Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hra se chová tak nějak divně. Je to asi nastavením, ale kdo si ho má pamatovat. Zatím jsem dnes nevyhrál (málo odehraných bitev), ale stihl jsem si ověřit, že zvýhodněný MM pro nově pořízený stroj je pořád stejný. Podle dosavadních losů se mi do dalšího hraní moc nechce. Večer to ještě zkusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím hlásím, vždy na spodu tabulky, dělo u Ferdy a JGP lítá mimo...

Nestraš, ještě jsem ani nekoukl do garáže. Jestli se ještě něco změnilo i u JgP1 a 2 kromě stálých losů na poblití, tak to rovnou mažu, aspoň bude pokoj. S VK3601 jsem tušil zradu. Ani nemám valnou chuť to spustit. Nevěřím už WG ani pozdrav VeleSerba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestraš, ještě jsem ani nekoukl do garáže. Jestli se ještě něco změnilo i u JgP1 a 2 kromě stálých losů na poblití, tak to rovnou mažu, aspoň bude pokoj. S VK3601 jsem tušil zradu. Ani nemám valnou chuť to spustit. Nevěřím už WG ani pozdrav VeleSerba...

je to ještě horší, s traktorem mám zatím 10 proher v řadě a nejsem schopen vyjet násobek... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zahrál jsem si čtyři hry. Při té poslední mě debil strká před sebou jako štít ke kraji té homole na Arktidě, kam se jezdí s TD. Když jsem ji hned chytil (to už jsem měl tři trefy), tak jsem si couvl a našil mu ji do motoru, ač to zpravidla nedělám a čekal, co bude. Když se mi po odjezdu z pozice zase začal motat za zadkem, postavil jsem se čelně a vzápětí ji od něj chytil. Odjet jsem ho nenechal. Ban bez varování a rovnou disconect, tak bacha na to. A to bylo potřetí za 8,5k bitev, co jsem udělal úmyslný teamkill. Abych se kvůli spratkům ve hře a WG v týhle podělaný arkádě radši sám odpojoval, to radši budu hrát něco proti počítači, kterej není debil! Hodinu hledat módy a zkoušet je a výsledek tohle? Bye, bye.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na jednu zmršenou hru s E-75 na tý nový mapě, kde jsem úplně nevěděl, kam jet a nějakej nervák mi nadával do premium noobů (což teda fakt nechápu), zničil jsem dva tanky a zdechnul při capování, to bylo včera dobrý. 

Jelikož jsem měl před patchem jen druhej motor, tak žádnou velkou změnu nepozoruju.
Pěkný bitvy s VK4502(A) a IS-3 (v chlubárně) - Bažina je super. Po dlouhý době jsem zažil bitvu s T-25, kde byly stroje III - V. Neskutečný.
h-jwvyab1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový stoje NEMAJÍ speciální MM... že vy to tomu WG stále žerete... blábol jako sviňa a kdo řekne, že je to konspirace, má asi dobrej matroš  :smile:

Někde v odpovědích vývojářů jsem čet, že něco takového existuje bez dalšího upřesnění. Ve svém příspěvku jsem konstatoval, že nepozoruju změnu v bitvách po koupení stroje proti předchozí verzi. Za sebe můžu jen říci, že jsem nikdy neměl, pokud se pamatuju první bitvu s jakýmkoliv strojem proti o dvě třídy vyšším. Pokud jsem se k nějakému stroji po čase vrátil a opět si ho pořídil, tak jsem to už neřešil (nesledoval), protože nebyl ve stocku. Jelikož nemám páru co přesně se pod označením zvýhodněného MM může schovávat, tak jeho existenci nemůžu potvrdit ani vyvrátit. Jediné co vím na 100% je to, že to není snížené MM na prvních několik bitev, což jsem si opět potvrdil.

 

PS: Pokud ty jsi v nově pořízeném stroji v první bitvě proti o dvě třídy vyšším a nedej bože jedný ve své třídě, tak tvé přesvědčení-jistotu plně chápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu tak v posledních odpovědích od veleSerba se píše že nový stroje maj speciální MM, ale jen když je dáte za volný hnedka do Topu. Kdo to vyzkouší?? já toliko volných nemám .)

Špatně jsi to pochopil..bylo tam, že nově vyexpenej stroj, ať už ve stocku, nebo ve full po převedení expů, má zvýhodněnej MM. V praxi to tak ale není..s T32 jsem byl hned 2. bitvu mezi X.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový patch, ačkoli zatím nemám instalovaného "zvedáka", tak spokojenost. Desítku od rusů už mám ulovenou. Staty misí se mi líbí bo jsme honič statistik.

 

Vítězství!
Bitva: Lakeville 12.9.2013 22:17:58
Vozidlo: M4A3E2 Sherman Jumbo
Získáno zkušeností: 2 272 (x2 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 22 519
Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Válečník
 
A tahle prohraná bitva kterou obrátil jeden se probudící tank z AFK, byla kouzelná. čeleně ustřílet jumbem ARL44 a další Jumbo s tím že za mnou jen dva briti, kterým jsme celou dobu psal at proboha nezdechnou a oni poslechli. Byla opravdu hezká tečka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moc se nechodím, ale o dnešek se podělím....s Hellcatem super...krásné hry...a pak mě náš M3Stuart začně na spotu tlačit a vystavovat enemákům...měl jsem už jen 50% hp, páč mě už enemáci začali dávat. Tak jsem toho našeho zmrda sundal...ihned jsem vyfasoval BAN. Takhle WG chrání normální hráče před zmrdy....chceš se dostat z bloku či sundat evidentního škodiče? BAN..

Tak jsem si na offico podpoře ulevil. Vím, že mi to není nic platné, ale já si **** na hlavu nenechám.....BAN mám u prdele páč stejně budu hrát až v pondělí, ale jde o princip....

 

Zdravím,
právě jsem byl okamžitě zabanován na 24h. Náš Stuart mou M18 blokoval a umyslně mě vystavoval nepřátelské palbě. Tak jsem ho na dvě rány sfouknul. Ihned jsem byl zabanován.
Děláte si srandu? Dnes a denně nás zkušené hráče serou a škodí tuny zmrdů a ultra fakanů a Vy mi dáte ban za to, že jsem se chtěl dostat z bloku? Jestli mě neodbanujete, tak už do WOT nedám ani korunu. Za tři roky jsem dal do hry dost EUR a co jste vy udělali, aby jste nás ochránili od těch retardovaných fakanů a slintavých dědků u PC? Jednou za rok dám umylsný team kill páč se bráním.....a Vy mě zabanujete?
**** na Vás!
Číše přetekla..nebudu vyhrožovat že skončím....rozhodně né dřív než příjde konkurence, ale už neuvidíte ani korunu.
Tohle jsem nezažil......jen dnes mě minimlně 5x našil úmyslně nějaký náš noob, milionkrát mě blokovali či naráželi a kde byla ochrana od WG? Ale jednou se chci chránit......
***** vy máte štěstí, že není jiná podobná hra...nic víc. Až příjde....to se buduete muset starat jinak...páč Vám v té hře pak zbydou jen fakani co neplatí ani cent!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde v odpovědích vývojářů jsem čet, že něco takového existuje bez dalšího upřesnění. Ve svém příspěvku jsem konstatoval, že nepozoruju změnu v bitvách po koupení stroje proti předchozí verzi. Za sebe můžu jen říci, že jsem nikdy neměl, pokud se pamatuju první bitvu s jakýmkoliv strojem proti o dvě třídy vyšším. Pokud jsem se k nějakému stroji po čase vrátil a opět si ho pořídil, tak jsem to už neřešil (nesledoval), protože nebyl ve stocku. Jelikož nemám páru co přesně se pod označením zvýhodněného MM může schovávat, tak jeho existenci nemůžu potvrdit ani vyvrátit. Jediné co vím na 100% je to, že to není snížené MM na prvních několik bitev, což jsem si opět potvrdil.

 

PS: Pokud ty jsi v nově pořízeném stroji v první bitvě proti o dvě třídy vyšším a nedej bože jedný ve své třídě, tak tvé přesvědčení-jistotu plně chápu.

já koupil před patchem VK3001H a 9 proher v řadě a docela rozdílem, nikdy na TOPu, takže za mě nefunguje, stejně jako nefunguje klasický MM :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jestli jsi jim to poslal v tomhle znění, tak se nedivím, že na takovéto texty nikdo nereaguje.

Taky bych si tak ulevil. Stejně má do pondělí čas. :) a že to v tomhle znění neřeší? Oni by to neřešili ani kdyby to napsal slušně. :-D že jsi to napsal zrovna Ty, kterej si tímhle stylem ulevuje od naštvanosti ze hry tady na fóru. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...