Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já bych se jen bál té jazykové bariéry ( ne, že bych anglicky neuměl, minimálně pasivně, ale přeci jenom vyjádřit nějakou situaci, přeci jen trvá napsat v angličtině než to ze sebe vystřelit česky ) a většinou rád hraji TD, s tím se moc "týmově" hrát nedá. Jinak, podle toho co zde píšeš, se mi to jeví hodně zajímavě. WN7 mám 1574 ( takže tak tak ) a za posledních 1000 bitev 1949, což už by šlo. Koukal jsem i na Recruitment thread a tam píší o týmovkách, hrál si je, švejku ? Co technika dotoho, musí mít člověk IS3, jinak si nezahraje ? Protože já ty ruský heavy moc jakože nemusím. Popravdě řečeno jediné VIII. tiery, které parkuji jsou JT88 a KV5 ( paradoxně ).

Tak jazyku se neboj. Tam se točí pár vět....pár hesel. Je to mezinárodní klan, ale s dorozuměním problémy nejsou. Navíc je tam spousta čechů, takže často píšeme do chatu česky. Týmovky jsem hrál jednou. Že by je tam někdo vyžadoval, to ne. Co se týká techniky, tak to v NIHIL neřeší už vůbec nikdo. Taky proč, hráč hraje dobře s tím co mu vyhovuje a né to co mu někdo přikáže expit.

Já teď 8 třídu moc nehraju, což mě mrzí. Ale nemám tam stroj, který by mě bavil. Na T32 nemám volnou posádku zato ruských důstojníků mam plné kasárna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se do toho můžu vložit.. Já osobně jsem hrál týmovky 2x a tanky se skoro vůbec neřešili. Jednou jsme hráli setup AMX 50 100 + 1x Pershing a tier1 a rozsekalo se úplně všechno. Bez komunikace, prostě se řekla strana a jelo se. Po druhé už to bylo o tom co má kdo v garáži a taky to šlo. Ale týmovky se spíš jezdí kvůli misím, poslední dobou jsem ani neviděl, že by někdo zakládal tým. Ale jsem tam jen 2x týdně, takže nevím. Je to hlavně kvůli těm četám.

Na to jsem se ( trochu obloukem ) ptal.  Jen si neumím moc představit ( a za to se omlouvám, jelikož jsem hrál v četách spíše s kamarády a většinou jsme jeli TD a TD nebo med a med ), když bych třeba chtěl jet AT15 a kolegové vemou dvě AMX50 100. Přeci jenom furt v zadu, to je k ničemu. To bych pak to TD hrál sám a tam se pak ztrácí potenciál klanu. Ale i přes to všechno to zní super, až bude po zkouškovém tak zkusím poslat přihlášku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se jen bál té jazykové bariéry ( ne, že bych anglicky neuměl, minimálně pasivně, ale přeci jenom vyjádřit nějakou situaci, přeci jen trvá napsat v angličtině než to ze sebe vystřelit česky ) a většinou rád hraji TD, s tím se moc "týmově" hrát nedá. Jinak, podle toho co zde píšeš, se mi to jeví hodně zajímavě. WN7 mám 1574 ( takže tak tak ) a za posledních 1000 bitev 1949, což už by šlo. Koukal jsem i na Recruitment thread a tam píší o týmovkách, hrál si je, švejku ? Co technika dotoho, musí mít člověk IS3, jinak si nezahraje ? Protože já ty ruský heavy moc jakože nemusím. Popravdě řečeno jediné VIII. tiery, které parkuji jsou JT88 a KV5 ( paradoxně ).

Komunikace je v pohodě.....stačí pár frází a jede se ( většinou si ani nic nepíšeme- stačí koukat na mapu) :wink:

Týmovky jezdíme jednou za čas- kdo má chuť přidá se......

Kdyby jsi měl zájem vstoupit, tak stačí říct :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netuším tuhle hlášku jsem včera viděl poprvé taky na své obrazovce.Restartoval jsem hru a vše šlo v pohodě.

 

Bohužel to nepomáhá, už jdu psát tiket.

 

ku*va co to je, ja se nemohu lognout ani na jejich stránky, dělá to jen u mě, nebo vám to také blbne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se do toho můžu vložit.. Já osobně jsem hrál týmovky 2x a tanky se skoro vůbec neřešili. Jednou jsme hráli setup AMX 50 100 + 1x Pershing a tier1 a rozsekalo se úplně všechno. Bez komunikace, prostě se řekla strana a jelo se. Po druhé už to bylo o tom co má kdo v garáži a taky to šlo. Ale týmovky se spíš jezdí kvůli misím, poslední dobou jsem ani neviděl, že by někdo zakládal tým. Ale jsem tam jen 2x týdně, takže nevím. Je to hlavně kvůli těm četám.

Týmovky každý den.Je to lepší než rota.Důvod?Máte v týmu méně hráčů,můžete lépe zjistit jak na tom spoluhráči jsou.Dost lidí se do týmovky chodí učit hrát a získat nějaké zkušenosti.(v týmovce se mi lépe pracuje s lidma).

 

V týmovce jezdím 90% s typem59 :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jsem se ( trochu obloukem ) ptal.  Jen si neumím moc představit ( a za to se omlouvám, jelikož jsem hrál v četách spíše s kamarády a většinou jsme jeli TD a TD nebo med a med ), když bych třeba chtěl jet AT15 a kolegové vemou dvě AMX50 100. Přeci jenom furt v zadu, to je k ničemu. To bych pak to TD hrál sám a tam se pak ztrácí potenciál klanu. Ale i přes to všechno to zní super, až bude po zkouškovém tak zkusím poslat přihlášku.

Tak to jste v četách hráli špatně. Kouzlo je právě ve složení.....jedno pomalé TD není s AMX50 100 na překážku....naopak. Ano čety 3xM18 apod jsou často vidět. Jenže to je jen z důvodu, že prostě všichni tři hráči tu M18 chtějí hrát. Nikdo...a zdůrazňuji nikdo neřeší kdo si co v daném týmu vezme. Jednou si vezmu Vk3601 jednou M18...druhý kolega vymění M18 za KV1S....

Pak se jen změní styl hry čety....ti s M18 jednou jinam než ten co má KV1S...ten prostě jeden do města. Většinu se četa ve hře rozdělí. Dva jsou spolu a třetí pomáháa druhé straně. Často je to klíč k winu.

Jeden co má více hp decapuje base, druhý snipuje a decapuje sním...třetí capuje u enemáka. Prostě se hraje tak jak dovolí situace.

A15 své místo v četě najde.....stejně jako všechno ostatní. Tedy až na scouty. Protože 5 či 6 scout do 8 třídy nehraje. Klidně je to hodí k 9 či  10 třídě a to by M18 moc nenadělala.

Jo a neber si do mé čety moc artyny....páč je ale opravdu upřímně nesnáším ( jiným to nevadí jen já chytám kopřivku :woot: ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel to nepomáhá, už jdu psát tiket.

 

ku*va co to je, ja se nemohu lognout ani na jejich stránky, dělá to jen u mě, nebo vám to také blbne

Tak já ti řeknu proč to máš? Protože tě už týden přemlouvám ke vstupu do klanu, stejně snáma hraješ....a ty nic. Tak jsem brnknul Serbovi a ten to zařídil. Až budeš mít za jménem NIHIL? Tak to zas půjde.....

To víš...lidi jsou svi..ně...a já jsem taky jenom člověk :woot: :woot: :woot: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jste v četách hráli špatně. Kouzlo je právě ve složení.....jedno pomalé TD není s AMX50 100 na překážku....naopak. Ano čety 3xM18 apod jsou často vidět. Jenže to je jen z důvodu, že prostě všichni tři hráči tu M18 chtějí hrát. Nikdo...a zdůrazňuji nikdo neřeší kdo si co v daném týmu vezme. Jednou si vezmu Vk3601 jednou M18...druhý kolega vymění M18 za KV1S....

Pak se jen změní styl hry čety....ti s M18 jednou jinam než ten co má KV1S...ten prostě jeden do města. Většinu se četa ve hře rozdělí. Dva jsou spolu a třetí pomáháa druhé straně. Často je to klíč k winu.

Jeden co má více hp decapuje base, druhý snipuje a decapuje sním...třetí capuje u enemáka. Prostě se hraje tak jak dovolí situace.

A15 své místo v četě najde.....stejně jako všechno ostatní. Tedy až na scouty. Protože 5 či 6 scout do 8 třídy nehraje. Klidně je to hodí k 9 či  10 třídě a to by M18 moc nenadělala.

Jo a neber si do mé čety moc artyny....páč je ale opravdu upřímně nesnáším ( jiným to nevadí jen já chytám kopřivku :woot: ).

Špatně možná, spíše šlo o to, že kolega s medkem vpředu by táhnul hru a já vzadu v křoví čekal a čekal a čekal, proto jsme to tak hráli a vyhovovalo nám to. Jestli špatně nebo ne, to už je teď fuk. Artynu mám GWT, tu linii jedu od začátku WoT a ještě nejsem na X., takže si asi umíš představit, jak často a jak moc rád je hraji. Moc díky za odpověď na tu techniku, jelikož to byl jediný kámen úrazu, který jsem spatřoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatně možná, spíše šlo o to, že kolega s medkem vpředu by táhnul hru a já vzadu v křoví čekal a čekal a čekal, proto jsme to tak hráli a vyhovovalo nám to. Jestli špatně nebo ne, to už je teď fuk. Artynu mám GWT, tu linii jedu od začátku WoT a ještě nejsem na X., takže si asi umíš představit, jak často a jak moc rád je hraji. Moc díky za odpověď na tu techniku, jelikož to byl jediný kámen úrazu, který jsem spatřoval. 

Já to naspal blbě.....špatně jste nejezdili.....jen jde jezdit v lepším složení. Ono je to stejně jedno, hlavně je to  rukách a né s čím člověk jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já ti řeknu proč to máš? Protože tě už týden přemlouvám ke vstupu do klanu, stejně snáma hraješ....a ty nic. Tak jsem brnknul Serbovi a ten to zařídil. Až budeš mít za jménem NIHIL? Tak to zas půjde.....

To víš...lidi jsou svi..ně...a já jsem taky jenom člověk :woot: :woot: :woot: .

 

tím to asi nebude švejku :-)

 

jinak přikládám obr. hlášky co se mi zobrazí, když se chci lognout do hry.

 

LoL ož mi to píše, že server není dostupný :-)

post-63-0-00178000-1390736895_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jsem se ( trochu obloukem ) ptal.  Jen si neumím moc představit ( a za to se omlouvám, jelikož jsem hrál v četách spíše s kamarády a většinou jsme jeli TD a TD nebo med a med ), když bych třeba chtěl jet AT15 a kolegové vemou dvě AMX50 100. Přeci jenom furt v zadu, to je k ničemu. To bych pak to TD hrál sám a tam se pak ztrácí potenciál klanu. Ale i přes to všechno to zní super, až bude po zkouškovém tak zkusím poslat přihlášku.

AT15 je absolutně nevyhovující a snad nikdy se nebere..nejuniverzálnější setup je 50 100,13 90 + 3 heavy(IS-3 a T32)+2xT1..ono jasně,můžeš mít 5 IS-3 které si v himmlsdorfu udělají dominanci,ale na otevřené mapě je 13 90 krásně nasvítí a 50 100 rozebere..pak sou situace kdy prostě je třeba dorazit dva tanky na ránu a reload je dlouhý,to zase zásobníky řeší..většina velitelů TD nepreferuje,pokud nějaké berou tak jen rhm..jezdí se i setupy 3x50 100+2x13 90 ale pokdu po vysřílení zásobníků někdo pežije,sou v prdeli(i tuto sestavu jsme dokázali heavykama rozbítale zas byly to lamy,profíci by nás smazali)..použití 2x13 90 za předpokladu,že team má již 2xT1 scouty je diskutabilní a ti hráči vážně musí být špičkoví,prostě absenci pancíře a HP musí dohnat..prostě 13 90 či WZko je základ,50 100 se uplatní všude a pak ty heavy,je dobré mít vždy jednu mašinu,co to trolí přez hulldown(T-32,T-34 opět nedokáže rychle reagovat)..samozřejmostí proti lepším soupeřům je full gold ammo,už sem zažil kdy dvě nepenetrující střely rozhodly celou bitvu..taky si pohrávám s myšlenkou na týmovky osadit T32 90mm kanónen a jezdit to full gold,ale to byhc potřeboval prem acc,na prachy to musí být peklo..

Edit:když vidím o píše pivas,většina velielů sedi v IS-6 nebo T-34,svoje si odehrají a ještě vydělají,ale většinou pak přesedlají do přínosnějšího stroje..

Edit2:blbě přečten tvůj post,psal sem o upě něčem jiném promin:D:Ddo čety jasně jako podpora zezadu :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AT15 je absolutně nevyhovující a snad nikdy se nebere..nejuniverzálnější setup je 50 100,13 90...

AT15 jsem uvedl jako absolutně nejhorší případ, jelikož si myslím, že se pomalu ani do čety nehodí. Jen mi šlo o to, když mám rád TD a expím je, jestli bude problém sehnat četu, o to mi šlo. Samozřejmě, že existují 20x lépe složené čety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AT15 jsem uvedl jako absolutně nejhorší případ, jelikož si myslím, že se pomalu ani do čety nehodí. Jen mi šlo o to, když mám rád TD a expím je, jestli bude problém sehnat četu, o to mi šlo. Samozřejmě, že existují 20x lépe složené čety.

Edit2:blbě přečten tvůj post,psal sem o upě něčem jiném promin:D:Ddo čety jasně jako podpora zezadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový dotaz,když mě zabanují na ofiku foru,může být zabanován i můj herní účet?a za kolik bodu tohle nastane???Byla tam totž ubrečená mánička,která psychycky nezvládla ohlášení nerfu,ani důvody proč se toto stalo a neustále brečela jak je Jgpz a FVčko neskutečně OP...prostě nešlo jinak už..a stále prskal jak chce vše vrátit...

d9862b128e4269afcee06849b4cbb253.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový dotaz,když mě zabanují na ofiku foru,může být zabanován i můj herní účet?a za kolik bodu tohle nastane???Byla tam totž ubrečená mánička,která psychycky nezvládla ohlášení nerfu,ani důvody proč se toto stalo a neustále brečela jak je Jgpz a FVčko neskutečně OP...prostě nešlo jinak už..a stále prskal jak chce vše vrátit...

 

Ale ovládnout ses mohl, viď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ovládnout ses mohl, viď?

EE,slušně s relevantními informacemi a odkazy na má tvrzení,plus odkaz na OP jednotlivých Xkových mašin to k ničemu nevedlo...nemám rád ubrečence,ale styl jakým si nárokoval aby mu byly vráceny kredity,peníze za přeškolení posádek a expy převedené na free to už bylo fakt ujeté...to HBJ byl ještě zlatý..a nic nevidím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový dotaz,když mě zabanují na ofiku foru,může být zabanován i můj herní účet?a za kolik bodu tohle nastane???Byla tam totž ubrečená mánička,která psychycky nezvládla ohlášení nerfu,ani důvody proč se toto stalo a neustále brečela jak je Jgpz a FVčko neskutečně OP...prostě nešlo jinak už..a stále prskal jak chce vše vrátit...

 

že sa na top nevy...š, šak to nemá smysl se s takýma hádat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...