Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

včera dobrý, ostatně jako všechny minulý dny, kdy jsme proháněl hlavně Typ59 a T29.. s těma tankama je radost hrát. Tier IX jsem dal včera jen dvě hry.. v obou 6 artin na každý straně, tak jsem to nechtěl dál pokoušet.

 

Taky si myslím, že nás tu Švejk lakuje :) když jsme jezdil nedávno trojky, čtyřky s američanama, dokáže výrazně ovlivnit bitvu i jeden hráč... platoon tří dobrejch hráčů co ví jak to hrát s dobrou posádkou, spotřebákama a doplňkama dokáže prakticky rozhodnotu bitvu, nebo alespoň hodně přiklonit vítězství na svojí stranu, pokud se nenajde podobná parta u nepřítele a nemaj vyloženě smůlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale no tak svejku , netahej mě za nos, platoon zkušených hráčů na trojce i pětce sakra ovlivní hru, tam ještě jo.

Chhapi upřímně a v čem lakuju? Včem je trojka či pětka jednoduší, když dostanete los, kde jste o dvě třídy níž než topky? Zkuste si vzít trojky ...celá četa a uvidíte sami. Dostanete dementy s KV1 a končíte. Enemácí Vás spláchnou.

To samé 5 třídy. Dostanete blby na topech a co uděláte se Stugem proti T29 či četě Josefů?

To platí pro všechy třídy....žáleží na lose.

Naopak....četa desítek má jístotu, že bude vždy na topu. Nebýt ultra arty hyen, tak je hra s 10 nejednoduší. Za tím si stojím.

Musíte uvažovta jinak...všechny super výsledky mají jedno společně....a je jedno na jeké třídě se vytvoří. LOSY! Když dostanu s A10 super los, kde je jen pár trojek a zbytek dvojky...pohoda.

A není stejná pohoda když hráč s JS7 dostane v lose jednu destíku..dvě devítky a zbytek osmičky? Taky je to král.....taky by byl schopný dát 8 -10ks.....

Rozdíl je jen ve vlivu artyn...chlapi v ničem jiném to není. Na nizkých třídách se čéék může soustředit na samotný boj....u topek víme jak to je..."kam se schovám"....

myslíte si , že by Maus nebyl schopen vykosit 8x8 tříd a pár devítek? Myslím, že stejně jako jiný stroj co by bojoval proti o dvě třídy nižším enemákům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Nebýt ultra arty hyen, tak je hra s 10 nejednoduší. Za tím si stojím."

pochopitelne, ze to tak neni. cim hrajete vyssi tier tim je to tezsi, hure se fraguje i vitezi. ani dobra ceta obcas neni schopna rozhodnout boj. proto je plno hracu, co hrajou jen nizke tridy, kde si hoji komplexy. nektere tanky k tomu doslova vybizi (marder, bt 2, malej francouz). prece jenom drtit zacatecniky je trochu jine kafe nez klepat e 100, ikdyz nepopiram, ze i na vyssi levlech jsou take neskutecne lamky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není stejná pohoda když hráč s JS7 dostane v lose jednu destíku..dvě devítky a zbytek osmičky? Taky je to král.....taky by byl schopný dát 8 -10ks.....
blbost švejku.dve devitky si rozšlehaj jednu desitku jak nic.a aji ty osmičky sou schopny te desitce pekne zatopit.ale nesmi v tech tancich sedet idioti.to je zaklad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blbost švejku.dve devitky si rozšlehaj jednu desitku jak nic.a aji ty osmičky sou schopny te desitce pekne zatopit.ale nesmi v tech tancich sedet idioti.to je zaklad

A dvojka trojku či čtyřka pětku nesundá? Téé přesně jak to říkáš....je to o mezikusu....mezi myší a židlý...a je jedno co hraješ za tier...tedy snad až na 2 třídu..ikdyž i tam si blb proti trojkám nešáhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Nebýt ultra arty hyen, tak je hra s 10 nejednoduší. Za tím si stojím."

pochopitelne, ze to tak neni. cim hrajete vyssi tier tim je to tezsi, hure se fraguje i vitezi. ani dobra ceta obcas neni schopna rozhodnout boj. proto je plno hracu, co hrajou jen nizke tridy, kde si hoji komplexy. nektere tanky k tomu doslova vybizi (marder, bt 2, malej francouz). prece jenom drtit zacatecniky je trochu jine kafe nez klepat e 100, ikdyz nepopiram, ze i na vyssi levlech jsou take neskutecne lamky.

Co dodat k tomuto plku? Velmi mnoho kolegů z klanu včetně mě hrajou teď většnou tiery do 7 třídy. A jsou to výborní hráči...rozhodně si komplexi neléčí..páč Adíku...blb bude jako blb hrát se vším.

A zrovna ty prcky co jsi "seniorně" vyjmenoval jsou dávno out....je vidět že máš výborný přehled a plnou garáž desítek, páč to se nosí a to je hustý, viď?

Miluji tvrdé pózery...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dodat k tomuto plku? Velmi mnoho kolegů z klanu včetně mě hrajou teď většnou tiery do 7 třídy. A jsou to výborní hráči...rozhodně si komplexi neléčí..páč Adíku...blb bude jako blb hrát se vším.

A zrovna ty prcky co jsi "seniorně" vyjmenoval jsou dávno out....je vidět že máš výborný přehled a plnou garáž desítek, páč to se nosí a to je hustý, viď?

Miluji tvrdé pózery...

 

Zrovna se mi vybavila odpolední četa z klanu,no ale jo většivou už jezdím jen ty prcky plus GWT,je to dynamičtější a zábavnější..a ti co říkají že si chodí skily honit ega na malé tiery..není to vůbec pravda,ono je to divocejsi a nevyzpytatelnejsi,jedina vyhoda je pocet bitev na konte,výbava a posádka z rodiny Norisů...a hlavně je tam relativní klid od artyn..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bitva na té ledové mapě, 10 hyen, píšu, ať nikdo neútočí a že je to jenom "job for arty". Dám s Fochem víc jak 3000 damage a 4 killy. Jenomže naši nějak neposlechli a furt se někam srali a tak mělo 5 enemáckých artyn celkem 13 killů a prohráli jsme to protože nám zůstal Lorrán a dvě artyny a enemákům 5 artyn a IS-3. Takže bych netvrdil, že je to na vysokém tieru lehčí, když dřeš jak blázen a stejně ti to není nic platné protože 5 hyen se prostě musí projevit na tak velké mapě bez baráků a s minimem větších skal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bitva na té ledové mapě, 10 hyen, píšu, ať nikdo neútočí a že je to jenom "job for arty". Dám s Fochem víc jak 3000 damage a 4 killy. Jenomže naši nějak neposlechli a furt se někam srali a tak mělo 5 enemáckých artyn celkem 13 killů a prohráli jsme to protože nám zůstal Lorrán a dvě artyny a enemákům 5 artyn a IS-3. Takže bych netvrdil, že je to na vysokém tieru lehčí, když dřeš jak blázen a stejně ti to není nic platné protože 5 hyen se prostě musí projevit na tak velké mapě bez baráků a s minimem větších skal.

 

Kanáre čti co jsem napsal....napsal jsem...že KDYBY byla hra na topech bez arty party, tak desítková četa nemá nad sebou žádné vyšší stroje a je její vliv je tak jasně velký. Rozhodně jí nehrozí, že musí jet s MKIII face to face proti KVčku...

A ty tu uvedeš hru s arty párty...To je prostě Kanár no.. :Smile_teethhappy:

 

Pro ty co si myslí, jak je hra na low tierech easy..každá páta hra je fiasko...než se rozjedete tak vaše topové trojky(pětky, sedmičky..si vyberte) jsou dole....za dvě minuty je konec a naše četa si proti přesile ani neprdne...

 

Nic méně je nová doba....hra na 2,3,4,5,6,7 tieru je aktuálně hodně zábavná. Od Britského patche je to zas o zábavě...akorát se nesmá líst do desítek...

Dnes jeden pokus...5killů 4000dmg a lost...a proč? Páč enemák měl AMX75 a my dostali jako scouta ISko....a zas se potvrdila má slova...kdo má na desítkách spot...vyhrál...jejich arty daly 8ks naše jeden...fakt zábava..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svejku proc me napadas? ja jen rekl svuj nazor, ze cim jdes vys, tak tim je hra tezsi. neni duvod tady nekoho osocovat. ano mam desate tiery, ale hraju i mensi rekneme kolem 5, kde je hra nejzabavnejsi. bt 2, marder a malej francouz jsou out? tak to nevim jakou hru hrajes. treba malej francouz ma suverene nejlepsi staty a je to jediny tank ve hre, ktery je schopny dat 15 fragu (uz se to stalo ). chtelo by to priste trochu mene arogance chlape. preju pekny den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera:

Type59 - 10 bitev - 9x prohra

T40 - 9 bitev - 9x vyhra

 

 

No s typom sa aj ja trápm poslednú dobu. Včera 3 hry 3 prehry, to už som si strhol sluchatka z hlavy a hodil ich o stenu, čo teda ja často nerobím :D

 

Na druhú stranu, celkom mi to sype s IS a už tradične s KV-1S, kde si aj po odchode s klanových rôt držím pekný 60% win rate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Co dodat k tomuto plku? Velmi mnoho kolegů z klanu včetně mě hrajou teď většnou tiery do 7 třídy. A jsou to výborní hráči...rozhodně si komplexi neléčí..páč Adíku...blb bude jako blb hrát se vším.

A zrovna ty prcky co jsi "seniorně" vyjmenoval jsou dávno out....je vidět že máš výborný přehled a plnou garáž desítek, páč to se nosí a to je hustý, viď?

Miluji tvrdé pózery..."

 

 

tohlë ti neprijde arogantni? aha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nebudu přít, tobě to tak přišlo mě ne,prostě reagoval na to že si léčí komplex..., je tady hádek a nesmyslů každej den něco - necháme to jiným co ty na to ? .-) ,ale švejk nepatří mezi arogantní lidi...i radí když může nováčkům...proto jsem napsal co jsem napsal

 

mír s Tebou, necht Tě síla provází a daří se ti nejen ve Wotku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svejku proc me napadas? ja jen rekl svuj nazor, ze cim jdes vys, tak tim je hra tezsi. neni duvod tady nekoho osocovat. ano mam desate tiery, ale hraju i mensi rekneme kolem 5, kde je hra nejzabavnejsi. bt 2, marder a malej francouz jsou out? tak to nevim jakou hru hrajes. treba malej francouz ma suverene nejlepsi staty a je to jediny tank ve hre, ktery je schopny dat 15 fragu (uz se to stalo ). chtelo by to priste trochu mene arogance chlape. preju pekny den.

Já tě nenapadám...jen nemám rád, když tu někdo píše, že ten kdo hraje prcky tak si lečí komplexi...

je třeba si vyzkoušet delší dobu za ně hrát....třeba právě před 5min. jsem pukli 3hry s T18 a A10 i přes super los, kdy bylo město a my byli top....jenže za minutu to bylo 2:9 a na nás se všichni sesypali....další hra...ve dvou člené četě dáme 8ks...a zbylých 13 hráčů dalo -1 .

Pravda je taková, že většina hráčů co hraje 2 až 7 třídu si prostě chce jen užít zábavy, které tolik na topech není. Nic víc na tom nehledej.... :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...