Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Guest Scholastikus

     Včera jsem dal celkem hodně bitev, některé z nich však byly hodně špatné a zlé. Také jsem si zahrál bitvy, které byly vážně dobré a povedené. Dobře se mi hrálo s Marderem 38T, je to opravdu povedené Td na 4. třídě, hodně mi připomíná původního Mardera III před nerfem, ale oproti němu má přesnější kanón. Je s ním zábava hrát. Včera se mi s ním povedlo zničit 7 enemáků, bohužel to nestačilo na vítězství. Ale bavil jsem se a to je rozhodující.
     Pak jsem hrál ještě s Su100. První bitvy s ní - humus, ale pak se jedna bitva vskutku povedla a X2 jsem vybral. Byla to hodně zajímavá řežba. Už při načítání hry jsem však viděl (mám xvm), že enemáci mají kvalitnější tým. Hra se odehrála na mapě Komarin. Nejdřív jsem si říkal, kam pojedu, pak jsem to vzal s ostatníma za řeku na levou stranu. Bylo nás tam celkem pět - 2x Su100, 1x T-34/85, 1x T-150 a 1x KV1s. Tam jsem si našel místečko v porostu těsně vedle jedné chalupy a zůstal tam. Přičemž hráči v T-150, Kv1s a v T-34/85 začali hned útočit, jeli bezstarostně přes ten volný prostor (přes louku). Narazili však na silný odpor. Už na ně čekaly tyto nepřátelské stroje 3x Hellcat a 1x Sherman (páté třídy) a 1x Sherman (šesté třídy). Naše útočící tanky byly překvapeny a ochromeny, bohužel na ústup bylo pozdě, sice se snažily couvat, neměly se kde skrýt a proto všechny tři útočící tanky byly zničeny a k virtuální obloze stoupal dým z jejich vraků, bylo mi jasné, že tím naše ofenzíva skončila.
     Takže jsem tam zůstal já a ještě jeden hráč rovněž s Su100. Během dané přestřelky se však odhalily některé nepřátelské stroje a těm jsem věnoval pozornost. Nejdřív jsem sundal Hellcata, který byl vyjetý bokem a nevadilo mu, že mu mizí hpčka a nebyl od mé pozice ani daleko. Pak jsem zahlédl Hellcata a Shermana Jumbo, tak jsem začal pálit na Hellcata. Trefil jsem ho, pak ale zmizel v porostu. Když jsem měl nabito, tak jsem zkusil vypálit do stejného místa a toho Hellcata jsem sundal. Pak byl nějakou dobu klid v dané oblasti. Koukal jsem na mapu a zjistil jsem že, na druhé straně mapy byla situace klidnější, tam se neútočilo. A na ostrově jsme měli Kv1s a T-34/85, tam to bylo také dlouho klidné, ale pak někdo oba naše stoje zničil.
Z klidu mě pak probral pohyb dvou nepřátelských Shermanů v naší části mapy. Jeden to vzál přímo k nám a druhý to vzal opatrně kolem několika domů. Na toho prvního Shermena jsme zahájili palbu. Vystřelil jsem na něj, ale sundal jsem mu jen pás, ale druhá Su100 ho zničila. Jednou mě však trefil Sherman Jumbo. Zjistil jsem, že nemá plná Hpčka. Pak se o něco začal pokoušet, patrně o úhlování a vyjížděl bokem směrem dozadu. Jak to uviděl můj spojenec v Su100 (už měl také nějaký šrám), tak vyjel ze své pozice a zahájil palbu na Jumba a sundal ho. Krátce poté vybouchla i spojenecká Su100. Zůstal jsem tam sám. Věděl jsem, že je tam někde jeden Hellcat. Kromě něj měl nepřítel ještě další stroje - 1x M6 a 2x Hellcata. A nevěděl jsem, na které části mapy je M6. Tak jsem si řekl, že budu čekat. Naše spojenecké tanky začaly útočit na druhé části mapy a díky tomu jsem zjistil, že v mé oblasti je už jen Hellcat. Nechtěl jsem nic riskovat a tak jsem čekal.
     Po určité době se Hellcat dal do pohybu a frčel přes louku, povedlo se mi ho jednou zasáhnout a věděl jsem, že pokud se ještě jednou trefím, tak ho zničím. Hellcat se však schoval za barákem, předpokládal jsem, že vyjede a vyjel, sundal jsem mu jen pás, on také vystřelil a trefil mě do pancíře kolem kanónu, takže se mi nic nestalo. Hellcat pak zacouval a čekal za barákem. Mně se pak už čekat nechtělo, tak jsem si řekl, že ho objedu z druhé strany a překvapím a dorazím ho. Měl jsem ještě zhruba 400 Hp. Říkal jsem si, myšlenka je to snad dobrá, ale Bulhar nebo volšové ruce tankisty můžou plán zhatit. Akce začala slibně, dobře jsem jsi najel, za barakem nebyl nikdo. Tak jsem si řekl, určitě je za rohem. Rozjel jsem se, otáčím se a je tam ! Při tomo manévru se mi však na malej okamžik kousnul internet, takže můj stroj se stal neovladatelným. Naštestí se internet zase rozběhl, ping se začal zlepšovat. Hellcat začal couvat a otáčet věž. Zprvu můj stroj jel stále vpřed (i když jsem nechtěl) a pak jsem mačkal zpátečku. První ranou jsem ho minul, naštěstí na Su100 vozím 100 mm kanón, který má vynikající rychlost střelby a podruhé jsem trefil přesně.
     Daný hráč v Hellcatu neměl pro můj úspěch pochopení a napsal mi, že jsem ženské přirození, napsal jsem mu, že jsem rád, že jsem ho poslal do ráje a pak ať s tím už jde do háje. Jak jsem si s ním psal, tak jsem zapomněl, že bitva ještě neskončila, protože zůstalo ještě jedno nepřátelské dělo. Tak jsem jel dál, no a v lese kolem nepřátelské základny jsem našel to dělo, které mi své hp dalo. Vážně krásná bitva, škoda toho výstupu slovenského hráče, který neunesl porážku.

     Jinak jsem narazil na tento klan: http://worldoftanks.eu/community/clans/500039498-CBAS/ . Je celkem zajimavé, co mají uvedeno v popisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraní mě zas začíná bavit..ano pominu tu hnusnou,pomalou,přerostlou a nepřesnou krabici s názvem Sturer Emil,který mi sežral 30 000 free exp..i když na něm mám WN8 2200 je to šrot..ale znovupořízena IS-3..a asi z něj bude WR  mašina jako T32..na publicku si své nastřílím sólo,v četách se vyhrává a hraje se sakra aktivně(pokud ovšem druhý člen čety není pod vlivem a třetí nevečeří,2xIS-3+Ob 416,2xIS-3+ Amx 50 100 či 3xIS-3 je na tvorbu hry naprosto super)..no a v rotách exceluje a díky šikovným i když většinu času neposlušným a až moc aktivním opičkám se vyhrává..takže aková druhá T32,na které mám 69% WR..včerejší lehké poježdění,z toho 5 bitev v rotě,nějak sem se extra ani nesnažil..494186f2976d269199e24c6b5c859e24.png

no a taky jsem podruhé potkal tohohle nolifra a podruhé jej sundal..dle jeho stylu hraní mi jeho počet bitev přijde neadekvátní..

da8f9046b41907e462eccd60b3ea82a9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak na to jsem zvyklý, že blbečkové na publicu neznají k čemu který tank je vhodný, řídí se jeho označením a tak si myslí, že Lowe je HT a nebo, že je prémium Peršan medko...... :biggrin: .

 

JJ, s lowem je to nejlepší, to dostávám hrozné salvy hněvu, hlavně od rudožlutých skillerů:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraní mě zas začíná bavit..ano pominu tu hnusnou,pomalou,přerostlou a nepřesnou krabici s názvem Sturer Emil,který mi sežral 30 000 free exp..i když na něm mám WN8 2200 je to šrot..ale znovupořízena IS-3..a asi z něj bude WR  mašina jako T32..na publicku si své nastřílím sólo,v četách se vyhrává a hraje se sakra aktivně(pokud ovšem druhý člen čety není pod vlivem a třetí nevečeří,2xIS-3+Ob 416,2xIS-3+ Amx 50 100 či 3xIS-3 je na tvorbu hry naprosto super)..no a v rotách exceluje a díky šikovným i když většinu času neposlušným a až moc aktivním opičkám se vyhrává..takže aková druhá T32,na které mám 69% WR..včerejší lehké poježdění,z toho 5 bitev v rotě,nějak sem se extra ani nesnažil..494186f2976d269199e24c6b5c859e24.png

no a taky jsem podruhé potkal tohohle nolifra a podruhé jej sundal..dle jeho stylu hraní mi jeho počet bitev přijde neadekvátní..

 

 

 

Co to tam máš?polskou vlajku?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si dal dopo jen pár her s Pantherem a ARL. Dneska to velká sláva nebyla, páč jak Panther chytí město a ještě špatné MM....ten nulový respekt enemy heavy je strašně znát. Ale v jedné mapě El haluf, jsem si celkem zastřílel...ovšem v jednom okamžiku se ukázalo, že Panther není medko jako opravdu medko... :biggrin:  Té moudrá věta :biggrin: .

Pořád nás tam spotovala T69, sunadala Tigra a nutně jsem ji potřebavali sundat. Po nějakém to boji jí zůstalo 400hp. A já se naštval a pustil to do ní ramem. Kdyby jste viděli tu smrt v mých očích :biggrin: . Ukočírovat tu obludu v 55km rychlosti a trefit v té chvilce hróózně prťavou T69...no povedlo se a nárazem jsem mu nechal 23hp, které jsem ihned dorazil kanonem.

Ukol splněn, jenže co čert nechtěl....vyjel tam nikým nespozorován JPII. "raketově" jsem vyrazil a chtěl ho přes ránu "utočit" . Neměl jsem na vybranou.....musel jsem to zkusit. No utočtě JPII s Pantherem že..... :biggrin:  to zatáčí jak ARL . Stáhnul jsem ho na půlku a šel jsem do valhaly.

Panther je výborné TD, lehký heavy, ale rozhodně to není medko :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v pátek jsem jaksi nestihl ani jednu hru. Říkal jsem si, že to doženu v sobotu. Bohužel těhotenství ženy mění všechny plány, a jelikož jsem zůstal s potomkem sám doma, kdy žena si leží v nemocnici, tak jsem za celý víkend stihl hrát pouhé tři hodiny. V sobotu jsme to ale neměl ani zapínat. Z těch her se mi chtělo tak trošku blinkat. Co chvíli jsem byl v lagu. Poskakující tanky, ping lítal jak jojo, když jsem chtěl vystřelit, tak jsem byl mrtvý, nebo jsem vystřelil na něco, co tam už dávno nebylo. Nehledě k faktu, že po mě šly artyny, ať jsem stál kde jsem stál. Prostě humus.

Neděle už byla o něco lepší. Sice se nic nezměnilo s artynama. Buď já, nebo kolega v četě. Je těch potvor zase čím dál více. Začíná mi to lézt pěkně krkem. Jinak v poslední době slýchávám čím dál častěji hlášky o neprostřelení tank. Jak mohu z boku do těla dingnout T29 TigremP? Jak mohu dingnout T-80 s KVS? S BDR jsem 4 neprostřelil T1H. To má být jako nějaký vtip? No pokud ano, tak já se moc nesměju, protože třeba s tím BDR bychom tu hru mohli vyhrát. Bohužel jsme takto rupli  :sad:. Za to já v poslední době necinknu ani prd. A je jedno s čím jedu. Tiger mou KV3 rozpáral kam se jen podíval. dvě šlehy do mantletu děla, jedna do sidescrapu. A já ten údajný papír trefím 2x za 0dmg. Trošku jsem z toho frustrován. Ti bulhaři trvají už od čtvrtka a aby člověk něco udělal, tak se musí sakra snažit  :sad:.

 

 

- jj včera jsem hned ze startu dostal naráz 2x arty a než se mi opravil motor a pásy, tak spadla další a šel jsem do garáže. ..

- já včera s BDR 4x neprostřelil T-28 z boku. což mi tolik nevadilo, ale bránila mi v popovyjetí rozstříleni 2x KV a nikdo jiný tam nebyl - kdo by KV mohl sundat. nakonec jsem požádal ostatní o zničení T-28 neb jsem ji nemohl jen tak začít ignorovat neb by mě uklovala k smrti :)

- 80% bitev mám potencionální poškození vyšší než je HP mýho tanku a velice často je to i o 100% ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím banováním po posledním patchi to je nějaké divné, včera jsem 2x s Tigrem napral naše ISU(damage lehce přes 400) co místo aby šel bránit bázi, když enemy proráželi, tak začal utíkal do rohu mapy za kopeček, čekal jsem ban a kupodivu nic,ani jsem nebyl modrý v garáži 

 

počítám že nezáleží na počtu HP, ale počtu výstřelů

- sundal jsem na ránu (výstřel + zbytek shořel) full HP vozítko. zmodral jsem a nic víc

- 3-4x jsem vystřelil a každým výstřelem jsem ubral méně něž 10% zacíleného vozítka - okamžitý BAN na 24 hodin (vytlačil mě do enemy palby)

 

EDIT: reakce na příspěvěk pod tímto, at nezakládám další post - jj, jasně :) já BAN očekával a nebyl jsem překvapen. já reagoval na to, že dotyčný píše něco o rozdané DMG - pokud někdo jedním výstřelem rozdá  1800DMG, tak ho za to nepošlou do garáže ... holt na vytlačování spojenců stejně žadnej automatický systém není a ručně se s tím nikdo dělat nebude ....

===

 

jinak neděle - to bylo moje nejhorší hraní za poslední rok. ani nevím jestli tak enormě blbě jsem hrál jen já nebo celý můj tým. nebo to byla nějaká podivná konstelace hvězd nebo ta zde dlouho propagovaná hloupost, že karty jsou předem rozdanný. pokud se mi to stane ještě tak cca 50x, tak tomu snad začnu i věřit (že WG úmyslně znevýhodnuje některé hráče, že vítěz mapy je předem danný, počet dingnutí a neprobití je dán už při naloadování mapy a další, zde prezentované nesmysly) :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počítám že nezáleží na počtu HP, ale počtu výstřelů

- sundal jsem na ránu (výstřel + zbytek shořel) full HP vozítko. zmodral jsem a nic víc

- 3-4x jsem vystřelil a každým výstřelem jsem ubral méně něž 10% zacíleného vozítka - okamžitý BAN na 24 hodin

Jednou to může být náhoda, ale 3-4x už je to úmysl a "barvoslepému systému" je pak jedno, jestli jsi v právu nebo. Prostě se cíleně snažíš zabít vlastního a to je vražda, řekla.... :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem úplně znechucený jak se tohle nedá hrát.Poslední tři dny jdou staty dolů závratným tempem a to hraju max tier 9.Jedinou starostí těch idiotů s kterýma se setkám v týmu je honem to někam zakempit a čekat jako ovce na porážku.Nějkajé přemýšlení a pohyb radost s killu se vytratila.Začne bitva a stačí se mrknout na to kam všichni jedou a je to hned jasné,že to prohrajem.Rád hraju styl dopředu agresivně,ale když jsem tam sám tak mám pramalou naději.Za 33 dní mi skončí prémium účet a tím i moje hraní tohohle paskvilu. :down: :down: :down: :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhým dnem sleduju spoustu artefaktů. Od KV-4 počínaje, kde cinkám jiný stroje do weakspotů (ano, střílím na ně i na malou vzdálenost a cinkám), zatímco mě stejný tank se slabším dělem do oněch míst probije. 

 

Se 110 2x cinknu předek (vanu) KV-1S, která mě následně APčkem probije do vrchního plátu...

 

S ELC 2x v řadě cinknu bok KV-1. Střelba přes zídku, ale to bere 25mm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhým dnem sleduju spoustu artefaktů. Od KV-4 počínaje, kde cinkám jiný stroje do weakspotů (ano, střílím na ně i na malou vzdálenost a cinkám), zatímco mě stejný tank se slabším dělem do oněch míst probije. 

 

Se 110 2x cinknu předek (vanu) KV-1S, která mě následně APčkem probije do vrchního plátu...

 

S ELC 2x v řadě cinknu bok KV-1. Střelba přes zídku, ale to bere 25mm...

V klidu, já 2x neprostřelil s KV3 T29 do kulometu. Co na tom, že tam je weakpoint jak kráva na cca 20 metrů. On mě penetroval každou ranou, takže jsem šel do kytek  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou mě nějak opustilo štěstí. Dnes dokonce 56% výher! Katastrofa! Rozjel jsem lajnu na T110E5, koupil jsem M3 Lee, to bude zábava.. :biggrin: A nějak mi to nejde s čerstvým přírustkem Obj. 140. Dmg/bitva celkem ok, ale celkově mi to s ním nějak nejde, snad se to zlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem začal něco dělat s mým dluhem vůči leopardovi 1, dal jsem solo public 12 her, protože jsem nemohl nikoho sehnat do čety (buď nikdo nechce jezdit X tier nebo nikdo nechce jezdit s nervákem:D), prohrál jsem 2 x, 2 x plichta a 8 výher, celkové WN8 2600, což si myslím na solo hraní na X tieru docela pohodička, ten tank je prostě boží, akorát mám pocit, že mu štelovali kanon nebo jsem měl včera bulhara, jinak by to bylo klidně okolo 3000.

 

Jedna hra byla opravdu vynikající, byla to prokhorovka, kde byl mezi soupeři týpek z mého "oblíbeného" klanu EPIC, chytil flame o team killerech a pak jsem ho sundal asi 25 sekund před koncem, cca 5 sekund před koncem jsem dorazil posledního zoufalce a vyhrál tím bitvu se suchým konstatováním do chatu: EPIC!....je ***** cítit to zoufalství, když s leopardem točíš na otevřeném prostoru tdéčko, i když má otočnou věž:DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to zač vlastně ti EPIC? To je nějakej uberskilla klan nebo co?

 

My včera jezdili četu s klukama z BAGO - Lipfertem a Ortegem (pamatuju si to správně?), oni Hellcaty a já k tomu točil můjí šestkovou sbírku (KV-1S, Nashorna, Dickera, KV-2)...

 

S KV-1S to šlo hodně dobře, 2xHC + 1xKV-1S je super kombinace, Nashorn taky win, ale s Dickerem sme chytli dvojici opravdu hodně špatnejch bitev, v jedný sem neudělal prakticky nic, navíc to bylo celé jakési zakleté a tým pomřel, přičemž my viděli celkem asi tři enemáky, KV-2 sice jen jedna rána, ale zato APčkem do SU-100Y za 680HP, chlapec asi koukal...

 

Celkově zábavnej večer, s klukama se hraje dobře a já nadával taky jen málo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před víkendem se mi naskytla možnost zahrát si jako záskok na cizím účtu v Travianu. Přečet jsem si akce ve WoT na víkend a nenašel žádný důvod proč se hrnout do hry, kde prohrávám už víc než nějaký boot. Takže volba hry byla překvapivě lehká.

Když se mi přestalo ve Wot před dvěma měsíci na win dařit, tak jsem to nehrotil a omezil hraní s tím, že se to časem otočí. Win šel dolu ještě víc. Nedávno jsem byl tak dožranej, že jsem i některé bitvy vynechával. Následovalo několik dní, kdy jsem hrál celkem slušně, ale vliv na win byl nulový. Včera jsem na chvilku zauvažoval nad spuštěním WoT, ale představa častého prohrávání na zamítnutí nápadu stačila. Jinak vývoj mého winu v posledních dnech je fakt super. 60 dní = 48,9%, 51 dní = 43,2%, 30 dní = 40,7% a 7 dní = 40,0%. Asi je na čase se něco přiučit od hráčů s win 45-46% :smile:.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to zač vlastně ti EPIC? To je nějakej uberskilla klan nebo co?

 

My včera jezdili četu s klukama z BAGO - Lipfertem a Ortegem (pamatuju si to správně?), oni Hellcaty a já k tomu točil můjí šestkovou sbírku (KV-1S, Nashorna, Dickera, KV-2)...

 

S KV-1S to šlo hodně dobře, 2xHC + 1xKV-1S je super kombinace, Nashorn taky win, ale s Dickerem sme chytli dvojici opravdu hodně špatnejch bitev, v jedný sem neudělal prakticky nic, navíc to bylo celé jakési zakleté a tým pomřel, přičemž my viděli celkem asi tři enemáky, KV-2 sice jen jedna rána, ale zato APčkem do SU-100Y za 680HP, chlapec asi koukal...

 

Celkově zábavnej večer, s klukama se hraje dobře a já nadával taky jen málo...

 

velice slušný bulharský klan, já mám teď nové hobby, pokud je v soupeřově týmu někdo z EPIC, tak ho musím mít nmw!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...