Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jak píše Waltare, když nemáš spuštěný XVM, ukazuje to jen šanci podle strojů v bitvě.

pak je vše v nejlepším pořádku ;-) a je to tak jak jsem si myslel.. je vidět že se WG daří nasazovat stroje do MM velmi vyrovnaně, drtivá většina losů je 50/50.. Horší už je to s MM dle kvality hráčů, ale to já díkybohu nepoznám protože nepoužívám to XVMko.. Proč se stresovat už před začátkem bitvy, že? ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to chraň bůch instalovaný nemám, ale včera někdo z týmu psal při jedné bitvičce, že šance na výhru je 30% a nakonec jsme je zmastili jak prase :tongue:

stejnak to je konina, ale občas mám nutkání už při bitvě vidět kolik kdo má odehráno ale zatím odolávám...

 

No ja take vetsinou pred bitvou hlasim, ze jsou velice male sance na vyhru a prijde mi, ze nekdy to ma dobry psychologicky efekt, ze red army monkeys,  se alepson trochu zaleknou a hraji opatrneji , nehrnou se dopredu jako kanonfutr, kde behem 2 min vychcipaji. Ale samo neni to vzdy, kazdopadne parkat uz se to povedlo a vyhrali jsme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XVMko jsem si nainstaloval z jediného důvodu- když někdo v bitvě začne nadávat ostaním do noobů, idiotů atd. v naprosté většině případů se jedná o naprostého lemouna. Stačí pak jen napsat do chatu hráč XY, WIN např. 43% a to by jste nevěřili, jak je najednou v chatu ticho :smile: .

já píšu rovnou "shut up noob" a v 95% případů se s označením trefím p;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no už jsem se přistihnul jak nadávám, často a docela ostře a mířím na citlivá místa, vetšinou tam je víc hráču v nějaké platůně z jednoho klanu, a když napíšu něco jako "co je to za idio.... v klanu xyz" ťavnu většinou do živýho.

 

jelikož v klanu nejsem, můžu si to dovolit, nemůžou použít mojí zbraň :ohmy:

 

nejhorší jsou e100 s w/l kolem 45, to je zážitek pozorovat...

 

včera nebo kdy jsem podle nicku viděl spoluhrače "Angela Merkel", píšu funny, myslím něco o bezduchovi, a hle byl to po bitvě náš nejlepší hráč :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XVMko jsem si nainstaloval z jediného důvodu- když někdo v bitvě začne nadávat ostaním do noobů, idiotů atd. v naprosté většině případů se jedná o naprostého lemouna. Stačí pak jen napsat do chatu hráč XY, WIN např. 43% a to by jste nevěřili, jak je najednou v chatu ticho :smile: .

ale na celk. winu v % si myslim ze az tak nezalezi...když chytáš porad dementy tak jak to muzes vyhravat sam??? jako dneska rano a odpoledne z 30 her 25 proher..takze necelých 20% win .... to bych musel byt mega lamka... celkovy win říká velky prd..dulezitejsi je spise dmg na bitvu v tom urcitem tanku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale na celk. winu v % si myslim ze az tak nezalezi...když chytáš porad dementy tak jak to muzes vyhravat sam??? jako dneska rano a odpoledne z 30 her 25 proher..takze necelých 20% win .... to bych musel byt mega lamka... celkovy win říká velky prd..dulezitejsi je spise dmg na bitvu v tom urcitem tanku

Však ano, také ty nadávky nepíší většinou hráči s Win 50%+ a když už píší, tak většinou oprávněně. Nejvíc keců mají právě ti lamáci s Win  40-45%. Dosáhnout takovéhoto procenta Win už není jen tak zadarmo, to už je třeba usilovně a soustavně svému týmu škodit :smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže to nemáš podložené číslem a to je pak jinačí kafe. Hned začne noobík kafrat o tom, že to hraje jen pro zábavu. Tak mu napíšu, že jestli hrát pro zábavu znamená hrát tak blbě? :biggrin: A nebo, zda ho to baví stále prohrávat.

to já si nechávam až do garáže kde je víc času.. To si pořádně projedu jeho staty.. Pokud hraje alespoň trochu slušně tak to nechám vyšumět, ale jak má w/l pod 46% a není to nováček do 3k bitev, tak mu to dám sežrat.. Ale dokážu se i omluvit pokud to je hráč se slušnejma stats a prostě jen zalamil nebo mu ruply nervy ;-)

 

Stejně nejradši ze všeho chválím.. Předevčírem na Murovance, mód střetnutí, základna sever.. Zbyl jsem já ve VK3601 na ránu, Churchill AFK v lesíku a vedle něj artyna (nějaká z těch novejch) u enemy Dmax, M6, JgPz, Grille.. Z vesnice jsem se vrátil do lesa, projel jsem až úplně dolů a pak jsem se vydal doprava nasvítit obranný pozice enemy.. nasvítil jsem Grille plesk bylo po něm, pak jsem jí chytil od Dmaxe ale zbyly mi asi 3hp a enemák se mi schoval za kopec, najednou plesk a bylo po něm, mezitím M6 začala capovat tak jsem jí nasvítil, ale už jsem nestačil zajet a byl se mnou konec. V tom dostala M6 zásah a zbylo jí 320hp. Artyna se chvíli vrtěla, poslala blindshot a asi po půlminutě se rozhodla risknout decap.. Najela na základnu, chytla jednu do kožichu, ale její výstřel zlikvidoval M6.. V tý chvíli se rozsvítil JgPz kterej narazil na AFK Churchilla a začal ho ostřelovat.. Naše arty si v klidu doměřila a dala mu oneshot.. Win :-) po bitvě jsem artynářovi kterej měl 550 bitev poděkoval za win a ten mi česky odpověděl že děkuje a že měl "pěkně nasr.no v gaťách" :-D stats nic moc tak jsem mu doporučil zdejší fórko že se tu dá lecos užitečnýho dozvědět. Znovu poděkoval a se vzájemným gl jsme se rozloučili.. Takový hry jsou moc fajn.

No hned pár bitev potom jsem se v garáži slušně zeptal velitele jednoho českého klanu, proč mi nepomohl s obranou base (nakonec se to povedlo) a jen stál zakempenej za barákem a po celou dobu přestřelky ani nevystrčil čumák? Odpoveď: Starej se o sebe ty zasra... demente. Nej.b se do mě.. Radši se starej o tvojí starou, stejně je to k.nda.. No tenhle chlapec má určitě nějakou diagnózu.. nebo velké osobní problémy :-( S w/l 44% být velitelem klanu to musí být velká psychická zátěž.. Je mi ho upřímě líto :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Provětral jsem na US serveru všechny TD a D2 (získáno M v 28. bitvě :ninja:  ), celkem 7 bitev,  z toho 6 win. Jedna "epická" s Hetzerem (v chlubárně). Opět server NA East, ping 120 - 130 (nádhera!)
Nevím proč, ale z US serveru se mi odmítají zobrazovat v podpisech statistiky po 24 hodinách, vždycky to hodí akorát souhrn.

Teď jdu dělat něco smysluplnýho a dobře si rozmyslím, jestli večer vlezu na EU...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tenhle chlapec má určitě nějakou diagnózu.. nebo velké osobní problémy :-( S w/l 44% být velitelem klanu to musí být velká psychická zátěž.. Je mi ho upřímě líto :-D :-D

 

Asi tak 90% klanových vůdců jsou nějak "narušené" osobnosti. :biggrin:  Podle toho také vypadají ty klany. U dětí je to hodně častý jev, že chce být každý velitelem a jsou jedinci, které to neopouští ani v dospělosti. Málo komu je dána ta vlastnost udržet kolektiv různých lidí, různých zájmů a povah.

 

P.S. Proč tam sakra furt nemám denní staty v tom podělaném podpisu?! :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší není demence normálních hráčů, ale těch s 8 tier premiun  a efr do 200, poslední dobou jich potkávám až moc. Oni stojí bokem a kroutijou kanonem sem a tam a zpět, potom vystřelí a většinou minou, hápu to nad 200m, ale na 50m to je neskutečný to se nedá netrefit ( nepočítám hit za 0 a odraženej)

 

to: Kanár, naposled mě lanařil jeden takovej, ale zachoval jsem dekoru a sloušně mu řekl ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, v neděli jsem si udělal nový osobní rekord. 29 proher v tahu. Jsem klidné povahy, ale notebooke málem letěl z okna :Smile-tongue: . 29 hra byla již vyhraná, capoval jsem s týmovým kolegou - 85%, enemy 60%. Kolega naznal, že pojede útočit a srazil náš cap na 53%. Ani jsem do chatu nenadával, jen jsem s otevřenou hubou zíral na LCD. :Smile_trollface-3: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, v neděli jsem si udělal nový osobní rekord. 29 proher v tahu. Jsem klidné povahy, ale notebooke málem letěl z okna :Smile-tongue: . 29 hra byla již vyhraná, capoval jsem s týmovým kolegou - 85%, enemy 60%. Kolega naznal, že pojede útočit a srazil náš cap na 53%. Ani jsem do chatu nenadával, jen jsem s otevřenou hubou zíral na LCD. :Smile_trollface-3: .

když se daří.. tak se daří ! :devil:  já už bych měl odinstalováno... ale stejně bych to druhej den zase nainstaloval.. :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, v neděli jsem si udělal nový osobní rekord. 29 proher v tahu. Jsem klidné povahy, ale notebooke málem letěl z okna :Smile-tongue: . 29 hra byla již vyhraná, capoval jsem s týmovým kolegou - 85%, enemy 60%. Kolega naznal, že pojede útočit a srazil náš cap na 53%. Ani jsem do chatu nenadával, jen jsem s otevřenou hubou zíral na LCD. :Smile_trollface-3: .

Gratuluji k trpělivosti, já jsem vydržel nejvíc asi 10 proher v řadě, pak jsem to prostě vypnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si pořídil v akci AMX 1375.Už kdysi jsem jej jezdil.Za vidinou levného a dobře vydělávajícího stroje jsem si pořídil prakticky nepoužitelný tank.Devět z deseti bitev jako scout mezi desítkami.Jelikož artyna je po posledním patchi v útlumu,tak nemám pro co scoutit.Ale i kdyby,amx je pomalý a špatně pohyblivý papír.

Kdo není zvyklý jezdit scouty,tak tomu tento tank nedopručuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, v neděli jsem si udělal nový osobní rekord. 29 proher v tahu. Jsem klidné povahy, ale notebooke málem letěl z okna :Smile-tongue: . 29 hra byla již vyhraná, capoval jsem s týmovým kolegou - 85%, enemy 60%. Kolega naznal, že pojede útočit a srazil náš cap na 53%. Ani jsem do chatu nenadával, jen jsem s otevřenou hubou zíral na LCD. :Smile_trollface-3: .

 

Si frajer.

Ja zvládam tak 3-4 prerhy v rade, potom WoT na týždeň vypínam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že za včerejší a dnešní den najezděno 8o ooo zkušeností na T30, chybí mi ještě 3o ooo do vysněné T110E4. Je to skvělý tank, jen ten reload by mohl být o něco lepší. Co mě ale nehorázně pilo krev byli již nahoře zmiňovaní francozský TD. Na T30 jsem do té doby nevozil zlatou munici. IS7 či jiné tanky jsem normálně prostřelil s AP. Ale francouzi ? Nikdy, nikdy, nikdy jsem si nebyl jist, zda - li propálím nebo ne. A většinou samozřejmě ne. Na dálku bylo takřka nemožné trefit nádor a když to šlo do těla, tak jsem ji svezl. Škoda, že se mi ti francouzi nelíbí, musí to být skvělé poježděníčko.  :biggrin:  SU 152 s houfnicí pořád funguje skvěle. Panther za chvílí projde vývojovým stádiem na Panthera 2. Těším se. Pomalu, jako správný TDčkář, pokukuji po nových TD německé linie ( mám již připravenou 300 % posádku z prodaného Ferdinanda ) a na čínské TD. Škoda, že je tak málo informací. S pozdravem, Tutik.  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo vcera foukal priznivej vitr z WG, 26 her s SU 122-44, 20 vyher 1 remiza 5 proher, zniceno 42 tanku 2x valecnik prumerna dmg okolo 2000 na bitvu, na VII tier to slo, ale obavam se co mi s MM provede WG dnes :-)

 

 

 

p.s. Vcera dokonce i red army monkeys, obcas zapojoval mozky, coz bylo nevidane :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem hrál pouze VK3601 a baví mě čím dál víc ;-) odehráno 35 bitev, (což je víc než jsem měl v úmyslu), prvních 7 bitev win. ale pak mi to začalo házet do topu osmy a bylo po hehe.. 9 lostů v řadě z toho jsem byl 6x top ve výsledcích a 5x jsem hrál Sigfred linii.. Sigfriedovku jsem hrál celkem 8x!! Pak se MM trochu uklidnilo a vytáhl jsem to na konečných 63% win, ale byla to fuška..

Při tý sérii lostů jsem na Sig linii potkal jako enemáka hráče odtud z fórka, ale zaboha si nemůžu vzpomenout na nick, myslím že to byl CZmato, ale jistej si nejsem.. Pozdravili jsme se a začal jsem sledovat minimapu kde se ukáže ;-) měl AMX13-75.. bohužel musel jsem se k němu prostřílet přes Mle-ko a tak jsem se k němu dostal dost pozdě, byl už načatej, ale nakonec jsem si ho doklepnul.. ;-)

Trochu mě včera štvalo vyžírání killů.. když si s Konischem uklovu z full IS3, Tigera2 nebo třeba T29 na ránu a pak mi ho někdo vyžere, tak to zamrzí. Ale většinou to asi bylo neúmyslný.. Takhle mi utekla o jednu ránu Orlíkova mejdajle, která mi ve sbírce ještě chybí.. Jinak je ale VK velkej sběratel ocenění a kdybych se na to zaměřil tak by byl Odstřelovač nebo Spojenec každou 3.-4. bitvu.

 

Shrnutí: včerejší hraní zábavné a napínavé :-)

 

Edit: už jsem si vzpoměl.. nebyl to Mato ale Medař ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...