Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Proč lama? Profík. Věděl co dělá.

Vždyť něco podobného dělá spousta hráčů. Jezdí například ve vlivných strojích a často i v četách a kosí nepřátele. Když to hra dovoluje, tedy její losy tak proč ne. Určitě horší případ by byl, kdyby se stejným vybavením ten hráč čekal u vlastní základy co k němu přijede a nechal při tom zdechnou svůj tým.

 

Páč jsem ho sledovali, když jsem bojovali na druhé straně. Měl štěśtí na los, kdy vše dával na ránu a nebyla artyna, páč jinak by šel do kopru hned. Nekryl se a hrál přesně dle 47% winu.

Jeho nic nepenetrovalo a on jen stál, flusnul...popojel flusnul....věř mi, že takle profík nehraje. Byla to lama se štěstím na los. Ale oněj mi něšlo...jen jsem ho použil ke krititce OP houfnic ve hře. WG to prostě musí řešit....se normálně stydím hrát s PzIV...na T40 jsem vrátil zpět kanon, zaprvé je dobrý a za druhé jsem si připadal blbě...už se mi podařilo dát Kv1S na dvě rány...s 4 TDčkem.

Obecně není problém v dmg a penetraci za použití gold ammo. Ale v rychlosti nabijení, zaměření a v přesnosti.

Jediný stroj, kde je houfnice nastavena spravedlivě je KV2....2,5 rány za minutu, zaměřuje půl hodiny, je pomalá. Ale u T40 či Hetzerovi se zaměřuje 1,7s!! a reloadnuje jednou za 7s.....

To samé u PzIV....všechny tyti stroje jsou navíc velmi rychlý. Neuvěřitelný debalance hry...

 

Dříve se s houfincí muselo hrát chytře....útočit do tenkých částí z boku a tak dát vysoký dmg...ale teď, když všichni (včetně mě) do nich rvou goldy to jsou horší atom vrhače jak artyny.

Včera jsem dal je jednu hru na dvojnásobek s PzIV...město a heavy před náma zdrhaly..marně. Jsme se hádali o killy. To už nemá s fér hrou nic společného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dal jen 7 bitev, ale získal jsem u Typa 59 Hlídku ( konečně :Smile_smile: ), s T30 Kamikadze (nechtěl jsem na IS-7 plýtvat náboj za 1650 :Smile_smile: ) a už několikátou ocelovku s T150, ačkoliv jsem s ní byl na konci potravního řetězce (ať mi nikdo nevypráví, že lukašenkovci neprotěžují ruské stroje :Smile_sad: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wochomurka: jj to jsem i párkrát zkoušel, ale na publicu se mi nedaří dostat moc dobrej tým..ted se mi povedla super bitva, já s AMX 40, kamarád v četě s Matildou, a jako jediný jsme měli v bitvě s VI. tierama za náš tým každej dva killy (já T50 a T-40, kamarád 2x M3lee) ale náš tým byl totálně tragickej, takže k nám dojeli KV-1 a KV-1S a vyndali si nás jako malý kluky a když jsem koukal po bitvě na přehled, tak se mi chtělo brečet, byli jsme jediní, kdo někoho zničil.. :-(

 

To je normální, za to Matilda nemůže. To samý se mi stává s všema tankama. Naštětsí je Matilda s kanonem jedna z mála čtyřek, která dá zepředu kterýkoli tank, který ji přijde pod zaměřovač. Hodně často se mi stává, že s ní jedu úplně dole proti šestkám a mám nastříleno nejvíc tanků a expů. Vypadám tak jako totální trotl, když mám pod sebou KV1Ska, M6ky a VKčka. Já na ní vozím maskovačku a mám perka maskování a když s ním zalezu do křoví, tak mě enemáci nespotnou třeba celou hru. Není to bohužel moc akční.

Jinak včera jsem jel jedinou hru za ARL, střetnutí na Murovance. Enemy měli dvě KV1S, KV3, 3 chrchly1, 5 KV1 a Hummela. My měli Tigera, mou maličkost s ARL, na který mám ještě furt základní dělo (to top z BDR) jednoho chrchla1, jedno KV1 a dvě trojkový arty. Ostatní byly pětkový medka a LTčka. Prostě vyrovnaný MM jak prase. Já spolu s čínskou T34 a 59-16 jsme zůstali na tom zalesněným ostrůvku před lesem a naše M5 jela na kraj lesíka do houští a tan pasivně spotovala. Pak to začlo! Postupně na nás po jednom začaly vyjíždět chrchlové a KV1čky a my je postupně sundávali. Nakonec na kraj lesa vyjely i KV3 s KV1S a nic. Jen od nás dostávali a čuměli. Pak se KV1S stáhlo a KV3 se rozjelo na nás. Já povyjel a natočil se a on mi to začal sázet do přední vany a to KV1S taky. Oba měli 122 bludimíru. Číňani se vrhli na KV3 a KV1S se otočilo a zmizlo v lese. 59tka spolu s M5 letěli za tím KV1S a KV3 místo toho aby se věnovala mě se snažila věží stíhat to T34. Dal jsem mu 5 ran a bylo po něm. Pak jsem jel dodělat to KV1S. Na druhé straně to dopadalo stejně. Výsledek: Já KV3 a KV1S, ostatní čína na mý straně měla po 3 a 4 killech. Já v expech nejlepší tank ve hře, 13 obdrženejch zásahů a 2900 damage. Jen nevím, jak se počítaj metály, protože ocelovku dostalo KV3(odemě nedinglo ani jednou a T34 ho mlaskala tou 57čkou do zadku a boku) a odstřelovače dostalo nějaký enemy PZ4 s damage 780 :facepalm_wowp: (asi musím přestat chlastat). Výhra 12:0, team LTček a medek s ARL v základu si vyndal bandu tupounů s ohodně lepším MM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dny dny příšerné... neuvěřitelné losy.... než dojedu na jednu stranu mapy tak je půlka týmu mrtvá.

Asi opravdu budu muset přejít s někým na četu.... neboť takhle se opravdu už na publicu hrát nedá. :-/

 

Tak proč tam jezdíš? :Smile_blinky: Já jezdím také sám a ještě jsem nezblb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) jak proč tam jezdím? .... zkrátka jedu třeba s TD zaujmout ideální pozici a najednou čučím, že naši hoši na druhé straně mapy na enemáky pořádně "vlítli" a prohráváme 0:7... :-) Zkrátka člověk dostane tým dětí nebo nepřemýšlejících jedinců a je vymalováno... a když člověk dostane podobný tým třeba 15x za sebou.... tak stěží urve 5 vítězství.... :-) To pak končím den opravdu nakrklej..... asi budu muset dát od wot taky pauzu.... a pořídit si křečka, nebo tak něco...... :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páč jsem ho sledovali, když jsem bojovali na druhé straně. Měl štěśtí na los, kdy vše dával na ránu a nebyla artyna, páč jinak by šel do kopru hned. Nekryl se a hrál přesně dle 47% winu.

Jeho nic nepenetrovalo a on jen stál, flusnul...popojel flusnul....věř mi, že takle profík nehraje. Byla to lama se štěstím na los. Ale oněj mi něšlo...jen jsem ho použil ke krititce OP houfnic ve hře. WG to prostě musí řešit....se normálně stydím hrát s PzIV...na T40 jsem vrátil zpět kanon, zaprvé je dobrý a za druhé jsem si připadal blbě...už se mi podařilo dát Kv1S na dvě rány...s 4 TDčkem.

Obecně není problém v dmg a penetraci za použití gold ammo. Ale v rychlosti nabijení, zaměření a v přesnosti.

Jediný stroj, kde je houfnice nastavena spravedlivě je KV2....2,5 rány za minutu, zaměřuje půl hodiny, je pomalá. Ale u T40 či Hetzerovi se zaměřuje 1,7s!! a reloadnuje jednou za 7s.....

To samé u PzIV....všechny tyti stroje jsou navíc velmi rychlý. Neuvěřitelný debalance hry...

 

Dříve se s houfincí muselo hrát chytře....útočit do tenkých částí z boku a tak dát vysoký dmg...ale teď, když všichni (včetně mě) do nich rvou goldy to jsou horší atom vrhače jak artyny.

Včera jsem dal je jednu hru na dvojnásobek s PzIV...město a heavy před náma zdrhaly..marně. Jsme se hádali o killy. To už nemá s fér hrou nic společného.

 

Tady musí nesouhlasit.

Švejku nezapomeň že např. s medkem v V tiereu potkáváš často heavy tier VII.

Co pak s tím medkem předvedeš ? Je stejně rychlé, nemá penetraci a je to papír. S goldem a houfnicí dokážeš zatopit i Tigrovi, nebo T29.

Když pominu VII tier, tak je tu ještě tier VI a ufo jménem KV1S (a jezdí jich proklatě hodně), proti kterému jsi s PzIV nebo M4 jen žrádlo pro psy.

S goldem daš KV1S pořádně zabrat a to se mi líbí :Smile-playing:

Já sem rád, že goldy jsou tak jak jsou :Smile_teethhappy: teď už si KV-1 na mě v M4 nemůže vyjet jak se jí zachce :Smile_Default:

Všechno je to zprzněným WG balancem !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výhra 12:0, team LTček a medek s ARL v základu si vyndal bandu tupounů s ohodně lepším MM.

 

Mě se zdá že pokud MM nalosuje jednomu týmu výhodu ve strojích tak druhýmu týmu nalosuje lepší hráče, sledovaj jsem to asi na posledních 4 případech kdy se to stalo, že pokud jedna strana měla lepší stroje ať již typově nebo tierově tak vždy prohrála. Ale nejspíš jde jen o shodu okolností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) jak proč tam jezdím? .... zkrátka jedu třeba s TD zaujmout ideální pozici a najednou čučím, že naši hoši na druhé straně mapy na enemáky pořádně "vlítli" a prohráváme 0:7...

 

Jo, to znám moc dobře. To bych blil, když vidím, jak mi vpravo dole jenom rolují červené řádky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dny dny příšerné... neuvěřitelné losy.... než dojedu na jednu stranu mapy tak je půlka týmu mrtvá.

Asi opravdu budu muset přejít s někým na četu.... neboť takhle se opravdu už na publicu hrát nedá. :-/

kámo to ti nepomůže, spíš budeš mít horší mm, blbce furt stejný :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je normální, za to Matilda nemůže. To samý se mi stává s všema tankama. Naštětsí je Matilda s kanonem jedna z mála čtyřek, která dá zepředu kterýkoli tank, který ji přijde pod zaměřovač. Hodně často se mi stává, že s ní jedu úplně dole proti šestkám a mám nastříleno nejvíc tanků a expů. Vypadám tak jako totální trotl, když mám pod sebou KV1Ska, M6ky a VKčka. Já na ní vozím maskovačku a mám perka maskování a když s ním zalezu do křoví, tak mě enemáci nespotnou třeba celou hru. Není to bohužel moc akční.

Jinak včera jsem jel jedinou hru za ARL, střetnutí na Murovance. Enemy měli dvě KV1S, KV3, 3 chrchly1, 5 KV1 a Hummela. My měli Tigera, mou maličkost s ARL, na který mám ještě furt základní dělo (to top z BDR) jednoho chrchla1, jedno KV1 a dvě trojkový arty. Ostatní byly pětkový medka a LTčka. Prostě vyrovnaný MM jak prase. Já spolu s čínskou T34 a 59-16 jsme zůstali na tom zalesněným ostrůvku před lesem a naše M5 jela na kraj lesíka do houští a tan pasivně spotovala. Pak to začlo! Postupně na nás po jednom začaly vyjíždět chrchlové a KV1čky a my je postupně sundávali. Nakonec na kraj lesa vyjely i KV3 s KV1S a nic. Jen od nás dostávali a čuměli. Pak se KV1S stáhlo a KV3 se rozjelo na nás. Já povyjel a natočil se a on mi to začal sázet do přední vany a to KV1S taky. Oba měli 122 bludimíru. Číňani se vrhli na KV3 a KV1S se otočilo a zmizlo v lese. 59tka spolu s M5 letěli za tím KV1S a KV3 místo toho aby se věnovala mě se snažila věží stíhat to T34. Dal jsem mu 5 ran a bylo po něm. Pak jsem jel dodělat to KV1S. Na druhé straně to dopadalo stejně. Výsledek: Já KV3 a KV1S, ostatní čína na mý straně měla po 3 a 4 killech. Já v expech nejlepší tank ve hře, 13 obdrženejch zásahů a 2900 damage. Jen nevím, jak se počítaj metály, protože ocelovku dostalo KV3(odemě nedinglo ani jednou a T34 ho mlaskala tou 57čkou do zadku a boku) a odstřelovače dostalo nějaký enemy PZ4 s damage 780 :facepalm_wowp: (asi musím přestat chlastat). Výhra 12:0, team LTček a medek s ARL v základu si vyndal bandu tupounů s ohodně lepším MM.

 

Jj..takováhle bitva se podaří jednou za čas i mně.. minulej týden s M4 Jumbo, v top stavu..tak jsem si vyndal dvě KV1S. ti borci psali cheater atd..ale trochu jim nedošlo, že když se dají tak snadno zapálit a dvakrát mě netrefí..že je ta těch 30 s, co nabíjí..umlátím po 90 DMG..:-D tak jsem si vyslechl cheater atd..:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dazz: Právě o tomhle se mluví. Kdekdo se skillem i bez si může i v nejblbějším medku vyndat na dvě rány skillera v KV-1s díky goldům. Pak si na 5 ran může čelně urvat v Pz IV třeba ISko...no jakej pak maj ty tanky smysl? Těžký tanky se dneska klepou před vším, co se pohne...tady ta hra opravdu ztrácí význam. Jedu těžký, abych se někam postavil a něco vydržel a booom, dvě atomovky od blbýho německýho medka o dva tiery níž a je po prdeli. To už je lepší Call of duty, kde se hodí skill a žádná munice typu Doom-doom tam není...

 

Já se s těmahle srandistama naučil žít v T49 nebo jiných rychlících, protože ti jdou na ránu i bez goldů, ale řídit těžítka nebo něco pomalejšího...to bych asi už nemohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro svejk 007.

 

S tím postem o tom profíkovi jsem si dělal srandu. Včera jsem porušil jedno pravidlo. Nepsat nic na fóra, když mám v sobě víc jak 3 pivka. Včera jich bylo o dost víc a ještě něčím proložené. Jinak souhlasím s tím, že jsou za současného stavu houfnice OP.

 

Zpět k tématu denního hlášení.

 

Dnes mám volno a tak jsem si dal dopoledne hezkou porci bitev a využil dobrého netu.

Jsem rád, že nemám za jménem CZ a ani naší vlajku na žádném tanku. Nerad bych byl spojován s tou hrůzou co v chatu ta komunita vytváří. Pomalu mám pocit, že by se ve WoT mohla používat zkratka CZ pro označení nadávajícího hráče.

 

Poslední dobou hraju hodně za T1E6. Jedna bitva mi ukázala, že tenhle stroj má asi víc nedostatků něž jsem myslel. Mapa Malinovka, základna bez baráků. Při odpočtu se OS rozhodl resnout PC a po návratu do bitvy jsem nestačil čumět. Čas ukazoval 12:54 a skóre nepřívětivé 1:5. Tank v pořádku, ale neměl jsem přehled o tom jako taktiku jede nepřítel. Jel jsem pomoci s obranou k jezeru. Obrana je asi silné slovo pro jeden tank co tam byl a který než jsem ujel 100 m aniž bych dosáhl jeho pozice tak chcípnul. Vůbec jsme chcípali neuvěřitelným tempem a nepřátelé byli snad úplně dokola.

Snažil jsem se držet si enemáky od těla co to jen šlo. Zlom přišel ve chvíli, kdy jsem zůstal sám proti 6. Zanadával jsem si sám pro sebe a snažil se udržet při životě co to šlo. Kupodivu se i na okamžik zadařilo než přijel ten krám T18. Gold nevozím a obyčejná munice byla bezu efektu. T18 byl asi začátečník. Přišel zoufalácký pokus dostat se mu za *****, což se kupodivu podařilo, ale vyzkoušet jeho zadní pancíř už ne. Sundal mě jeden z dalších 3 nepřátel. Pak jsem si všiml, že na takové bitvy, kdy na mě nechá tým moc práce nemám dost nábojů. Měl jsem posledních 7 nábojů. Tímto bych chtěl WG poprosit ať mi takové týmy nedává a nebo ať zvedne kapacitu vezené munice u T1E6.

 

PS: Jinak byla škoda, že přijelo to TD. Být to něco jiného, tak jsem si možná mohl zvednout rekord v killech u T1E6. Posledně mi v tom zabránilo zas H35.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se zdá že pokud MM nalosuje jednomu týmu výhodu ve strojích tak druhýmu týmu nalosuje lepší hráče, sledovaj jsem to asi na posledních 4 případech kdy se to stalo, že pokud jedna strana měla lepší stroje ať již typově nebo tierově tak vždy prohrála. Ale nejspíš jde jen o shodu okolností.

 

Tohle je zajímavá teorie. Byli to totální lemráčci, protože kdyby se všechny ty heavy v lese daly do pohybu ve stejnou chvíli, tak bychom je nezastavili. S reloadem ARL bych si vystřelil tak dvakrát a byl bych v pánu. Byla to jedna z těch her co zažívám na druhé straně. Než mi posádka pro startu zařve "DOTOHO" a zmáčknu W tak prohráváme 5:15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjišťuju, že u WOT se už spíš rozčiluji, než abych relaxoval... a pak to přenáším na přítulkyni.... a jsem zbytečně navrčenej....

Mám hodně chuti přestat WOT hrát.... jenom mne mrzí, že jsem na podzim koupil novou grafárnu a teď by byla nevyužitá v PC.... protože nic jiného nehraju....... :facepalmic: Přitom mam hodně jiných koníčků na které nebývá díky wot čas........ netuším proč se od toho nedovedu odtrhnout a dělat něco smysluplnějšího... :Smile_mellow: jsem závislák?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska je něco špatně, za 2 roky mě WG neupřelo ocenění a dneska už druhého odstřelovače. Předtím s Pershingem a teď s tetrarchem. Mám 100% zásahů/výstřelů z 26 střel a největší DMG ze všech hráčů, dokonce můj DMG byl skoro stejný jako součet DMG všech hráčů enemy týmu a prostě nic, válečníka dostanu, ale odstřelovače ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš jedno ne, stejně si za to chleba nekoupíš :Smile_blinky:

 

Mě to jedno nepříjde, stejně se o svý staty nezajímám, hraju pro zábavu, mě je jedno jestli jich mám 251 nebo 252, ale tak když už ty kriteria splním, tak je to celkem blbý nic nedostat a odstřelovač není o náhodě, jako třeba Ocelová zeď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to jedno nepříjde, stejně se o svý staty nezajímám, hraju pro zábavu, mě je jedno jestli jich mám 251 nebo 252, ale tak když už ty kriteria splním, tak je to celkem blbý nic nedostat a odstřelovač není o náhodě, jako třeba Ocelová zeď

 

Jestli chceš já ti nějaký přenechám. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady musí nesouhlasit.

Švejku nezapomeň že např. s medkem v V tiereu potkáváš často heavy tier VII.

Co pak s tím medkem předvedeš ? Je stejně rychlé, nemá penetraci a je to papír. S goldem a houfnicí dokážeš zatopit i Tigrovi, nebo T29.

Když pominu VII tier, tak je tu ještě tier VI a ufo jménem KV1S (a jezdí jich proklatě hodně), proti kterému jsi s PzIV nebo M4 jen žrádlo pro psy.

S goldem daš KV1S pořádně zabrat a to se mi líbí :Smile-playing:

Já sem rád, že goldy jsou tak jak jsou :Smile_teethhappy: teď už si KV-1 na mě v M4 nemůže vyjet jak se jí zachce :Smile_Default:

Všechno je to zprzněným WG balancem !!!

Už tu vlastně odpověděl Zvedák.

To je špatně, že by se mělo 5 medko bát 7 heavy? Odpověz si sám.

Aktuálně je MM velmi solidní a většinou jedu s PzIV proti 5 maximálně proti 6. Občas to hodí 7, ale to zcela vyjímečně.

V lose, kde 5 medka jsou mezi 7, musí hráč hrát tak aby byl týmu platný, spotovat, napadat osamocené jedince, přepadat artyny. Ale kdo chce aby si 5 medko face to face mohlo vyndat Tigra či T29...to už zavání ultra arkádou.

Ve WOTu vždy platilo, že heavyna byla proti nižším třídám velmy odolná. Od toho to byl hevyna, která měl prorážet....často měla velkou výdrž i proti meds svého tieru. Vše do sebe lehce zapadalo....medko stejně třídy či nižší si čelně heavy dát nemohlo, páč mělo zas jiný přednosti a hlavně jiný úkoly. Heavyna zas nedokázala rychle přepadat, spotovat či si utáčet koleguenemáka v heavy...

Najednou je vše jinak, medkům přednosti v maskování, rychlosti a v rychlém reloadu zůstaly, ale navíc dostaly brutální kanon, který odpovídá poškození heavy tanků i o dvě třídy vyšším!

Je třeba si uvědomit, že s odvě třídy vyšším tankem a navíc s heavy má problém i TD, které má přirozeně nejlepší kano a je určen k face to face boji..

Aktuálně jsou hofnice nesktutečně OP zbraň, která obrovsky destabilizuje hru na 4,5 a 6 tieru.

A úžasně smazává rozdíly mezi zkušenými hráči a nováčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsem nenašel na fóru sekci Německých LT, tak to hodím jen pro zajímavost sem. Udělal jsem si vyhodnocení 126 bitev s Leopardem na účast artyn v týmu. Bral jsem vždy to větší z obou týmů. Max počet byl 3. V průměru vyšlo číslo 0,98 na bitvu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

medko face to face mohlo vyndat Tigra či T29...to už zavání ultra arkádou.

 

Proboha a co myslíš, že WoT publick vlatně je ??? :Smile_teethhappy:

 

Mohl bych ti argumentovat jinak s nekonečným množstvím příkladů co, jak, proč, ale asi by se spustila zbytečná a nekonečná diskuse.

Ber to prostě tak, že na použití goldů mám jiný názor :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...