Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

12 kusů? vítej v klubu :Smile-playing:

 

včera jsem začil co jsem ještě nezažil, dal jsem 3 killy a celý tým ani jeden :Smile_confused:

doposavaď jsem měl rekord 2 a zbytek týmu 0 :facepalmic:

 

 

 

ještě jsem to nezkoumal z blízka, a nedá se natvrdo vždy vybrat jeden s těch serverů, třebas 2? Že bychom si to řekli, všichni z komunity CZ dali 2 a zbavili se tak o pár desetin % možnosti hrát v týmu poláků :Smile-bajan2:

To není o Polácích....Španělé jsou třeba o třídu horší...Češi nebo Poláci....je to jedno...vemen je všude tuny a nejde o národ. Jen ti Francovo hovádka se nějak liší, ještě jsem nenarazil na hráče z Espaňa klanu, aby měl víc jak 47% win rate a dal víc jak 0,5 killů....neuvěřitelný a zajímavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se přihlašoval celkem 4x, ale nechal jsem auto. Tudíž nevím kam jsem byl přihlášen. Proher 2-5:15 bylo hodně, což je už běžné. Denní win asi žádný zázrak. Na Sand River se opět pěkně předvedla čeká komunita. Česká žumpa to je síla. Přes polovina týmu češi a nadávalo se co to jen šlo. Bylo použito asi 13 druhů nadávek. Kdyby jim hraní šlo tak jako nadávky, tak jsme to nemuseli dostat 2:15. Prohrané to bylo už při odpočtu díky přidělené technice, ale taková ostuda to být nemusela.

 

Pro švejka

Díky za info změny nákladnosti hraní s PzIV s houfnicí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen drobná poznámka: jakej ste server je napsáno nad tlačítkem "Bitva". Hra by navíc měla hráče v četě automaticky strkat na stejnej cluster (nemám ozkoušený, s oběma kámošema sme byli na jedničce).

 

Ale jinak sem toho moc neodehrál - ušmudlal jsem dvojnásobky s Black Princem a TD Valentýnem, pak pár her s kámošem na různejch tierech, ale po několika lostech, dky jsem bídně zhynul hned zkraje, jsem toho nechal - jen sem tupě ču*ěl do monitoru a nemyslel a podle toho to vypadalo. Losy trochu jiný, hlavně mě překvapily čtyři artyny v trojkový bitvě (enemáci četu tří Su-26, naštěstí sme vyhráli).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím pánové. Mě přijde E50 o dva štrávky lepší než T-54 (ale T-54 s dělem na goldy? to je jiná káva). Jinak E50 u mě vede. Win zatím v pohodě udržitelný přes 60% a průměrný DMG lehce na 2600. Takže v některých losech vlastně supluji X tier :Smile_teethhappy: .

 

:Smile_honoring:

 

Ten win/lost s E50 ti fakt závidím. Já jí expil prakticky od základu a nedalo se s ní moc hrát (bez čety a bez prémka). Měl jsem s ní win někde okolo 42% a týmy na nic. Teprve teď když je v plné výbavě, tak dovedu zahrát dobré bitvy. Je to super stroj a win/lost dostávám horko-těžko nahoru, v současné chvíli asi 48%.

 

Včera několik her... týmy úplně vygumovanejch hráčů... 4 losty za sebou... teprve pak dvě krásné epické bitvy - a konečně mam "tankistu-hrdinu" i na e50.... se 6 zářezy a 1350exp (bez prémka). No musím přidat abych se vyšplhal alespoň na 55% win/lost ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se hodil na 1., klanu jsem dal tip, ať si to taky všichni nastaví, kámošům jsem to napsal taky. Tak doufám, že nebudou problémy. Tohle dělení je špatný, ale doufám, že to v budoucnu nebudu muset řešit.

 

Doufám, že všichni půjdete taky na 1. server, trochu mě mrzí, že vás nepotkávám, a tak si nemůžu zastřílet po někom známém :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holt bylo nás už moc, takže vznikl odlehčovací cluster. Pozitivním efektem je kratší fronta při načítání bitvy. Negativním je nevyzpytatelný MM plynoucí z menšího objemu hráčů, rozdrbané statistiky a rozhozené čety.

Kam to všechno spěje? Za chvíli těch clusterů přibude, pěkně si je pojmenujeme (polský, maďarský, turecký) a nakonec se všichni budeme vídat na tom španělském ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten win/lost s E50 ti fakt závidím. Já jí expil prakticky od základu a nedalo se s ní moc hrát (bez čety a bez prémka). Měl jsem s ní win někde okolo 42% a týmy na nic. Teprve teď když je v plné výbavě, tak dovedu zahrát dobré bitvy. Je to super stroj a win/lost dostávám horko-těžko nahoru, v současné chvíli asi 48%.

 

Včera několik her... týmy úplně vygumovanejch hráčů... 4 losty za sebou... teprve pak dvě krásné epické bitvy - a konečně mam "tankistu-hrdinu" i na e50.... se 6 zářezy a 1350exp (bez prémka). No musím přidat abych se vyšplhal alespoň na 55% win/lost ... :-)

 

Tak pokud jsi jí expil "poctivě" nemůžeš se divit tak cesta na IX tieru u medek je strašně dlouhá aby ten tank za něco stál. Já jsem měl nasysleno cca 100k free expů a ještě jsem jí koupil před akcí kde bylo po čtyři dny x5 zkušeností za první bitvu a všechno se zadařilo přes 5k exp (s PÚ) takže ve full byla E50 rychle.

 

Pokud chceš jít s winem nahoru musíš zvednout průměrný dmg aspoň na 1800hp na hru, odměnou Ti bude těch cca 55%win.

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud jsi jí expil "poctivě" nemůžeš se divit tak cesta na IX tieru u medek je strašně dlouhá aby ten tank za něco stál. Já jsem měl nasysleno cca 100k free expů a ještě jsem jí koupil před akcí kde bylo po čtyři dny x5 zkušeností za první bitvu a všechno se zadařilo přes 5k exp (s PÚ) takže ve full byla E50 rychle.

 

Pokud chceš jít s winem nahoru musíš zvednout průměrný dmg aspoň na 1800hp na hru, odměnou Ti bude těch cca 55%win.

 

:Smile_honoring:

 

Teda opravdu vyjímečně s tebou nesouhlasím. Mám s ní přes 2000 průměrnej DMG za hru a jsem rád, že už jsem po 359 hrách na necelejch 53%. Hra s ní je labůžo, ale mám s ní fakt pech na týmy.

 

S E-50M je to úplně jinde, tam mám po 82 bitvách 67% win. A to hraju převážně sám....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda opravdu vyjímečně s tebou nesouhlasím. Mám s ní přes 2000 průměrnej DMG za hru a jsem rád, že už jsem po 359 hrách na necelejch 53%. Hra s ní je labůžo, ale mám s ní fakt pech na týmy.

 

S E-50M je to úplně jinde, tam mám po 82 bitvách 67% win. A to hraju převážně sám....:)

 

Tak to nevím, kde je zakopaný pes. 360 bitev je už velký vzorek a tam by se ty náhody měli už zmenšovat.

 

A moje zkušenost s X tierem je avg DMG 3000hp cca 56-58%, +3500hp cca 60%.

 

Tohle třídění dle průměrného dmg mi celkem vychází s odhadem +/-5% :Smile_teethhappy: . Takže jsi vlastně toleranci. :Smile_teethhappy:

Pozn.: a hlavně u té E50 by to tak mělo být víc než u jiných strojů, protože spoter ona prostě není takže odpadá další možnost jak ovlivnit Win.

 

:Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde se kluci zjistí, kolik dávám s jakým tankem dmg? Myslím průměrné? ...tedy aniž bych si musel instalovat nějaký balíček do hry...

 

Pokud nepoužíváš dossier nebo wot statistic. http://www.saais.co.za/ http://wot-dossier.appspot.com/

 

tak nejednodušeji celkový DMG viděl počtem bitev. Oba údaje jsou v souhrných statech v garáži....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha...že je v garáži vidět i statistika dmg jsem nevěděl.... ok přesvědčili jste mne...nainstaluju si večer dossier. :-) Díky moc.

 

dossier neinstaluješ, jen otevřeš na tý internetový stránce soubor ze hry a celý ti to přečte. Wot statistic musíš instalovat a je to takový přehlednější dossier s více fakty....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda opravdu vyjímečně s tebou nesouhlasím. Mám s ní přes 2000 průměrnej DMG za hru a jsem rád, že už jsem po 359 hrách na necelejch 53%. Hra s ní je labůžo, ale mám s ní fakt pech na týmy.

 

S E-50M je to úplně jinde, tam mám po 82 bitvách 67% win. A to hraju převážně sám....:)

To je pouze náhoda. Když jsem pořídil, tuším, že to byl T57, tak jsem měl po 80-ti bitvách W/L 75% a zpočátku jsem měl z 50-ti bitev jen 5 proher !!! Musíš počkat, až odehraješ takových 250 bitev minimálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dnešku můžu s jistotou konstatovat, že 90% hráčů hrající tiery 9 a 10 jsou mentálně zaostalý šimpanzi.

Vrcholem všeho bylo, když jsem s T28prot musel jít za stavu 11:11 scoutovat, protože naše plná IS4 stála posraná za kamenem a E75 stála vedle za barákem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dnešku můžu s jistotou konstatovat, že 90% hráčů hrající tiery 9 a 10 jsou mentálně zaostalý šimpanzi.

Vrcholem všeho bylo, když jsem s T28prot musel jít za stavu 11:11 scoutovat, protože naše plná IS4 stála posraná za kamenem a E75 stála vedle za barákem.

 

To tě obdivuju, já bych to nervově nevydržel a pokud by se ani po několikátém upozornění nehnuli, poslal bych jim 2-3 rány na motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, dnes jsem šáhl pouze na Hellcata. Nejdříve četa s Jarikury, 2x Hellcat, 3:2...dvakrát mezi osmičkami, prohry příšerný. Jedna výhra ale byla nasr***cí. Jistý člověk s WN6 přes 1500 od jistého klanu na Dolech v KV-1S po smrti začal nadávat. Začínalo se na spodní bázi, my tedy jeli na ostrov, kterej padl a my se stáhli k základně na kopec. Náš hrdina mezitím zemřel pod kopcem. Nepřátelé se drali ze všech stran a my byli 3 proti 6. Nakonec 2 proti 5. V tu chvíli (už douho předtím mlel pořád o camperech a noobech) začal solidně s vysokou kadencí napadat nás, kempící nooby Hellcaty, co projely bitvu atp... po výzvě ať zavře hubu a nechá nás to vyhrát se nám vysmál a začal radit nepřátelům do chatu. Hru jsme vyhráli, ohodnotil to slovem "OMG", zbytek našich nás podporoval celou hru a i na konci to ocenili. No, jsem zvědav, co mi napíše Velitel jejich klanu.

Opravdu, když se projeví čech, stojí to za to.

 

Večer šestkový roty 9:1, krása, balzámek na duši. V tomhle budu pokračovat, vysoký tiery můžou rezivět. Dnešní hraní jsem si náramně užil. 11:3. Svou kočičku z pekel miluju.

 

PS: Poprvý mě smahla KV-1S v Hellcatovi na ránu. Ten parchant nabil HE a vyšlo mu to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ale bylo her, kde jsem měli z prd....kliku. S četou, klasika. MM šílený, ale co..je alespoň hafo hp k hitování. Bohužel naše desítky či jiné topky...to byl zas materiál. Ale ikdyž jsem pukali jako kráva...tak jsem tři jasně lostlé hry vyhráli. Vždy to nějaký jantar od nás, co si za celou hru nevystřelil stačil capnout. Jednou za den se to povede....ale třikrát v pár hrách. No klika.

Poslední hra vyšla pakně...9 četa, pěkný los a hlavně jen jedna artyna. Jak dokáže být hra zábavná bez hrozby 3 sekundové smrti z hůry. 6700dmg s JT a kluci neměli o moc méně. Ten jeho kanon miluju. Stále je to nej kanon ve hře...sem tam pleskne míň, než by člověk čekal...ale je spolehlivý a přesný. Škoda jen her s desítkama, kde je skoro 100% jistota arty párty. Bych si devítky i desítky zas pořádně zahrál...Jinde je artyn malinko a artyhumus je tak na zamknutí...tady se WG pochlapil. čety grillů či SU26....nebo 5ks na každé traně, to už se skoro nevidí. Až na 10 třídu WG artyny vyřešil, což je paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si chtěl pořádně zahrát. A bylo to peklo.

 

Zcela pravidelně jsem se pohyboval mezi prvním až třetím místem v exp a skoro vždy první v rozdaném dmg, ale jedna prohra za druhou. Jednu chvíli jsem měl s prototypem o 9 víc porážek než výher (a z toho 4x přes 4k dmg).

MM perlil, my dostaneme typy, soupeř ferdinandy. My máme četu 2 Mausů, soupeř T57ky, my máme 5 scoutů, soupeř 2 a 3 sedmičkový tanky. Co předváděli spoluhráči, to prostě nechápu. Kdyby vůbec nehráli a jen stáli v kruhu tak neumřou tak rychle jako jejich kamikadze stylem. No nakonec jsem snad všechny tanky co jsem hrál vytáhnul alespoň na 50% denní winrate, ale těch nervů co to stálo...

 

A teď něco k tankům, dělo co má T28prototype je prostě famózní. Jedinej kdo mě předčí v DPM je Tortoise. Kdyby nebyl tak pomalej... (tak by byl OP jak ***). Pokud na T30ce střílí ještě podstatně rychlejš, tak budu uvažovat o tom, že ji budu hrát s ním.

A musím konstatovat, že hrát za arty v takovejhle den je opravdu utrpení, koukat se jak ty **** stojej na místě, točej věží jak dementní a umíraj jeden po jednom je prostě nervydrásající.

 

 

// Jsem hodně zvědavej co mi zejtra poví planetwot :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...