Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nesnižuje WG stále výdělky? Přijde mi docela ubohý při 2000dmg s Hellcatem získat 15 000,- čistýho bez PU a bez poškození...co mě ale zarazilo, průměrné výdělky Hellcata jsou cca 4500 na bitvu. To jsem na tom koukám ultra dobře, ale i tak se mi to zdá málo...

 

Taky se mi dnes stalo co nikdy. Jeli jsme 2x Hellcaty, stříleli jsme kousek od sebe. Najednou Bum, Hummel naštěstí pásy. Žárovka nic...asi jsem schytal jeho střelu. Dvě minuty na to střílíme po KV-5...on o něco výš, já o metr pod ním. Boom, pro mě konec. Žárovka nic. Jediný dvě střely, hned po sobě a ještě k tomu nebyly pro mě...prostě krása :Smile_teethhappy: Kámošův Hellcat nemá takovou posádku, takže vždy byl spotlej asi on.

 

A podíval jsem se na různý statistiky tanků a čumím, že taková t-43, kterou expím poctivě se hrabe a snaží se dosáhnout na top 5 v ER i WN6. Celkově poslení tanky co jedu jsou na tom celkem luxusně. ale T49 vede, hned za n Hellcat. já ty stroje miluju. dokonce i IS je v top 5, tomu jsem nechtěl věřit :Smile-playing:

 

Četa s kámošem W/L 9/1. A to ty týmy byly celkem vyrovnaný a často jsme odcházeli s 6-7 killy. Hellcat nepatří do pekla, ale do nebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem dneska jel čety...nebylo to špatný..ale mám screen. Je uložený a až nebudu líný a vzpomenu si jak se to sem hází, dám ho sem....sice byl win, ale na mapě bylo 28 strojů 5třídy a až pak Charlie s Marderem a já s FCM36....a pak nemám břídilům z WG nadávat...ti ubožáci už neví, jak by čety znevýhodnily. Dvě třídy mezera....to už je moc. navíc enemáci měli jen pětky.....Pak přišel třetí člen do čety a šlo to od deseti k pěti...vyvrcholilo to dvěma losty s ISU, kdy jsme samo, že hrali proti desítkám a dostali ultra dementy v topkách....3:15...

Tak jsem četu rozpustil a dal si 4x hry s PzIV. A výsledek? neskutečně lehký MM a 3 topguny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska byl ostrej test IS7-a hned první bitva stála za to:

Vítězství! Mapa: Ensk 27. února 2013 21:22:12

Vozidlo:: IS-7

XP: 2 774 (x2) + Kreditů: 63 577

Úspěchy v bitvě: : Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Vzorný tankista: II. třídy

Druhá nic moc..

Třetí:Vítězství! Mapa: Horský průsmyk (Mountain Pass) 27. února 2013 21:38:38

Vozidlo:: IS-7

XP: 1 300 + Kreditů: 52 777 (Pokuta: 585)

Úspěchy v bitvě: : Ostrostřelec... Neprostřelovali mě i tam kde to jde.. a byli sme dvě IS7 na ledovce+podpora arty kterým sme zachránili krk... Nakonec GG i od nepřítele ...

Uvidíme co dál zatím 11 bitev 8 WIN..ale líbí se mi mrška..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli je to reakcí na znevýhodňování čet v MM, ale tři hoši z vyhlášeného francouzského klanu FROG jezdí v četě tří arty SU26. Nedovedete si představit, jak to podělá hru soupeřům, ale také spoluhráčům. Všichni víme, že arty III třídy nemá problém ani s vyššími tiery, ale oni se nalosovali do hry, kde byly max IV tiery. Takže spoluhráči jim vlastně dělali jen scouty. Jeden z čety měl nakonec 8 killů, a další po dvou a na ostatní spoluhráče se moc nedostalo. S Matildou jsem stačil je jednou vykouknout a hned jsem byl na prach. A oni si stáli hezky v lesíku na kopečku a popravovali nás neskutečně snadno. Fakt nechápu, jak je taková hra může bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ta mapa taky nevadí, ale očividně ji milují campeři. Replay nemám, bohužel. Dal bych to jako výstrahu na net.

 

Já s campers umím i pracovat, když jsem rychlejší tank. Bohužel nedávno se mi stalo, že campers ani nestříleli nebo to tak vypadalo a to už je co říc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s campers umím i pracovat, když jsem rychlejší tank. Bohužel nedávno se mi stalo, že campers ani nestříleli nebo to tak vypadalo a to už je co říc.

Já s nima pracuji reportováním, výhružkami, tlačením. Na střelbu ještě nedošlo :-D Důkazem jejich aktivity je, že když jsem ohlásil Free KIll a zajel jsem mezi nemey, tak jsem jich 5 nasvítil, ale poškození způsobení nasvícením 0. Zemřel jsem po třech minutách od začátku bitvy a co se týče expů, tak jsem ani nebyl poslední, ale až 5-tý od konce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem dneska jel čety...nebylo to špatný..ale mám screen. Je uložený a až nebudu líný a vzpomenu si jak se to sem hází, dám ho sem....sice byl win, ale na mapě bylo 28 strojů 5třídy a až pak Charlie s Marderem a já s FCM36....a pak nemám břídilům z WG nadávat...ti ubožáci už neví, jak by čety znevýhodnily. Dvě třídy mezera....to už je moc. navíc enemáci měli jen pětky.....Pak přišel třetí člen do čety a šlo to od deseti k pěti...vyvrcholilo to dvěma losty s ISU, kdy jsme samo, že hrali proti desítkám a dostali ultra dementy v topkách....3:15...

Tak jsem četu rozpustil a dal si 4x hry s PzIV. A výsledek? neskutečně lehký MM a 3 topguny...

 

Švejku, mám stejný zážitek se Zdendou v pondělí. Já měl PZ III a on T40. Dostali jsme se na murovanku a u nás bylo 12 VI. a 1 V. tier. Enemy měli 13 VI. a 2 V. tiery. Jak Zdenda poznamenal v této bitvě jsme dělali jen č....y, někdy ty losy fakt nemají hlavu....:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, mám stejný zážitek se Zdendou v pondělí. Já měl PZ III a on T40. Dostali jsme se na murovanku a u nás bylo 12 VI. a 1 V. tier. Enemy měli 13 VI. a 2 V. tiery. Jak Zdenda poznamenal v této bitvě jsme dělali jen č....y, někdy ty losy fakt nemají hlavu....:/

Vy jste alespoň měli jednu pětku....my byly jediné trojky mezi 28 pětkama....ale MM čet je opravdu nejhorší co kdy byl. O to snažší je ovšem sólo MM. Cokoliv vezmu jsou losy skoro vždy pohodový. Samo, že to nezaručí win, páč dementi jsou všude, ale člověk si vždy zahraje...i přes lost.I když..někdy jsou hry s jasně vyššíma třída super....když je spot, tak je k dispozici hpček..jak na východní frontě :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s nima pracuji reportováním, výhružkami, tlačením. Na střelbu ještě nedošlo :-D Důkazem jejich aktivity je, že když jsem ohlásil Free KIll a zajel jsem mezi nemey, tak jsem jich 5 nasvítil, ale poškození způsobení nasvícením 0. Zemřel jsem po třech minutách od začátku bitvy a co se týče expů, tak jsem ani nebyl poslední, ale až 5-tý od konce.

 

Na replay jsem se ptal, protože jsem chtěl vědět jestli jsi měl ještě neschopnější campers než já v jedné poslední bitvě. To, že člověk nasvěcuje nepřítele (kolonu 5 tanků) po celou její cestu 650 m a není tam nikomu ublíženo se občas stává z nejrůznějších důvodů. Ale být ustřílen prvním tankem z té kolony po tom co se mi v klidu a dle očekávání dostane do boku (byl jsem rád, že jsem omezit stav kdy to bylo do zad) a 6x po mě vystřelí aniž by mu 9 campers co mají mnohem lepší palebné postavení než já něco udělalo už je tragédie. Kdyby campers zůstalo na základně, tak bych věděl, že za mnou není žádná podpora a mohl jsem se přizpůsobit, což znamená pokusit se včas zdrhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pětky určitě. Za to dám krk. Tak jak si aktuálně užívám sólo hry s PzIV...to jsem naposledy zažil.....už ani nevím :Smile_teethhappy: .

 

Ono to hodně žáleží s čím se hraje resp. s jakým tankem. Teď hodně jezdím s Jumbo Shermenem a jelikož jich zrovna moc

nejezdí tak mě WG vypáruje zpravidla nějakým HT na stejném tieru. Když se k tomu přidají ještě další cipoviny co tvoří MM tak

50 % bitev s Jumbem už vím jak dopadnou ještě dřive než začnou.

I přesto je Jumbo dobrý tančík :Smile_blinky:

 

Vivat WG rules :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dneska po delší době zapnul... První hra za M103, hned ze začátku naspotován, zásah arty 400, TD 400, následně převálcován smečkou nadržených nepřátel 2 proti 5 není dobrý poměr. Druhá hra - Centurion (ten angličan s údajně výbornou penetrací) - ding do boku IS-3, ding do boku IS-3, prostřelil. Vyrazilo na mě AXM 13 75 - ding zepředu, zásah ze strany, jenže za nula, ok, třetí ránu zaměřím pořádně - BOOOM, arty za 900 HP. Game over.

Třetí hra, Centurion dostává další pokus - ding do boku IS, zásah do boku IS - ale za nula. Zepředu na to pohyblivé ruské TD tier 9, střílím do spodku do vany - ding. Tigr zepředu do věže (pohnul se mi) - ding. A je ze mě mrtvola.

 

Až poslední hra s Chaffeem mi spravila náladu - tam se dokonce objevil náznak kooperace týmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já poslušně hlásím, že včera dobrý hry až na mé občasné lamení. Jedna za všechny - z kopce jsem rozjel svou IS3 proti Lowemu a myslel jsem si, že vystřelím a taranem ho dorazím. Jaksi jsem si neuvědomil ten váhový rozdíl :Smile-tongue: . Tech chlapík v Lowe se smál na chatu ještě hodně dlouho, když jsem se o něj rozplácl :Smile_trollface-3:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dneska po delší době zapnul... První hra za M103, hned ze začátku naspotován, zásah arty 400, TD 400, následně převálcován smečkou nadržených nepřátel 2 proti 5 není dobrý poměr. Druhá hra - Centurion (ten angličan s údajně výbornou penetrací) - ding do boku IS-3, ding do boku IS-3, prostřelil. Vyrazilo na mě AXM 13 75 - ding zepředu, zásah ze strany, jenže za nula, ok, třetí ránu zaměřím pořádně - BOOOM, arty za 900 HP. Game over.

Třetí hra, Centurion dostává další pokus - ding do boku IS, zásah do boku IS - ale za nula. Zepředu na to pohyblivé ruské TD tier 9, střílím do spodku do vany - ding. Tigr zepředu do věže (pohnul se mi) - ding. A je ze mě mrtvola.

 

Až poslední hra s Chaffeem mi spravila náladu - tam se dokonce objevil náznak kooperace týmu.

 

:Smile_teethhappy::Smile_teethhappy::Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna hádanka. Kolik Bulharů se vám povede, když střílíte s M6 ve full stavu na Hellcata, stojícího bokem, zhruba 150 m. od vás? Doplňující otázka, může, natočen bokem, vícekrát dingnout?

 

Může .... někdy i 4x za sebou. ;-)

 

Stalo se mi to samé v úterý s e50 .... 5x zásah do boku T54 za 0dmg.... neprůstřelný tank - bez problémů odolný proti dělu s penetrací 220mm ... enemáci nás smetli jak podzimní listí.....

Další hra - dával jsem si IS8 čelně každou ranou přes půlku mapy....... psal že jsem noob co střílí goldama.... (přitom goldy používám jen občas v III tier T82 proti V tier)

BULHAR FOREVER

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem 4 Bulhary a 3 odrazy. Bitvu před tím jsem s KV trefil Blacka Prince, co byl už zajety za horizont. Plny zasah, hotovo. Ale jinak řečeno, na toho Hellcata jsem vystřelil 9x. Z toho 7 střel za 0. Může mi někdo objasnit, jak je to s tou 25% odchylkou? Mi to nějak nevychází, co, opilci z WG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na replay jsem se ptal, protože jsem chtěl vědět jestli jsi měl ještě neschopnější campers než já v jedné poslední bitvě. To, že člověk nasvěcuje nepřítele (kolonu 5 tanků) po celou její cestu 650 m a není tam nikomu ublíženo se občas stává z nejrůznějších důvodů. Ale být ustřílen prvním tankem z té kolony po tom co se mi v klidu a dle očekávání dostane do boku (byl jsem rád, že jsem omezit stav kdy to bylo do zad) a 6x po mě vystřelí aniž by mu 9 campers co mají mnohem lepší palebné postavení než já něco udělalo už je tragédie. Kdyby campers zůstalo na základně, tak bych věděl, že za mnou není žádná podpora a mohl jsem se přizpůsobit, což znamená pokusit se včas zdrhnout.

 

Hele, já netvrdím, že bych tam nic neuhrál. Kdybych se snažil nasvěcovat, tak z toho kopce něco trefí a třeba i arty zapracuje. Ale já to prostě srabácky vzdal hned na začátku, protože za poseldní dny je to tam pořád stejný. Možná jsem je tím svým krokem i potopil, ale v tu chvíli mi to bylo šumák. Nervy bouchly a já tank hned potom :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se zajímal o bitvu a tedy o tvůj tým jako celek. Nechtěl jsem hodnotit přímo tebe ani ti radit co máš dělat. Jen jsem ti svým příkladem ukázal, že mám také na této mapě se svým týmem často problémy a chtěl jsem vidět jaké to tam mají jiní hráči ve scoutech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...