Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pohled z druhé strany: na Prokhorovce jako spotter zalezu do křoví nekdě v předu, načež mají naše heavy tanky pocit, že přijdou o veškerou zábavu (a že jim to s T-50 všechno vystřílím,asi), a předjedou mě. Tak je zase předjedu o 100 metrů, už jsem v polovině mapy, ale oni mě zase dojedou. Nic jiného než jezdit zběsile sem a tam a modlit se mi pak už nezbývá, pasivní spotting totiž neznají nejen scouti, ale i většina ostatních hráčů... :-/

 

Tak to je pravda. Já už dělám spotera i s chrchlalem anglán HT 5 třídy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě nechápu jak tohle povinné expení nové lajny může někoho bavit...

To já si vyberu dle statů nějaký cíl u kterého tuším, že bych si ho mohl v garáži nechat. A pak na něj jdu a jezdím sním. Ale jet lajnu...pak zas další a další...to chce nervy tedy...tóó jóó.

 

Je to celkem jednoduché, pro mě jsou priority CW a na to potřebuju desítky :) , čím více tím lépe :) Já třeba nechápu jak někoho může bavit vraždit nováčky na 2. tieru a ještě k tomu v platoonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to celkem jednoduché, pro mě jsou priority CW a na to potřebuju desítky :) , čím více tím lépe :) Já třeba nechápu jak někoho může bavit vraždit nováčky na 2. tieru a ještě k tomu v platoonu.

A jéé...já to nemyslel špatně, jen jsem se zeptal. A 2 třídu hraju okrajově...těd nejvíc jedu 5,6,7,8.

Ty tvrďáku z CW nejtrdších.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes me vytocila druha bitva tak, ze jse to vypl. Oba dva tymy jely vetsinou na jednu stranu mapy (nazvy si zasadne nepamatuju, je to ta mapa s malym mestem, bazinou uprostred a zeleznici vlevo - z meho pohledu).

Ke konci bitvy to vypadalo blbe - jejich 6 tanku capovalo, nase tanky se teprve blizili k capu. Zustal jsem u nasi baze ve vyborne hulldown pozici s KV-1S a neustale decapoval. Mno, ve finale prezily 3 enemy 6 nasich, 5 nasich melo vic EXP nez top enemy! Byla by to jasna vyhra (DIKY ME:)), jenze v posledni chvili se nas stroj (asi ten s nejvice CAP body)rozhodl ze to proste posere a vyjel prozkoumat uzemi nikoho. Diky tomuto expertovi to byl DRAW nakonec, jinak bych zkusil zamestnat CIA aby me ho nasli:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že vás asi už se...ale dneska pohoda.

Tedy až na Kv1S...Wg vadilo mých 94% tak mi dává....losy s 8 by takový problém nebyl...ale ten materiál na naší straně...

Ale jinak pohoda den. Tedy až na smazání mého příspěvku ke klanovému letáku nějaké party vyhulenců, které nesnáším.

Prostě tyhle trávníkáře nemůžu ani cejtit...celkem slušně to tam napíšu a plesk....delete....

Cenzura jak za bolševíků...ale pochvalné citatce tam nechají...super.

Já se pravdy nebojím...znám tunu zhulenců co si myslí, že je to in a jsou to vše jen za ty roky vyhulený tukani.

A dát si to ještě do klanového znaku válečné hry....to je doba.

Ještě, že jim to WG zatrhlo... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dneska spokojenost, zahrál jsem dneska svoji nejhezčí hru co jsem zahrál za ty dva roky. 6 medailí se stugem a vyhrát hru bez nábojů, ted mě aspoň týden nic nenasere :)

 

Pro zájemce replay je v chlubárně.

Tjn STUG nato trpí že ma málo ammo,mne sa to tiež stalo ked som ostal proti 5 z toho som sundal 4 začal som capovat a on si ma elegatne dorazil... :Smile_confused:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem včera pochopil tajemství vysokých EFRů. Jel jsem 33 her. jezdil jsem s MS-1, KV1-S a M6. 20 vítězství, 13 proher. V těch vítězných bitvách se mi skoro vždy podařilo capnout a ejhle, EFR za těch pár her vyletěl o 15,6 bodů, bez ohledu na udělenou DMG nebo killy. Takže, když znám tajemství, stane se ze mě megahráč, protože budu pořád jen capovat a na bojování se vykašlu. Konečně se stanu pro tým přínosem.

 

efrcoc.jpg

 

OMG!

Kdo tohle vymyslel, to musela být práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Švejku opravdu mě někdy se.. :-D:-P

Včera 28 bitev s T40.. více než 28k dmg, 3 top guny, další 3 bitvy se 6 killama ale enemy jich měl víc, pár dalších placek, ale to všechno je málo protože.... stupid MM a tlupy idiotů vs skilleři na top pozicích.. A proto w/l 50% :-/

Dám dvě perly: na Erlenbergu při střetnutí, já s 5 fragy a náš Chrchlall měl 1 když sejmul Pz38, ale měl full hp a času bylo dost, takže dobrý.. proti nám jejich poslední top tank taky Chrchlall.. našel jsem ho ve městě tak si píšu o pomoc páč měl ještě přes 300hp a já byl na ránu.. samozřejmě bez reakce, tak jsem to zkusil sám.. no sestřílel jsem ho na 97hp ale pak mě dostal a začal capovat.. ten náš trouba se vzpamatoval a jel na decap no hurá!! Dojel na bázi, napsal NO AMMO a nechal se bez hnutí rozstřílet na sračky.. V garáži jsem zjistil že ten ..... vystřelil jen 7x!!! a na můj dotaz co to kur.. má znamenat, mi napsal že na víc nábojů nemá prachy..!!!!

 

Druhá perla: Pouštní řeka standart mod.. V polovině bitvy jsem zbyl já (T40), T46 a 2x StPz proti Matildě, A13, Hetzrovi a SU18.. nikdo se nehejbal tak jsem vyrazil vpravo do hor odkud nás odstřelovala Matilda a A13.. Matildu jsem dostal , A13 nikde.. vydám se na enemy bazi a najednou mám za sebou ocásek (T46) ;-) dorážím A13 (6.kill) ale v tom mě oneshotem vyřadil zakepenej Hetzer. No neva.. Arty ví kde je a T46 jim ho naspotuje.. OMYL! T46 odjela zpátky na naší bázi a společně s artynama počkali na draw!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem včera pochopil tajemství vysokých EFRů. Jel jsem 33 her. jezdil jsem s MS-1, KV1-S a M6. 20 vítězství, 13 proher. V těch vítězných bitvách se mi skoro vždy podařilo capnout a ejhle, EFR za těch pár her vyletěl o 15,6 bodů, bez ohledu na udělenou DMG nebo killy. Takže, když znám tajemství, stane se ze mě megahráč, protože budu pořád jen capovat a na bojování se vykašlu. Konečně se stanu pro tým přínosem.

 

OMG!

Kdo tohle vymyslel, to musela být práce.

Tos objevil Ameriku :))

Pokud budeš jen capovat a nebudeš přínosem pro team, moc se ti efr nezvedne, protože budeš samej lost. Nebude to s spíš tím, že MS-1 i KV1-S mají veice slušný vliv na efr? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednak jsem to myslel ironicky a druhak, nejsou to jen ruské tanky. Kuk na obrázek. Jedna hra s M6, 1 kill, 68 bodů za základnu - plus 4,9 bodů EFR

 

e4fr.jpg

 

Jedna bitva s KV1-S, 2 killy, 0 bodů za základnu - mínus 0,22 bodů EFR

 

efrgfg.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, tak to není, pět kilů s T29 a EFR se ani nehne nebo letí dolů, 1 kill a 68 bodů za obsazení a EFR skočí skoro o pět bodů. Tak to je a je úplně jedno s jakým tankem.

Je to pakárna ale je to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...