Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Na typ jsem naložil goldovku a na cca 50m jsem neprostřelil ELC, jinak v poho. Ale ta goldovka není samospásná a nebýt 5x, tak to ani nezapínám.

S IS 3 jsem rupl a když se podívám na tabulku na konci tak mám 600 a ostatní i když jsou tier 9 tak 200. Nejsem nějakej super hráč, ale tahle nevyváženost mě opravdu sere. A jak je možný, že s e 50 v základu, čučím zase na arty party. Složení týmů 4xHT 3xmed 1x LT1x TD a 6X arty.

Vždyť tvrdili, že to skončí. To znamená, že 35% hráčů hraje artyny nebo co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

******! panther nepropálí ani ze zadku e-75! tak co s takovym tankem dělat?! já rushnu, abych ho aspoň do zadku probil, a ono ne! jediný co mi zachránilo bitku byla osamocená s-51. jedno z nej děl války ničící nepřátele na kilometry nepropálí z 100 metrů tank do zadku. k čertu s tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes hrůza ... šílenost.... hrají asi samé děti .... :-( neustále losy kde jsem úplně dole..... a když se ocitnu náhodou uprostřed tabulky ... a sestřelím 3-6 enemáků .... stejně to projedeme..... dnes ani nemá cenu hrát... :-(

Úspěšně mi klesl win/lost na 58% jen protože, že dostávám týmy debilů a blběčků.... :-( (omlouvám se za výrazivo ... ale odkazuji se na Cimrmana a hru "vyšetřování ztráty třídní knihy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím,že se včera mimořadně dařilo:1x bratři ve zbrani,1x válečník,1x Billotova medajle a nespočetněkrát ocenění odstřelovač,mistr dělostřelec....Ale pak jak když utne,kolega zapadnul na Karélii do jakési skalní rokliny a nemohl ven,ale zárověn nikdo nemohl na něho,takže to jako jediný přežil :facepalmic: ,já neuspěsně čelil přesile čtyř nepřátelských tanků,nepříjemně jsem je potrápil,ale na zastavení nebo odrážení jejich postupu to nesatčilo,zbytek týmu byl naprosto hluchý,slepý a řekl bych že i retardovaný,nebot je vůbec netrápilo že, na jednom křídle protivníci prorazili a vesele postávali uprostřed mapy a ke capovaní se neměl nikdo,nechápu proč...........No a v dalši bitvě na jižním pobřeží,jsem i já vybral totální kyx,sjel jsem driftem skálu a rovnou žblunk do vody,kde jsem utopil.......... :facepalmic: Jo když se daří,tak se daří.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt supr, s panterovym dělem dingnu crusadera na 30 metrů a pak za nula. šermen mi (jgpz4) vyřadí motor prví ranou, ubere 40% a jen jakoby nic prostřelí sklopenej přední pancíř. dokonce na 250m tigrův předek ze předu pod úhlem. měli by rači chlastat vodku, než vymejšlet takovouhle ufohru. arkáda nearkáda, to co se děje je někdy fakt na hlavu. to je takovej problém snížit odchylku dmg a penetrace?! asi ty vychlastaný mozky asi jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si tak jedu s Churchilem po dálnici a spojenecká A-20 a T-50 do mě v jednom kuse narážejí... Do chatu napíšu "Team of retards", tak do mě i střílejí... Sesmahnul jsem je. A mám do zítra zamčený účet. Všichni spojenci i enemáci mě reportovali.. Asi si zase začnu ukládat replaye. Co budu dneska celý den dělat?

 

EDIT: Díky tomu si musím koupit Obj. 212 za pplnou cenu, protože akce jde mimo mě :-)

Já včera hrál mapu přístav za arty a náš hummel do mě začal narážet a snažil se mě shodit do vody. Tak jsem ho na ránu bez varování sesmahnul a takovou válku v chatu jsem ještě nezažil :Smile_teethhappy: Tak jsem zvědavej jestli se dnes dostanu do hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt supr, s panterovym dělem dingnu crusadera na 30 metrů a pak za nula. šermen mi (jgpz4) vyřadí motor prví ranou, ubere 40% a jen jakoby nic prostřelí sklopenej přední pancíř. dokonce na 250m tigrův předek ze předu pod úhlem. měli by rači chlastat vodku, než vymejšlet takovouhle ufohru. arkáda nearkáda, to co se děje je někdy fakt na hlavu. to je takovej problém snížit odchylku dmg a penetrace?! asi ty vychlastaný mozky asi jo

Čéče ty jsi Kanár číslo 2 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 4 dnech absence jsem ihned po příjezdu odhodil tašky do kouta, syna k Wii a zapnul WOT. :Smile_teethhappy:

A po 8 hrách to zas rychle vypnul....zázrakem a hlavně pak díky četě to skončilo 4:4...v první hře sundám na dvě rány s MKII Pz35 a pak BT2..ihned mi začali nadávat do hackera, nooba a idiota atd....

Další hra to samé...no co bych chtěl..126 000 lidí online. Parchantů tuny...hrát budu až večer, teď bych se jen naštval.

Opravdu těch dnů pryč nelituji....drzí frackové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večer tam bylo včera 147 000 parchantů.... :Smile_trollface-3: . Vem si pořádné železo a máš to. Lamky ještě netuší co dokáže lodní dělo s goldovkama. :Smile_blinky:

Vítězství!

Bitva: Fjordy 4. listopadu 2012 16:32:42

Vozidlo: E-100

Získáno zkušeností: 8 100 (x5 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 80 361

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 4 dnech absence jsem ihned po příjezdu odhodil tašky do kouta, syna k Wii a zapnul WOT. :Smile_teethhappy:

A po 8 hrách to zas rychle vypnul....zázrakem a hlavně pak díky četě to skončilo 4:4...v první hře sundám na dvě rány s MKII Pz35 a pak BT2..ihned mi začali nadávat do hackera, nooba a idiota atd....

Další hra to samé...no co bych chtěl..126 000 lidí online. Parchantů tuny...hrát budu až večer, teď bych se jen naštval.

Opravdu těch dnů pryč nelituji....drzí frackové...

 

hele to je divny ty se vdycky tesis az budes hrat vecer, ale vecer to je prece nejhorsi hrani co existuje a ty se na to dobrovolne tesis ? nejlepsi to je rano a dopoledne a cim vic se blizi vecer horsi a horsi, jinak patch na prd, koupil sem t30 a po 40 bitvach asi 33% win, no des, ta demence je nekonecna, to co hraje IX a X tier je neuveritelny to se neda hrat to je na chocholouska, jinak britsky tanky se me nelibej pro me slaby dela a pomaly a nic moc pancir takze je ani hrat nechci, me tenhle patch nic neprines, mozna dragon ridge to je vse, a co me pach vzal ? nervy, zmrvil staty, zmensil kredit konto,hraje vic dementu,a to nejhorsi gold ammo za kredity, to je neskutecny jak jeden hetzer s houfnickou porcuje kvcka, jak banda trojkovejch tanku me rozstrili v t-25 celne, jak artyny davaj za plnej goldem, proste to tim domrvili jeste vic, je to jeste vetsi nesmysl,to co se deje nema obdoby, jediny komu to prospelo je e-100 jinac nic, doufam ze to zase vrazej zpatky jinak koncim !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja to radsi ani nezapinam dneska, na to nemam nerva. Vcera jsem to jeste zkusil - desna zkusenost.

 

me od patche klesl EFR 1780 na 1750, win na 55 % a kv-5 z 64 na 60 po 700 bitvach, s t30 jen prohravam, v podstate jen prohravam at delam co delam, ta bezmoc je neuveritelna kdyz vidis ze ses sam proti 10 vecne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, jenže ono to není jen "proti total lammas", ale ty "total lammas" máš i ve vlastních řadách... ani v četě kolikrát nezachráníš to, když to tým na jedný straně mapy totálně, ale totálně brutálně podělá...

 

Jako třeba dneska, jeli jsme s kamarádem četu, mapa Step. Brali jsme to (z pohledu na mapu) tím levým krajem shora dolů, jeli jsme tam asi ve čtyřech, zbytek týmu se tak nějak mrcasil na druhý straně. Výsledek? S JTigerem jsem jel za chvíli pěkně zpátky na pravou stranu, pomáhat, protože to totálně hořelo - naše tři heavy tanky se tak dlouho mrcasily s nepřátelským AMX 13 90, až mu na pomoc přijely Panther II, T-54 a E-50. Tčko a Panthera jsem jim pomohl sejmout, ale bohužel E-50 na nic nečekala a tu jsem utočit s JTigrem nedokázal..

 

Na tohle netřeba konspiračních teorií, jsou tu noví britové, řada věcí "v akci", x5 XP, premiová munice za kredity a pár dalších vychytávek... WoT teď hraje každej a nezřídka i za tanky, na který mu jinak v garáži sedá prach. Proto ty hry vypadaj, jak vypadaj. Když člověk ve hře potká krom kolegů z čety ještě další dva lidi ochotný spolupracovat, tak jsou to Vánoce. Upřímně přemejšlím, jestli má cenu to večer vůbec zapínat, nebo se radši dobře vyspat. IMHO nás nečeká nic dobrýho :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...