Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hrac, ktery hraje na desatym tieru je novacek? To je mi teda novinka a nebo ty hrajes jenom na prvnich tierech, ze mas prehled o tom jak WG nadrzuje novackum? A jak poznas, jestli je to novacek nebo nekdo, kdo expi novou lajnu?

 

Ano je ,  a jsou jich houfy....

Když má někdo 1K bitev  a už hraje X tier ...když jde někdo napřiklad s Mausen sniprovat a postaví se tak že za hru vystřelí 2x (protože proste nemá dohled , co jemu samozřejmě nic neříká)ale stejně se nepohne do koce hry tak je začátečník i kdyby měl odehráno 3K bitev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mam object 263 a posledni dva dny jsem s nim odehral tak dvacet tricet bitev. no tank jako takovej to neni zlej, naklepava to slusne, pohyblivost solidni, zepredu malo weakspotu, jestli to ma nejakou nevyhodu tak zranitelnost z boku a zvrchu, cemuz se ale da prizpusobit. zkratka, kombinace pohyblivosti a obrnenosti je super. co me ale sejre, ze vetsinou bud vydrzim opravdu hodne, nebo zkapu velice rychle. clovek si koupi tank se kterym doufa ze se muze nepriteli postavit celne, ale pak zjisti ze vetsina lidi na nej beztak pali goldama. pro dela s penetraci 250mm+ neni problem si poradit s objektem 263, kdyz se zamiri na spravny misto, ale lidi jsou bud blbi nebo lini, tak radsi nebijou gold nez aby mirili. tohle je dnesni WoT. ale i tak je to rozhodne nejlepsi tank z ty lajny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup E3, ta cinká i goldům... krom Obj 268. 450mm pene se neubrání nic...nechápu tuhle prasečinu, někdo se musel uklepnoutpři zapisování hodnot a místo 350mm tam naklepl 450mm a když to zjistili, vydali to jako úmysl...

T110E3 mi pripada jako velice solidni stroj. ja sice nemam rad pomaly tanky, ale 20 km/h je OK, kdyz si clovek vezme jak je to obaleny pancirem. musi to bejt skvelej pocit s timhle hrat. ale nechce se mi prave pres T95, u ktery je ta pomalost dost extremni a ja bych to expit nevydrzel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ji teď dost hraju. Proč? Protože třeba s E-25 nebo Mlíko 48 co jezdím, tak musím podat to nejlepší. Sednu do E3, jedu, zastavím na vhodný pozici a střílím. Když najdu krytí vany, je to ideál a řeším jen arty a obj 268. Prostě jednoduší vraždění. Parádička, takovej relax.

 

 

Tímto chci oficiálně poslat člověka, který stvrdil penetraci goldu u Obj 268, do zadních měkkých míst. Je to humus, ani E3 se nemusí snažit odolávat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ji teď dost hraju. Proč? Protože třeba s E-25 nebo Mlíko 48 co jezdím, tak musím podat to nejlepší. Sednu do E3, jedu, zastavím na vhodný pozici a střílím. Když najdu krytí vany, je to ideál a řeším jen arty a obj 268. Prostě jednoduší vraždění. Parádička, takovej relax.

 

 

Tímto chci oficiálně poslat člověka, který stvrdil penetraci goldu u Obj 268, do zadních měkkých míst. Je to humus, ani E3 se nemusí snažit odolávat...

 

 

A panceřovaní E3 neni hnus ????  Dle mne ještě větší protože obj.268 musí gold kupovat pokud je chce využít ale E3 je skoro nesmrtelná zadarmo  :tongue: a na větší vzdálenost fakt nesmrtelná- je poškoditelná jen čistou náhodou (střelba do správného místa na 300m a více je věc vysloveně  o štěstí.) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době jsem si WoT konečně opět řádně užíval. :smile:  I přesto, že s KV1S  nemám moc dobré losy a je tam stále plno 7-8 tierů , tak ten tank je tak dobrej, že to ani nevadí. Následně jsem zakoupil IS6 a to je teprve sranda! Zatím mám s tím strojem jen pár bitev, takže neumím využít jeho potenciál, ale i tak je to neskutečně zábavnej stroj. :smile: No a nakonec nějaké čety a CW, vše velmi povedené, takže opravdu parádní 3 dny! :smile:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 v neděli špatenka, vysoké tiery ....nedivím se že někdo je už jezdit vůbec nechce.....nemá cenu popisovat, to každý zažívá dnes a denně...

 

waltere na vysoke tiery musis v dobre cete, my treba jiz delsi dobu jezdime ve slozeni Foch155, Obj268 a T110E3 a nemusim ti snad psat, jakova je tohle brutalita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E3 ma fajn pancir, ale je to kompenzovany rychlosti a obratnosti. Taky tu plati, ze ji musis objet. Pockej! Co HE? Desitky maji uz solidni raze, takze ty HE taky uz celkem ubiraj. Aha? Problem lidi, ze HE vymenili za goldy. Ja HE vozim vsude, je krasny s nima dorazet enemakuy, co si mysli, ze je nemuzu probit ani goldem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač je to s podivem, tak víkend nebyl výrazně špatný. Po celém týdnu, kdy jsem myslel, že celou hru uninstalnu, se to malinko zlepšilo. Bohužel co zůstává je demence hráčů. Ale toho se člověk nezbaví, a budu doufat, že se aspoň třetina přesune do WT  :tongue: . Jediné co mi kazí náladu jsou losy pro Pz IV. Sch. Odehrál jsem s ním přes víkend 15 bitev, z toho 9 mezi osmami a 3 mezi sedmičkami. Potřebuju naexpit posádku na německého střeďáka, ale takhle to jde dosti blbě. A druhá věc, co mi kazí náladu, jsou high-tiery. Tolik pablbů nenajde člověk ani v pětkách. Nehledě k faktu, že se to tam hemží jen ufo tanky typu Foch, Object apod. Člověk si řekne s IS7, že když schová spodek, tak je v cajku. A ona náhle přiletí rána od jakéhosi Objecta a jelikož se panáček trefí do malinko rovnějšího místa na hlavě, tak mám o 800HP méně. Ale je to můj trest za fakt, že nehraji TD. Pro změnu hraji artynku (US línie), a je sranda koukat, jak T25/2 povětšinou jde na ránu. A to mám zatím jen M12. A koukání na tank, který patří nějakému kečupovi je ještě větší sranda. Dostane pozdrav z vrchu a točí hlavou, jak ho mohl někdo trefit. Dalších 30 vteřin stojí na místě. No a potom kečup už není mezi živými. 

Četl jsem zde, že se nadržuje lamkám. Bohužel to musím potvrdit. Máme v klanu kluka, kterému to příliš nejde. Teda po tom, co dostal výcvik, a bylo mu osvětleno několik základních herních principů, tak se zlepšuje. Ale když hraje sám, má příznivé losy. Když jde se mnou v četě, jsme věčně proti tankům o dva tiery výš. 

Teorie o tancích s méně jak 10 procent HP je také fakt. A hlavně u lamek. Nadingáte i rány do předního nebo zadního kolečka. Včera se mi to stalo minimálně třikrát, a to je už fakt hnus. Trefil jsem takto ISU s 50Hp do předního kolečka, a jediná odezva od posádky byla "Odrazila se". Já byl pro něj na ránu, a jelikož mu nespadly ani pásy, tak se otočil a vyndal mě. Nebylo se kam schovat. Ale jinak hráč měl 4000 bitev a 600 WN. Takže smrtelná kombinace.

Toť vše. Doufám, že tento týden nebude taková katastrofa, jako minulý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v neděli špatenka, vysoké tiery ....nedivím se že někdo je už jezdit vůbec nechce.....nemá cenu popisovat, to každý zažívá dnes a denně...

 

My jezdíme devítky a desítky skoro pořád a pohoda.....modro-fialová tříčlenná četa dokáže bitvu hodně ovlivnit :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes takový rozporuplný. Odjezdil jsem si ty své tři povinné násobky. Všechny na první pokus a ani jeden nepřekročil hranici 1k expů a to se základ násobil 3x. Aspoň win na poprvý.

Zkusil jsem si tedy opravit win na WZ-131. Hra trvá na tom, že nad 48% to nedám  :sad:. To se snad časem podá a asi dřív posádka dotáhne první skill. Žárovkla se bude hodit  :smile:.

 

Pomalu se blíží další verze hry 8.9 a tak sem se podíval jak to vypadá ještě v této v low bitvách. Pár enemáků s T18 mi rychle objasnilo, že se hraje trošinku jinak než jsem byl naučený.

 

V bitvě na Dolech píše naše T18, že máme šanci na win 70%. Bitva druhý třídy a na každý straně 5 TD, po jedný arty a žádné čety. To teda nevím, kde to takový číslo vzalo. Dotyčný má upravenou hru, je v klanu, má asi něco nahráno a tak tým snad dost podrží. Asi dobrý hráč v té T18 a proto tak vysoká šance na win. Neuvěřitelně nám pomohl! Zaparkoval to na základně stejně jako 2/3 týmu a klikal na mapu. Což o to, pravda v klikání byla jen na to neměla první lajna dost strojů. Náš zkušený obránce nastřílel neuvěřitelných 44 dmg. Většinu našich vyndal útočně založený enemák v T18 se kterou jel po druhý a celkově odehrál jen 57 bitev. Na mizernou posádku dal slušný DMG skoro 900. Ještě, že byla jeho posádka mizerná jinak bych mu zatýkání po návratu na základnu nerozmluvil. Bitva skončila prohrou, což se po prvních 3 minutách dalo čekat. Sundal mě poslední enemák v TD co jen jednou za bitvu vystřelil. Moje T1E6 toho moc neodrazí a zbytek 39 HP bylo hned v háji.

 

Zkušenější tým není schopný usměrnit partičku začátečníků co nemají ani pořádný vybavení. Jak smutný.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete si myslet co kdo chcete, obzvláště Boobbekšestivrah a další WG optimisté ale do posledního pače jsem vzal tier 2 a měl jsem 70% W/L s jedním prstem v nose a s druhým v zadku. Teď je to neskutečný záhul, prohra za prohrou, losy katastrofální a jsem kolikrát rád, když to dám na 55%. To nemůže být náhoda. Už to trvá trochu dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doexpil jsem Mlíko 48. Hurá. Ty desítkový bitvy... a když byly osmičkový, týmy retardů. 8 osmičkových bitev, 7 porážek. Moje osmičky win kolem 43% (většinou 2-3 z 5-6 osmiček).

 

Koupil jsem Focha. 5/6 bitev desítky. Hmm a já proč se nebavím, jak jsem doufal. Ta devítková bitva byla luxusní, 5k dmg. A to dělo je sakra znát, jak zaměřuje rychleji. Konečně se s tím dá střílet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete si myslet co kdo chcete, obzvláště Boobbekšestivrah a další WG optimisté ale do posledního pače jsem vzal tier 2 a měl jsem 70% W/L s jedním prstem v nose a s druhým v zadku. Teď je to neskutečný záhul, prohra za prohrou, losy katastrofální a jsem kolikrát rád, když to dám na 55%. To nemůže být náhoda. Už to trvá trochu dlouho.

Njn, hodně hráčů si nahání staty na prckách....zdaleka to nejsou jen nováčci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete si myslet co kdo chcete, obzvláště Boobbekšestivrah a další WG optimisté ale do posledního pače jsem vzal tier 2 a měl jsem 70% W/L s jedním prstem v nose a s druhým v zadku. Teď je to neskutečný záhul, prohra za prohrou, losy katastrofální a jsem kolikrát rád, když to dám na 55%. To nemůže být náhoda. Už to trvá trochu dlouho.

tjn, WG ma paku na vsechno, i na pedotankery :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...