Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Mohu potvrdit slova Ortegova. Celkový Win, ale hra bídná, tolik Bulharů, odrazů, zásahů za nula jsem už dlouho neměl. Případně hry, kdy jsem si 2x vystřelil. A pochopitelně včera sešlost asi současného výkvětu na publicu. Pozorovat posmrtně to bezradné pojíždění, vzájemné strkání, zoufalé schovávání se, to by jeden ani nebrečel. 

Ale ano, sám musím přiznat, že jsem neměl nej den. Naštěstí v četě to ještě můžou zachránit parťáci, tak jsme to včera nakonec většinou nějak uhňácali. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě dnes v noci soudruh "Patent" koukal přes rameno a když viděl, že jsem po dvou celkem dost vydařených večerech zase hned třikrát vyhrál, tak mě začal do tváře dejchat vodku. Co jsem včera trefil jsem dneska netrefoval ani Stuggem(122ka ouplně out), zato spřátelené tanky padaly do nesmyslnejch proláklin a jiný zase vrážely do kopců, na který se nemohly vydrápat. Skoro jsem si myslel, jestli je to nevykoplo ze hry jako včera mě. Buď jsem mohl střílet, ale bez účinku a bez pohybu nebo jsem zase nemohl zastavit než mě to konečně vykoplo ze hry. Někdy si připadám jak Alenka "vypij mě" a nebylo co :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem dostal na včera na tieru 1 BAN na 1 den. Ve snipermodu jsem rozjel kulometnou palbu, do které mi vjel náš tank, tak jsem ho samozřejmě rozstřílel a automatický banovací systém mě vyhodnotil jako teamkillera :-).

si měl křeč v ruce že jsi nemohl pustit myš? :-P a rovnou ban? To je nějaký divný.. neprovedl jsi ještě něco? ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera mě akorát naštvalo, že jsem 2x po sobě dingnul arcku 212, docela jsem nechápal, už aby byl patch co to trochu vylepší... skoda, ptal jsem se kam jsem jej strelil, ale uz mi neodepsal, to by me moc zajimalo, asi pasy...

 

jinak jsem si vcera moc dobre pojezdil... :tongue:  prevazne s leoA a porad opakuju jsem moc rad ze ten tank mam, i kdyz sem tam musim odrazet nasrane utoky, ze jsem mooooc vzadu, ale jinak to nejde, alespon na zacatku, kdy jsou plne stavy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

si měl křeč v ruce že jsi nemohl pustit myš? :-P a rovnou ban? To je nějaký divný.. neprovedl jsi ještě něco? ;-)

No tak já se přiznám. Já jsem tu myš nepustil schválně, když mi tam ten kašpar vjel :-). Ale stejně je to divný hned dostat ban, když jen traktor měl 130 HP a já myslel, že se banuje až po nastřílení 1000 HP do vlastních. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera mě akorát naštvalo, že jsem 2x po sobě dingnul arcku 212, docela jsem nechápal, už aby byl patch co to trochu vylepší... skoda, ptal jsem se kam jsem jej strelil, ale uz mi neodepsal, to by me moc zajimalo, asi pasy...

 

Tu arty jsi dingnul (odrazila se!) nebo jsi jí dal hit za 0dmg (máme je!) ??

 

Já včera dal 0dmg Grillem do SU26 a zahlásilo mi to "to muselo bolet" a další hru s gold PzlV jsem z boku 2x Grillovi shodil pásy a až pak jsem mu dal instantkill.. až jsem se musel smát.. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já se přiznám. Já jsem tu myš nepustil schválně, když mi tam ten kašpar vjel :-). Ale stejně je to divný hned dostat ban, když jen traktor měl 130 HP a já myslel, že se banuje až po nastřílení 1000 HP do vlastních.

 

je to trochu složitější.. pořád to vylaďujou.. je tam počet zásahů, udělená DMG, počet poškozených strojů a ještě další věci.. jediný co to neumí vyhodnotit je shození někoho do vody nebo ze skály a vystrkování do nepřátelský palby.. ma to už je potřeba replay.. Kdyby to bylo jak si myslíš ty tak bys mohl dát na 1.tieru klidně 7 teamkillů a nic by se ti nestalo :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prd! Já včera dingnul v T-50-2 nějakému X tier medku :-) Borec mě trefil z boku v plné jízdě a nic :-) Musel čučet.

tyhle zabugovaný formule mě pěkně štvou.. včera jsem mu jí taky nacpal čelně za 0, ale asi jsem mu omráčil posádku :-P, páč jel potom přímo na mě bez kličkování, tak jsem mu pár metrů odemě pustil druhou a už kouřil.. Na Dolech jsem dostal 4 (ale to asi byly T-50) a pátou mi o vteřinu ukradla artyna.. mohl bejt Lovec.. Těším se na dnešek to bude díky akci scoutů jako much.. Ale artynu asi nechám v garáži ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty seš co za sebemrskače, že máš dobrovolně zaply střetnutí? :O

 

 

Měl jsem ho čtyři měsíce vyplý (útok taky), protože mě ty závody na Himmelsdorfu na A1 už hrozně lezly krkem, ale před pár týdny jsem to znova zapnul, jestli se to náhodou trošku nezlepšilo. 

 

Nezlepšilo. Krom toho, že na Ensku, kde většina tanků ještě po startu jela rovně, tak se teď taky pořádají závody přes koleje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Střetnutí je ještě OK, také ho mám zapnuté, a kromě dementní Prochorovky, kde jde vyhrát na cap na 99%, se mi to zdá na oživení dobrý. Ale obrana/útok je na ... Tu jsem vypnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to trochu složitější.. pořád to vylaďujou.. je tam počet zásahů, udělená DMG, počet poškozených strojů a ještě další věci.. jediný co to neumí vyhodnotit je shození někoho do vody nebo ze skály a vystrkování do nepřátelský palby.. ma to už je potřeba replay.. Kdyby to bylo jak si myslíš ty tak bys mohl dát na 1.tieru klidně 7 teamkillů a nic by se ti nestalo :-D

 

Mě docela začíná "sejřit" Skalfokem popsaný team kill / damage... pokud s tankem stojím a ve sniper režimu mířím na enemy tank / artynu a do rány mi vjede retardovaný jedinec, kterému jednu nakouřím, tak kua proč ZA TO MÁM BÝT TRESTÁN JÁ??? Co mohu udělat ve sniper režimu? Akorát tak kulový... Potrestán by měl být spoluhráč, který se mi připlete před lauf... Anebo to zkrátka netrestat vůbec (myslím, že zapnutý sniper režim dokáže hra vyhodnotit).

Možná by se toho trošku zneužívalo ("zapnu si snipera a beztrestně tomu srá*i naložím), ale co už :-)

 

EDIT: podobná situace: začne bitva, tanky se rozjedou, já s heavíkem stojím a čekám, kam se všichni rozjedou.... načež do mě narazí blbeč*k se skautem, který zřejmě trpí oční vadou... kua, proč JÁ MÁM BÝT TRESTÁN ZA ÚBYTEK JEHO HP, KDYŽ SI ZA TO MŮŽE SÁM ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě docela začíná "sejřit" Skalfokem popsaný team kill / damage... pokud s tankem stojím a ve sniper režimu mířím na enemy tank / artynu a do rány mi vjede retardovaný jedinec, kterému jednu nakouřím, tak kua proč ZA TO MÁM BÝT TRESTÁN JÁ??? Co mohu udělat ve sniper režimu? Akorát tak kulový... Potrestán by měl být spoluhráč, který se mi připlete před lauf... Anebo to zkrátka netrestat vůbec (myslím, že zapnutý sniper režim dokáže hra vyhodnotit).

Možná by se toho trošku zneužívalo ("zapnu si snipera a beztrestně tomu srá*i naložím), ale co už :-)

 

EDIT: podobná situace: začne bitva, tanky se rozjedou, já stojím a čekám, kam se všichni rozjedou.... načež do mě narazí blbeč*k se skautem, který zřejmě trpí oční vadou... kua, proč JÁ MÁM BÝT TRESTÁN ZA ÚBYTEK JEHO HP, KDYŽ SI ZA TO MŮŽE SÁM ???

Mně se to stalo předevčírem, že mi před houfnici ve sniper módu vjel nějakej šílenec a byl z toho instant kill. :) ale ban jsem nedostal a to jsem ten den dal 3 teamkilly a jedno poškození spojence. :-D jen jsem modrej v garáži. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...