Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Vítej na publiku, resp vysokých tierech. Tam si i Nejtvrdší TD nabijou goldy proti osmičkám, aby náhodou necinkli. Říkám tomu cink fobie. A já tu E3 taky začal ládovat goldama. Hold to CWčka chtěj no...jinak na publik absolutně netřeba...

 

Jsou jiný časy, lidi prostě neumí hrát. A ti modří - fialoví... kolik z nich to má nahráno bez goldů, nebo jen v minimální míře?

 

Dnešek cajk. 19:1. 6 her sólo public, násobky. Parádička.

Zvedáku už to tu od tebe čtu po několikátý tak už zareaguju.. pokud ti modrásci a fialky hrají z velké části sólo public, tak se používání goldů vůbec nedivím.. To že tvrdíš že ABSOLUTNĚ nejsou třeba je nesmysl a neznám jedinýho hráče kterej by jich alespoň pár nevozil.. Já hraju střední tiery (max 8.) a pokud mám los s tiery +2 a potkám ho, okamžitě přebíjím na goldy nebudu tam za kašpárka kterej se nechá rozstřílet bez udělený dmg.. Kdybych hrál se strojem kterej nabíjí 12s a dýl a netrefil weakspot třeba 2x za sebou znamenalo by to velmi často skončit v garáži s kouřícím vrakem a nulou na kontě.. Nikdo nemá rád, když mu padají staty dolů a tak se každej snaží jak může. Ty si například w/l držíš (vylepšuješ) hraním v četách, ten kdo tuto moznost nemá, nebo čety jezdit nechce, si zase pomáhá co nejvyšší udělenou dmg a poškozením co největšího počtu tanků a zároveň spoléhá na to, že zbývajících 14 tanků už to pak nějak dá.. Na publicu se každej zásah s dmg počítá a xkrát už se mi podařilo prohrát bitvu jen tím, že jsem nedorazil enemáka díky nízký penetraci (nebo bylo málo času na doměření) a on pak vyndal nejen mě ale i zbývající hráče.. Jasně gold munice může částečně pomoct při nedostatku skillu, ale tvrdit že hráči co jí používají neumějí hrát je kravina.. I to nejtvdší TD má svý slabiny a pokud tým rupne a on nemá nastříleno díky tomu že byl "poctivej" a nepoužíval goldammo tak je v háji..

Nic není černobílý, jen to chce najít ten správnej poměr mezi užíváním normální a gold munice..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku už to tu od tebe čtu po několikátý tak už zareaguju.. pokud ti modrásci a fialky hrají z velké části sólo public, tak se používání goldů vůbec nedivím.. To že tvrdíš že ABSOLUTNĚ nejsou třeba je nesmysl a neznám jedinýho hráče kterej by jich alespoň pár nevozil.. Já hraju střední tiery (max 8.) a pokud mám los s tiery +2 a potkám ho, okamžitě přebíjím na goldy nebudu tam za kašpárka kterej se nechá rozstřílet bez udělený dmg.. Kdybych hrál se strojem kterej nabíjí 12s a dýl a netrefil weakspot třeba 2x za sebou znamenalo by to velmi často skončit v garáži s kouřícím vrakem a nulou na kontě.. Nikdo nemá rád, když mu padají staty dolů a tak se každej snaží jak může. Ty si například w/l držíš (vylepšuješ) hraním v četách, ten kdo tuto moznost nemá, nebo čety jezdit nechce, si zase pomáhá co nejvyšší udělenou dmg a poškozením co největšího počtu tanků a zároveň spoléhá na to, že zbývajících 14 tanků už to pak nějak dá.. Na publicu se každej zásah s dmg počítá a xkrát už se mi podařilo prohrát bitvu jen tím, že jsem nedorazil enemáka díky nízký penetraci (nebo bylo málo času na doměření) a on pak vyndal nejen mě ale i zbývající hráče.. Jasně gold munice může částečně pomoct při nedostatku skillu, ale tvrdit že hráči co jí používají neumějí hrát je kravina.. I to nejtvdší TD má svý slabiny a pokud tým rupne a on nemá nastříleno díky tomu že byl "poctivej" a nepoužíval goldammo tak je v háji..

Nic není černobílý, jen to chce najít ten správnej poměr mezi užíváním normální a gold munice..

jo, trochu to prehanim, jen opakovane prezentuju svuj nazor, ze to neni ono. Me proste bavi vyzvy a vzdy to nejako jde. A mrzi me, ze uz neplati, ze kdyz vezmu T1 hvy a najedu mezi ctyrky, neco vydrzim a vystrilim. Byla to zabava byt top. Pred nekolika tanky ses celne nemusel bat a nechat si je na pozdeji. Bez goldu se nenastrili tolik no...

Jinak v cetach mam odjety 4% her, pokud si pamatuju cisla. A staty leti dolu...rad bych, kdyby me hrani shodilo ty cisla nad tisicovku, jenze to se uz nestane. Ted hraju spis roty, je min casu, a tam milehce padaji. Nobody cares. Jde o zabavu a bez goldu to byvalo lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou, když mám v teamu 3 fialový z kazny/exnomu/pts atd a nepřítel je jak multivitamín, vždycky to prohrajeme. RNG je svině a já žasnu, jak si ti kluci můžou držet 65% WR.

 

Mam naprosto stejnou zkusenost, hraci z techto bozskych klanu jsou opravdu k sezrani :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1)...neznám jedinýho hráče kterej by jich alespoň pár nevozil.. Já hraju střední tiery (max 8.) a pokud mám los s tiery +2 a potkám ho, okamžitě přebíjím na goldy nebudu tam za kašpárka kterej se nechá rozstřílet bez udělený dmg..

2)...Ty si například w/l držíš (vylepšuješ) hraním v četách, ten kdo tuto moznost nemá...

3)...na publicu se každej zásah s dmg počítá a xkrát už se mi podařilo prohrát bitvu jen tím, že jsem nedorazil enemáka díky nízký penetraci (nebo bylo málo času na doměření) a on pak vyndal nejen mě ale i zbývající hráče..

1) goldy nevozím ani na houfnicích ani na HT a TD  Jedinej tankkde je mám je E-50M , a to ze setrvačnosti kvůli CW (kde na ně stejně nepřebíjím)...

2) možnost hrát čety má každej

3) spíš sem nedorazil enemáka díky nesmyslnýmu dingnutí/pásům/kritikálu za 0/záhadnýmu minutí, než že bych měl málo penetrace...

 

Nevím jestli goldy řeší nedostatek skillu, ale od tý doby co tanky nemaj weakspoty krom skutečně slabších pancířů řeší nedostatek skillu spíš barevný skiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o zabavu a bez goldu to byvalo lepsi.

s tím nelze než souhlasit ;-)

Když už se tu o tom bavíme.. existuje nějakej mód na zjištění toho jakou municí do tebe enemák pálí? Nedavno mi jeden enemy nadával do goldnoobů když jsem mu provrtal jeho papírový TD.. Joo měl pravdu, nestačil jsem přebít páč už jsem byl na ránu. A že na to má mód a že jsem srab atd atd. .. a pak ještě pokračoval v garáži dokud jsem ho nevrazil do ignore.. Tak by mě zajímalo co je na tom pravdy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já věděl že se nějakej Dušín ozve :-P

 

1) goldy nevozím ani na houfnicích ani na HT a TD  Jedinej tankkde je mám je E-50M , a to ze setrvačnosti kvůli CW (kde na ně stejně nepřebíjím)...

2) možnost hrát čety má každej

3) spíš sem nedorazil enemáka díky nesmyslnýmu dingnutí/pásům/kritikálu za 0/záhadnýmu minutí, než že bych měl málo penetrace...

 

1) to je jen tvoje volba (a možná právě proto jsme minule spolu na Arktidě rupli) :-)

2) vytržený z kontextu.. někdo to chce zvládnout i bez čet

3) to já taky, ale s goldem nemusíš doměřovat 2-3s a to kolikrát rozhodne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty fialky z "božských" klanů na publiku spíš neuměj, proto to vaše překvapení. Většinu maj nastřílenou přes goldy, ale hlavně mají myšlení zaplý na CW. Tam se hraje jinak, tam jim někdo říká taktiku a co mají dělat. Takže na publiku to nemají, musejí myslet za sebe a mají tam 12 lidí, kteří si hrajou po svém. Já zas na CW musím ničit pudy, abych se někam nevyvalil, jak jsem navyklej z publiku :)

 

Kdyby byl mód na goldy, už by byl v mém balíčku. Zatím o ničem takovém nevím. Ale jde to jednoduše poznat podle velikosti dírek a grafických efektů (pokud máte grafiku na vysokou) po zasažení pancíře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, neházel bych je do jednoho pytle, sám jsi Zvedáku fialka...a ty " božské " klany...bych do toho netahal.... mimochodem damage indikátor co registruje zásah...goldem už je , na ofiku je ke stažení, musíte pohledat, neznám přesnou adresu...., někdo ten mod předělal z ruštiny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty fialky z "božských" klanů na publiku spíš neuměj, proto to vaše překvapení. Většinu maj nastřílenou přes goldy, ale hlavně mají myšlení zaplý na CW. Tam se hraje jinak, tam jim někdo říká taktiku a co mají dělat. Takže na publiku to nemají, musejí myslet za sebe a mají tam 12 lidí, kteří si hrajou po svém. Já zas na CW musím ničit pudy, abych se někam nevyvalil, jak jsem navyklej z publiku :)

 

Kdyby byl mód na goldy, už by byl v mém balíčku. Zatím o ničem takovém nevím. Ale jde to jednoduše poznat podle velikosti dírek a grafických efektů (pokud máte grafiku na vysokou) po zasažení pancíře.

kluci z klanu mají mod na goldy vždy když je někdo zasáhne goldem tak se jim oběví ikona

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neukáže ti to kdo na tebe střílí(teda já na to nekoukám jestli zrovna je spotlej nebo ne), když není vidět ale ukáže jakej náboj jsi dostal...jestl AP nebo APCR...atd. ale při té rychlosti stejně to nem nějakej význam,alespoň pro mě...tak na mě někdo střílí goldy...no a

tak to je pak jiná. Hezký. Snad se mi to povede pochopit a aplikovat na jinej zaměřovač :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upřesním to,dával jsem pozor ale nevím jestli to tak je přesně,když je spotlej tak ti to ukáže kdo a čím,ale nejem si jistej jestli když zmizí tak ti to ukáže jen náboje a nebo ti to stále ukazuje hráče...nedokážu se na to soustředit....ale 100% to neukáže kdo na tebe střílí,když vůbec nebyl spotlej,ale náboj jo...doufám,že je to trochu kloudně napsaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jen 3 bitvy a vše win.

 

V první bitvě si s LT dojedu na vhodný místo (náhoda) a z 230 m to peru do artyny co je bokem. Ta začne zdrhat a do boku otočí jen svojí věžičku a za jízdy mi na těch 230 m zruší vozítko. Borec se jen smál a já čučel jak péro z gauče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tu tak čtu jaké už jdou do WOT implementovat módy, to už nehraničí s cheatem..to už sakra cheat je. Je mi z toho smutno, že WG tohle nechává jen tak...aby měl enemák i přehled kolik mi to nabijí po výstřelu....a blikátko, že máte již na WC by jste nechtěli? :biggrin:

Mód na realod, na typ munice, hit zóny a já nevím co všechno....já měl jen tři dny naistalovaný barvičky a šly pryč jak namydlený blesk. Nemám nic, hraju s tím co mi dá WG..... jediné co chápu je nějaký ten historický zaměřovač pro fandy, ale jinak je to.....

 

K těm goldům....ono je úplně jedno jestli je to morální či ne...já je vozím u všech strojů. A když vím, že mohu vyhrát snadněji s goldy, rvu je tam. Kašlu na morálku...mám KV1 s 57mm pene 112...a vyjedou proti mě dvě T1heavy? Na nic nečekám, láduju goldy a T1 HT jdou k pánu. Na co si budu hrát? Tady jde o čas a o mé přežití, na kterém bohužel většinou zavisí i win týmu. Nemůžu čekat jestli to do hit pointu projde nebo ne....tahle hra je tak o náhodě, že skilly jsou často do prrr...mířítě do průzoru, dvě projdou a další tři, které jdou přesně na to samé místo ne....

Navíc goldy jsou taky neskutečně náladové, takže se dají použít jen právě na face to face souboje.....nad 200m je vůbec nepoužívám.

Chci winy a to aktuálně bez goldů díky šílenému MM v četách nejde....zkuste nastřílet 2000dmg s KV1 proti sedmičkám s AP municí....

Není volby, když 80% hráčů jsou rudí...nemůžete se dovolit lehnout je pro nějaké dingání....když ostatní Vás penetrujou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tu tak čtu jaké už jdou do WOT implementovat módy, to už nehraničí s cheatem..to už sakra cheat je. Je mi z toho smutno, že WG tohle nechává jen tak...aby měl enemák i přehled kolik mi to nabijí po výstřelu....a blikátko, že máte již na WC by jste nechtěli? :biggrin:

Mód na realod, na typ munice, hit zóny a já nevím co všechno....já měl jen tři dny naistalovaný barvičky a šly pryč jak namydlený blesk. Nemám nic, hraju s tím co mi dá WG..... jediné co chápu je nějaký ten historický zaměřovač pro fandy, ale jinak je to.....

 

Cheat ... jsem myslel, že je např.že vidíš tank přes celou mapu,že nadskočíš nad střelou,že dokážeš přes celou mapu trefit vše kam ukážeš atd. ale to,že ti v chatu jede něco informativního, co stejně pořádně neskoukneš,protože to je strašně rychlá informace nevím co ukazuje na to, že je to cheat....stále je to hra,žádnej simulátor a k tomu ještě všechny informace musíš vstřebat sám,nikdo ti nepomůže,žádnej řidič nebo radista nikdo,takže za mě každá informace,kterou může ti to trochu ulehčit vnímání hry beru....že existují hit zony a co,tak přece ti člověk,kterej se nezajímá o tanky a chce si zahrát nevezme brožury(dnes google)a nezačne si číst kterej jakej tank prostřelit a mohl bych pokračovat.

Mě připadá to ,že vy kteří s tím nesouhlasí chcete prostě bejt ještě lepší skileři,proti lidem,co si jezdí a kochají se krajinou,protože oni kdyby to neměli a nepoužívali,měli by jste to jednoduší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...