Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

AMX F3 doexpeno, prodáno. Ráno Skóre 2:10. Několikrát jsem sám bránil celou stranu proti 3-6 enemákům (ne vždy ubránil), prohry jako kráva, vždy v top 3 dmg... nemám ten stroj rád, ale WN je ve výsledku 2000... což je solidní krávovina  :biggrin:

Následovník je ještě horší. 43% win, 950dmg na bitvu. Dávat po 300 dmg jednou za půl minuty, když už se trefí.... špatné. Co je *****, kámoš vzal AMX F3, já T71 a končil běžně s 3000 dmg. Támhle 50 120 za 900, támhle Caern za 800, sem tam Ferda za 850 ... já to s tou novou Lórou ještě nedal ani jednou. 

Dnes snad jedinej hit artinou za 880 - vlastní SP... 35k pokuta...pohodička.

 

A večer T32. Přestřelka, zajíždím a najednou do mě zezadu najede naše T21. Pás dole, opravy už v tahu. Boom, ISUna za 700 a než jsem to doopravil, artina za zbylých 800. Ten malej zmetek mě prostě jednoduše řečeno zabil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek jsem si s kolegou vylosoval čeného Petra a bylo s toho 20 bitev a 18 porážek za sebou.My pokaždé nastříleno nejvíc,ale boužel tým naprostých zoufalců snad pokaždéByli i světlé chvilky kdy jsme to několikrát vzali do pazour a díky IS7 která snese fakt hodně jsem protlačil na jejich bázi a dali jsme to.Jinak tolik porážek v četě jsem fakt nezažil.nevím komu z nás dvou  Wargaming snažil ukázat že nějaké win co jsme měli tak ho vůbec nezajímá a záměrně takové losy-fuj. :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V patek jsem doexpil emila a po krusnych zacatcich mi docela sedl...top kanon supa takze bananky litaly sem a tam..ted uz to sekam s s borsigem a to je fakt uzasny tancik..mozna ze i zustane v garazi..patek az nedela jsem stridal borsiga,indiana a at15.prvnich par bitev vzdy prohry,topky vzdy telata a ja na chvostu..ale potom se mi rozjel sesty smysl a byla darba...konecne po zmene na wn8 jsem se zase dostal mezi fialky a uz mezi nimi i zustanu ;-) a ted uz se jen rychle dostat na fv183 ,leose a waffena..uz se nemuzu dockat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že po dlouhé době se mi o víkendu hrálo dobře (až na šrot T30), dokonce mě překvapila i T34, kdy se mi povedly 3 bitvy a všechny přes 120k výdělek, což jsem čuměl. A včera večer předposlední bitva s E100, w/l ukazoval opět 38% pro náš tým, ale topky byly celkem slušní hráči, na protější straně četa modro-fialových hráčů 3x EHW v top tancích, říkám si že to bude mazec, ale šlo to celkem rychle, jelikož si enemáci pořádně nepohlídali pravou stranu, takže výhra 5k dmg a 4 killy, včetně dvou skalpů od EHW (jeden z toho byl ve WT E100 :-).

 

Nicméně velice brzy očekávám pokárání z WG za slušný víkend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, včera k večeru se mi stala zajímavá věc. Bitva s BDR, mapa Arktida, sedmičkový los. Dojel jsem si na na pozici, rozsvítili se první enemáci, mohlo uběhnout tak 2-3 minuty, stav 0:0. Hra nijak neblbla, nelagovala, ping v pořádku. A najednou střih a byl jsem v garáži. Žádná hláška o odpojení, nic. BDR spokojeně postává v garáži! Tak sem zkusil se stejným tankem spustit jinou bitvu a normálka mě to přihlásilo a bitku jsem normálně odehrál... Stalo se už někomu něco podobného? 

P.s.: Bohužel jsem si pak už nevšiml, jestli mi v garáži přistály výsledky té "stornované" hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že po dlouhé době se mi o víkendu hrálo dobře (až na šrot T30), dokonce mě překvapila i T34, kdy se mi povedly 3 bitvy a všechny přes 120k výdělek, což jsem čuměl. A včera večer předposlední bitva s E100, w/l ukazoval opět 38% pro náš tým, ale topky byly celkem slušní hráči, na protější straně četa modro-fialových hráčů 3x EHW v top tancích, říkám si že to bude mazec, ale šlo to celkem rychle, jelikož si enemáci pořádně nepohlídali pravou stranu, takže výhra 5k dmg a 4 killy, včetně dvou skalpů od EHW (jeden z toho byl ve WT E100 :-).

 

Nicméně velice brzy očekávám pokárání z WG za slušný víkend.

Reeki! Že ty jsi ještě neudělal ten sebemrskačský rituál s T30? Dvě kolečka okolo řadovky, proplesknout se a tak pořád dokola, až ti T30 odpustí :biggrin: . Takovej mazlík.....

Ale taky jsem sní poslední 3 dny trpěl. Ovšem né díky ní, ale díky dementům v týmu. T30 není stavěna na odrážení přesil.....Ale jinak je to hulldownový král.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já měl vynikající víkend - v ETS sem projel hezkej kousek Skandinávie a doplatil půjčku od banky, na druhou stranu stále nemůžu koupit Scanii f plný palbě, ještě mi chybí úroveň na top motor. Téměř sem se prokousal prvním volume Deadpoola (končil sem dneska v půl jedný, super komix), stahuju třetí :smile:

 

Včera sem na chvíli vlezl do hry, dal s Opicema CW, vyhráli sme, mě se zaknula E-50M, čímž pro mě CW skončily, pak chvíli 8 rota, taky to nebylo špatný, ale nešlo mi to a hrozně lítal ping, tak sem raši vypadl.

 

Švejk: já dal v sobotu flašu medoviny a to se pak řídil kamion :tongue: akorát je člověk nějakej agrasivnější a víc ho se*ou blbý boti co po okresce jedou 50 :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku poslušně hlásím, že ještě neudělal, teprve se drápu na top kanon a je to očistec, ale dnes 155 nasadím a uvidím zda to bude pořád stejný šrot :-) a švejku o spoluhráčích netřeba dlouze psát, stačí napsat "red army idiots" a je vymalováno. Jinak u T30 w/l 46% (40bitev) a dmg 1650 což na IX tier je naprosta katastrofa děs a bída, když skoro nemohu ovlivnit výsledek bitvy a musím spoléhat na fail tým. Za mě prozatím jasně nejhorší IX co jsem hral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak víkend proběhl v poklidu, mimo dvou devítek ST-I a Centuriona 7/1 jsme si jezdil nižší tiery, sám a vcelku fajn, včera dokonce 12 bitev a 11 výher. Proč se budu peklovat na desítkách, ty devítky stačí abych věděl,že kvalitně si zahraju málokdy.Pořízena pětka japončík Type 3 Chi-Nu, zatím odehráno jednou na násobek a nejeví se zas tak zle.Mám i novej oblíbenej tančík ve dvojkách, je to Pz 35 (t), solidní vozítko, dělo 3,7 cm L/47  dohled 320 m z něj dělá nebezpečnej stroj a mě baví :-) Postupně čím dál více mě to na vyšší tiery neláká, hraju si pro radost a sám. Na četu se nikdo neozve, sám su línej psát a na nižší tiery ta četa není tak potřebná jako třeba u osmiček a výš...

Trochu jsem poopravil i herní styl, hraju proti 29 hráčům, nikam se nehrnu, co si nenastřílím stejně nemám, nějaká spolupráce ? To mi přijde dnes už na randomu úsměvné. Tak se bavím po svém , o spolupráci nežádám....

 

Říká se tomu " přizpůsobil " jsem se :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

waltare já bych se i ozval, ale když ty X nechceš hrát, tak to je naprdlačku a proto hrajeme každý sám i když připouštím, že hraji i jiné tiery :-)

 

však v pohodě, to bylo konstatování jak to nyní mám , desítky fakt ne, stačí mi vzít devítku a desítky vidím i tak :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ke včerejšku toho moc nemám. Zahrál jsem 8 her, 4/4 W/L. Ale hlavně jsem chtěl už konečně dojezdit posádku na StugII, ať tam mám žárovku, což se povedlo. Posledních 5000XP za tři hry na posádce a bylo hotovo. Teď jen uvažuju, jestli si toho Stuga nechat nebo no, protože se mi s ním hraje náramně. JgPzIV už mám v garáži dlouho, koupil jsem ho ještě ve slevě, ale nějak se mi nechce Stuga prodat a dávat posádku do toho Jagdpanzera. Je to dilema  :smile:. Jinak žádná zvláštní událost se nestala. 

 

To waltare: pokud to vyjde, mohli bychom zahrát spolu zítra. Dneska jsem večer pryč. Tak se budu těšit. Přeci jen se budu moct něco přiučit. Jen jedna věc, nepoužívám TS, jelikož mé připojení přes Wi-fi je jaksi pofidérní, takže buď mi jede TS dobře, ale hra jede na 8 FPS a nebo TS skoro nefunguje ale hra jede dobře  :smile:. Takže když se spokojíš s komunikací přes Q, tak to bude OK. Já toho u hry stejně moc nenakecám. Raději se soustředím na hru, než mlít blbosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

To waltare: pokud to vyjde, mohli bychom zahrát spolu zítra. Dneska jsem večer pryč. Tak se budu těšit. Přeci jen se budu moct něco přiučit. Jen jedna věc, nepoužívám TS, jelikož mé připojení přes Wi-fi je jaksi pofidérní, takže buď mi jede TS dobře, ale hra jede na 8 FPS a nebo TS skoro nefunguje ale hra jede dobře  :smile:. Takže když se spokojíš s komunikací přes Q, tak to bude OK. Já toho u hry stejně moc nenakecám. Raději se soustředím na hru, než mlít blbosti. 

 

já a něco naučit ? lol, jsme těžkej průměr :-D

 

Reeki tvrdí točkanon a kanonenfutr :-P

 

jo klidně, napiš, Q mi nevadí, takhle jsme hrál s Mantavirusem, jen otázka cviku, člověk je přeci jen zvyklej na TS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si po třech dnes chci zahrát WOT. Ale je mi hrozně líto těch hafo super posádek co mám jen v kasárnách. U sovětů mám 14 našlapaných chlapáků. Nevěděl jsem co si pořídit, čuměl jsem na Sovětský strom snad hodinu....aby alespoň tři hošani nezaháleli, tak jsem si pořídil AT1. Měl jsem na ni 4 hry a 25% win....ale to bylo tak dávno, že jsem nevěl, proč jsem se jí tak rychle zbavil. Páč 3,4 prohry zasebou není ve dvojkách nic šokujícího. Kouknul jsen na wiki...srovnal parametry s konkurencí....a rozhodl se, že na ní dám elitní posádku a jednou dvakrát denně si povraždím pár neviňátek.....

Málem mě to stálo šest infarktů. Měl jsem JgPz, T18, a snad vše co na 2 třídě je....ale AT1 překvapila. Jebka všech jebek. Ta šla....

Dle wiki i statů by měla být největší nevýhoda AT1 dohled. Má ho jen 250m což je jen o deset metrů více jak T18. Ale tento nešvar by měl vyvažovat výborný camoefekt a dobrý kanon.

Mno...dohled jsem vyřešil binem. To žádná nevýhoda v reálu nebyla. Camo taky v poho...ale ale ten kanon. Zkusil jsem všechny. Nejvíce mě lákala ta 57mm. Ovšem výsledek? 37mm rychlopalka je přesná a zaměřuje krátce, ovšem AT1 potřebuje alf, nevydrží nic. Ta 37mm dávala kolme 37hp...

Houfnice se použít nedá. Zaměřuje neskutečně dlouho a  pro tak dlouhý realod nemá AT1 pancíř jak T18....navíc tank na ranku nevypne, takže druhý reload nemá šanci dát....

A nejpoužívanější 57 je neskutečně nepřesná a zaměřuje stejně dlouho, jak houfnice u T18!!!!! Co taky nepotěší je rychlost AT1 po rovince.....25km.

Takže co AT1 nabízí? Pomalou rychlost, papírovost(většina automatů Vás dá na dávku), malý dohled a bohužel oproti jiným TD velice špatné kanony. Snad je to že pěkně sklopí...to je good. Kanon, to mělo být to co AT1 udělá zabijákem.....a když ani to nemá....

Dle mého názoru nejhorší TD 2 třídy. Srovnání dvojkové TD konkurence:
 AT1 vs:

Frantík: brutálně rychlý a drtivý kanon. Co mu vjede pod ránu neujede...rychle zaměřuje i střílí. Ale pomalá jebka. Ovšem to co čekáte od kanonu to splní.

JgPz: jiná liga....výborný  a přesný kanon, dohled 330m!, výborné TD. Jen horší camo, které sítí a dobrou posádkou eliminujete.

T18: rychlý, výběr ze dvou výborných zbraní, pancíř....dohled mizerný, stejně jako AT1...proti automatům zabiják.

Briťák: průměrný univerzál....

 

Na dvojkách je doba zaměření životně důležitá. Z AT1 se tímto bohužel stalo průměrné TD.....sakra kam já ty posádky dám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tady mohu taky doporučit Su85B. Super strojík. Jinak rusáci vlastně nevyčnívají ničím co se nízkých tierů týká. Snad už jen T-28. To je můj takový mazlík, když posádka a dobré vybavení, tak to je taky stroj k nezaplacení. Jen si člověk musí dát pozor, jestli je něco papír, tak právě tento stroj. Stačí aby fouknul vítr a už máš půlku HP dole  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

švejku tak se mrkni na trojku SU 76, nebo výborná čtyřka  SU 85B a zajímavá je i dvojka LT  T60 :-)

Vše již dávno vyzkušeno, ale vždy mám u jiných národů neco o chlup lepšího. T60 není špatná, ale MKIII je lepší, SU76 pohoda TD, ale na nové zvlněné mapy je Ch ha lepší. SU85B super, ale T40 je o chlup lepší....Snad jen pořídit IS a vyexpit si IS3. V 8 třídě nic pořídného nemám. Jenže já ty ruské kanony moc nemusím....zaměřuje to půl dne, navíc IS3 nesklopí....sakra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptáš se kam z posádkou, tak ti říkám kam :-) T60 dokáže být neviditelná, což MKII díky siluetě ne, navíc dingne díky zkosení....a mě se třeba z IS-3 hraje stále dobře, ta BL 9 je prostě dobrej kanon a IS v dobrých rukou dokáže udělat paseku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše již dávno vyzkušeno, ale vždy mám u jiných národů neco o chlup lepšího. T60 není špatná, ale MKIII je lepší, SU76 pohoda TD, ale na nové zvlněné mapy je Ch ha lepší. SU85B super, ale T40 je o chlup lepší....Snad jen pořídit IS a vyexpit si IS3. V 8 třídě nic pořídného nemám. Jenže já ty ruské kanony moc nemusím....zaměřuje to půl dne, navíc IS3 nesklopí....sakra...

IS-3 alias, kde mám munici? ... nemyslím si, že by tě bavil. Je to dobrej stroj, dokud ho na rotách atp jezdí jiní  :biggrin:  ...není zlej, ale mě absolutně vůbec nesedl. Je takovej jednoduchej, prostě jede a střílí. Nedá se na něm nic vymyslet. A to je nuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IS-3 je za zenitem svojí slávy, ten předek je tak neskutečně papírovej až to není hezký, věž to trochu zachraňuje, ale k čemu to je, když ten tank nesklopí a všude musíte vystrčit čumák? Bude to asi hodně o vkusu, ale osobně se mi s Konigem hraje mnohem líp. Jen ten sidescrape je v rotách k nezaplacení.

 

To bych mu spíš doporučil KV-4, ta je neprůstřelná až hanba, akorát nevím jak to má s výdrží proti goldům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IS-3 alias, kde mám munici? ... nemyslím si, že by tě bavil. Je to dobrej stroj, dokud ho na rotách atp jezdí jiní  :biggrin:  ...není zlej, ale mě absolutně vůbec nesedl. Je takovej jednoduchej, prostě jede a střílí. Nedá se na něm nic vymyslet. A to je nuda.

IS, IS3, IS8 jsou pro me spis pomala medka... a kdyz se k nim tak pristupuje tak zatracene dobra medka, co dokazou suplovat praci HT :) ale je ovsem pravda ze vystrcit s tim jen palici je na palici - ty novy mapy tomu moc nesvedci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Charlie IV velkej souhlas s KV4, nedávno sjem si ji pořídil, měl jsme na ní horší staty a taktéž retardos aura na vyšších tierech mě přesvědčila že to nemusí být marné a není.nemám druhou věž - čímž se eliminoval big weakspot, top dělo jde nasadit a jezdí se mi s ní dobře, prostě své si oddingá a dělo marné není a co sežerou pásy je neuvěřitelné :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...