Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Mluvil o tom jak si užil bitvu. V čem je problém? Neni potřeba hned dělat ramena.

Pokud to vyznělo, že dělám ramena,tak to omlouvám, rozhodně to tak nebylo myšleno :sad: . Mě jen pobavilo, že radost může udělat i bitva s takovýmhle damage na tieru IX. Hlavně proto ,že sám jich poslední dobou zažívám mraky a co bych ještě před cca 1/2 rokem bral jako neúspěch nyní považuji za podařenou bitvu. Bohužel nevidím ani ve vzdálené budoucnosti naději, že se to na publiku zlepší, tak asi zkusím taky přejít na letadýlka WT, které tu jsou docela chválena. A když ani to ne nepomůže, za chvíli bude třetí Arma, to by měla být jistota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celou garáž projedu a W/L je kolem 55 až 60%. Dnes to bylo 57% a tak jsem to chtěl trochu vylepšit na tieru2. Lidi, to je katastrofa!!! To se už sólo skoro nedá. Není bitva abych neměl proti sobě tier 3 a ještě modrou a nebo fialovou četu z nějakého klanu. Namísto zvednutí W/L mi ještě klesl na 55%. Nemáte někdo zájem si sem a tam zahrát četu na tieru 2? Kdo chce, tak mi napište do pošty. Pedotankerství už bez čety není skoro možné totiž.

 

Sry za včerejšek, považoval jsem si za čest tě mít v zaměřovači.   :Smile_honoring:  Já na to místo jezdím pravidelně, hodně tam toho spotnu i vyndám. Bohužel, včera jsme měli tragický tým. 

Četu jsme měli, třetí opice na nás čekala v garáži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo. Máš parádní týdenní win skoro 59%. Nezbývá než jen tiše závidět při mém 42%.

60D je 58,7% a ještě tak před měsícem byl kolem 62%. :Smile_Default: Projevilo se expení IS, T32, D2 + B1.. Jesli to chceš zvednout, jezdi jen čety/roty. Už četa 2 lidí dokáže výrazně ovlivnit a vyhrát bitvu (samozřejmě záleží na losu a strojích)..viz. můj "skrýn" ze včerejšího hraní. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo. Máš parádní týdenní win skoro 59%. Nezbývá než jen tiše závidět při mém 42%.

 

Zkus se na to podívat z jiné stránky: na statistiky s*re pes, nejdůležitější je si hru UŽÍT (bez ohledu, jestli to byla porážka nebo výhra - i když výhra samozřejmě potěší víc ;-)).

Honění statů = zvětšování virtuálního pindíka nech statařům :-D

 

PS: navíc zrovna poměr W/L je IMHO naprosto o ničem... stačí být v úspěšném týmu ;-) když už na něco koukat, tak na udělenou průměrnou damage za bitvu / EFR / WM6 /WM7 a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus se na to podívat z jiné stránky: na statistiky s*re pes, nejdůležitější je si hru UŽÍT (bez ohledu, jestli to byla porážka nebo výhra - i když výhra samozřejmě potěší víc ;-)).

Honění statů = zvětšování virtuálního pindíka nech statařům :-D

 

PS: navíc zrovna poměr W/L je IMHO naprosto o ničem... stačí být v úspěšném týmu ;-) když už na něco koukat, tak na udělenou průměrnou damage za bitvu / EFR / WM6 /WM7 a hotovo.

to máš pravdu, ale je tu pár lidí který když řekneš svůj názor, tak ti řeknou ty mlč, ty máš nízky W/L na tom a tom tanku :) Já třeba měl včera v kuse 9 proher na Ferdovi a opravdu jsem to nemohl ovlivnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to vyznělo, že dělám ramena,tak to omlouvám, rozhodně to tak nebylo myšleno :sad: . Mě jen pobavilo, že radost může udělat i bitva s takovýmhle damage na tieru IX. Hlavně proto ,že sám jich poslední dobou zažívám mraky a co bych ještě před cca 1/2 rokem bral jako neúspěch nyní považuji za podařenou bitvu. Bohužel nevidím ani ve vzdálené budoucnosti naději, že se to na publiku zlepší, tak asi zkusím taky přejít na letadýlka WT, které tu jsou docela chválena. A když ani to ne nepomůže, za chvíli bude třetí Arma, to by měla být jistota.

 

V pohodě, to se stane :-) Chlape, já prohrával 2 hodiny v kuse a měl jsem pak radost z JAKÝKOLI výhry :-D Při prohrách válečníci, 6k dmg a nervy. Při výhře klasicky 400 dmg (1 rána), ale neskutečná radost. Byl jsem už zoufalej, takže se to vcelku dá chápat. On měl na mysli, že bitva byla pěkná celkově. Bez artyn a tak. To, že nedal dmg může klidně znamenat, že držel jednu stranu se 3 tanky sám a ty na něj nevyjížděly. On taky neni blbej, aby vjel před 3 laufy, tak nastřílel něco málo až potom. Možností je mraky. Ale důležitý je si hru užít a je jedno jak. Samozřejmě, pokud tim nějak neublížíš vlastnímu týmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to máš pravdu, ale je tu pár lidí který když řekneš svůj názor, tak ti řeknou ty mlč, ty máš nízky W/L na tom a tom tanku :) Já třeba měl včera v kuse 9 proher na Ferdovi a opravdu jsem to nemohl ovlivnit...

 

Pak to nejsou MOUDŘÍ lidé (bez urážky). Svoje W/L ovlivníš mnohem hůře nežli třeba ten průměrný damage na bitvu, navíc W/L je zkrátka ukazatel, který toho neukáže mnoho :-D Ani ty celkové staty IMHO nejsou moc vypovídající v případě, že dotyčný má hodně bitev... Já - když někoho "lustruju" skrze net - se ideálně dívám na posledních 1000 bitev (např. na www.noobmeter.com). Tím pádem máš takové aktuální celkové info o hráči, které není zkresleno např. tím, že prvních 5k bitev jenom trdlil po mapách bez užitku :-)

 

Podívej se na mě: já mám aktuální celkový W/L přes 55% (všechno na publicu víceméně bez čet)... co to o mě říká? Vůbec nic... jen to, že spíše vyhrávám nežli prohrávám. Hotovo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry za včerejšek, považoval jsem si za čest tě mít v zaměřovači.   :Smile_honoring:  Já na to místo jezdím pravidelně, hodně tam toho spotnu i vyndám. Bohužel, včera jsme měli tragický tým. 

Četu jsme měli, třetí opice na nás čekala v garáži.

Já tam jezdím taky a nebo zas z druhé strany a ještě se mi nestalo, že by mě někdo viděl. To musela být nějaká blbá náhoda protože stojím za keřem a mám maskovačku a na všech členech posádky maskování na 100%. Jak mě uvidíš, tak mě hned pozvi prosím do čety protože parťák se na tier 2 hledá blbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam jezdím taky a nebo zas z druhé strany a ještě se mi nestalo, že by mě někdo viděl. To musela být nějaká blbá náhoda protože stojím za keřem a mám maskovačku a na všech členech posádky maskování na 100%. Jak mě uvidíš, tak mě hned pozvi prosím do čety protože parťák se na tier 2 hledá blbě.

s čím to mrskáš na 2 tieru ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledních několik dní se u mě hra odvíjí v rozmezí 8-9 tieru. Po klasických držácích jako je pro mě VK4502A a čínská 110 se opět přidala ISU-152, Mle48 a nově Foch, který střídám společně s Objektem 704 ( v rámci expení ). Musím říct že po znovuzakoupení ISU jsem opět zase dlouhodobě spokojený. V četě 2x ISU + spotter nebo něco jiného se nám s Challengerem daří rozdávat velice velké množství DMG a postupně se jen a jen zlepšuju i v oblasti statistik :D Jako statistický prlměrný honič jsem si konečně splnil další stupeň a po včerejšku se o 0,06 bodů přehoupnul přes hranici 1450. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam jezdím taky a nebo zas z druhé strany a ještě se mi nestalo, že by mě někdo viděl. To musela být nějaká blbá náhoda protože stojím za keřem a mám maskovačku a na všech členech posádky maskování na 100%. Jak mě uvidíš, tak mě hned pozvi prosím do čety protože parťák se na tier 2 hledá blbě.

Není problém. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo, 1400. já pak chtě napsat že další level je 1450 jako další cíl a nějak jsem to zmotal dohromady jak banány a koksy.

Koks? To pak vysvětluje ty tvý šamanský výlevy tady ve vláknu u HUGA a BAGA  :biggrin: 

 

Dnes je na programu COD MW2 a BF3 (BF se mám hodně co učit, jako rozený CODčkař). Tak jen násobky na třech strojích a šmitec  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo stejnou smůlu jako já?

 

Koupím Superperšana - další patch ho zprasí.

Vyexpím X artyny - další patch je nerfnou.

Doexpuju T57heavy - další patch jí nerfnou.

Rozjedu lajnu na Americké TD E4 - taky ho zprasily. 

 

Já už jsem z toho na nerfy. :-). Už se na expení asi vykáknu a vždycky než něco rozjedu, tak si 2 patche počkám, co s tím udělají.

Jestli šáhnou i na T62-A, tak už nevím. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo stejnou smůlu jako já?

 

Koupím Superperšana - další patch ho zprasí.

Vyexpím X artyny - další patch je nerfnou.

Doexpuju T57heavy - další patch jí nerfnou.

Rozjedu lajnu na Americké TD E4 - taky ho zprasily. 

 

Já už jsem z toho na nerfy. :-). Už se na expení asi vykáknu a vždycky než něco rozjedu, tak si 2 patche počkám, co s tím udělají.

Jestli šáhnou i na T62-A, tak už nevím. :-D

:smile: se hlásím

 

Expím na Lorejna - posunou ho o tier výš, a už to není ono

Vyexpím Bata - nerfnou ho

Expím na Focha (155) - už se chystá nerf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...