nebát se hrát aktivně, já jsem taky takový rozvážnější s tím leošem, ale jey mě časem převychová:DDDD

 

Hlavně si nezapomeň tu "aktivitu" nechat na četu, kde to má smysl... hrát takhle aktivně sólo na publicu na vyšších tierech bývá vstupenkou pro rychlý návrat do garáže ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem lítal s jeyem leo + bat/object/is7 a dalo se to i proti dvěma až třema artynám, sice jsem občas něco chytl, ale pohoda, hráli jsme aktivně a vliv na bitvy byl obrovský, soupeřům nepomohly ani zástupy lamáckých tédéček, jde o to mít koule a nebát se hrát aktivně, já jsem taky takový rozvážnější s tím leošem, ale jey mě časem převychová:DDDD

Jde o mapu. Já se s E4 snažím hrát aktivně. Ale ono nejde o nás či mě. Prostě ostatní se hrozně najednou bojí. Medka i scouti jsou zalezlí....taková pomalá nuda.

Ale jak nejsou artyny...panečku to jsou hry. Nikdo se nebojí, člověk může i zariskovat....paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdezto TD

 

Kdezto TDcka tu hru narame zrychluji....

To je zase opačný extrém...kdo může zato, že je všude najednou tuna Waflovačů? WG hodí do placu OP UFO a pak se lidi diví...

Mě s E4 nemácké TD nevadí. Když nepočítám Op Waflovače...ikdyž jsem jich sundal rozhodně víc než oni mě.....HE za 1000 ho bolí :laugh: .

E4 s věží jsem si vybral záměrně. Ta věž ...to je prostě základ. Člověk je daleko více krytý než, když musí vyjet, jako klasické TD. Proto si s E4 často útočím nebo bráním v první linii. Je to vlastně HT, u tkerého narozdíl od E100 nemusím ládovat goldy. TD mi nevadí...páč stačí přemýšlet a dá se udržet dlouho. Ale arty? Ty mrchy můžou snad všude.....člověk se kreje jako blázen a stějně ji dostane alespoň splešem...

 

Zvedák: k těm barvičkám. Já beru jen dvě barvy.

 

Červenou - odpad, peklo když je máte v týmu( od 5 třídy)

 

A pak vše nad červenou

 

- člověk už nepozná jestli hraju v četě s klukem co je modrý nebo fialový. Všichni jsou jen lidé a všichni si své zahrajou. Proto jsou takové výsledky....máme fialovou četu a pak rudé....enemák má skoro vše zelené, bez modrých a fialek....kdo myslíte že vyhraje? Rozsekají nas na kaši. Dmg budeme mít klasicky velkou, ale lost je předem jasný.

Já prostě rozlišuju jen dva tipy hráčů......ten kdo pochopil o čem WOT je a ten kdo si myslí, že hraje BF2...nějaké barvičky....to jsou jen čísla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. rada nehrát tier 7 - 10 patřila žlutému hráči a nikoliv zdejším íbrskillerům a nebo je běžné, že slabší hráči na tieru 10 uhrají víc, jak na tieru 4 - 6 ?

2. neexpit = nehrát deset tanků ve štoku a předpokládám, že každý tady už snad má nějaký ten tier 4 - 6, který je na 100% a víc

3. nic jsem nepsal o hraní tieru 1 - 4 ale pouze o tom, že je lepší nehrát tier 7 - 10, kde je ovlivnění výsledku opravdu menší

 

Kdybyste to co napíšu brali bez těch předsudků, že co Kanár napíše, to je automaticky naprostá hovadina, tak bych to tu nemusel vysvětlovat jak pro děcka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku jak jsi to mohl hrát když bylo běžné 4,5,6 i 7 artny ve  hře a to ještě před nerfem jejich děl... ?

Já taky pak 8,9 a 10t vůbec nehrál :laugh: . Po 200 hrách s objectem 268 jsem se děsem v noci budil ještě nedávno :laugh: . Neskutečný hry....vládly jen artyny a baťáci co spotovali nebo killovali  ty hnědý obludy. Nic mezi nebylo. Skoro každou hru mě dala artyna a to jsem se kryl jak jen to šlo. Jenže to si člověk ani nevystřelil. A když vykouknul...plesk. Na přímo mě moc netrefovaly, ale i za skálou člověka usplešovaly......hrůza časy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuna waflovacu ? Ja mam v desitkovych hrach prumer nekdy mezi 1 a 2 waflovaci na bitvu, coz mi prijde docela v pohode. me prijde ze skoro jedno jakej je los techniky.. zda se mi ze ty lamy slozeni tymu casto vubec neresi. Mozna ani nemuzou protoze jim ehm...  schazej data :)

Tak pravda je, že raději budu mít 5x Waflíků než 5x artyn. On Waflík je móc pěkně vidět a rád je lovím. Ale jak spolupracují tak to je problém. Jdou přes ránu v ten okamžik je extrémně znát dmg převaha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem lítal s jeyem leo + bat/object/is7 a dalo se to i proti dvěma až třema artynám, sice jsem občas něco chytl, ale pohoda, hráli jsme aktivně a vliv na bitvy byl obrovský, soupeřům nepomohly ani zástupy lamáckých tédéček, jde o to mít koule a nebát se hrát aktivně, já jsem taky takový rozvážnější s tím leošem, ale jey mě časem převychová:DDDD

Tak je to o lidech,mapě stylu atd žejo..JK má můj repsekt,že se prostě hlava nehlava žene dopředu a stále má super výsledky,i když mapy jsou od něj celé pozlacené :laugh: Obdivuji tyto lidi,ale já to raději hraju stylem nechat je na sebe natáhnout,čatař to zezadu nahlodá a pak se přez ně převalíme.Taky zjišťuji,že mě začínají bavit týmovky.Porážet modrofialové týmy z EFE a F15 a dostávat nakládačky od rudých týmů,super zábava :woot: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě , já to hrál a nelíbilo se mi to, ale nyní to zas takové jako předtím není, artyny rád nemám, ale poslední UFO mě dostalo ze hry desítek úplně...ono jedno zlo OK, ale jak je těch zel vícero, přijdeš si jako v Pekle a to není už zábava.... :laugh:  a nyní víc platí že s artynou to člověk musí umět více než dříve...., dobrej artynář je k nezaplacení, ostatně o tom ví své každej FC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediný co jsem řešil bylo, že Artináři se zaměřují na barevnější cíle. Nebo něco dělám blbě, když počítám zásahy artin a jejich rozdanou dmg a porovnávám to s našimi ztrátami na HP... to jsem začal dělat, jen abych si nevymýšlel, že jsou arty zlé a jsou jen po nás  :teehee:

Ale jsem rád, že ostatních zde si nevšímají, alespoň se jim hraje lépe déle :) A já asi budu muset vypadnout z první lajny a pořádně to někde zakempit, aby po mně nešly, když mě neuvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to snad jasné. Pokud jsem v artyně, tak si vybírám za svůj cíl - mám-li tu možnost - modro-fialového protihráče, je pro můj tým nebezpečnější.

 

Není to dogma, někdy je lepší vymlátit mu tým, sebelepší hráč bez týmu sám nic nezmůže. nebo pokud se dobře kryje, tak nebudu čekat x minut, až se objeví, když mi tam svítí jiný cíl.

 

Ale pokud budu mít nabito, namířeno a rozsvítí se dvě vozidlla, kterým mohu "naložit" ± stejnou dmg a jeden bude infra(červený) :laugh:  a ultra(fialový) :laugh: , tak holt to poletí na brufena.

 

V podstatě to platí pro vše, čím střílím, nejen pro SPG  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to snad jasné. Pokud jsem v artyně, tak si vybírám za svůj cíl - mám-li tu možnost - modro-fialového protihráče, je pro můj tým nebezpečnější.

 

Není to dogma, někdy je lepší vymlátit mu tým, sebelepší hráč bez týmu sám nic nezmůže. nebo pokud se dobře kryje, tak nebudu čekat x minut, až se objeví, když mi tam svítí jiný cíl.

 

Ale pokud budu mít nabito, namířeno a rozsvítí se dvě vozidlla, kterým mohu "naložit" ± stejnou dmg a jeden bude infra(červený) :laugh:  a ultra(fialový) :laugh: , tak holt to poletí na brufena.

 

V podstatě to platí pro vše, čím střílím, nejen pro SPG  :wink:

Ale to je diiiiskriminace! :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pročetl 2-3 stránky nazpět a nestačím se divit... Jednou je artynář bezcharakterní srab co je zalezlej na druhým konci mapy a v klidu a pohodě kliká na cíle což je špatně.. pak je to zas šílenej zabiják co se prohání po městě v TD módu a dává jeden kill za druhým a to je zase špatně..

Jednou je artynář nemyslící tupec s 43% win a pak je to najednou zákeřňák co za pomoci XVM, kompletním přehledu o barvičkách v nepřátelském týmu a dokonalou znalostí mapy (přesně ví že tě za tou a tou skálou může úspěšně usplešovat) se zaměří jen a jen na vás a kašle na všechno ostatní, protože právě VY mu stojíte za to aby si na VÁS počkal a ignoroval jiné a na dmg bohatší cíle..

 

Jistě tohle všechno může být a stane se to, ale není pravda trochu jinde? Co například fakt že vy jako skily táhnete útok a proto jste víc vidět? Když bych jako artynář viděl že se jednou stranou snaží probít četa enemáků a nebo naopak se někde úspěšně brání tak je jasný že se budu snažit pomoct tam kde je třeba ať XVM mám nebo ne..

 

Možná by trochu méně fobie a hysterie neškodilo..

 

Přeji pěkné dynamické hry bez artyhyen s 5 nespotnutými Waflíky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jinak k "obtiznemu gameplayi artyn", tedka jsem na par bitek vytahnul M44, v platoonu se nechavam tahat do bitek T7-8... Zasilani HEATu s 700 dmg na 400-600m jde celkem spolehlive... Na delani slz celkem dobre, ale je to tak smesne OP, ze mne to ani nebavi :-) totez, proc ani neexpim Rhm-B a dal... Pod moji uroven :-)

To je můj člověk! :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...